• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
@pechlinka aaaaa este nevešaj hlavu....:slight_smile: držím palčeky.... :slight_smile: este si vhre...uvidis v piatok ako to dopadne.... :slight_smile:
18. júl 2012 o 16:25  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@baarbora29 hmmm to mi je luto s tou endome.... ja som zvedava, ked sa preberiem, co mne povedia, aj ja trochu obavam, mam podozrenie, ze pravy vajcovod na tom asi nebude najlepsie. A co predoperacne vysetrenia, ako to prebieha, gynekolog ti dal nejaky sprievodny listok a s tym si isla po lekaroch? Mna to este len caka.
A vy ste nakloneny k ivf?
18. júl 2012 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@baarbora29 a na pn ta dal tvoj gynekolog, alebo tam kde ti robili laparo a na ako dlho ti ju dali, dufam ze ja budem ok za tyzden. Pekny den a nech sa rychlo zotavis.
18. júl 2012 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katarina101 Dakujeeeem... :slight_smile: uvidim...neviem...mam nutkanie dnes kupit test a zajtra rano testnut.. :slight_smile:
18. júl 2012 o 16:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
chapem... :slight_smile: to iste prežívam :slight_smile: este stale mam chut testovat či nahodou sa to tam neobjaví znova...ved zajtra uz budeš 13 DPO tak by to tam mohlo byt... :slight_smile:
18. júl 2012 o 17:02  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katarina101 hmm...vydrzala som a nekupila...v piatok sa to dozviem..:slight_smile:
18. júl 2012 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@chantalle ja stimulujem lebo moj zyklus trva dlho a takto rastu rychlejsie.....teraz mi zvysil davku mala som 25 a ake lieky mas brat?
19. júl 2012 o 06:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@isabella ahoj,doktorka ti vypise vsetky potrebne papiere na predoperacne vysetrenia,musis mat vysledky z krvi a mocu,a s vysledkami ides k internistovi,ktory ti urobi ekg a zmeria tlak a popozera vsetko ostatne.nieco sa ta popyta a to je vsetko.potom som isla na aro,tam ti tiez nieco vypise a da ti listok na prijem do nemocnice.ja som bola na antolskej.po prebrati mi doktorka oznamila vysledok a navrhla ivf,takze asi tak aj urobim.asi uz moc nemam na vyber.kedy ides?
19. júl 2012 o 10:48  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@isabellaa nie som na pn,zobrala som si tyzden dovolenku.dnes je to stvrty den,citila som sa dobre,len som mala velmi nafucane brucho.ale dnes rano som zacala silno krvacat,neviem co to bolo.potom to preslo.volala som do nemocnice a dr povedal,ze ak to neprejde mam prist.zatial je to v pohode.neboj,do tyzdna budes fit.a ak budes chciet pn,tu si pytaj hned pri prijme do nemocnice v prijmacej kancelarii.aj tebe pekny den :slight_smile:
19. júl 2012 o 10:59  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@baarbora29 ahojky, ja idem hned na zaciatku augusta, dakujem za info, tak pekne oddychuj.
19. júl 2012 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
drzim palce.. :slight_smile:
19. júl 2012 o 11:04  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katarina101
ahoj, hm 2,85 je dost nizka hodnota HCG.........pichali Ti aj pregnyl???lebo pregnyl kym uplne vyprcha, isty cas trva- niektorym zenam aj 12 dni.....a moze sposobovat pozitivny vysledok testu
19. júl 2012 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pechlinka
a kolke IUI mas za sebou?? stale ziadne priznaky sa neobjavili??
19. júl 2012 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@shania31 Ahoj , toto bolo moje 3.IUI...a nie...nemam ziadne priznaky...dnes som 13DPO.. :(
19. júl 2012 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pechlinka
veru ani ja nemam ziadne, ocakavam tiez negat. vysledok.....:-/
a od ovulacie si ani nemala ziadne?- povedzme prsia, podbrusko..... mna 1 den boleli prsia a brusko ale odvtedy absolutne nic
19. júl 2012 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@shania31 no..jedine co mam su predmenstruacne bolesti...:( kolkate IUI mas ty za sebou..?
19. júl 2012 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pechlinka
ja mam za sebou len prve, ale tak som v kutiku duse dufala ze po tych rokoch by konecne to mohlo vyjst a zrejme nic :-/
ale myslim, ze ked mas tie predmenstruacne bolesti, to nie je az tak "na zahodenie", mnohe zeny praveze to tak mavaju :slight_smile: a aj predchadzajuce pokusy si mala len tie predmenstruacne??
19. júl 2012 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@shania31 To aj ja som dufala...aj pri 1.aj 2. IUI...vzdy som si hovorila,ze teraz to uz musi vyjst...a nic... :( no...ano aj predtym som mala....len teraz su zda sa slabsie ako minule... :( tak neviem...uvidime zajtra...:(
19. júl 2012 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pechlinka
uhm, no ja by som mala ist v sobotu na krv, ale idem az v pondelok
blbe je aj to ze mrcha sa nepusti zrejme, kym nevysadim utrogestan
chodis v Ba do nejakeho centra alebo u Vas? ak nechces pisat do forumu, mozes aj IP
19. júl 2012 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@shania31 no..ja idem zajtra na krv...chodim do Gyn-fivu...:slight_smile:
19. júl 2012 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pechlinka
aj ja, aj ja tam chodim :slight_smile:
19. júl 2012 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@shania31 Tak to je super..:slight_smile: a kedy si bola na IUI?...Kolkaty den si dnes?
19. júl 2012 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pechlinka
12 DPO v sobotu 7.7. som tam bola.......ty predpokladam ze den predo mnou si bola, nie?
19. júl 2012 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@shania31 No ano...ja som bola 06,07, .... a beru krv aj v sobotu?... .) Ja som bola na 1.IUI v nedelu...a na krv som sla potom az v pondelok... :slight_smile: no...budem ti drzat paste aby ti to na 1xvyslo...:slight_smile:
19. júl 2012 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pechlinka
nie, nie, jak som pisala - idem az v pondelok na krv, lebo tieto veci cez vikend nerobia
no nedufam, ziaden naznak nicoho :-/
vy sa jak dlho snazite o babo
19. júl 2012 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@shania31 No ano..ja som videla..ze ides az v pondelok..len som myslela , ze s nad zajtra nemozes.. :slight_smile: snazime sa asi 1,5 roka...Mna uz po pol roku poslal moj gynekolog do Gyn-fivu...mam anovulacne cykly...inak vsetko v poriadku...Teraz som asi prvy krat v zivote pri IUI-ckach ovulovalva... :slight_smile: Spermiogrami sme mali pokazde krasne...neviem...teda preco to nevychadza.. :(
19. júl 2012 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pechlinka
tak to mas dobreho gynekologa, ked ta poslal po pol roku do Gynfivu
mna ani po 2 rokoch neposlal, vybrala som sa tam sama, no aj mne sa stane ze mam anovulacne cykly (samozrejme mne ani vek tomu nehra do karat....)
19. júl 2012 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@shania31 hmm..to som fakt na tom dobre..:slight_smile: aj si stimulovala tento cyklus?..ja som brala vzdy clostilbegyt.. :slight_smile: pokial to tentokrat nevyjde...dame si par mesiacov prestavku... :( skusim sa spytat v Gyn-five..ci sa daju urobit este nejake IUI-cka?...lebo strasne nechcem ist na IVF.. :( No..ja uz tiez nie som najmladsia...mam 31 ... :(
19. júl 2012 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pechlinka
jo, jo clostylbegyt 5 dni 2x1, ved prave aj ja sa toho IVF obavam akosi, myslim
ty si IUIcka mala 3 mesiace za sebou?? ale aj pauzu si mala?
19. júl 2012 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@shania31 No..ja sa IUI-cka obavam tiez...ale aj financie ma na tom zarazaju..pocula som ze 1x vyjde na 1000 Eur.. :( len za lieky.. :( mala som IUI-cko..3x za sebou..preto musim teraz pauzovat..myslim ze clostil musi mat nejaku dobu prestavku.. :(
19. júl 2012 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok