• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
tak jo holky, nejaka nadej tam jeste porad je ...a to je fajn .... uvidime :wink:
5. feb 2009 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky
zubajdo-já jsem ok, ale manžel má pomalé spermie a tak mi doktůrek říkal,že by pro nás byla v hodná iui, jaká je příprava, myslím léky a mají nějaké vedlejší účinky, platí se? jJá jem si četla ceník centra a psali tam iui 1500 tak nevím
5. feb 2009 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vůbec z toho mám divné pocity, tak zítra tam jdeme poprvé,tak nevím co čekat...
5. feb 2009 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inkognitto: já za IUI neplatím nic :wink:
léky záleží co ti dr. napíše a jak se domluvíte

já stimulovala před IUI clostilbegytem, ten podporuje tvorbu folikulů
5. feb 2009 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj inkognitto... :slight_smile:.. zajímavý nick... no... příprava na iui.. to záleží ...já neplatila nic.. je 30kč - Ráthův poplatek.. může být iui nativní - bez léků... nebo stimulovaný... to je v pořadí... např. clostil na růst folikulů, jsi kontrolovaná utz, pak pregnyl, aby folikul prasknul... a pak iui... a pak utrogestan - progesteron.... a kdepak ti rekli tuhle částku.... 6X do roka to hradí pojišťovna.. to tě někde tahají za nos...
5. feb 2009 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj iuiačky :grinning: :grinning: tak jsem se přihrabala z práce a chtěla přepočítat kolik čárek tady přibylo a koukám,že zase nic :zipper_mouth: no tak snad má gucci pravdu a testujeme vždycky moc brzo :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale kdo to má vydržet že :grinning: :grinning: :grinning:
já už chci mít aspoň ovu - jenže to si ještě při mojom mega cykle počkám tak na konec února - chjóó taková doba :angry:
5. feb 2009 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak to je divné no možná došlo k mýlce, přečetla jsem si to na netu na zlínském centru-myslím to že se platí 1500. Uvdiím co se dozvím zítra. Byla jsem přihlášená jinak,ale pak mi došlo,že mě tady může někdo načapat a on to vlastně z mého okolí ví málokdo,že máme problémy s otěhotněním, tak proto, snad to nebude vadit,jinak nic neskrývám :wink:
To jak píšeš zubajdo, jak se pořád kontroluje co se odehrává-ovulace, folikuly, tak to budu v centru asi jako doma,co?
5. feb 2009 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zdar hnojařko Latu:slight_smile:, tak jsem akorát dovařila luxusní véču pro manžu, dostane knedlovepřozelo:slight_smile: Nic neslavíme, ani extrémě hodnej nebyl, to jen já po letech dostala ukrutnou chuť na tudle baštu a to tohle jím tak max 2x ročně a vždy někde na návštěvě. Jo vzniklo to tak, že jsem si dneska chtěla koupit takouvé pěkné tričko a při pohledu na mé vykrmené tělo, přetékající špeky jsem právě dostala tu ukrutnou chuť na kvz. Tričko špeky nezakrývalo, pouze zdůraznilo, tak jsem ho tam nechala a jela nakoupit potřebné ingredience:slight_smile: Kašlu na špeky, ted stejně hubnou nesmím, takže co... :grinning: :grinning: :grinning: Zjistila jsem, že jsem sice hnusně tlustá, ale naprosto spokojená :grinning:
5. feb 2009 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky všem ve spolek, jak je po ránu? Tak u mě pořád stejně. Teplota klesá stále. :unamused: Pokud se mrcha do pondělka neobjeví, tak pak zkusím testnout. Manža už je taky nervozní, neřekne to nahlas, ale den testu očekává s napětím:slight_smile: Včera se mě ptal, co dělají teploty a co to může znamenat.
6. feb 2009 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
6. feb 2009 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky! :slight_smile:
ivko, nesleduj sa tolko... ja si ani BT nemeriam a myslim si, ze je to tak dobre, inak by som sa asi zblaznila :sweat_smile:
u mna zatial nic nove, prsa su sice citlive...ale nejak sa na to nespolieham ... tak uvidime ....
6. feb 2009 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holkííííííííííííííííííí!!! :grinning: Co se týká měření BT, tak já ji už taky dávno neměřím, u mě to bylo nespolehlivé a akorát jsem pak depkovala, nechávám se překvapit. :zipper_mouth:
6. feb 2009 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky hnojařky :grinning:.... já teď také neměřím, bo mrchuju :grinning:... jsem 2DC a normálně je divný, že mi není vůbec špatně... necítím, že se mi tam rvou kusy týýý hnusný sliznice.. divnééé... ale dobréé, alespoň mi není zle... jen na mě něco šíleného vlezlo.. bolí a pálí mě v krku a na průduškách jak čert.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive: to bude víkendík.. :frowning2:...
6. feb 2009 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Zubajdi, já měla úúplně stejný průběh posledních dvou, žádné bolesti, žádné cucky,prostě pohoda. Teda hlavně ta mrcha po 1. IUI byla taková "vlídná", absolutně to neznám. A Latu tu nedávno psala, že to má podobné.
6. feb 2009 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky ivu... tak to by bylo super... možná to je těma hormonama, či co... ale je to paráda, si to fakt užívám.. až na nachlazení v pohodě.. :slight_smile:...
6. feb 2009 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky :dizzy_face:
zato mne je zle aj za Vás, mám 1 deň mrchu a takú silnú a jooooj boľavú, kto je narade s testom
6. feb 2009 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj, Snecko, zítra Zuzulík, já nejdřív vpondělí:slight_smile:
6. feb 2009 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ivo a ako sa cítiš? Pozrela som si tvoj graf, no možno zajtra pojdes zase hore, neboj, :wink:
Zuzulík držím päste, už sa to predsa musí niekomu podariť, do prdky :slight_smile:
6. feb 2009 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Snecka, dakujem za paste :dizzy_face: ale nemyslim, ze budem uspesna ... no uvidime :wink:
6. feb 2009 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzu.. nebud pesimista !!!
6. feb 2009 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moc děkuji za podporu:slight_smile: citím se všelijak a normálně. Asi tak, když si vzpomenu, tak mě bolí břicho a prsa, takže tyhle příznaky neřeším. To je psychika a Utroš. Taky nevěřím, že to vyjde, ale tajně doufám, že ta teplota zítra ráno změní směr :wink: Zuzulíku, tfujtfujtfuj štěstíčko na zítra:slight_smile:
6. feb 2009 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem bambulky, ale fakt si myslim, ze z toho nic nebude ...no ved , hned ako zistim, dam Vam vediet ... testovat budem az v nedelu rano ( dnes a zajtra budem ocakavat mrchu)
Ivka, drzim palce,nech BT stupne!!!!!!! :wink:
a u ostatnych nech mrska rychlo prejde, aby ste isli na dalsie - tentokrat uz uspesne!!!! IUI :dizzy_face:
6. feb 2009 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky, tak to mám za sebou!!!!
6. feb 2009 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Gratuluji Jovi a přeji ti, at ti těch 14 dní uběhne jako voda a na konci jsou // :wink: :slight_smile:
6. feb 2009 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zdar zdar :slight_smile: ivomal to bude mít jistě dobrý konec,jsi prostě multiovulární žena a to je jenom pokles před další ovulkou a k jednomu mimísovi upatláš ještě druhýho :wink: já totiž odmítám akceptovat jakýkoliv další neúspěch v této diskuzi :grinning: :grinning: :grinning:
zubajdo tak přesně tohle jsem si při mrše říkala taky - prostě mi nic nebylo, žádný zvracení ani křeče,natož kusy sliznice,fakt to nechápu - ale jsem za to vděčná :wink: za to koukám,že u šnečka si to vynahrazuje :angry:
zuzulík taktéž držim palce, hlavně vydrž do neděle - protože kdo testuje brzo,má za trest jen / a kdo vydrží testovat den po očekávané mrše dostane // :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
jovi a už cítíš jak spermie dobývají vajco? :grinning: :grinning: :grinning:
6. feb 2009 o 18:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zdar Latu, jooo, klidně si upatlám i tři, ale ty musíš mít 4:o). To abych měla s kým rozebírat výchovu smečky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. feb 2009 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
budu si muset spočítat jaké dostanu příspěvky,třeba se to vyplatí spíš než chození do práce,pak ty 4 beru - myslim,že už mám pak nárok na příspěvek na chůvu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. feb 2009 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chůvu né, chtěla bych chůváka....sice manža je typ věrný, konkurence bývá občas zdravá, ovšem já vyjdu líp s mužskýma :grinning: - v domácích pracech:slight_smile:
6. feb 2009 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj ivomal, ja vím, že se zas opakuju, ale viděla bych to u tebe na implantation dip :slight_smile:

ja jsem zase dneska testovala, protoze mrcha stale neprisla a nic se nedeje. boli me prsa a porad se mi mota hlava, ale tri testy byly negativni...tak jsem z toho fakt jelen. meskam uz 5 dni. to se mi nikdy nestalo, vzdy mrcha chodi spis driv nez pozdeji...ale nevim, zda to neni tim utrousem? nevite? teploty mam taky nahore...no to je des, nam ty doktori zasahujou do tela a vsechno se to nejak rozhazi... :frowning2:

mejte se holky moc hezky, uzijte si pekny vikend a zuzilikovi preju //
6. feb 2009 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evak tak jestli byly testy negativní,tak to asi bude utroušem :frowning2: nemůžeš si někam zajít na krvičku? Když by to i tam bylo negativní,tak můžeš s klidnym svědomím utrouš vysadit a začít nový pokus :wink:
ivomal - no tak já teda taky budu chtít chůváka, to je taky pravda - proč cpát mužíčkovi pokušení do bytu,ještě by se chtěla starat o něj a kontrolovat mu trenky jestli v nich něco nemá a on by se třeba ze slušnosti nebránil :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. feb 2009 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok