• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
susi: tak se připiš do tabulky

Gucci (28) - Pronatal Praha - 2. IUI (Clostilbegyt, Ovitrelle, Utrogestan) - folikuly 1/2, IUI 3.2., test 18.2.
Ivomal (34) - Gennet Pha - PCO - 2IUI (stimul Clostil 1-0-1, Pregnyl, Utrogest.) - test cca 9.2.
Zuzulik (32)- Gennet Pha - 1.IUI ( neuspesny)
Zubajda (31), CAR Apolinář Pha - 1.IUI (neúspěšný), 2.IUI - únor (13.2.UTZ), (stimul Clostil 1-0-1 od 5DC)
akvy (31)-Pronatal Pha-bez L vejcovodu, 1IVF (04/08 -mimoděl.),1KET(09/08-neg.), 6IUI(7.IUI se stimulací Menopur, Ovitrelle)-IUI 31.1.
Beruška (28)- Fertimed Olomouc - 2IUI (stim. Clostil, pregnyl, utroš)čekáme na výsledek 2IUI
Snecka (31 )-Helios Martin-2IUI ( Clostil ),
pipimiska (24)- Gyncare KE - spg zly - 2krat IVF/ICSI,(gonal,pregnyl,estrofem,utroges,duphas.)negat.,3krat KET-negat,1.IUI(duphaston)test cca 9.2
lusina (29)- sanat.Helios Martin - 2xIUI (clostil+pregnyl+utroš), obe neúspešné, ďalší postup,pár mesiacov skúšame prirodzene a potom asi v 7/09 IVF.
rosienka (34) - zahranicie - 2xICSI, 2.IUI (clostil,pregnyl,pregnyl) neuspesne, 3.IUI 5/09 stimulka s hormonmi
latunka (25) - GEST Praha - 1x IUI 16.1.09 (gonal,pregnyl,utrouš) - negativní, tento cyklus pauza
evak 99 (30)- Gennet pha - 2. iui (pregnyl, utrouš), čekáme na výsledek
Atlaselka (30)- Pronatal Praha - 2.2.SPG, naše 1.IUI bud 02/09 nebo 03/09,levý vejcovod neprůchodný
jovi (28) - Sanus Pce, 1. dítě - přirozeně, 1IUI 6.2. (pregnyl, utrogestan)
9. feb 2009 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jovi: no zatím na sobě nic nepozoruju (teda pokud ta bolest břicha není z utroše), já jsem dost náladová i bez hormonů :grinning: ... a clostil se mnou tento cyklus taky dělal psí kusy, jsem v práci skoro okopala nábytek :grinning:
9. feb 2009 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
díky, my měli před rokem sice míň asi 27mil. ale pohyblivost 60%, bral vit E a po roce šla pohyblivost o dost dolů,ale to se každé 3 měsíce mění.. teď kapeme ještě kapky z pupenů rostli a sene a zinek manža..tak jsem zvědavá na výsledek, taky to zkusíme max. 2x a pak jdeme do ivf a asi rovnou ICSI, to je větší jistota a věřím, že to musí klapnout ne?Holky vám po IUI přeju krásné dálnice ,tlustice// :sunglasses: to by bylo aby nebylo,,,
9. feb 2009 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jovi nam doktor take rekl,ze nemame pocitat s tim,ze by se nam zlepsil spermiogram.Pul roku bral manza vitaminy a takovy pudr a ted byla druha IUI misto se 600 tisic s 12 miliony :wink: Takze jak vidis doktor nema vzdy pravdu,ale ty vitaminy se musi brat opravdu pravidelne a dlouhodobe.

gucci ja ani nevim jestli jsem mela naky folikul :angry: me to delaji vse v prirozenem cykle a podle OVU testu.Ze zacatku jsem k tomu nemela vubec duveru,ale snad vedi co delaji...jeste to zkusime 2x a pak chceme IVF.Tlaci nas vek.
9. feb 2009 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
suza: jakto, že nevíš, jestli jsi měla folikul? kdybys ho neměla, tak by bylo zbytečné ti dělat IUI ne? kam to chodíš do Caru?
9. feb 2009 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
právě kvůli věku by bylo lepší stimulovat ne? a radšikontrola folíku UZV... ale asi ví co dělají..léčíš se v ČR?
9. feb 2009 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Gucci (28) - Pronatal Praha - 2. IUI (Clostilbegyt, Ovitrelle, Utrogestan) - folikuly 1/2, IUI 3.2., test 18.2.
Ivomal (34) - Gennet Pha - PCO - 2IUI (stimul Clostil 1-0-1, Pregnyl, Utrogest.) - test cca 9.2.
Zubajda (31), CAR Apolinář Pha - 1.IUI (neúspěšný), 2.IUI - únor (13.2.UTZ), (stimul Clostil 1-0-1 od 5DC)
akvy (31)-Pronatal Pha-bez L vejcovodu, 1IVF (04/08 -mimoděl.),1KET(09/08-neg.), 6IUI(7.IUI se stimulací Menopur, Ovitrelle)-IUI 31.1.
Beruška (28)- Fertimed Olomouc - 2IUI (stim. Clostil, pregnyl, utroš)2IUI-negativní, mrcha přišla 9.2., kontrola v caru 18.2. jdeme do třetího pokusu
pipimiska (24)- Gyncare KE - spg zly - 2krat IVF/ICSI,(gonal,pregnyl,estrofem,utroges,duphas.)negat.,3krat KET-negat,1.IUI(duphaston)test cca 9.2
lusina (29)- sanat.Helios Martin - 2xIUI (clostil+pregnyl+utroš), obe neúspešné, ďalší postup,pár mesiacov skúšame prirodzene a potom asi v 7/09 IVF.
rosienka (34) - zahranicie - 2xICSI, 2.IUI (clostil,pregnyl,pregnyl) neuspesne, 3.IUI 5/09 stimulka s hormonmi
latunka (25) - GEST Praha - 1x IUI 16.1.09 (gonal,pregnyl,utrouš) - negativní, tento cyklus pauza
Atlaselka (30)- Pronatal Praha - 2.2.SPG, naše 1.IUI bud 02/09 nebo 03/09,levý vejcovod neprůchodný
gucci: tak to jsme na tom stejně.... když jsme brala loni clomíka, tak jsem po něm taky byla mimo
suzanna: ono je to asi s těma vitamínama všelijaký... někomu pomůže, někomu ne
jovi: mě první cyklus s clostilem, taky nic nedělal, ani utroš, nic a při druhém cyklu s clostilem mi skoro pořád tekla krev z nosu (mimochodem dneska ráno taky), nálady příšerné
9. feb 2009 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ne ja bydlim v NL.Prvni IUI jsme si prodelali v nemocnici s poliklinikou a bylo to priserny :confounded: sice to tam delali podle UTZ,ale personal priserny.Ted chodime do soukromeho centra vsichni si to tam moc chvali a je to teda i pro nas velky rozdil...ona je psychika dulezita a kdyz s tebou nekde zachazeji jak s kusem hadru tak jsme z toho byli akorat rozzlobeni.Maji i dobre vysledky, tak jim nezbyva nez verit.Doktorka rikala,ze kdyz mam pravidelny cyklus a vse vysetreni v poradku,ze neni potreba folikul merit,ze ten muze byt stejne prazdny a ani UTZ to nepozna....tak ja nevim...
jj pripisu se do tabulky :wink:
9. feb 2009 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Beruška (28)- Fertimed Olomouc - 2IUI (stim. Clostil, pregnyl, utroš)čekáme na výsledek 2IUI
suzanna(35)- zahranici ,2 IUI 3.2.- bez stimulace
9. feb 2009 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
suza: no to je fakt, že podle UTZ se nepozná, jestli ve folikulu vajco je nebo není, ale aspon zjistí, jestli tam vůbec nějaký folikul je a můžou přesně naplánovat IUI
jiný kraj jiný mrav :wink:

je fakt, že na manžu psychika působí neskutečně, po posledním spermiu jsem ho přejmenovala na kance :grinning: a když jsme byli minulý týden na IUI, tak jsme tam asi hodinu a půl čekali, než ho vůbec vzali do laborky na spermio (zasekl se tam nějaký chlap), manža už nervní, chodil tam jak lev a pak mi dr. říkala, když mi dělala IUI, že měl "jen" polovinu spermiíků co normálně (normál ca 90 mil.), jako furt dobrý, ale na nás je to málo
9. feb 2009 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hormony jsou hroznej záhul pro organizmus, chlapi ani netuší, čeho všeho jsou ušetřeni
Aha suzanna, tak jí budeme věřit. vím, že tam máš zahraničí,ale vím, že spousta i cizinek jezdí do ČR, kvůli financím,ale musí to být naročné, já dojíždím jen 80km do centra tím, že tam tak 2 hodiny čekáme, je celý den v pr.. a otrávený je i můj i já.. ale kdyby byly výsledky... tak to nevadí, uvidíme :sweat_smile:
holky to dojíždění vám teda nezávidím... já to mám kousíček z práce i z domu... jinak jak píše jovi, ty hormony jsou pěknej sajrajt.. jsem z toho osypaná... nálada na pytel... všude bolí, píchá.. pak přijde mrcha, a to je jako když se spustí mlejn... :angry: :angry: :angry:
9. feb 2009 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
s tím dojížděním musím jena jen souhlasit, taky to nemáme za rohem, sice řídím.. ale do velkých měst si netroufnu a když mám 3x do týdne jet na utz a pokaždé prosit manžu, ať mě tam odveze..... no teď poslední dvě jídzy jsem jela já a manža dělal závozníka, abych si to vyzkoušela a příště jela sama
9. feb 2009 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gucci jj je to pro ty chlapi narocny :musela jsem se smat kanec :grinning: :grinning: :grinning:

jovi:no presne to mi rekla moje doktorka hormony jsou zahula a lepsi je nejdriv vyzkouset setrenejsi metodu.

ruda:my to mame take pres hodinu cesty a cely den take zabity.Nam to vse hradi pojistovna, takze v pohode :wink:
9. feb 2009 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky merite nekdo?
9. feb 2009 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
suza: já
9. feb 2009 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
suz... já též
9. feb 2009 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jako BT?
9. feb 2009 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
taky měřím
Ja taky,aspon tenhle tyden poznam kdy popripade dojde MS :wink: ,ale at je radsi tam!
Já taky měřím:slight_smile:
9. feb 2009 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na měřewní a příchod ms bych moc nespoléhala.... u některých to funguje a já jsem taky příkladem, že mě se vysoká teplota drží i dva dny po příchodu menstruace
9. feb 2009 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jovi: fááákt
tak já to mám jak hodinky a podle BT přesně poznám, kdy příjde MS
9. feb 2009 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
měříme jak zběsilé... a prd z toho :frowning2: :angry: :zipper_mouth: :rolling_eyes:
ivomal ano BT....cetla jsem,ze jsi dnes zkousela testnou a koukala jsem i na tvuj grafik...je to zahada...treba je jeste na test brzo,zkusila bych jeste za dva dny testnout :wink:
jovi.... to přesně platí i u mě..... vysoké teploty i přes ms.... takžé pro mě měření jen na stanovení ovu.... a pak kontrolně...
9. feb 2009 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zubajda ja merim s prestavkami uz dva roky :unamused:
9. feb 2009 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok