• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
gucci: tak to buď ráda... mé cykly jsou z těch delších a hooodně nepravidelných, tak doufám, že se to z utroušem usadí
9. feb 2009 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
me to jde pred ms vzdy pekne dolu....takze ja poznam bezpecne,kdy se ms blizi...poznam to vetsinou uz dva dny pred.
9. feb 2009 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
suz... tak to je pěkná doba... :confused: :frowning2:
9. feb 2009 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
já už jsem i přemýšlela nad tím, že se nebudu měřit, aby mě to zbytečně nestresovalo... ale nějak jsem se k tomu zatáím nedostala
9. feb 2009 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
já jsem se stala na měření trošku závislá.... no, doufám, že to nemá vedlejší účinky :astonished: :confounded:
9. feb 2009 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gucci ja ti taky ted koukla na grafik u tebe to vypada na pekny implantacni pokles :sweat_smile:
9. feb 2009 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
já jsem si říkala, že bych mohla měřit jen do ovulky, abych veděla, že proběhla... a pak to nechat.. jenže když ovulka někdy porběhne až 30Dc.. tak to je pak na hlavu
9. feb 2009 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nekdo rika,ze to vedlejsi ucinky ma,ale proc se to teda nekomu nakonec podari?To by asi nemohlo byt tolik tehu grafiku,takze ja proste merim dal.....chci mit taky tehu grafik :sweat_smile:
9. feb 2009 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky já jsem asi debil, ale co je implantační?
9. feb 2009 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už mi to tady psala Zubaj, jako IP
9. feb 2009 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gucci to znamena zahnizdovani...
9. feb 2009 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gucci... to je zahnizďování mimíse.....
9. feb 2009 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
suz... přesně jak to píšeš.... těším se na ten vítězný těhu grafík :slight_smile: :wink:
9. feb 2009 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aháááááááááááááááááá to jste hodné, díky za vysvětlení
to mě těší, že i po 2,5 letech ještě nevím všechno :grinning:
9. feb 2009 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gucci :kdyz se podivas na Fertilityfriend na jine tehu grafiky s implantacnim poklesem tak ten tvuj tam pasuje :sweat_smile:

zubajda urcite se dockame :wink:
gucci.... :wink: :wink: :wink: :grinning: :grinning:
Suzi, jo, ten můj graf, to je detektivka...já vím, že je asi brzy, alejsem připravená testovat ve středu, nechám si vzít krev na Hcg a uvidíme:slight_smile:
9. feb 2009 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivomal moooooc drzim palecky at to vyjde :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. feb 2009 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Děkuji:slight_smile:
9. feb 2009 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivomal.... tak to budu držet moc pěstiiii...!!!!! :wink:
9. feb 2009 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuk... dneska níkdo???..... včera poslední příspěvek ode mě ???..... to vypadá, že jste všechny těhule a já tu zbyla sama :frowning2:.... :frowning2: :angry: :rolling_eyes:
10. feb 2009 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj zubajda :wink: ja jen nakoukla,ale nikdo tady neniiii me nejak pobolivaji zada,to neni kurna dobry znameni asi dorazi v patek ms :frowning2:
10. feb 2009 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky
makám až se ze mě kouří :slight_smile:
10. feb 2009 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zubajdo, taky makam a tehule nejsem :wink: mrcha je v plnem proudu:slight_smile:) ale uz jsem objednana na pred ivf konzultaci:slight_smile:) takze iui uz vzdavame...
drzim pesti ivomal, treba to vyjde! hezky den
10. feb 2009 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuk :slight_smile: já včera byla mrtvá, pokoušela se o mě asi chřipajzna,takže jsem usnula hned jak jsem přišla domu, v noci jsem měla horečku,tak jsem si dala coldrex a dneska už je to lepší,ale stejně si připadám taková malátná :pensive: jenže se mi nechce zase na neschopenku,tak doufám,že to čajíčky vyléčej :confounded:
10. feb 2009 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky holky, Evi díky moc:slight_smile:, zatím se držím, mrcha zatím nikde, ani žádné ms bolesti, jsem 29 CD, Utroš mám do čtvrtka. Latu, vyzkoušej černý čaj s citronem, medem a slivovicí,mě tohle pomáhá:slight_smile: Nebo kopni jednu dvě slivky před spaním jako dezinfekci.
10. feb 2009 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivomal: a už si testovala?
10. feb 2009 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Včera ano a byl negativní, další kolo testování mám zítra a zajdu rovnou na krev, ať neblbnu celý týden, takhle to budu mít jistý.
10. feb 2009 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
áha, tak držím palce
10. feb 2009 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivomal držím moc moc palce, já jsem 28 DC,ale asi nejsem těhu, mám jen tu cystu a v pátek uvidíme,ale naděje umírá poslední ne, myslím na tebe moc a holky, co tečete a makáte, i to jednou pomine, určitě :sweat_smile: taky makám jak vzteklá, večer jdu do fitka, tak budu večer k.o. mějte se, ozvu se
10. feb 2009 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok