• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
@nikadel ahoj vies co gynekolog povedal nech mojho poslem na spermiograf tak isiel ten mal on v poriadku a tak hned som isla na laparoskopiu ked sa nam rok nedari...laparoskopiu mi robili pred dvoma dnami super vysledky mame obydvaja....nejako Tri mesiace...a ti na jake vysetreniach si bola??
1. aug 2012 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sweet81 ahoj ja fajn celkom ako normalne pohoda dako si to nepripustam uz mam doma ziadost na icsi len cakam....treba to na poistovnu zaniest...stale rozmyslam ci ist do 3iui ak sa nepodari alebo rovno icsi ach neviem sa rozodnut.v utorok ma kus pichalo v podbrusku ako keby som mala mrchu kazdu chvilu dostat a teraz nic....dufam ze nam to klapne...
1. aug 2012 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misha1104 Ty seš 2 dpo,ne? Tak třeba to vyjde a na 3IUI nebo IVF nebudeš muset :wink:
Mě popíchavalo dneska,ale už ok. Nám teda kdyby to nevyšlo,tak jdem na IVF.
Jsem v práci a je tu šílená nuda,tak jsem si představovala jak jsem už těhotná a
brzo se na to tady vyprdnu a pujdu na riziko...:slight_smile: Tak snad se nám oběma zadaří :slight_smile:
1. aug 2012 o 16:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nikadel
ahoj, ja som zacala v aprili chodit do CAR a v juli sme mali 1.IUI.
to sa aj mne zda dlho, ze az v novembri a do ktoreho CAR chodis? nezistili Vam nejaky problem, ze sa IUI neda skor?
1. aug 2012 o 16:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzullik1001
ahoj, citam, ze si z BA a do ktoreho CAR chodis?
1. aug 2012 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
1. aug 2012 o 16:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@shania31 ... dakujem za odpoved. neviem, pripada mi vsetko natahovanie hrozne, preto som sa pytala kolko to tak trva. ja som v zahranici. hmm zacali sme vo februari , hormonalny profil atd v marci a postupne dalsie vysetrenia.. vieme,ze pojdeme na iui..a kym k tomu dojde asi bude november :( . manzel ma problem so spermiogramom, ale nie je to az take startene a zle, dake sance su tam. ja som v podstate ok a nemal by byt problem s IUI. to cakanie je viac nez strasne a aj na psychiku. u vas bol aky problem?
1. aug 2012 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nikadel
no podla lekara vraj vsetko ok.....manzel vzdy mal spermiogram v poriadku.....jedine ja som si vsimla, ze u mna lavy vajecnik akosi nechcel produkovat folikuly a tym padom sa mi stavalo, ze som mala aj anovulacne cykly...o inom neviem, mne urobili tiez hormonalny profil, stery, UTZ - a bolo ok vsetko, laparoskopiu nerobili zatial s tym, ze nam sa raz podarilo otehotniet prirodzene ale skoncilo to predcasne :cry:
1. aug 2012 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sweet81 kde pracujes? ano 2den....neviem tak ked si to porovnam financne tak 200eur iui a icsi 2000e aj z mrazenim ...ale o peniaze by tam ani neslo skor tie hormony....jaj uz nemam dako chut ach...no ja radsej ani nepozeram po detskych veciach potom budem len smutit...radsej neriesim nic..:D mne to tak niekedy pride po tych rokoch ze ci vlastne aj budem mat brusko
1. aug 2012 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misha1104 určitě jo neboj:slight_smile: No tak to je pěkně drahý!!! A to ti dělali v Německu? Tak tady nám to naštěstí platí pojišťovna. Ty hormony mě už taky štvou:frowning2: Minulý tyden až do pondělí mě hodně bolela prsa a to jsem nikdy neměla. Mam nafouknutý břicho a do ničeho se nevejdu:frowning2: Já dělám v centru Prahy v obchodě s oblečením. Dneska moc lidí nechodí a jsem tu sama tak je pěkná nuda:frowning2:
A jak dlouho se snažíte o miminko?
1. aug 2012 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Praha je pekne boli sme na predlzenom vikende minuly rok..:D o mimco tak neviem presne lebo par mesiacov som nebola s manzelom ked som bola pracovne prec ale hruby cas je cca 3,5roka...a cisty....2roky..:D ....nechavali sme to na prirodu...a na chut..:D no je to dost..ani v nemecku mnichov....
1. aug 2012 o 17:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sweet81 Praha je pekne boli sme na predlzenom vikende minuly rok..:D o mimco tak neviem presne lebo par mesiacov som nebola s manzelom ked som bola pracovne prec ale hruby cas je cca 3,5roka...a cisty....2roky..:D ....nechavali sme to na prirodu...a na chut..:D no je to dost..ani v nemecku mnichov....
1. aug 2012 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misha1104 A ty tam pracuješ? My se snažíme něco přes 1,5. A co vám řekl doktor? Já mám PCO,manžel je ok,ale teď při poslednim IUI neměl moc dobrý spermiogram jen 22% pohyblivost a to před 2 měsícema měl 56%,tak to je dost velký rozdíl.:frowning2:
1. aug 2012 o 17:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sweet81 CO povedal lekar bola som na laparke trosicku endo. nic vazne co by mohlo mat nasledok ze nemozem otehotniet manzel mal spermiogram super....ale teraz posledne dva krat ked sme boli mal slaby 10percent ale to je uplne jedno...som sa pytala na to lekarky....proste to je vsetko o stasti...a keby mal aj len 3pohyblive spermie.....tak mozes otehotniet horsie by bolo nic..si myslim ze mal super lebo norma je aspon tu 25percent..
1. aug 2012 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adelkaurso neskutocna nadhera, blahozelam :slight_smile:
1. aug 2012 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@isabellaa děkujuuuuu
1. aug 2012 o 19:09  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v auguste 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky, ktere mate problem s prirozenou ovulaci. Cim vas doktor stimuluje? Léky nebo si pichate injekce? Díky
1. aug 2012 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adelkaurso ..je nádherne..:slight_smile:)) nech len krásne rastie.:slight_smile:
1. aug 2012 o 23:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@misha1104 Ahojky, mne tam ide pracovat manzel, a chcem ist za nim trosku pozriet, teraz je v poingu...:slight_smile:
2. aug 2012 o 00:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@chantalle ahoj poznam neni to daleko..:D
2. aug 2012 o 06:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pechlinka ahoj ako sa mas? nevies mi povedat potom ako tvoj muz odovzdal spermie spracovali ich a ako dlho vydrzia potom oni ich maju v tom boxe? ci?
2. aug 2012 o 07:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@shania31 este nechodim nikde....este sa len chcem niekde objednat....ked mi zacnu kramy az pockam ci sa to nevydarilo teraz..:slight_smile:
2. aug 2012 o 07:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misha1104 Ahoj...mne robili vsetkz IUI-cka po cca. 2-3 hod. od odovzdania...Bohuzial sa nepodarilo ani jedno... :frowning2: Netušim kolko maju zivotnost... :unamused: Lekari asi vedia....ked to robia takto.. :slight_smile: Inak sa mam fajn..teray si davame pauzicku...a uvidime...na jesen mozno skusim este 1-2 IUI...a potom sa uvidi.. :slight_smile:
2. aug 2012 o 07:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
12. den po IUI test negatívny. . .stalo sa niektorej z Vás, ze mala v tento deň negatívny test a bola nakoniec tehotná?
2. aug 2012 o 08:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misha1104 to máš pravdu,že je to naštěstí. Takže nic vážného u tebe nenašli,tak to se neboj určitě to výjde a třeba už teď. :wink: Mě dnes v noci bolelo bricho jako kdybych to měla dostat :unamused: Ale snad to nic neznamená. A jak se dneska cítíš?
2. aug 2012 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@harley26 Ahoj,já bez léku ovul nemám. Píchala jsem si injekce.
2. aug 2012 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sweet81 mna bolelo len na druhy den teraz v pohode ale dnes mam taku blbu naladu kus depka na mna dolahla inak ok.:D a spermie mal tvoj super si myslim....neboj sa a ake si mala foli na merani?
2. aug 2012 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pechlinka lebo ma zaujima ako dlho vydrzia....no mne robili iui asi do hodiny....stresujem kus ci tie dobre spermie do vtedy nepomreli.. :slight_smile:
2. aug 2012 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sweet81 urcite to nic neznamena....jeden cyklus je taky druhy zase iny....proste tie hormony kolko krat robia sarapatu si myslim
2. aug 2012 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adelkaurso
to je perfekty obrazok, som ani netusila ze sa da tak skoro take nieco vidiet, zlate je to babetko :slight_smile:
2. aug 2012 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok