• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
@pechlinka
tak si daj ziadost na IVF, teda neviem ako dlho sa snazite...., ani kolko mas rokov, ale ked uz dlho - tak chod do toho a medzitym chod urcite este na IUI, nemas co stratit
22. jún 2012 o 09:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@mihaji ...No asi mas pravdu...asi to sama nechcem vzdat tak skoro..:(
22. jún 2012 o 09:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@kajkusa no..snazime sa 2 roky...za dva tyzdne mam 31 rokov....:( a do IVF sa mi uz vobec nechce , asi to este skusim posledny krat...a uvidim..:slight_smile:
22. jún 2012 o 09:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@pechlinka
ok, v tvojom veku to mozes este skusat par rockov prirodzene :slight_smile:
22. jún 2012 o 09:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@kajkusa Jasne...asi to teraz skusim posledny krat...par mesiacov sa budem snazit aj doma...a IVF zacnem riesit koncom roka.. :slight_smile:
22. jún 2012 o 10:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@mihaji ahojky mám na tebe dotaz. Zjistila jsem že jsi měla štěstí a otěhotněla po 1IUI, jsem také po prvním 7 den. Chtěla jsem se zeptat, jestli jste měli nějaké problémy a jestli jsi měla nějaké příznaky. Přijde mi totiž divné, že mám jakoby PMS, ale mívám ho až později, tak nevím co se děje.
22. jún 2012 o 10:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@rajule Ahojky, měli jsme opravdu štěstí a podařilo se 1.IUI, měli jsme imunologický problém. Příznaky jsem měla, ale těžko říct, co bylo způsobené Utrogestanem a co těhotenstvím, většina jich byla shodná právě s PMS. Měla jsem hodně bolavá a napnutá prsa, bolesti v podbřišku jako na MS a hlavně jsem byla strašně unavená.
Držím palečky, aby ti to dobře dopadlo. :wink:
22. jún 2012 o 10:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@pechlinka Ahoj,já jdu na konci července na 2 IUI a jestli se to nepovede,tak v září na IVF. Já bez léků nemám ovulaci,takže přirozeně to u mě nehrozí. Clostilbegit jsem strašně špatně snášela a stejně u mě na prd,tak jedině injekce a mezi nima musím mít měsíc pauzu,takže nějaké zkoušení vždy 1 za 2 měsíce. Už nechci čekat tak pujdu klidně do IVF a hlavně tam je větší šance. Za 5 měsíců mi bude 31 tak je nejvyšší čas. A to jsem si vždy přála 3 děti,teď budu ráda za jedno :pensive:
22. jún 2012 o 10:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@mihaji Děkuji za odpověď, Já utrogestan nemám, takže nevím, ale vypadá to právě jako PMS, jen mě k tomu ještě dost bolí v kříži. No u nás prý žádný problém není, tak jsem na to zvědavá. A kdy asi si tak testovala?
22. jún 2012 o 10:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@rajule Tak to vypadá o to víc nadějně, držím palce. Já poprvé testovala 12.DC
22. jún 2012 o 10:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@mihaji Díky a já myslela, že tím spíš se MS hlásí no uvidíme, byla bych moc ráda, nikdy jsem neměla nic jednoduchého, tak alespoň kdyby vyšlo miminko teď, zkusím také testovat někdy po víkendu, jen se bojím zase zklamání.
22. jún 2012 o 11:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lucy130881 Tak to jej určite niekto kontrolu posiela, lebo za normálnych okolností nechodia tak často a k tehotným už vôbec nie a ak raz nájdu počas kontroly doma tak druhý krát už neprídu :grinning:
22. jún 2012 o 11:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ivet55 ja si to tiez myslim. ako sa ti dnes dari ? mne je dnes nejak zvlastne vsetko mi vadi. :slight_smile:
22. jún 2012 o 11:35  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v marci 2016  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sweet81 Ahoj...no..ja budem mat 31 za 2 tyzdne.. :slight_smile: V stredu som bola na krvi...2.IUI neuspesne..Mne tak isto nerastu foliky bez liekov...Brala som clostil...teraz som mala dokonca 3 krasne foliky....a nic...:( Chvilku som rozmyslala, ze si dam mesiac pauzu...ale neviem aj tak bez clostilu foliky nebudu...tak skusim to 3.IUI a ked sa nepodari...pomaličky začnem vyplnovať ziadost na IVF.. :frowning2: Budem ti drzat paste aby sa ti to tentokrat podarilo?...A inak okrem ovulacie nemas ziadny iny problem?...U nas je okrem toho vsetko ok...zda sa..:slight_smile: Tak dufam, ze do tretice vsetko dobre... :slight_smile:
22. jún 2012 o 12:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@pechlinka Ahoj, me taky nerostou foliky :( uz mam 5 cyklus s clostilem - pokud v pondeli bude dominantni folikul, tak jdu na 1. IUI. Urcil ti doktor, proc nedochazi k ovulaci, co je za problem?
22. jún 2012 o 12:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sweet81 ahoj ako zle si znasala colist ? :confused:
22. jún 2012 o 12:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Holky, máte tu některá PCO? Nebo najde se nějaká, která otěhotněla díky IUI, ikdyž měla PCO?
22. jún 2012 o 12:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@pechlinka Díky,taky budu držet palce:slight_smile: Jinak naštěstí je vše v pořádku. A kdy půjdeš na 3 IUI?
22. jún 2012 o 12:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@harley26 aj ja mam asi PCO teda nepovedala mi dr ze mam ale vsetky priznaky chystam sa teraz na prve IUI :wink:
22. jún 2012 o 12:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lea1333 tak to jsme na tom uplne stejne! :slight_smile: ja to taky nemam potvrzene, zatim jen podezreni. Ale priznaky mam taky temer vsechny, krome nadvahy. A beres clostil?
22. jún 2012 o 12:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sweet81 No..zatial som este nedostala mrsku...mala by prist tento vikend....potom idem asi 13DC na kontrolu folikov a uvidi sa... :slight_smile:
22. jún 2012 o 12:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sweet81 jestli se muzu zeptat, patra doktor proc nemas ovulaci? U me to zatim doktorka ignorovala, az ted kdyz jsem byla v CARu, tak po tom konecne zacli patrat. Drzim palce, aby 2 IUI dopadlo dobre, sama vim, jake to je zklamani, kdyz je test porad negativni. My uz se snazime rok a zacina to byt na palici ... Boli IUI?
22. jún 2012 o 12:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@harley26 ...Co je prosim ta PCO? :slight_smile:
22. jún 2012 o 12:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@harley26 Ahoj...ani nie...zistil to iba podla menstruacie...dost mi meskavala?
22. jún 2012 o 12:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lea1333 Ahoj, přibrala jsem 4kg (nikdy jsem neměla problém s váhou),měla jsem hrozný návaly ,potila jsem se snad všude,strašně jsem zadržovala vodu (kamarádky se mě ptaly jestli se mi něco nestalo,takže si dokážeš představit jak jsem vypadala :grinning: ) a nálada strašná. Nikdy jsem na žádný léky takhle nereagovala. Brala jsem ho dva měsíce. První měsíc 1 prášek a to jsem neměla folikulky. Pak jsem brala 2 prášky a to jsem jich měla strašně moc,ale malinkých.
22. jún 2012 o 12:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Holky, beru 5 cyklus clostil - jenze ten 4 sem uz mela zvysenou davku na 2 tablety denne, protoze ve 3 nenarostl folikul. V 5 cyklu sme odjeli na dovolenou a ja nemela recept a uz sem ho nemohla ani sehnat, a tak sem vyuzivala jen posledni 4 tabletky misto 10. 15DC sem byla v centru na folikulometrii, sliznice byla 8mm a rikal ze sem teprve v prvni fazi, takze mi rekl, at si jeste 4 dny po sobe zobnu clostil a v pondeli dojdu na ultrazvuk, ze by treba mohl jeste dorust a zkusili bychom to 1 IUI. myslite, ze je moznost, aby ten folik narostl jeste tak pozde?? Co si o tom myslite? Mate podobnou zkusenost? tak moc si preju, aby narostl ... ale nevim no
22. jún 2012 o 12:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@harley26 CAKAM na mrchu a zacinam colistom ja vazim 60kg tak ze nadvaha tam tiez nie je ale chuda nie som :grinning: ked mi robili krvne testy tak povedala dr ze na PCO to nevyzera ale inak mam vsetko muzsky hormon vela folikov a ovulacia je asi tak 2krat za rok aj to mozno prehanam ale podarilo sa nam prirodzene otehu mnuli rok len som potratila :pensive:
22. jún 2012 o 12:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@pechlinka to jsou polycysticke vajecniky - znamena to, ze mam spoustu malych folikulu, ale zadny dominantni. A ony jakoby neprasknou, takze vytvari takovou tuhou krustu a zabranuji tak zrani vajicek. Ja se s tim setkala teprve ve stredu, takze o tom zatim moc nevim :slight_smile: Ale brani to ovulaci a je to pry casta pricina neplodnosti.
22. jún 2012 o 12:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@pechlinka jinak me taky bez prasku meska menses a mam ho celkove na prd - strasne slaby ...
22. jún 2012 o 12:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sweet81 aha dakujem dufam ze mne sa to vyhne prvy krat idem brat colist :wink: a co ti dali nahradu ?mam strach aby mi zabrali lebo uz toho mam naozaj dost :confounded:
22. jún 2012 o 12:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok