• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
no to máš pravdu, to jsem mu taky říkala at si uvědomí co pro to budu muset udělat já a co už mám za sebou........jenže i tak je to s nima fakt těžký
4. feb 2009 o 14:35  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ach jo, ti chlapi.... :frowning2:...
4. feb 2009 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Chrobacek, ten můj byl před prvním odběrem a to bylo jen a spg taky nervozní. Jde jen o poprvé a ted sám tvrdí, že "to minimum" pro mě a naše mimčo podstoupí kdykoli a rád, protože o nic nejde, ví, že já do toho dávám daleko víc. Však uvidíte, o nic nejde, to zvládne. :wink:
4. feb 2009 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivo dík.....no má to za sebou, tak uvidíme jaký bude výsledek, když bude dobrý tak to příště zvládne určitě líp :slight_smile:
4. feb 2009 o 14:50  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chrobacek: no ono jde asi o ten prvotní pocit, jakmile si to jednou vyzkouší, tak už to pro něj nebude problém.... teď si ven, že takhle bude muset dát spermio pokaždé, když půjdete na IUI a opravdu tohle je to nejmenší a v podstatě i jediná věc, kterou může udělat pro vytoužené mimi. Jak dlouho budete čekat na výsledky, u nás jsme na ně čekali 2 hodiny.
verlis: podívej se na stránky Reprofitu, tak určitě budou mít nějaký ceník, a nebo mrkni , jestli tu není na koníkovi přímo témátko a tam se zkus poptat....
4. feb 2009 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jovi no právě, že už si to vyzkoušel a je z toho zdrblej, takže právě proto se ptám jak to udělat před IUI .....hlavně ho musím nějak hodit do klidu i sebe, aby jsem je ještě nekazili stresem

na výsledky čekáme do příštího čvrtka a pak máme být v klidu,že?
4. feb 2009 o 15:02  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takpokud dojde na IUI, tak bych se o tom znínila dokymu, jestli by byla možnost, dovést to z domova, jenže právě, že u IUI je to přesně naplánované, aby to vyšlo přesně do ovulace... zruba 36 hodin po píchnutí pregnylu a ještě před samotným výkonem je třeba spermíky trochu upravit a to také nějakou dobu trvá
4. feb 2009 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky zdravím všechny nové a ostatním děkuju moc za podporu, dneska to nějak na mě dolehlo a skoro celé dopoledne jsem probrečela :frowning2: ,ale už je mi líp. Vím, že ještě je brzo, tak uvidíme, na iui jsem byla 21.1. ale 23.1. u reinseminace mi doktor řekl, že folik ještě nepraskl, tak mi znovu píchnul pregnyl, takže to je dneska 12 dní.
Zuzu, Ivomal holky držím palečky, snad to výjde vám, moc vám to přeju :wink:
4. feb 2009 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chrobi.. jojo... jak píše jovi, to je dobrý nápad.. říct to dr... ať porádí, jak postupovat... určitě to není jedíný chlap, který je nervozní.... :slight_smile:

hm.... a ted jsem zjistila, ze zacinam spinit.... uááá
4. feb 2009 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
beru, neboj ono to jednou určitě výjde :slight_smile:
4. feb 2009 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zubaj tak příští IUI už vyjde :wink: :slight_smile:
4. feb 2009 o 15:14  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
beruš.... :slight_smile:... bude lépe... za chvilku se budeš těšit z broučka v bříšku... :slight_smile:...

chrobi... díky moc... snad ano.. teď už budu stimulovat... a taky s pregnylem.. uvidíme...
4. feb 2009 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Beruško, klidně se vyplač, to ten stres musí ven. Věř že se ti uleví a bude víc místa na víc sil do dalšího snažení!!! Hodně zdaru a hlavu vzůru, nebuď už smutná a začni plánovat dál. :slight_smile: Je třeba se těšit na příští krok! Jinak děkuji za podporu:slight_smile:
4. feb 2009 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky... kolegyně u nás v práci dělá astrologii... a do hodně věcí se strefila... se mnou i s přítelem... a dneska za mnou přišla a povídá... že bychom se měli víc chránit při sexu, protože tam máme oba nastavené období vhodné k početí :grinning:... dobrý nééé... jen tak přišla... hihi.... tak mám z toho takovou docela radost.... no a pak mi říká.. že další období pro mě bude za dva roky... :slight_smile:
4. feb 2009 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mě na první konzultaci taky řekla, že by to bylo se stimulací, tak jsem se chtěla zeptat jestli nemůžeme udělat první dvě bez.......a vidím, že ty jsi měla první bez......no uvidíme.......
4. feb 2009 o 15:26  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jééé zubajdo to je supr informace tak se víc chraňte at náhodou nejste těhu :sunglasses: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. feb 2009 o 15:27  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takže ted jedno a za dva roky druhý no supr co víc si přát
4. feb 2009 o 15:27  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chrobi... nooo, to teda nééééé... a tý kolegyni říkám.. fakt jooo?.. tak to ještě pojistíme kondomem a jako že prášky beru. ... nooo.. a když to vyjde, tak to bude ona koukat, že mi to předpověděla :grinning:....
kéž by to opravdu tak bylo :slight_smile: :slight_smile: :wink: :slight_smile: :wink:
4. feb 2009 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
já jsem měla jít k astroložce v pondělí už jsem objednaná asi tři měsíce a zrušila mi to, že je nemocná tak nevím jestli se nějaké takové hezké prognozy jako ty dočkám :wink:
4. feb 2009 o 15:37  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a máš nový termín ???... ty jooo, to jsem také zvědavá co ti bude předpovídat .. :slight_smile:
4. feb 2009 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zatím ne :angry: :angry: :angry: ale už chci sakra něco vědět :grinning: :grinning: :grinning: jo ale byla jsem u kartářky a to bylo dost vedle ptala jsem se oklikou co mimi a ona prý, že až budeme chtít, že to není problém no tak jsem jí ani neříkala, že už dávno chceme........
4. feb 2009 o 15:43  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
když už tady probíráte to věštění, tak přidím taky svou trošku...... kdysi, ještě jako svobodná, nezadaná mě jedna paní hádala z ruky a říkala, že prvního budu mít kluka, pak že máme delší pauzu a pak kluk a holka a prý to vypadá na dvojčata a světe div se, prvního máme kluk a i ta dlouhá pauza, kterou mi předpověděla, tak vychází do puntíku, tak ještě ty dvoujčátka a že šance veliká tu je :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. feb 2009 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jovi... že by se po tom iui hned zadařilo a byly to dvojčátka :slight_smile:.. to by bylo super.. to bych si hned na tu tvou paní vzala kontakt :slight_smile:.... :wink:
4. feb 2009 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zubajda: to by bylo super, ale spíš počítám, že dvojčátka budou z IVFka
4. feb 2009 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jovi.. tě to čeká teď v pátek, viď ??.. a bereš něco před tím?... nebo pak jen clostil a utrouš???
4. feb 2009 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teď jsem nebrala nic, akorát večer jedu na píchnutí pregnylu, v pátek IUI a od soboty budu brát utrouš... ale vypadá to, že na další cyklus už dostanu nějaké léky na podporu vaječníků, protože je mám "pomalé"
4. feb 2009 o 16:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teda kecám.. pak jen clostil...a utrouš... clostil před ovu...
4. feb 2009 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joviii... o jakém dalším cyklu mluvííííš.... vždyť se zadaří a žádný nebude :grinning:
4. feb 2009 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holcicky :dizzy_face:
Berusko, nezoufej, vyplakala si se a jdes dal :slight_smile: vsem se nam musi jednout zadarit :dizzy_face: mrcha jeste nedorazila, nic neni ztracene, myslim na Tebe! :dizzy_face:
4. feb 2009 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
přeji krásný hnojný den :grinning: :grinning: :grinning: jsem teď dolezla z práce :stuck_out_tongue_closed_eyes: a jsem hotová jako kdybych pracovala v uranových dolech a ne v kanclu :rolling_eyes: Aspoň že jsem si přivstala a šla už na sedmou,takže jsem to v půl čtvrtý zabalila a mazala domu - šéfka sice čuměla jak puk,ale ať si políbí šosík,svoje si odpracuju a na přesčasy jim serinkám - musím být přeci vyrovnaná žena bez stresu,abych mohla otěhotnět :grinning: :grinning: :grinning:
mam dočtenou zatim 156 stranu tak vám k tomu chci říct následující prohlášení: :grinning: :grinning:
atlaselka mám ušatýho teroristu, v květnu mu budou dva roky a pořád nemá žádné oficiální jméno, původně to byl Králíček Hajzlíček, pak Ušatej, Bílej, Terorista a teď je to nejčastěji Bobánek a nebo Děťátko :grinning: :grinning:
beru třeba se zadařilo až při reinseminaci,takže na testík je brzy :wink:
zuzulík se svou super zkratkou DPIUI je určitě těhu, proto má tak geniální slovní zásobu a tlačej jí prsa,to se ta vzrůstající inteligence dere na povrch :wink: :grinning: :grinning:
chrobi - můj tam původně odmítl vůbec jít, první odběr byl ztělesněná noční můra, druhej v pohodě,dokonce tam šel sám a ani mě nepotřeboval a teď ho čeká třetí a už se nad tim nepozastavuje :wink: Jde o to překonat tu hrůzu a prostě do té kabinky prvné vlézt,pak už to jde samo :wink:
a teď jdu na další stránku :grinning:
4. feb 2009 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok