• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
@briuska drzim palce, nech sa embryjko poriadne uhniezdi :wink:
a co ten sex, nevies kedy to je mozne, nespytala som sa lekara, chcela by som este skusit tneto mesiac s ovulkou, ktora by mala byt asi buduci tyzden, to uz asi pojde, hmmm? teraz len tak pomalicko chodim, takze sex si dalsie 3 dni urcite neviem predstavit
3. aug 2012 o 15:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
3. aug 2012 o 15:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@kajkusa Ahoj zlatko napísala som Ti IP. Veľmi si vážim tvoj návrh a nastokrát ďakujem :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
3. aug 2012 o 15:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@briuska Taktiež prajem krásne tehuľkovanie určite sa bábo ujme-no kde by mu bolo lepšie,ako u teba. Dala si si vložiť jedno ??? Ja by som chcela aspoň dve :slight_smile: :slight_smile: Inak všímate si baby že je strašne veľa dvojičiek :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. aug 2012 o 15:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@isabellaa Ak si už po menzese tak vlastne musíš :grinning: :grinning:
3. aug 2012 o 15:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@isabellaa
@euforia01 děkuju holky...nechala jsem si vložit 1E...abych když tak měla 4 pokusy od pojišťovny. Jedno dítko už doma mám, tak budu radši za singl...ale už mě napadlo, že by se mohlo rozdělit na jednovaječná dvojčata....to by byl pak nášup.-.. :grinning:
3. aug 2012 o 15:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@euforia01 klieste mne dala len take zeleza ci co to bolo a potom roztiahla to myslis?
3. aug 2012 o 15:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@misha1104 Tie železá dávajú všetkým na roztiahnutie pošvy ,ale keď sa nedá dostať cez krčok musí použiť ešte aj tie kliešte- brr
3. aug 2012 o 15:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@briuska Drzim ti silno palceky nech to dobre dopadne uvidis aj ty budes tehulka s krasnym bruskom.....
3. aug 2012 o 15:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@isabellaa ahoj ja som tiez bola nafuknuta tiez z toho vzduchu my sme az po menzese.....
3. aug 2012 o 15:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@euforia01 aha to som nevedela.....
3. aug 2012 o 15:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahoj Holky, uz jsem tu dlouho nebyla, chtela jsem se zeptat jestli nekdo nezkousel lubrikacni gel PRE - SEED?
Mám neteř, která se snazila dlouho o miminko, jeji manzel má deti z 1. manzelstvi obe dve z IVF. Pouzila PRE - SEED a uz je ve 3 mesici. Poradila ji to kamaradka ktera se snazila o miminko 7 let. Po pouziti gelu take otehotnela. Mate nekdo s tim zkusenost?
3. aug 2012 o 16:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@luciannac ahojky, já si ho koupila, Conceive gel, ale nepomohl...někde jsem četla, že jde jen o to, aby na něm bylo napsáno, že neničí spermie, je to třeba i na Primerosu modrém (a ten je podstatně levnější) :wink:
3. aug 2012 o 17:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
http://translate.google.sk/translate?hl=sk&sl=en&u=http://www.babyhopes.com/pre-seed-lubricant.html&prev=/search%3Fq%3Dpre%2Bseed%2Blubricant%26hl%3Dsk%26prmd%3Dimvns&sa
@luciannac Ahoj dosť ma to zaujalo ,zatiaľ som našla len anglické stránky cena je okolo 21 libier no možno by sa to dala zohnať aj lacnejšia verzia...no za vyskúšanie to stojí... :slight_smile:
3. aug 2012 o 20:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@luciannac Len som to zbežne prebehla tie komenty a fakt vyzerá to tak že pomáha ten gel otehotnieť ,ale ešte kde to zohnať v nemecku je to vraj bez problemov...
3. aug 2012 o 21:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@euforia01 ja sa na transfer nepripravujemm...ved mam pauzu ... po 2 ivf..mrazakov sme nemali :cry: skoda no u nas prirodzene by hranicilo so zazrakom a ten sa u nas asi nekona :confounded: :angry: :cry:
jej to som ani nevedela ze sa @snazilka1983 ze si tehu a prirodzene ..blahozelam...
4. aug 2012 o 11:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@snazilka1983 ja som ani nevedela ze si tehu? v ktorom si tyzdni ? malo chodim na kona
4. aug 2012 o 11:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Holky já ho měla z otehotneni.cz a myslím, že s koncovkou sk ten web taky funguje :slight_smile: Držím palce!
4. aug 2012 o 11:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zibi aha heh no vidis nakoniec som tesnet pred IVF aotehu prirodzene. ani som tomu neverila ze sa zadari. :wink: vies co od ovulky som 19-20 DPO posledna MS 30.6.2012 :slight_smile:
4. aug 2012 o 12:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@snazilka1983 super blahozelam ..aj na mi by sa mohlo tak zadarit :grinning:
4. aug 2012 o 12:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zibi dakujem. no nikdy nevies drzim palce aby sa zadarilo. :grinning: :grinning:
4. aug 2012 o 12:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte, prosim Vas, som 14 dni po IUI, test negativny. . .utros mam vysadit? alebo pockat az na MS?
4. aug 2012 o 15:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@merry1001 já bych vysadila. Někomu při něm MS ani nepřijde, nebo přijde mnohem později.
4. aug 2012 o 15:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@leeena_4 Ked mám 14 dni po IUI, teda 27 den od MS, tak tam uz nie je asi ziadna moznost, ze by sa test mylil, ze?
4. aug 2012 o 16:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@merry1001 no, pokud jsi testovala kvalitním testem (ideálně mamatest) citlivostí 10, tak už je to nepravděpodobné :-/. Ale stát se může cokoliv.
4. aug 2012 o 16:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@leeena_4 testovala som mama testom . . .:frowning2:, dakujem za radu, idem ho vysadit. . .
4. aug 2012 o 16:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@merry1001 drž se :wink:. Taky se dočkáš :wink:
4. aug 2012 o 18:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte dievcata moze byt som 5dni po iui a mam taky zvlastny pocit ako keby mal menzes dojst ani nie bolenie brucha ale podbrusko take hmmmneviem to opysat
4. aug 2012 o 18:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Jejda aka chyba ze pisat s y ja uz vazne zabudam slovensku gramatiku strasne ospravedlnujem sa.. :grinning:
4. aug 2012 o 18:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok