• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
Dobré ránko a adrosek jaký sis dělala?
4. aug 2008 o 07:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dělala som si test na HCG v moči,klasický proužek.
4. aug 2008 o 07:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale já myslela jakou značku a jakou měl citlivost. Klidně může být ještě brzy :wink:
4. aug 2008 o 07:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Katuška sorry,něako nepřemýšlám vůbec.Nevím ted značku,úplně mi to vypadlo z hlavy :unamused:
Jsem v práci tak se ani nemůžu podívat,taky mě bolí prsa klasicky jako vždycky,když se blížilo,že bych to měla dostat.No uvidím v práci,jinak žádné zvláštní příznaky nemám.
A ty jak se vede a břicho?
4. aug 2008 o 07:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aha :slight_smile: jojo bolí pořád,včera docelo dost ale už je to lepší.Myslím na tebe a držím palce :wink:
4. aug 2008 o 07:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak hlavně,že je to lepší a snad se to i zlepší tedy.Víš o nějaké dobré značce,která má větší citlivost?
Jinak jsi doma nebo taky v práci?
4. aug 2008 o 07:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mamatest je dobrý,a pak jsou ty nejcitlivější ale ty už stojí přes stovku.Jsem v práci,bohužel :angry: :slight_smile:
4. aug 2008 o 07:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak díky za tip,zkusím ten nebo to vydržím do pátku na krev až,ale mám divný pocit ztoho.
Tak to se ti taky určitě nechtělo tak jako mě tedy,ale co už. :frowning2:
4. aug 2008 o 07:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katušla už som si vzpomenula,ten test se jmenuje Best-2 s citlivostí 20.Tak nevím,tak to asi nevyšlo,je docela používanej jak jsem to tak četla.
4. aug 2008 o 08:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby. Adrosek, podla mna si testovala priskoro. Nevesaj hlavu, este to moze dobre dopadnut :grinning: Ja som sa uz dnes rano objednala k lekarke, ideme hned skusit dalsiu IUI. Neviete ci je dobre skusat to hned dalsi mesiac? Alebo je lepsie dat si mesiac pauzu?
4. aug 2008 o 08:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojík lola,no uvidíme v pátek jak to dopadne,zkusím vydržet.
Nám dr.říkala,že hned můžeme začít další měsíc,podle mě se nemusí čekat.Jinak lola,kde ty se nacházíš,že tam máš časový posun?
4. aug 2008 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som az daleko v azii :(
4. aug 2008 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to je hodně daleko tedy,ale alespon že si můžeš tady snámi pisat.
Tak budem držet palečky,aby to další bolo úspěšné.
Jinak si vpráci nebo co nyní provádíš|?Já jsem vpráci bohužel a tak se mi nechtělo,navíc po tom ranním neúspěšném testě nemám ani náladu na nic,tak tím tuplem sa mi nechce. :frowning2:
4. aug 2008 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adrosek já jsem četla že ten test Best-2 není příliš kvalitní ale spíš to bylo takže ukazoval falešnou pozitivitu
4. aug 2008 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Katuška tak kéž by to tak boloí,tak by to bolo fajně :slight_smile: No uvidíme do pátku,zkusím nyní vydržet a až v pátek z krve sa uvidí.
Dokdy musíš být dneska v práci co?venku je sice počasí nic moc,tady unás to vypadá,jakoby chtělo pršet ale stejně bych byla raději doma.
4. aug 2008 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Adrosek, mas pravdu, vdaka bohu za internet a modreho konika :slight_smile: Inak by som tu bola stratena. Ja pracujem z domu, takze to mam celkom fajne. U nas je horuco vzdy, takze si cez obed dam prestavku a idem si zaplavat alebo upratujem a poobede zase pracujem. Len je mi tu trosku otupno samej :unamused:
4. aug 2008 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dnes bohužel do pěti,dělám v pojišťovně a máme úřední den :angry:
4. aug 2008 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak to Katuška bude náročný den tedy co,už aby bolo pět že?
Já jsem tady dneska do tří,takže to nejak vydržím tady.
Jinak lola,tak to je dobré.když můžeš pracovat doma,si sama svým pánem.
4. aug 2008 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte partacky, chcem sa spytat ,dnes som bola na krv a utz a volala som na vysledky, vraj si mam dens o 22 pichnut pregnyl a az v stredu IUI, ale na prvej IUI mi pichli vcer pregnyl a IUI bolo hned na druhy den, to je ok?
Lola, myslim, ze je v pohode ak ides mesiac po mesiaci, je to takmer ako prirodzene oplodnenie, tak to asi nepotrebuje prestavky :grinning: Aj mi ideme 2x a hned po sebe :grinning:
4. aug 2008 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak nikde nikoho, to tak zarezavate, ci sa slnite ako ja?pekna provokacia , co? :sunglasses:
4. aug 2008 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak konečně holky...od včerejška stimuluju na druhou IUI...píchám si dvě ampulky Fostimonu...a pá kontrola- odběry+UZ!!
4. aug 2008 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak maji hura, ja uz som sostimulovala, ale preco mne nedali ten fostimon?nevies cim sa to lisi od clostilu?
4. aug 2008 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Neboj janulka,oni vědí co dělaji
4. aug 2008 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem androsek, ja som taky panikar :grinning: ale hadam som dobre pochopila co mi vravela do telefonu, ja sa len bojim, ze ked mi dnes pichnu, ze v stredu uz bude vajko davno fuc :grinning:
4. aug 2008 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nebojsa nebude uvidíš,držím palečky,po kolikáté už podstupuješ iui
4. aug 2008 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je to druhe IUI, nejak to dost uz beriem s rezervou, ked si to tu tak citam, mame zly spg a pri 1 IUI bol uplne najhorsi, tak som zvedava, ako sa pochlapi manzelik v stredu :grinning: :grinning: :grinning: Chudacik, bude v strese, ze musi podat vykon naostro :stuck_out_tongue_closed_eyes: A ty si na tom momentalne ako, nemas sa ty nahodou tetovat v piatok?ci si ta mylim? :grinning:
4. aug 2008 o 16:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Janulka,máš pravdu mám sa testovat v pátek,ale mám taký pocit,že to něako nevyšlo.Dneska som si dělala test a bol negativní,tak nevím,nevydržela som to a zkusila,tak som :frowning2: pač mám pocit tedy že to nevyšlo.V pátek mám jít na krev
4. aug 2008 o 17:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myslela som testovat, nie tetovat :grinning: Ved ani ja som nevydrzala, co uz, ved uvidis v piatok, nic nie je este definitivne.Potom planujes co, ak to nevyjde?
4. aug 2008 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sak testovat :slight_smile: ak to nevyjde tak sme si řekli že to zkusíme ještě raz a pak už na IVF,nechcem déle čakat asi
4. aug 2008 o 17:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani mne sa uz nechce cakat, ale trochu sa toho IVF bojim, nechce sa mi pichat injkcie, ale ked budem musiet....
4. aug 2008 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok