• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
@lea1333 s tou vahou to mam podobne :D vypadame proste zdravě hihi a testosteron mas zvyseny jak moc? Ja sem desne zvedava, jak mi dopadne horm. profil, podle me s tim bude problem ... Me docela dost i padaji vlasy, coz me strasne stve :( Drzim palce, aby dalsi tehotenstvi bylo co nejdriv a uspesne :slight_smile: Ja uz jako uvazuju i o IVF, sla bych do vseho, jen kdyby me to privedlo k miminku ... Je to strasne ubijejici tohleto ...
22. jún 2012 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pechlinka tiez mam taky plan ako ty. do konca roka chcem skusat IUI a az bud. rok IVF. 31 som mala pred 2 mesiacmi a nechraneny PS mame 1,5 roka, diagnozu mam PCO. Doktorka mi ale naposledy povedala, ze ak to nevyjde na 3.x, tak to uz potom dalej nema vyznam, co si ale nemyslim, ved aj tu su baby, ktorym sa to podarilo na 4. alebo 5.x, takze vyznam to ma. ja sa len mierne obavam nejakych vedlajsich ucinkov zo vsetkych tych hormonov (clostilbegyt, pregnyl, utrogestan) ak to budem brat pomaly viac ako pol roka.
22. jún 2012 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivanya ahoj, muj doktor mi rekl, ze 5 mesicu je uz hranicnich na brani clostilu ... takze vubec netusim, co by se mnou potom delal. Jestli si budeme muset dat pauzu a pak treba jinou formu stimulace, ale jina uz jsou asi jen injekce ne? a IVF ..
22. jún 2012 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@harley26 Děkuju:slight_smile: Mě taky říkal doktor,že mám PCO. Mě to zjistili taky až tam. Moje doktorka mi zkoušela ten clostik a pak mě doporučila do centra. Ještě než jsem šla do Pronatalu,tak jsem byla na laparoskopii a to se ukázalo,že vše ok. A kdy bys měla jít na IUI? Samotný zákrok nebolí,jen nepříjemny,ale rychlý:slight_smile: Mě bolelo ten den před zákrokem břicho,ale to je prý normální a pak ještě druhý den,ale to šlo. A kam chodíš do centra?
22. jún 2012 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@harley26 presne tak sme zdrave ale len postavou :grinning: neviem ako moc ho mam zvyseny nepovedali mi presne hodnoty endokrinologicke vysetrenia boli ok :wink:
22. jún 2012 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sweet81 já chodím do centra do Zlína - klinika reprodukční medicíny a gynekologie. Po první konzultaci - ktera byla ted ve stredu jsem se vratila uplne nadsena a plna pozitivní energie :slight_smile: akorat se trochu bojim toho PCO, doktor rikal, ze to na to vypada, ja mam i priznaky a a vic se ukaze jeste z krevnich testu. Libi se mi, ze to vzalo rychly spad. Pokud bude folikul - tak jdu na IUI v utery, vzali nam hned krev na pohl. choroby, imunologii, genetiku a 2DC mam dojit na krev na horm. profil. Prave ze ja byla 15 DC na te kontrole a na ultrazvuku zjistil, ze je folik malinky, cca 14 mm, takze mi rekl, at jeste do sobotu uzivam clostil a ze uvidime, jestli zareaguju .. tak sem zvedava. Ty chodis kam a jak dlouho se snazite?
22. jún 2012 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lea1333 tak to je dobre! Toho clostilu se neboj, je to dost individualni, ja jsem s nim zadne problemy nemela, nepribrala sem, nebylo me zle, ani jsem necitila nejakou unavu nebo tak, ale zase druha kamoska ho musela vysadit, byla uplne vyrizena, podobne stavy jako psala sweet. Tak ti preju, abys byla mezi temi, na ktere vedlejsi ucinky nepusobi :slight_smile:
22. jún 2012 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@harley26 dakujem velmi pekne a duvfam ze vsetky tu sa budeme tesit z // na teste alebo z krvicky :wink:
22. jún 2012 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@harley26 inak aj ja som odisla z kliniky po poslednej konzultaci plna nadsenia aj som sa tam rozplakala ked mi dr povedala ze ideme na to ze ma caka IUI a ze mame vysoke sance na tehu ked ze sa nam podarilo prirodzene a partner ma super spermiogram :grinning:
22. jún 2012 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lea1333 většině holkám pomohl,tak tobě určitě taky:slight_smile: Já si píchala Puregon a to bylo o a měla jsem i 2 hezky folikulky. Začnu zas píchat v pulce července.
22. jún 2012 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sweet81 dakujem tak drzim palce aby vam uz konecne vysli // :wink:
22. jún 2012 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@harley26 Ahaa...no...tak to mam asi aj ja..tiez mi hovorila lekarka , ze mam vela malinkych folikov, ktore nerastu...:(
22. jún 2012 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@harley26 A nepadají ti vlasy po tom clostíku? Já chodim do Pronatalu v Praze. Jsem tam moc spokojená a taky doktor jednal hned:slight_smile: Snažíme se rok a pul.
22. jún 2012 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pechlinka
@sweet81 Inak nechapem preco nam nepovedai ze mame PCO :confused:
22. jún 2012 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lea1333 Taky držím palce aby jste se konečně dočkali:slight_smile: Určitě se nám to tady všem povede :wink:
22. jún 2012 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lucy130881 Cítim sa celkom dobre :grinning: len mi nechutí jesť a stále mám pobolievanie ako pred MS a ty ako?
22. jún 2012 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@harley26 U mna tak isto....:( Dnes som 31 DC a 16 DPO....:( Mrška dorazila...takze 3.IUI ratam ked bude na 15DC ako 2x minule....vychadza na 06.07. - dva dni po mojich narodeninach...:slight_smile:
22. jún 2012 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sweet81 urcite ano pozitivne myslenie inak ja si ine po IUI ako pozitivny vysledok nepripustam :grinning: aj ty si to tak brala ?
22. jún 2012 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pechlinka tak dostanes k narodkam darcek //
22. jún 2012 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lea1333 ja neviem...oni..ti toho vela nepovedia , ked sa neopytas...mne ani pri poslednou UTZ pred IUI doktor nepovedal ake velke su tie 3 folikulky...a ja v tom strese som sa na to neopytala...:slight_smile: Inak mrska dorazila dnes...takze ratam 3.IUI tak okolo 06.07. :slight_smile: Dva dni po mojich 31 narodeninach... :slight_smile: Snad dostanem oneskoreny darcek... :slight_smile:
22. jún 2012 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pechlinka urcite dostabnes darcek aj ja som bola taka sokovana ze mi povedala ze idem bna IUI ze som sa nic nepytala a plakala som od stastia
22. jún 2012 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lea1333 No..dufajme....:slight_smile: Iny si ani nezelam....:slight_smile: To by bol najlepsi darcek na svete..:slight_smile:
22. jún 2012 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@pechlinka PRAJEM TI TO Z CELEHO SRDCA :wink:
22. jún 2012 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lea1333 Já jsem prvně tomu moc nevěřila,ale co jsem si tady přečetla,že několika holkám se to povedlo po 1 nebo 2 IUI ,tak jsem začala doufat. 10 den ještě na testu nebylo nic a 11-15 den byla slaboučká čárka,tak jsem doufala,že se nám to povedlo,ale pak zmizela a 18den jsem to dostala . Potom přišlo strašný zklamání a já byla naštvaná na všechno a na všechny.
22. jún 2012 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivet55 mne je dnes blbo ale da sa to vydrzat a tiez ma pobolieva v podbrusku ale uz som si na tu bolest zvykla :slight_smile:
22. jún 2012 o 13:59  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v marci 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sweet81 hej chapem :frowning2: ja tomu verim ze to vyde aj dr ma povzbudila ze ked som prirodzene otehu tak to vyde a moj partner mi uz aj termin porodu vyratal :grinning:
22. jún 2012 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Když se ti povedlo přirozeně,tak to bude určitě v pohodě:slight_smile: A co se stalo jestli se můžu zeptat? :frowning2:
22. jún 2012 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lea1333 dakujem...aj ja tebe to prajem z celeho srdca...budem drzat paste?...Kedy vlastne ides na IUI?
22. jún 2012 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sweet81 Ahoj..u mna to bolo tak isto....Bazalna teplota krasna....myslela som ze to uz musi na 2xvyjst..a nic...:( Ale do tretice vsetko najlepsie..:slight_smile: Budem drzat paste aby ti to vyslo...:slight_smile:
22. jún 2012 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pechlinka ja este stale cakam na mrchu :unamused: som 32dc a zacibnam zo stimulkov ciez este netusim
22. jún 2012 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok