Informácia o ochrane osobných údajov a používaní cookies.

Prečítaj

IUI

Ahojte, chcem sa spytat, ake vysetrenia musim podstupit, ked chcem ist s manzelom na IUI. Musim ist aj na laparoskopiu kvoli zisteniu ci mam priechodne alebo nepriechodne vajecniky, alebo to je potrebne len pri IVF?
Dakujem.
hanicinka
7. aug 2012
@sweet81 Super, zítra máme velký den D 😃
sweet81
7. aug 2012
@hanicinka první chyba🙂 Já tě napsala už na dnešek :-N Opravím až později jestli někdo ještě napíše,že to má jinak🙂
Jinak držim moc palce 😉
hanicinka
7. aug 2012
@sweet81 To nevadí, když nejde o život nejde o nic. A děkuji. Bylo by to fain, dnes má manžel narozky tak by to mohl mít i jako dárek k nim 😃
sweet81
7. aug 2012
@hanicinka To by bylo hezký🙂
harley26
7. aug 2012
@sweet81 uz si testovala? 🙂
harley26
7. aug 2012
@sweet81 a jak se cítíš? 🙂
harley26
7. aug 2012
Jinak doufám, že už u mě dlouho pauza nebude. Cekam na příchod menstruace, abych mohla začít stimulovat 🙂 Takze snad do konce srpna jeste stihnu IUI!!!
sweet81
7. aug 2012
@harley26 Ahojky,cítim se fajn,ale občas mě řeže v podbříšku. Už jsem dnes testovala,protože jsem to nevydržela (chtěla jsem testovat až ve čtvrtek) a nechci to zakřiknout,ale druhá čárka tam byla vidět :-N Ne moc silná,ale vidět byla. Teď musim jen doufat,že bude sílit a nebude mizet |-|
dadenka111
7. aug 2012
@sweet81 juj tak drzim palce. tento krat to uz vyjde. x-) podla mna by si nam mala ukazat fotku testu 🙂
holanci
7. aug 2012
@sweet81 Ahojky, jééé to je super, já jsem si zrovna říkala, že není aktualizovaná 😞 chtěla jsem ji aktualizovat ale nevím jak ... 😞 to si zkopíruju a přepíšu? Asi jo viď? 🙂
Koukám že jsme úplně stejně po IUI 🙂 Jak se cítíš? Kééééééééž by nám to vyšlo 🙂 nám i všem snažilkám co tu jsou !! 🙂 A co říkáš na ty problémy jak jsou teď ohledně úhrad IUI x IVF? Mám z toho docela vítr, ale na IVF pokud bude třeba se chystáme po novém roce, tak do té doby snad dají zákon dopořádku !!! 🙂
sweet81
7. aug 2012
@dadenka111 Děkuju za držení palečku🙂 Já jsem v práci a ráno jsem nestihla vyfotit.
holanci
7. aug 2012
@sweet81 No supeeeeer, teď jsem dokoukla že jsi už psala, že jsi testovala :-N To vypadá nadějně x-) Já se testovat bojím, 2x to nevyšlo tak mám strach 😞
Já se cítím taky fajn, občas mě tlačí podbřišek, no doufám, že to nebude znamení, že přijde mrcha červená 😞 S testíkem zkusím vydržet do čtvrtka 🙂
terulilinka
7. aug 2012
@holanci ahoj, dneska se mi psala pani z VZP, a uz se to u nich napravilo a iui se normálně hradi jako dřív..🙂
sweet81
7. aug 2012
@holanci Já se ještě taky bojim,protože minule jsem měla 5dní ducha a nesílil a pak zmizel,tak se bojim aby to nebylo jak minule. Ale tentokrát je silnější🙂 Držim palce na testování 😉
sweet81
7. aug 2012
@holanci Jo jo zkopíruješ a přepíšeš🙂 Jinak ten podbřišek mě taky tlačí a občas řeže,tak snad to je jen dobré znamení a né mrcha 😉 My jsme si řikaly,že kdyby se to tentokrát nepovedlo tak jdem na IVF v září. A kam chodíš?
holanci
7. aug 2012
@sweet81 jéééé tak kéž by můj podbřišek byl dobré znamení a tobě vydržely // x-) A nemohl to minule být třeba pregnyl? Teď se to určitě povede, musí musí musí !!! DRŽÍM PĚSTIČKY !!!!! x-) My chceme počkat do konce roku a po novém roce si případně pokud bude třeba dát žádost na IVF, ale doufám, že třeba nebude. Do žádného CAR zatím nechodíme, IUI nám dělají normálně na gyn. odd. v nemocnici.
Tak tfuj tfuj tfuj, ať ti vydrží // a já ať je objevím x-)
holanci
7. aug 2012
@terulilinka Ahoj, fakt? Tak to je skvělá zpráva. Já jsem sice u ZPMV ČR, ale podle mě to bude také v pořádku. I tady na diskuzi proběhlo několik článků o tom, že si to pojišťovny a ministerstvo vyjasnili a navíc to podle mě od září nějak změní aby to v tom zákoně zase bylo správně. Jsou to nemehla nemožný a hlavně že berou statisíce výplaty naši slavní posl(r)anci 😉
sweet81
7. aug 2012
🙂děkuju. Ne ne minule to pregnyl nebyl,protože jsem mela ducha až 11 dpo - 16dpo a 10dpo tam ještě nic nebylo. Prostě nám to musí vyjít všem!!! 🙂 Myslím,že jsme si každá prožila už dost a všechny si miminko zasloužíme x-)
janulka1980
7. aug 2012
@sweet81 tesime, jak bude duch silit x-)
@briuska nadalej drzime palce 😉
harley26
7. aug 2012
@sweet81 Fááákt??? Tak to je pecka!!! 🙂 a ty to říkáš až ted? 😃
kajkusa
7. aug 2012
@sweet81
tak to mas pravdu, drzim palce 🙂 🙂 🙂
terulilinka
7. aug 2012
@holanci no mě prave i psal můj car ze čekají na vyjádření a pak zase ze to je jako pokus ivf.. Tak jsem se nastvala a napsala přímo do VZP, a hele !🙂 ale psali, ze to je az od toho tydne, tak uz se podle me stačí zeptat v caru a bude to 🙂
sweet81
7. aug 2012
@harley26 🙂
harley26
7. aug 2012
@sweet81 pevne verim, ze tentokrat to klapne 🙂 vsak si miminko zaslouzis, za ty nervy a cekani. Kdy jdes na krev?
janulka1980
7. aug 2012
@leeena_4 ahooj Leni, tak jak tam?
misha1104
7. aug 2012
@sweet81 Ahoj nech ta ciarka silnie drzim moc palceky.....aj ja mam chut testnut ale je to asi moc skoro....tak sa tesim bodaj by ti to vyslo...
sweet81
7. aug 2012
@harley26 Já jsem to doktorovi ještě nepsala a chci počkat do pátka jestli bude čárka sílit. Ještě se bojim to uspěchat.
sweet81
7. aug 2012
@misha1104 🙂 Ještě vydrž je moc brzo,ale o víkendu už můžeš,viď? 🙂
harley26
7. aug 2012
@sweet81 aha, já právě po IUI musim jit 14 DPO na krev, tak sem myslela, ze to mas stejne 🙂 drzim palce
hanicinka
7. aug 2012
holky prosím, bolí mě podbřišek a píchá v něm když jdu na wc, je to po tom pregnylu, nebo jsem nastydla? Je to víc na pravé straně a tam včera byl ten folík. Díky. 😢

Začni písať odpoveď...

Odošli