IUI

Ahojte, chcem sa spytat, ake vysetrenia musim podstupit, ked chcem ist s manzelom na IUI. Musim ist aj na laparoskopiu kvoli zisteniu ci mam priechodne alebo nepriechodne vajecniky, alebo to je potrebne len pri IVF?
Dakujem.
afrika
21. jún 2012
@kescha pri tomto pokuse som pila a stále pijem Femigard.mne osobne naozaj pomohol. môžem odporúčať 🙂 . nejde len o tom, že som zostala tehu, ale zmenila sa mi k lepšiemu sliznica maternice už mesiac pred otehu. a mávala som s ňou fakt hnusné problémy
lucy130881
21. jún 2012
@ivet55 ano uz mam kocik vybrati 😃 uz aby som ho mohla ist kupit a aj izbicku mam vybratu len neviem ci to bude dievcatko alebo chlapac tak neviem aku farbu objednat tak musim este pockat. my uz mame aj mena vybrate vsetko 😃 len aby uz bol februar 😃
kajkusa
21. jún 2012
@ivet55
mna v gyn five v BA zavolali na utz az o 3 tyzdne, zdalo sa mi to vela, preto si to pamätam,
tak som isla k mojmu dr a najprv este nic nebolo vidno a az na dalsi krat, cca o 10 dni bolo srdiecko, ono nie je pocut ale blika na monitore
pechlinka
21. jún 2012
@lea1333 No..neviem..uvidim...este to doma preberiem....🙂
kescha
21. jún 2012
@afrika a dá sa zohnať aj v lekárni alebo len cez internet? super správička, že je niekto vďaka tomu tehotný 🙂
kajkusa
21. jún 2012
@ivet55
na krv nejdes a objednavat sa tiez nemusis.....
afrika
21. jún 2012
@kescha cez internet, daj si do google a tam ti to vyhodí 🙂
kajkusa
21. jún 2012
@kescha
teraz najnovsie zabera chlorela a zeleny jačmeň, odporucam
ivet55
21. jún 2012
@kajkusa Tak pôjdem teda až o tie tri týždne 🙂 a tak je to že ráno bez objednania prídeš? Ja by som chcela ísť k môjmu doktorovi v utorok ale neviem či pôjdem, možno počkám najskôr do GF
ivet55
21. jún 2012
@lucy130881 A aký si vybrala kočík? Mená máme aj my vybraté akurát za dievčenské sa ešte trošku škriepime 😃 A kočík som tiež vybrala a viacmenej aj postielku s komodou, celú izbičku ešte nebudem robiť aj tak bude drobec spať s nami v spálni 😃
kescha
21. jún 2012
@afrika oki, pokukám na nete...ktoré IUI bolo u teba úspešné?
afrika
21. jún 2012
@kescha síce až 5ty pokus, no ja som špeciálny prípad |-|
afrika
21. jún 2012
@kescha mám za sebou aj 2x umelé oplodnenie a 3x embryotransfer zmrazeného embrijka
lucy130881
21. jún 2012
@ivet55 my sme vybrali abc design 3tec cierno biely. a mena dievcatko nelka a chlapcek samuel ale to este mozno zmenime a vy ste ake mena a kocik vybrali? 🙂
ivet55
21. jún 2012
@lucy130881
@afrika
@kajkusa Akurát mi volala sestrička z GF že mám žiadosť na IVF schválenú 😃 aby som vedela a na ultrazvuk mám prísť 10.7. 😃 My sme kočík vybrali Jané slalom Pro 2011 mna úplne očaril a meno pre chlapca sme sa zhodli Patrik a dievčatko chce mm Ester a ja chcem Miška 😃
danda81
21. jún 2012
@janulka1980 jasně, objednala jsem se na utz, takže v pondělí 2.7. mě čeká 1. utz. Já už právě dřív netestuju, protože většinou přijde mrška přesně. jen mě štve to špinění, trvalo cca 5 dní, co to může být? Většinou jsem špinila den dva před.
danda81
21. jún 2012
Holky poraďte, co pomůže na špinění - teď jsem špinila před ms skoro 5 dnů, předtím max 2 dny. Pomáhá na to něco? Díky
snazilka1983
21. jún 2012
@afrika ahoj moja. aj ja mam femigard kupeny a on sa moze uzivat aj v tehotenstve? akurad som premyyslala nad tym ze ci ho mozem uzivat aj po ovulke
lucy130881
21. jún 2012
@ivet55 povedala si im ze ty uz nepotrebujes ziadne ivf ? ze ty si uz tehulka 🙂
ivet55
21. jún 2012
@lucy130881 Sestrička mi sama povedala, že ona vie že som tehotná ale že aby som vedela že to mám schválené a aby som prišla 10.7. na ultrazvuk a pozrieme sa na bábo 🙂
janulka1980
21. jún 2012
@danda81 to fakt neviem, ja som na tom podobne s tym spinenim....tiez netestujem skoro, az v den ocakavane MS alebo vobec (ked dorazi)
nosim si v kabelke TT este z predosleho cyklu :-|
kiez by som ho uz pouzila a vyslo || x-)
kescha
21. jún 2012
@afrika tak to si si prešla teda dlhou cestou k vytúženému bábätku, tak nech to všetko dobre dopadne, aby ste sa mohli tešiť navzájom v zdraví 🙂 ... u vás bol problém aj so zlým spermiogramom alebo si mala ty zlé výsledky?
afrika
21. jún 2012
@snazilka1983 na stránke dr Vydru písal, že sa môže v tehu do 12tt 2x denne 😉
afrika
21. jún 2012
@kescha ja mám PCO, nízka sliznica so zlou štruktúrou a veľmi slabá maternica
kescha
21. jún 2012
@kajkusa vďaka za radu 🙂 ... predpokladám, že nie je problém to zohnať v obchode so zdravou výživou ... ty si to kde zohnala?
snazilka1983
21. jún 2012
@afrika aha tak super dakujem si ma potesila 😉
kescha
21. jún 2012
@afrika to ti zistili z krvi alebo na ultrazvuku? u mňa zatiaľ robili len krvné vyšetrenia, no jedna babica mi povedala, že mám slabú maternicu :-|
afrika
21. jún 2012
@kescha aj krv, aj UTZ. slabú maternicu podľa vyšetrení, problémy so sliznicou na základe hysteroskopie keď mi brali z nej vzorku a PCO z UTZ a krvy |-|
afrika
21. jún 2012
@snazilka1983 nemáš za čo 😉
kescha
21. jún 2012
@afrika aha ... mala si toho dosť, ale si za to svetlejší bod, že to aj v takýchto prípadoch dospeje k vytúženému bábätku 🙂

Začni písať odpoveď...

Odošli