• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
@janulka1980
ahojky, no jedno poriadne srdiecko uplne staci :slight_smile:
2. aug 2012 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@misha1104 To mě taky bolelo druhý den a pak ok. Spíš se teď víc pozoruju a každé píchnutí v břiše řešim.
Já měla depku po prvnim IUI :frowning2: Tentokrát jsem zatim v pohodě. Minule to bylo i tím,že týden po IUI jsme měli svatbu a hned dva dny po svatbě mi manžel odjel na 5 dní pryč. Nějak to na mě vše dolehlo a já nebyla schopná ničeho a chtělo se mi furt brečet. Ty jseš teď doma nebo v práci? A depku máš tak nějak ze všeho?
2. aug 2012 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sweet81 BOla som v praci do 13 ja neviem som taka vsetko mi je luto bojim sa neuspechu a to cakanie ma zabija...kedy ti strekli spermie po precisteni? ako dlho si cakala?..vsetci v mojom okoli maju deti sesternice bratranec a svagrina otehotnela ked sme sa snazili akurat pol roka tak ma to dost zobralo....nepojdem na 3iui pojdem rovno na icsi kaslem na to.
2. aug 2012 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@misha1104 To tě chápu. My když jsme se začali snažit,tak po nás další tři kamarádky a všechny už mají mimčo. Tiše závidim...:frowning2: Moje segra je těhotna jen se na ní manžel podívá a já furt nic. Další 2 kamarádky se snaží,tak čekám kdy mi řeknou,že jsou těhotný.
Po hodině co manžel odevzdal sperma.
2. aug 2012 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sweet81 U nas to bolo tiez tak...zaboli to pri srdiecku ale co uz musime ist dalej a bojovat no nie?
2. aug 2012 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misha1104 To jo. Ale už mě nebaví být furt jen ta hodná teta....
2. aug 2012 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sweet81 Ani mna ale nic stym zatial nespravime...je to tazke...a kazdy chod na dovcu tam sa podari a podobne dristy....
2. aug 2012 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misha1104 přesně všechny ty rady mě ubíjí. Nejhorší věta je-hlavně na to nemysly a ono to pujde!!! Tak to by mě vždy kleplo a dotyčného člověka bych poslala ...
2. aug 2012 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@kajkusa děkuju, já také ne, o to víc mě překvapilo, jak se tam hýbalo a protahovalo a nadskakovalo, to byla sranda
2. aug 2012 o 16:21  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v auguste 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
2. aug 2012 o 16:22  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v auguste 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
No zeny, prva injekcia merionalu za mnou....chcem sa spytat, ked pichate, zasuvate ihlu do bruska celu?
2. aug 2012 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@chantalle Ked budes v mnichove alebo lepsie povedane v bayerne tak sa ohlas mozme dat kaffe....a ihlu ja sem tam hej niekedy....su malicke tak niekedy sa mi podarilo...:D
2. aug 2012 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No by bola pecka, ked sa miodari vycestovat, urcite sa ozvem...:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: , ja som to pichla, vobec to nebolelo, az mam pocit, ze som to urobila zle...:slight_smile:
2. aug 2012 o 18:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@chantalle mna nebolel vobec gonal,puregon ale fuu tu injekcu na vyvolanie ovulacie to ma bolelo....a niekedy mi ostali malicke modrinky zle som si pichla a to mam prax v pichani ihiel...ale co uz....
2. aug 2012 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadenka111 @chantalle @janulka1980 @snazilka1983 @zibi a ostatné...Ahojte kočky.No tak mám po 4 IUI zasa sa museli použiť kliešte no dopadlo to divne,lebo čo som mala včera naobed také tlaky to mi praskli 2 foliky A to bolo presne 12 hodín od pregnylu !!! Dnes to videl už prasknuté a zostal tam len jeden 18mm tak čas ukáže či sa chytí.
No a urobila som to rozhodnutie že som kázala vypísať žiadosť na IVF ,lebo nativ mi vyhovoril .Ešte mi kázal aby som si vybrala bud pero ,alebo zarábanie a pichanie pod kožu povedal že je v tom rozdiel 150 euro ale v kvalite nie. No nevedela som čo mám urobiť nebola som nato pripravená tak som povedala že 150 eur je teda rozdiel a keď to nie je v kvalite a len o komforte tak som vybrala tie ihly no neviem či som urobila dobre.Inak mi ešte nepovedal čo a ako budem pichať to sa dozviem neskôr.ja som hovorila že mne aj clostyl stačí a on že nevie ako je to možné ale pri clostyle sa nedajú vybrať foliky že sa im to nikdy nepodarilo.Takže sa posúvam do ineho levelu a keď mi ešte povedal že to nemusí vyjsť tak to som už naozaj v pohode. :angry:
2. aug 2012 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@euforia01 AHoj ake klieste???? drzim palceky pri ivf...
3. aug 2012 o 06:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misha1104 Ahoj tie sa volajú americké kliešte a robí sa s nimi vždy,keď to nemôže pichnúť tú striekačku do maternice normálne-tak použije tie kliešte vyzerá to ako tie čo sa používajú pri grilovačke,len upravený ten koniec aby sa tam dostal a prichytí -následne roztiahne s nimi krčok je to dosť bolestivé akoby ťa pichali ihlami nič príjemné ja som ich už zažila 4x tak som bola pripravená ,ale niektoré baby a to väčšina ich nepotrebujú :slight_smile:
inak teraz ešte budem chvílku veriť,že mi toto IUI vyjde a to IVF som kázala preto lebo to schválenie trvá dlhšie a nikdy mi zatiaľ nič nevyšlo ,aby teda neutekal čas zbytočne potom od schválenia trvá rok čo to môžu previesť.
A tie pocity so všetkými okolo -kamoškami známymi čo tehotnejú a my stále nič -to presne zažívam aj ja a vždy ma to položí -potom také ťažko chápu nás :frowning2: :frowning2: atie ich reči stoja teda zato a hlavne sú zvedavé :frowning2: :frowning2:
3. aug 2012 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@misha1104 Ahoj...no...ja neviem. ...ale neboj..lekari urcite vedia..co robia.. :slight_smile:
3. aug 2012 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@euforia01 ahoj moja. drzim palce nech ti toto IUI vyjde a nemusis podstupit IVF. tie injekcie su ozaj len o komforte a co usetris na nich mozes pridat na umelom napr ICSI :wink: kazdopadne drzim palce aby k IVF nemuselo dojst. a mozno sa nahodne zadari ako u mna prirodzene :grinning:
3. aug 2012 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@euforia01 no ked mam povedat pravdu tak je aj nie je to o komforte ....ono podla toho ako budes reagovat..ja z vlastnej skusenosti ti poviem
merional je najlacnejsi ..ten som ani nemala
menopur a dipherelin su stredna cesta... dipherelin je lacnejsi ako decapapthyl a da sa to zvladnut...akurat mna z dipherelinu hrozne ale hrozne bolela hlava a z decapepthylu som zasa ochorela..takze keby ze si mam vybrat tak radsej nech ma boli hlava ako mat pomaly 40 horucky ..ono je to aj v tom letaku napisane pri decapepthyle ze mozes dostat zapal hornych dychacich ciest alebo ochorenie podobne chripke takze nic moc.. :confounded:
co sa tyka tych hotovych injekcii tak puregon je asi najlepsi..a je najcistejsi co sa tyka zlozenia oproit ostatnym injekciam... potom je este gonal ale ten sa tiez rozraba ako klasicka injekcia..
ja som na puregon reagoala lepsie ako na menopur a celkovo na kratky protokol lepsie ako na dlhy ..a kedze som mala nizske amh tak mi viac vyhovoval kratky...ono je to individualne.. to prve ivf je taky kvazy poskus ono je to blbo napisane,lebo dakomu vyjde hned prve, ale podla toho uvidia ako reagujes na lieky..
cize ked budes mat dost folikov aj pri lacnejsich liekoch tak je to ok..ja som nemala a preto som chcela puregon a ten je najdrahsi...a mala som pri nom aj viac folikulov :slight_smile:
3. aug 2012 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@snazilka1983 a ty moja ako pokracujes?
3. aug 2012 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@euforia01
ak chces ma dipherelinu 4 krabice bez dvoch injekcii, darujem ti ho
3. aug 2012 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zibi noo ja super. cakam na druhy UTZ utorok idem tak som zvedava ci bude vse ok :wink: a ty?
3. aug 2012 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahoj baby,stimulovala ste niektora na iui merionalom?
som teraz po stimulke clostylom 3tablety denne a ziadne vhodne vajko nebolo,mam obavy ci aj merional pomoze,mate niektora podobnu skusenost?
3. aug 2012 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute baby,
tak sompo laparke, bola vcera.
Kedy ste zacali sexovat? Viem, ze je to individualne, ale predsa. Vdaka
3. aug 2012 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
inak mam vsetko ok, vajcovody priechodne, ziadna endometrioza, tak preco to nejde???
3. aug 2012 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sweet81 já mám stejný trápení...všude kolem mě těhotný a všem to jde...a nejen to. Mě je 33, snažíme se od 31. Moje kolegyně - 37 let, otěhotněla do 2 měs., moje další kolegyně - 30 let, zase hned druhý měsíc v tom :(... moje kamarádka 32 let - do 1/2 roka, další kámoška 33 let - do 4 měsíců těhu.Další kamarádce 36 - 1 dítě doma, pak po letech chtěli znovu - otěhotněla 2x (bohužel to vždy v 8 tt skončilo), vždy po 3 měsících se jim ale zadařilo, no a nakonec čekala dvojky-donosila a porodila zdravý krásný děti. To jen co mi těď blesklo v hlavě. Já jim to trošku závidím :frowning2: .Hrozně mě trápí moje neplodnost. Ale teď moc doufám, že se nade mnou Bůh smiloval....jsem 2. den po transferu 1 embryjka.
3. aug 2012 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@isabellaa prečo....to holka trápí většinu z nás :( .....kladu si tu otázku asi denně
3. aug 2012 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zibi No zlatko ešte neviem ktoré mi navrhne ,ale asi by som šla tou strednou cestou diphereline vieš že som s toho absolútne sprostá .Ja som naivne navrhla clostyl ja mám pri ňom krásne výsledky no to že sa vraj nedá odobrať .Na všetko reagujem dosť intenzívne myslím na tie hormony aj po pregnyle mi to rýchlo praská tak bude musieť nato dať bacha ,alebo ja mu to budem musieť stále pripomínať .Chvala bohu nemám zatiaľ vedlajšie učinky z ničoho ani bolesti hlavy tak budem veriť že pri tom aj zostanem...
Teraz som zvedavá ako dlho im bude trvať to schválenie -však mne dokopy nič nenašli okrem toho úzkeho krčka ...
A ako pokračuješ pripravuješ sa na transfer?? Tiež by už nebolo od veci ,aby aj u teba motyka vystrelila ako u našej @snazilka1983 predstav si uplne prirodzene po tých všetkých peripetíách :slight_smile: :slight_smile: No krása
3. aug 2012 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@isabellaa Ja po laparke asi 10 dní po vybratí štichov mi doktorka povedala že môžem to bolo 7 dní do toho som dostala menzes tak to vyzerá na tých 10-11 dní po
Inak nafuknutá som bola ako lopta všetko ma tlačilo hrozný pocit a teraz mi už skoro neni vidieť ani jazvičky to som bola v decembri 2011
3. aug 2012 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok