• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
@misha1104 Dik, a ako si ho prosim ta brala? Pichala si? Odkedy a ako dlho?
18. júl 2012 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danda81 Ahoj...dakujem...:slight_smile: Rozhodla som sa ze nebudem testovat...:( pockam si na piatok na krv...:( ten negativny vysledok mi staci vediet aj v piatok... :(
18. júl 2012 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia2431 dakujem Lucka, ja som zo strachu zacala vcera brat utrogestan, lebo mi povedal,ze kontrola v pondelok, ale ked budem krvacat mam prist skor. boze, jaky on je citlivak :angry:
18. júl 2012 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@janulka1980
ja som na prvom utz tiez nedopadla dobre...srdiecko nebolo, len gestacny vacok, musela som cakat dost dlho do dalsieho utz, tyzden a pol myslim ....potom uz to bolo OK
18. júl 2012 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte kocky. Nejaka som nesvoja. HCG na 14.den od ET 400. Vcerajsie vysledky na 20.den od ET 3400. Malo ze? Ja ked tu citam tie vase hcg tak sa mi aj plakat chce. Sestricka od mojho gyn.mi povedala ze to zodpoveda tak na 3-4 tyzdne pocatia co by aj sedelo a ze niektore laboratoria uvadzaju ine jednotky tak neviem :unamused:
18. júl 2012 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sheronka Nie Mati. Mas to uuplne v poriadku to hcgcko neboj sa. Kazda mala hniezdenie v iny den to sa neda porovnavat. kukam tabulkove hodnoty po uspesnom tehu pri srdecnej aktivite. najnizsia hodnota HCG bola namerana 139 na 25DPO a v priemere to bolo 4298. :wink:
18. júl 2012 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tak tie vase hcg su super...ja som 14 den po iui včera večer mi vysiel pozitívny test a dnes hcg len 2.85 ale neviem v akej hodnote to je ratane...je to strasne malinko že???? ale prečo mi vysiel ten test pozit???? može mi to ešte narast???? čo si myslíte????
18. júl 2012 o 11:04  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sheronka ahojky, ten 14 a 20 den sa pocita ako DPO? ja to s ETom mam pomylene
18. júl 2012 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katarina101 ja odbornik na hCG nie som, vcera som bola prvy krat na krv. len viem, ze v prvych tyzdnoch rastie sakra rychlo. co povedal dr.? p.s. hod foto testiku
18. júl 2012 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky, čím vás stimulovaly před IUI? (ty které máte problém s ovulací) Já brala clostilbegyt, ale v pristim cyklu me chce nasadit doktor injekce - ty ale musi nejdřív schvalit pojistovna, říkal.
18. júl 2012 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 den ET+5dni kultivacie, takze od punkcie vajicok je to teda 25DPO. na krv sa po ET chodi 10den a 14den ET. V cechach chodia tusim iba 14dET, alebo si maju robit vtedy test. Asi je to viac spomalene to hniezdenie pri transfere Ecok.
18. júl 2012 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 V podstate ano. Ja si musim priratat +5 dni. Nebudem sa stresovat nerobi mi to dobre.
18. júl 2012 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katarina101 ja som mala duchov a ciarky a nakoniec zacali slabnut a potom v krvi bolo hcg len 8 a to uz som mala brat ako negativ aj ked nad 5hcg je zena akoze tehotna a do 5 nie je. moze ti ale HCG este stupat. rob si dalej testy a ked bude ciarka silniet, tak je vsetko v poriadku. testy rob urcite kazdy druhy den aby si videla rozdiel. vela stastia
18. júl 2012 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@janulka1980 no este som nebola v iscare...ja som si to odobrala v praci bo pracujem v nemocnici...taka bola dohoda s dr že ak možem že si to aj sama ma odobrat....volala som tam tak v pondelok mam dojst na sono aj na krv....no ja som teraz v praci a test mi ostal doma ale bola to vioditelna ciarka....videli sme to 3 ludia...tak nechapem čo mi tam mohlo vyskočiť.....
18. júl 2012 o 11:19  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadenka111 no, ale kdyz je hcg 0, tak jiste nedoslo k oplodneni, ale kdyz je 1? Já totiz mela 1 a doktor rekl, ze k oplodneni doslo, bohuzel se emryo neuhnizdilo. Je to tak?
18. júl 2012 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadenka111 no dufam že to bude rast....dnes ale som si robila dalši test a ten mi už vysiel negat...len v teste sa pisalo že pred testovanim nemam aspon 2 hodiny pit a ja som uz mala vsebe skoro 2l caju....tak uvidim v piatok si urobim další test ...uvidim....ale asi to bol plany polach že????
18. júl 2012 o 11:22  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@harley26 teoreticky to moze byt tak. mohlo sa ta len na chvilinku oplodnene embyo dotknut (usadit v sliznici maternice) a ono hned zacne produkovat HCG. ak sa neudrzalo potom sa uz len hcg vyplavuje z tela a v case ked ti robil krv, tak uz mohlo byt dost vyplavene, ked si mala len 1. :unamused:
18. júl 2012 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katarina101 mohol to byt skor ten isty pripad ako som mala ja alebo aj @harley26 . ako som jej teraz pisala. to sa stava vela krat a zena o tom ani nevie. preto je niekedy na skodu robit test skoro. na 100% pozitivny byva az v den ocakavanej mrchy. najlepsie 4dni meskania
18. júl 2012 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katarina101 :confused: ozaj a este taka kontrolna otazka kolko si DPO prosim?
18. júl 2012 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadenka111 myslim, ze @katarina101 je 14DPO
18. júl 2012 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@chantalle ahoj ja tento mesiac mam na 4,6a 8 den clomifen a od 8,9,10,11,12 den gonal pichat....takto to mam na tento mesiac...predtym som mala trosku menej...teraz mam 50..
18. júl 2012 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no som 14 DPO ...a dnes ocakavam aj ms...zatial som nedostala a ani nemam pocit že by som mala dostat...ked berem utrogestan aj tak by sa mala dostavit??? alebo aspon nejake priznaky na ms??? tak myslíš že aj mohlo dojst ku uhniezdeniu ale dalej sa to nevyvíja???? volala som do iscaru tak v pondelok sa mam zastavit na sono...
18. júl 2012 o 14:10  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katarina101 Ahoj....a neskusas merat BT?...Myslim, ze pokial beries utrogestan ta MS nedostanes...:( Ja som dnes 12DPO...:slight_smile: v piatok idem na krv...tak uvidime...:slight_smile:
18. júl 2012 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katarina101 uvidime teda cas ukaze co sa deje. este sprav doma testiky v piatok a v nedelu ak nepride ms. ja som mrchu pocas brania utrogestanu nedostala az dva dni po vynechani, ale tento posledny cyklus co som brala utros dost dlho a mala som aj nizke hcg. mavala som ms bolesti par krat za den a posledne dva dni som spinila a potom v den kontrolneho testu a vysadenia utrosa uz mrcha totalne silna. :unamused:
18. júl 2012 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pechlinka Ahoj, ale musim podotknut, ze BT merat je skoro zbytocne. Merat iba ovulku pred utrosom. mne progesteron (utrogestan) drzal BT vzdy hore a klesla az po vysadeni a potom dosla mrska. :confused: Progesteron zvysuje BT a dokonca som citala v pribalovom letaku Pregnylu, ze aj ten moze zvysit teplotu. takze tak pre info :wink:
Ako sa citis?
18. júl 2012 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@isabellaa ahoj,tak ja uz mam laparoskopiu za sebou.vajickovody boli priechodne,ale ta zla sprava je,ze mam endometriozu.doktorka mi navrhuje IVF.o tyzden som objejdnana k dr.tak mi povie,co dalej.
18. júl 2012 o 14:42  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadenka111 hmm..tak to u mna teda funguje ten utros na jednotku...teploty mam od 37,1 - 37,3...ja neviem...asi sa citim ako pred prvy a druhym neuspesnym IUI:..:( ocas ma pichne v podbrusku...inak nic...ani bolesti prs...nic....:( takze u mna to bude asi zase neuspesne..:(
18. júl 2012 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby..mozem sa sem k vam pridat? :slight_smile:

Nas o par dni caka priprava na iui teda dufame ze nieco nastimulujeme neake vajka..lebo u mna to ide len velmi tazko :frowning2:

A mam otazocku myslite ze aj pri patolog.96% sa nam moze zadarit?
18. júl 2012 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadenka111 nooo čas ukaže to je pravda aj ked si myslím tiež že to bol plany polpach :frowning2: len skoda že tento život ta najskor navnadí si totalne šťastna a potom ta da dole...smutne.... :frowning2: tak to mam chapat tak že sa tam aj začalo nečo tvorit a potom sa to stoplo???? ...uz aby som sla na druhe :slight_smile:
18. júl 2012 o 16:25  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misha1104 ahaaa, dakujem. Som zvedava, ze co nasadi mne.
18. júl 2012 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok