• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
tak čtu dál a zjistila jsem,že sem chrobáčka nepochopila - ale i tak to zvládnete,i když to prvně máte za sebou a pořád má stresíky,až zjistí podruhé že to zase nebolelo,tak už to bude v poho :wink:
zubajdo to špinění mě teda pěkně sejří :angry:
joví tak kéž by kartářka měla pravdu a zvedla si hned dvojnásobně statistiku úspěšnosti :grinning:
4. feb 2009 o 17:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
4. feb 2009 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak to je super Ivomal :grinning:
Latunka naše Terča taky byla nejdřív potvůrka,mrška ted už miláček.Já jsem si j vlastně pořídila,abych přišla na jiné myšlenky a abych měla nějakou radost doma.A do malého bytu to vyhrál králík.Ted si už nedovedu představit že bych ji neměla :slight_smile:
hezký večer a dobrou
4. feb 2009 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Já mám fenku, taky je to naše mimčo, už skoro 8 leté, je to lovecký pes předělaný na klasického gaučáka. Jo a králíka občas hlídáme kámošce:slight_smile:
4. feb 2009 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky já mám fenku jorkšíra, teď na jaře bych jí chtěla nechat připustit, tak snad se to povede, pak máme ještě středoasijského pasteveckého psa, to je takový velký pejsánek.
Dneska je Matyášek u rodičů na noc tak si s manžou užíváme klidný večer.
Mějte se všechny krásně, dobrou
Už je mi fajn, prostě to na mě někdy dolehne, ale bojujeme dál :wink:
4. feb 2009 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Gucci (28) - Pronatal Praha - 2. IUI (Clostilbegyt, Ovitrelle, Utrogestan) - folikuly 1/2, IUI 3.2., test 18.2.
Ivomal (34) - Gennet Pha - PCO - 2IUI (stimul Clostil 1-0-1, Pregnyl, Utrogest.) - test cca 9.2.
Zuzulik (32)- Gennet Pha - 1.IUI ( nativ), test cca 6.2.
zubajda (31), CAR Apolinář Pha - 1.IUI (nativ), test 3.2.
akvy (31)-Pronatal Pha-bez L vejcovodu, 1IVF (04/08 -mimoděl.),1KET(09/08-neg.), 6IUI(7.IUI se stimulací Menopur, Ovitrelle)-IUI 31.1.
Beruška (28)- Fertimed Olomouc - 2IUI (stim. Clostil, pregnyl, utroš)čekáme na výsledek 2IUI
Snecka (31 )-Helios Martin-2IUI ( Clostil ),
pipimiska (24)- Gyncare KE - spg zly - 2krat IVF/ICSI,(gonal,pregnyl,estrofem,utroges,duphas.)negat.,3krat KET-negat,1.IUI(duphaston)test cca 9.2
lusina (29)- sanat.Helios Martin - 2xIUI (clostil+pregnyl+utroš), obe neúspešné, ďalší postup,pár mesiacov skúšame prirodzene a potom asi v 7/09 IVF.
rosienka (34) - zahranicie - 2xICSI, 2.IUI (clostil,pregnyl,pregnyl) neuspesne, 3.IUI 5/09 stimulka s hormonmi
latunka (25) - GEST Praha - 1x IUI 16.1.09 (gonal,pregnyl,utrouš) - negativní, tento cyklus pauza
evak 99 (30)- Gennet pha - 2. iui (pregnyl, utrouš), čekáme na výsledek
Atlaselka (30)- Pronatal Praha - 2.2.SPG, naše 1.IUI bud 02/09 nebo 03/09,levý vejcovod neprůchodný
jovi (28) - Sanus Pce, 1. dítě - přirozeně, 1IUI 6.2. (pregnyl, utrogestan)
5. feb 2009 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky, co je nového?
nějaké nové //?
5. feb 2009 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky latunko... mě teda taky pěkně sejří... hihi... ale dnes zatím nic.. včera to bylo jen malinko.. .tak uvidím kdy se sviňucha rozjede, ale dnes jsem klesla s teplotou a ráno poslední utrouš, tak to zítra pojede, jak po másle.. :grinning:
5. feb 2009 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No, koukám, že jste u těch domácích miláčků... tak já mám jorkšírku.. v dubnu 2 roky.. a je to největší zlatíčko na světě... :slight_smile:... ale potřebovala bych ji vykrmit.. má jen 1,5 kg a vše co sežere.. tak hned vybobkuje... :grinning:
5. feb 2009 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky holky, tak jak dneska? Zuzuli, ještě si netestovala? Nebo to vydržíš až do zítra, jsem napnutá jako kšandy. U mě z toho asi nic nebude, protože teplota už 4 den klesá a cítím,že tentokrát mě mrcha překvapí už brzy, ačkoli jsem na Utrogestanu :unamused:
5. feb 2009 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vy jste mne nepotesili ,ani ja Vas nepotesim :sweat_smile: ..
dnes jsem testla a bylo tam velky NIC :confounded: ...
prsa mne stale boli, ale to asi proto,ze mne pronasleduje mrcha mrchata :confounded:
ja mam taky jorksira :dizzy_face: prerostleho :dizzy_face: bylo mu 5 let ma 5 kg a je to nase zlaticko
:dizzy_face: :dizzy_face:
5. feb 2009 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No toto je už des....., čo sa to robí, to nikto neotehotnie po IUI. :angry:
5. feb 2009 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzu.. ahojky... to mě mrzí.. ale třeba tam ještě nějaká naděje je.. já dnes klesla s teplotou.. sice nijak zvlášť nešpiním, ale zítra se to rozjede, to cítím... a už jsem se objednala na další UTZ příští týden 13 v pátek, doufám, že to je šťastné číslo :slight_smile:... no a ovu bude asi o víkendu, tak si snad s tím v CARu poradí...

ach jo... je potřeba, aby to někdo prolomil... :unamused:
5. feb 2009 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj zubinko,
no asi jedna z nas nebyla v tech 15 -20% :wink: ...
nevadi....nic s tim nenadelame, snad priste :wink:
mrcha zatim nedorazila, tak cekam ...
5. feb 2009 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi neházej flintu do žita :wink: , který jdi DPO dneska?
5. feb 2009 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
přesně tak gucci... zuzu neházej flintu do žita... nebo..... nestahuj kalhoty, brod je ještě daleko.... vím, že to zklame ten proklatej test... ALE... zase jsme si zvýšily šance na příště... tak hlavu vzhůru a úsměv na tváři... alespoň takovej, jako máš na fotečce :grinning:
5. feb 2009 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gucci nevim kdy jsem mela ovulku, nemeril BT...
IUI jsem mela 24.1.( sobota) .... :wink:
zubi: :grinning: :grinning: :grinning: pto Tebe!
5. feb 2009 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzu..... kujuuuu :grinning: :grinning: :grinning:
5. feb 2009 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi: tak to je ještě na test brzy :wink:
5. feb 2009 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Gucci (28) - Pronatal Praha - 2. IUI (Clostilbegyt, Ovitrelle, Utrogestan) - folikuly 1/2, IUI 3.2., test 18.2.
Ivomal (34) - Gennet Pha - PCO - 2IUI (stimul Clostil 1-0-1, Pregnyl, Utrogest.) - test cca 9.2.
Zuzulik (32)- Gennet Pha - 1.IUI ( nativ), test cca 6.2.
Zubajda (31), CAR Apolinář Pha - 1.IUI (neúspěšný), 2.IUI - únor (13.2.UTZ), (stimul Clostil 1-0-1 od 5DC)
akvy (31)-Pronatal Pha-bez L vejcovodu, 1IVF (04/08 -mimoděl.),1KET(09/08-neg.), 6IUI(7.IUI se stimulací Menopur, Ovitrelle)-IUI 31.1.
Beruška (28)- Fertimed Olomouc - 2IUI (stim. Clostil, pregnyl, utroš)čekáme na výsledek 2IUI
Snecka (31 )-Helios Martin-2IUI ( Clostil ),
pipimiska (24)- Gyncare KE - spg zly - 2krat IVF/ICSI,(gonal,pregnyl,estrofem,utroges,duphas.)negat.,3krat KET-negat,1.IUI(duphaston)test cca 9.2
lusina (29)- sanat.Helios Martin - 2xIUI (clostil+pregnyl+utroš), obe neúspešné, ďalší postup,pár mesiacov skúšame prirodzene a potom asi v 7/09 IVF.
rosienka (34) - zahranicie - 2xICSI, 2.IUI (clostil,pregnyl,pregnyl) neuspesne, 3.IUI 5/09 stimulka s hormonmi
latunka (25) - GEST Praha - 1x IUI 16.1.09 (gonal,pregnyl,utrouš) - negativní, tento cyklus pauza
evak 99 (30)- Gennet pha - 2. iui (pregnyl, utrouš), čekáme na výsledek
Atlaselka (30)- Pronatal Praha - 2.2.SPG, naše 1.IUI bud 02/09 nebo 03/09,levý vejcovod neprůchodný
jovi (28) - Sanus Pce, 1. dítě - přirozeně, 1IUI 6.2. (pregnyl, utrogestan)
5. feb 2009 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jovi... koukám do tabulky... a na zítřejší IUI držím pěstičky.... ať jde vše jak po másle s úspěšným koncem :slight_smile: :wink:
5. feb 2009 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zubaj: a ptala ses v tom svoje CARu na ty víkendy?
5. feb 2009 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gucci... já se ptala holek, co chodi k tomu apolináři a říkaly, že to tam o víkendu dělají... tak se uvidí no... :wink:
5. feb 2009 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jj tak to je fajn, to by byla škoda
5. feb 2009 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzu, ještě stále nemáš nic ztraceno, zkus za 2 dny a uvidíš:slight_smile: To není možné, aby se to neujalo, zlom prokletí // :grinning:
5. feb 2009 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gucci.. myslím, že ty to prolomíš.... cítím to na dálku... mi tady ten monitor šušká, že od tebe jde těhu energie :grinning:.... počkeeeej...

já jdu do drogééérky .. zkoupit vlohani...tamponosy...atd :grinning: a něco pojesť.... hoj...hnojařky...
5. feb 2009 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
šiši zubaj, ty máš nějaké telepatické schopnosti :grinning: , ale ráda tě beru za slovo
5. feb 2009 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myslite, ze to testovani bylo brzy ?? :wink:
tak pokud se nedostavi mrcha,tak testuju v sobotu :wink:
5. feb 2009 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzulíku, na mě je ještě faakt brzy a už mi začínají škubat ruce a někde v zádu v hlavě slyším hlásek---TESTUJ, ovšem je zatím slabý, ale o víkendu to bude asi nářez:slight_smile: Držím pěsti!
5. feb 2009 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzu, no jestli jsi měla IUI 24/1, tak předpokládám, že v tento den byla ovu, tzn. že dnes si teprve 11 DPO
5. feb 2009 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok