• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
@janulka1980 tak zrovna Macek to neni ale pry stačí :slight_smile:
25. jún 2012 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajkusa to som nevedela, že sa má piť ráno ... ja som si to dávala poobede, lebo neviem, či by to môj žalúdok na lačno zniesol :angry: .. už poobede mám problém vypiť to :wink:
25. jún 2012 o 12:42  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@backorka netusim kedy bola ovu :grinning: :grinning: :grinning: podla mna este nebude vidiet nic ale ide mi o to aby som to neprepasla
25. jún 2012 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@harley26 - ja som mala tiež 18mm folik a hned som si mala pichnuť pregnyl a na druhy deň na iui. Aj keď sa mi to zdalo skoro lebo normálne mávam aj viac ako 26mm. Tak uvidíme. Kam chodíš do centra?
25. jún 2012 o 13:46  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@harley26 ahojik,
staci aj takyto, hlavne ze je a viaceri lekari hovoria aspon 18mm a na pregnyl kedy ides? Zajtra? este dorastie dovtedy :wink:
25. jún 2012 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lea1333 jéééj gratulujééém :dizzy_face:
25. jún 2012 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bewik ahoj ja sa tiež chystám na 1 IUI a manžel ma zly spermiogram
25. jún 2012 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katarinakatka ahoj. A boli ste uz na nejakej konzultacii v centre? My sa chystame, ale mame taky zly spg, ze nas urcite budu presviedcat na IVF. Ale keby som vedela, ze sa to niekomu podarilo uz aj so zlymi vysledkami, tak by mi to dodalo nadej.
25. jún 2012 o 14:42  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bewik boli sme v ISCARE martina mame iba 4% dobrých a povedali že na IUI to bude stačiť
25. jún 2012 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bewik Ahoj, mm ma tiez zly spermos, boli sme 2x na iui, 3 mesiace stimulacie a nevyslo nam to :frowning2: Uz sme podali ziadost o IVF, a dr. hovoril, ze je dobre ked sme na IUI isli lebo poistovne nechcu moc schvalovat ziadosti, ked je nejaka sanca aj pri IUI. Kedze to si platime sami. Nech muz papa nejake vitaminy, aj nemozne sa stava skutocnym. :wink: Nech Vam to vyjde
25. jún 2012 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katarinakatka vazne? Tak to je super. A pohyblivost mate aku? My sme mali naposledy 95% patologiu a zlu pohyblivost, okolo 20%. Ideme na IUI do Kosic, dufam, ze nebudu robit problemy. Trosku sa bojim tych prefukov, ktore budem musiet absolvovat :unamused:
25. jún 2012 o 14:52  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kathy1 ahoj, to mi je luto, ze to nevyslo. Nechcete este dalej skusat IUI-cka? Ja by som sla aj 3-4 krat.
Manzel papa vsetko mozne uz roky, zlepsenie nenastava, takze ideme skusat centra. Uz nejak nemam trpezlivost len tak cakat na zazrak.
25. jún 2012 o 14:56  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@liliana30 Já chodím do cenra na Reprodukční medicínu ve Zlíně. Jsem tam hrozně spokojená, chodím tam už dlouho na gyndu a ted sem jen šla "o patro výš" ty chodíš kam? A kolik IUI jsi uz podstoupila?
25. jún 2012 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@isabellaa nene, pregnyl si mam pichnout dneska v pul 11 vecer :slight_smile: to bude horor, ale urcite to nejak zvladnu, prinejhorsim mi ho pichne manzel :slight_smile:
25. jún 2012 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bewik presne aj toto sa doky pytal, ci nechceme, ja som povedala, ze nie uz mam toho plne zuby. Pochopil to, a uz sme sa o tom nebavili. Si myslim, ze ked to ma vyst tak to vyjde. :wink:
25. jún 2012 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@harley26 nooo, to mas 12 hodin, tak este trosku podrastie. Drzim palce, uspesne pichnut pregnyl, ja by som na tvojom mieste isla na pohotovost. Sama by som si asi nepichla, ale ked to zvladnete, tak dobre pre Vas. Nech je uspesne iui :wink: :wink: :wink: :wink:
25. jún 2012 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kathy1 chapem, ved jasne, ked to tak citis, tak chod do toho IVF. Ja som na to trosku pokakana :grinning: takze len tak light-kovo zacneme.
25. jún 2012 o 15:08  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bewik vies, aj pre mna IVF bola az ta posledna moznost ku kt. som sa nechcela dopracovat :unamused: Myslela som si, ze to zvladneme a hadam sa stane zazrak, no ten sa nestal. A skoro po troch rokoch dufania a cakania uz jednoducho neni inej cesty. :slight_smile:
25. jún 2012 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kathy1 a ak sa mozem spytat, aky mate spg? My sa snazime uz cez 4 roky, tiez to tak beriem, ze IVF posledna moznost a bojim sa, ze k nej dojde, no ale co uz narobime ked niet ineho riesenia, ze? Ved kolko je tu stastnych mamiciek po IVF. Drzim palce nech vam to vyjde :slight_smile:
25. jún 2012 o 15:15  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bewik no naposledy to bolo 95% patologia a pohyblivost tiez nic moc, ale ani ja som neni tiez uplne ok, takze sme sa stretli s mm a takto to vypalilo :fearful: Dakujem snad sa podari konecne :wink:
25. jún 2012 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kathy1
@bewik
@katarinakatka
na spermiogram ste skusali Q10 ? a zeleny jacmen? nam to pomohlo.........
25. jún 2012 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kathy1
dobre robis, ja som uz tiez mala IUI plne zuby (bola som 3 krat) a hrozne ma to vycerpalo, teda tie 3 neuspechy, keby som to mohla vratit späť, šla by som rovno na IVF
25. jún 2012 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kescha
no neviem, ci sa to tam niekde na baleni pise, ale viem ze muz sa s tym trapil rano pred jedlom, lebo tak mu to povedali, zvyknes si :wink:
25. jún 2012 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajkusa Q10 ani zeleny jacmen sme neskusali( co je to tabletky?) kupovala si to v lekarni? len profertil, tribulus, vitamin E. Este chcem vyskusat tento cyklus fytosoju ci pride ovulka. :confused: Nadej zomiera posledna :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. jún 2012 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kathy1
Q10 su tabletky - kupis hocikde - najlepsi je so selenom a zinkom - tak to aj predavaju v lekarni, zeleny jacmen je prasok, riedi sa s vodou a pije sa to, pozri na nete kde sa to da zohnat, alebo kesha ti povie kde to zohnala, to pomaha obidvom, ale je to grc :slight_smile:, ale hlavne ten Q10
25. jún 2012 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kajkusa ani my sme neskusali. Muz jedol ale vsetko mozne. Aj vceliu matersku kasicku, L carnitin, arginin, Zinok, E-cko, Rodiolu, Megaenzymy, olej z tekvicovych jadierok, vela kiwi....je toho neurekom. On ma prostatitidu a stale nejaky zapal, ktory mu nici tie spermie. Atb zaberu na chvilu, potom sa mu to vzdy vrati. Ma pritomne leukocyty stale. U nas nejake zlepsenie nehrozi.
25. jún 2012 o 15:36  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kathy1
kaslite na profertil, to sa neoplati a nepomaha, aj s tym mame skusenosti
25. jún 2012 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bewik
ale skuste to co som pisala, nemate co stratit....
25. jún 2012 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajkusa skusim to zohnat v bylinkarni, chcela som muzovi nasadit do IUI nejaku extra kuru, nech sa trochu spermose rozhybu :slight_smile:
25. jún 2012 o 15:41  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sweet81 dakujem moc :wink:
25. jún 2012 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok