• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
@sweet81 Super, zítra máme velký den D :grinning:
7. aug 2012 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hanicinka první chyba:slight_smile: Já tě napsala už na dnešek :sweat_smile: Opravím až později jestli někdo ještě napíše,že to má jinak:slight_smile:
Jinak držim moc palce :wink:
7. aug 2012 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sweet81 To nevadí, když nejde o život nejde o nic. A děkuji. Bylo by to fain, dnes má manžel narozky tak by to mohl mít i jako dárek k nim :grinning:
7. aug 2012 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hanicinka To by bylo hezký:slight_smile:
7. aug 2012 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sweet81 uz si testovala? :slight_smile:
7. aug 2012 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sweet81 a jak se cítíš? :slight_smile:
7. aug 2012 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jinak doufám, že už u mě dlouho pauza nebude. Cekam na příchod menstruace, abych mohla začít stimulovat :slight_smile: Takze snad do konce srpna jeste stihnu IUI!!!
7. aug 2012 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@harley26 Ahojky,cítim se fajn,ale občas mě řeže v podbříšku. Už jsem dnes testovala,protože jsem to nevydržela (chtěla jsem testovat až ve čtvrtek) a nechci to zakřiknout,ale druhá čárka tam byla vidět :sweat_smile: Ne moc silná,ale vidět byla. Teď musim jen doufat,že bude sílit a nebude mizet :pensive:
7. aug 2012 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@sweet81 juj tak drzim palce. tento krat to uz vyjde. :dizzy_face: podla mna by si nam mala ukazat fotku testu :slight_smile:
7. aug 2012 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sweet81 Ahojky, jééé to je super, já jsem si zrovna říkala, že není aktualizovaná :frowning2: chtěla jsem ji aktualizovat ale nevím jak ... :frowning2: to si zkopíruju a přepíšu? Asi jo viď? :slight_smile:
Koukám že jsme úplně stejně po IUI :slight_smile: Jak se cítíš? Kééééééééž by nám to vyšlo :slight_smile: nám i všem snažilkám co tu jsou !! :slight_smile: A co říkáš na ty problémy jak jsou teď ohledně úhrad IUI x IVF? Mám z toho docela vítr, ale na IVF pokud bude třeba se chystáme po novém roce, tak do té doby snad dají zákon dopořádku !!! :slight_smile:
7. aug 2012 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadenka111 Děkuju za držení palečku:slight_smile: Já jsem v práci a ráno jsem nestihla vyfotit.
7. aug 2012 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sweet81 No supeeeeer, teď jsem dokoukla že jsi už psala, že jsi testovala :sweat_smile: To vypadá nadějně :dizzy_face: Já se testovat bojím, 2x to nevyšlo tak mám strach :frowning2:
Já se cítím taky fajn, občas mě tlačí podbřišek, no doufám, že to nebude znamení, že přijde mrcha červená :frowning2: S testíkem zkusím vydržet do čtvrtka :slight_smile:
7. aug 2012 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@holanci ahoj, dneska se mi psala pani z VZP, a uz se to u nich napravilo a iui se normálně hradi jako dřív..:slight_smile:
7. aug 2012 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@holanci Já se ještě taky bojim,protože minule jsem měla 5dní ducha a nesílil a pak zmizel,tak se bojim aby to nebylo jak minule. Ale tentokrát je silnější:slight_smile: Držim palce na testování :wink:
7. aug 2012 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@holanci Jo jo zkopíruješ a přepíšeš:slight_smile: Jinak ten podbřišek mě taky tlačí a občas řeže,tak snad to je jen dobré znamení a né mrcha :wink: My jsme si řikaly,že kdyby se to tentokrát nepovedlo tak jdem na IVF v září. A kam chodíš?
7. aug 2012 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sweet81 jéééé tak kéž by můj podbřišek byl dobré znamení a tobě vydržely // :dizzy_face: A nemohl to minule být třeba pregnyl? Teď se to určitě povede, musí musí musí !!! DRŽÍM PĚSTIČKY !!!!! :dizzy_face: My chceme počkat do konce roku a po novém roce si případně pokud bude třeba dát žádost na IVF, ale doufám, že třeba nebude. Do žádného CAR zatím nechodíme, IUI nám dělají normálně na gyn. odd. v nemocnici.
Tak tfuj tfuj tfuj, ať ti vydrží // a já ať je objevím :dizzy_face:
7. aug 2012 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@terulilinka Ahoj, fakt? Tak to je skvělá zpráva. Já jsem sice u ZPMV ČR, ale podle mě to bude také v pořádku. I tady na diskuzi proběhlo několik článků o tom, že si to pojišťovny a ministerstvo vyjasnili a navíc to podle mě od září nějak změní aby to v tom zákoně zase bylo správně. Jsou to nemehla nemožný a hlavně že berou statisíce výplaty naši slavní posl(r)anci :wink:
7. aug 2012 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile:děkuju. Ne ne minule to pregnyl nebyl,protože jsem mela ducha až 11 dpo - 16dpo a 10dpo tam ještě nic nebylo. Prostě nám to musí vyjít všem!!! :slight_smile: Myslím,že jsme si každá prožila už dost a všechny si miminko zasloužíme :dizzy_face:
7. aug 2012 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@sweet81 tesime, jak bude duch silit :dizzy_face:
@briuska nadalej drzime palce :wink:
7. aug 2012 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sweet81 Fááákt??? Tak to je pecka!!! :slight_smile: a ty to říkáš až ted? :D
7. aug 2012 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sweet81
tak to mas pravdu, drzim palce :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
7. aug 2012 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@holanci no mě prave i psal můj car ze čekají na vyjádření a pak zase ze to je jako pokus ivf.. Tak jsem se nastvala a napsala přímo do VZP, a hele !:slight_smile: ale psali, ze to je az od toho tydne, tak uz se podle me stačí zeptat v caru a bude to :slight_smile:
7. aug 2012 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
7. aug 2012 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sweet81 pevne verim, ze tentokrat to klapne :slight_smile: vsak si miminko zaslouzis, za ty nervy a cekani. Kdy jdes na krev?
7. aug 2012 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 ahooj Leni, tak jak tam?
7. aug 2012 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sweet81 Ahoj nech ta ciarka silnie drzim moc palceky.....aj ja mam chut testnut ale je to asi moc skoro....tak sa tesim bodaj by ti to vyslo...
7. aug 2012 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@harley26 Já jsem to doktorovi ještě nepsala a chci počkat do pátka jestli bude čárka sílit. Ještě se bojim to uspěchat.
7. aug 2012 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misha1104 :slight_smile: Ještě vydrž je moc brzo,ale o víkendu už můžeš,viď? :slight_smile:
7. aug 2012 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sweet81 aha, já právě po IUI musim jit 14 DPO na krev, tak sem myslela, ze to mas stejne :slight_smile: drzim palce
7. aug 2012 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky prosím, bolí mě podbřišek a píchá v něm když jdu na wc, je to po tom pregnylu, nebo jsem nastydla? Je to víc na pravé straně a tam včera byl ten folík. Díky. :cry:
7. aug 2012 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok