• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
ach jo... ivomal.. to mě moc mrzí.. jinak utrouš mě taky pěkně sejří... :angry: jsem si říkala, paráda... ms začíná zlehounka... to nebude silná... no, to jsem si teda užila... pátek,so, ne... jsem seděla na záchodě a jelo to ze mě... cucky...uááá.. hrozný.. do toho jsem nachcípaná... tak nevím, jestli i to do toho mělo vliv... no a papám clostil, další sráč.... tak jsem zvědavá, jak mi bude pro změnu po něm... :rolling_eyes: :zipper_mouth:

Jinak jsem zapomněla... přeji vám KRÁSNÉ RÁNO :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. feb 2009 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gucci.. ty joooo to je ip, nee?,... :wink:
9. feb 2009 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ip?
9. feb 2009 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No, vztek mě už přešel. Testnu, jen pro pořádek, ještě ve středu a pak v pátek a pak na to kašlu, to už snad dorazí mrcha. Ve středu se s doktorem dohodnu na IVF a asi pošleme žádost na pojišťovnu, aby to odsejpalo. Manža ráno vylezl z postele a přišel se zeptat, jestli jsou dvě, když zjistil že ne, tak si šel zklamanej zpátky lehnout. :unamused: I ten pes byl takovej přepadlej.
9. feb 2009 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivomal: a nechcete zkusit do třetice ?
9. feb 2009 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky tak hlásím, že mi právě dorazila mrška, docela mě všechno bolí, ale jdeme dál, už jsem se objednala do caru na kontrolu, ivomal, ty se drž :wink:
9. feb 2009 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
berus: jéééééééééééééééé :unamused:
9. feb 2009 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Doktor říkal,že nereaguuu úplně ideálně na clostil, tak jak bych měla a že bych měla přitvrdit - tedy doporučoval a jinak rozhodnutí záleží na mě. A já se už rozhodla. Zkusíme jedno kolo IVF a když se to nepovede, tak budeme zkoušet tak dlouho IUI střídavě s IVF, až se to prostě povede. :wink: A jednou se to povede:slight_smile:
9. feb 2009 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivomal: a víš, že jsou hrazené pojištovnou jen 3 pokusy IVF za život?
kolik si měla folikulů při Clostilu?
můžeš jít na IUI a předtím stimulovat jako na IVF, akorát s menšíma dávkama :wink:
9. feb 2009 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Já vím, že jsou jen 3 pokusy za život do věku max 39 let. To mi moc času nezbývá, takže to vychází na 1x IVF ročně + 6 x IUI ročně. A pak se uvidí, zda připlatíme, nebo budeme využívat IUI. Je mi 34.Já z Clostilu měla vždy 1x folík 18 mm. A o té stimulaci na IUI jako při IVF vím, zatím jsem si u ni neřekla, což možná jednou příjde. Jojo, děvčátka, postihl mě syndrom ujíždějícího vlaku..... :sweat_smile: :rolling_eyes:
9. feb 2009 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ráno hoky,
ivomal a berusko, mrzí mě to!
jen jsem chtěla připomenout případ jedné naší kolegyně (na jméno už si bohužel nevzpomínám), která se už chystala na ivf, měla za sebou 3 iui a už to vypadalo beznadějně a nakonec, přestože už měla odeslané papíry na pojišťovnu s žádostí, tak se jí ukazaly // po tom 3. iui. Zjistila to na štědrý den ráno...a pak že se zázraky nedějí :slight_smile:
nám ostatním nezbývá než bojovat dál!!!
hezké pondělí a lepší náladu....a ještě že máme takový kecací fórum a můžeme se ze všeho vypsat. :grinning:
9. feb 2009 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivomal: aha, tak to jo, to ti věřím, že už není na co čekat :wink:
9. feb 2009 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky, tak se přes víked jen odpočívala a nechala se obskakovat, aby se mimouš mohl pořádně zavrtávat do sliznice a nic ho přitom nevyrušovalo. Taky jsem začla abaštit utrouš, měla jsem z toho strach, teda z těch vedlejších účinků, ale dobrý... hlava se mi nemotá, špatně mi není.. jen to polykání,,, já mám ptoblémy polknout prášky, si je musím rozkousávat a tenhle jako na potrvoru rozkousat moc nejde... tak s tím chvíli bojuju a nakonec se podaří... no furt lepší, než zavádět....... jinak po IUI mám takovej tlak v podbřišku,jako kdyby měla přijít mrcha.... je to normální?
9. feb 2009 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzu, to je dobře, že máš naplánovaný optimismus. Držím palce, ať ti to vyydrží..
Ivomal, ještě neházej flintu od žita..Daněk mi řekl testovat po 14ti ndech, Košťák po 3 týdnech a to i když budu krvácet..

Já mám dnes 10 DPO a tak ješt testovat nebudu. Teploty mám od IUI pořád nahoře, ale přičítám to právě jemu. Ráda bych se mýlila...

Tak vám přeji holky pěkný den. Jdu projet pracovní server a pak do postele, něco na mě leze, tak aby se to nerozjelo.
9. feb 2009 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivomal... já jdu teď v pátek na utz ... a půjdeme do 2IUI... a také plánuji, že po něm, když se nezadaří, tak IVF, takže asi budeme podepisovat papíry, co nejdříve... :wink: :slight_smile:
9. feb 2009 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jovi, já ten tlak také cítila..takže nevím, jestli je to normální,ale mě se to stalo :slight_smile:
9. feb 2009 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Já se i docela na to IVF těším, je to něco jiného a dle statistik i úspěšnější metoda. Alespoň tak mám stále naději na úspěch a tyhle neúspěchy jsou pro mě motorem do dalšího boje. Tedy zatím. Jinak Jovi a Helenky, divné tlaky v podbřišku stále mám a měla jsem taky. Dneska se přidružila ještě slabost a pocit na zvracení, tlak na psou....ten Utroš se mnou mlátí, to je děs :wink:
9. feb 2009 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jéé tak ani berunka to nezlomí :frowning2:
ivomal - já bych teda do IUI se stimulací jako na IVF nešla, to radši IVF a mluvim z vlastní zkušenosti. K čemu mi to IUI bylo - akorát mi bylo zle, stálo to peníze a o další prachy jsem přišla protože jsem musela být na neschopence :confounded: a to všechno kvůli 15% šanci na úspěch,do které jsem se samozřejmě nevešla :rolling_eyes: Takže pokud na clostil nereaguješ a potřebuješ bytelnější léky,tak rovnou i s IVF a pokud to nevyjde,tak jak řikáš - střídat to :wink: Ono z jednoho cyklu můžeš mít bůhví kolik KETů,takže ani třeba ty tři hrazené nestihneš vyplácat :wink:
já už jdu taky jen do jednoho IUI - víceméně pro klid duše, teď bysme na IVF neměli prašulky a gonal na jeden IUIáckej pokus mi zbyl,tak aby se nezkazil :wink:
9. feb 2009 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky holky, čeká mě první IUI a jsem pěkně nervozní, mělo už to být tento měsíc,ale po Clostilu mám cystu, tak čekám, jak se vstřebá. Můžu se zeptatna hodnoty SPG. když vám doporučili IUI? máme 33mil/ml a 17% pohyblivých, stačí to?
9. feb 2009 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky Ruda, mám pocit, že IUI se doporučuje od nějakých 3-5 mil/ml. Norma je 20 mil. 17% pohyblivých z 33 mil je necelých 6 mil. To by mělo stačit, víc ti ovšem řekne lékař. U nás jsem tohle moc neřešili, protože máme velmi dobrý spg.
9. feb 2009 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ruda: ahojky, tak pokud vám ho s touto hodnotou spg doporučili... tak je to ok..... já byla v pátek na IUI a o dost se nám zhoršilo spermio - morfologie, před půl rokem jsme byli lehce pod průměrem a teď při IUI jsme měli jen 6% zdravých spermií... takže nám bylo řečeno, že pokud se nezadaří tak se zkusí ještě jedno IUI - kontrola spg a jestli ty hodnoty budou nadále takové, tak nás inseminací nebudou trápit a rovnou půjdeme na ivf....Nevím, čím to, je, že se spermio tak rychle zhoršilo, to jsme opravdu nečekali...
9. feb 2009 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jovi: a nedoporučili vám nějaké vitamíny? selen, zinek...
9. feb 2009 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jovi ja jsem 6 -ty den po IUI a mam take tlaky v podbrisku a obcas i pichani....pri prvnim IUI jsem mela spis krece a nezadarilo se.....ale u kazdeho je to asi jine :wink: Tak preji // :dizzy_face:
9. feb 2009 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
suzan, já byla na IUI 3/2, od pátku beru Utroš a včera jsem celý den proležela, protože při každém dosednutí nebo naopak vstávání jsem měla pocit, že mi někdo vrazil kůl mezi nohy :unamused:
9. feb 2009 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ruda: my meli pri prvnim IUI 600 tisic spermii s 2% morfologii,takze si myslim,ze ten vas spermiogram je dostacujici. :wink:
9. feb 2009 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gucci: vitamíny máme.. selenzinek a k mému překvapení i na spermie může manža brát listovku....ale prý se na vitamíny nemáme moc spoléhat... před tím je bral také/ sice jen občas), ale jak se to zhoršilo.
suzanna: také ti přeju,a by jsi našla vytoužené //
9. feb 2009 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gucci no ja byla taky na IUI 3.2. :grinning: tak to mame uplne stejne.To je tve prvni IUI?Ja uz mam druhe....kez by se zadarilo vid.....
9. feb 2009 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jovi diky :wink: no vzdyt si to tady prejeme vsichni nazvzajem,ja vam vsem taky brzy vytouzene // :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. feb 2009 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
já mám taky druhé, mělo to být třetí, ale bohužel jsme měli minule folikul jen napravo (tam jsem neprůchodná)
9. feb 2009 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gucci a dělá ti něco utouš, já měla vítr z těch nežádoucích pčinků.. ale docela dobrý
9. feb 2009 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok