• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
Já jdu za chvilku na anglinu - máme k vůli práci....se mi neeechcee a nemám úkol a jsem dutá jak bambus..... Děkuji za palečky Gucci a Ruda, taky držím pěstičky an oplátku:slight_smile:
10. feb 2009 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak jsem zpět... jsem se vrátila od kadeřníka.. a je ze mě na pár hodin jiná ženská, než mi to teda rozhází vítr venku.. :slight_smile:.... nooo....

ivomal.. na zítřek teda držím pěsťouchy.. :slight_smile:...
10. feb 2009 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jé zubaj se máš, já byla u kadeřnice minulý týden, dala jsem si to jako dárek k IUI :grinning:
10. feb 2009 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to já právě také... a ktomu ještě krém na obličej, čistíci pěnu a vosk na vlasy :grinning:
10. feb 2009 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oooo budeš krasavice
10. feb 2009 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to tedaaa neééééé..... spíš budu vypadat konečně jak člověk... chvííílkuuu
10. feb 2009 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halooo, haloooo, je tu někdooo?... něco nového ????
11. feb 2009 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je super, taky to tak dělám, jdu zítra /před návštěvou CAr/ jak to zase blbě dopadne, utratím prachy jinak :grinning: minule jsem si za Zůína dovezla dva svetry a vestu.. se musím nějak ukonejšit ne? Holky jsem 29DC a nic :sunglasses: tak třeba... no asi není moc šance,ale pořád věřím...
11. feb 2009 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivomal ... a co ty???...
11. feb 2009 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ruda.. ahojky... a jak dlouhé míváš cykly?.. a nezkoušela jsi testík, coooož ??? :grinning: :sunglasses: :wink:
11. feb 2009 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky zubajda, mívala jsem 29 a teď v poslední době tak 30-31, test jsem nezkoušela, byla bych zklamaná a zatím si užívám ten krásný pocit, že možná... vím, že čím dýl si to užívám, tím víc topak bolí,ale jsem JAKO těhu aspoň ještě těch pár hodin, než to zřejmě dostanu,ale břicho mě nebolí ani z fitka ani z MS, bývalo mi zle,ale včera jen mírně a hlava/ale vydržela jsem bez prášků jen s reflexkou, ta pomohla/ a tak možná zítra bych testla,ale asi to nechám na pátek před odjezdem do CAR, kdybych teda ještě netekla :confused: taky už to asi posouváš očima do 13tého že? jak je ti?
11. feb 2009 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ruda.... ahaaa, tak to ještě počkej... jsem zvědavá jak dopadneš.. konečně to tu musí někdo prolomit přece... jojo, už se nemůžu pátka dočkat... jsem zvědavá, co tam po clostilu bude, baštím ho poprvé.. jinak je mi fajn, žádné zatím ovu příznaky, ale předpokládám, že až v pátek to začne...
11. feb 2009 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj :dizzy_face: jak pak se mame? mame nejakou tehulku??? treba Ivku?? :wink:
a jak to vypada s tebou zubco???
11. feb 2009 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jééé ahojky zuzu, tyyys tu nebylaaaa dlouhoo... o žádné nové těhulce nevím... zatím se teda žádná neozvala... no a se mnou?.. já jdu v pátek na utz.. dnes dobírám clostyl...

japakty?
11. feb 2009 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajoooooj :dizzy_face: , no ja mam hlavne hodne moc prace , takze neni cas vysedavat nad konikem :grinning:
takze u Tebe to vypada, ze asi o vikendu budes mit 2IUI... :dizzy_face: :dizzy_face: verim, ze to druhe kolo jiz bude uspesne!!!!!!

ja se chystam na utz ve stredu 18.2. a predpokladam, ze IUI bude v patek 20.2....s doktorkou jsem zatim jeste nemluvila, ale i to predchozi IUI bylo bez stimulky, tak doufam, ze nebude namitat :wink:
11. feb 2009 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzu,.... také doufám, že nám to 2iui vyjde... jinak pak jdu do ivf... koukám, budeš zase týden po mně... juj.. už se těším zase na ty nervy, jestlii to vyšlo nebo ne.. :slight_smile:
11. feb 2009 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nam pak bylo taky doporucene IVF ( ale pred tim spousta vysetreni :rolling_eyes: a do toho se mi fakt nechce :unamused: ) no ale nepredbihat :wink: :wink:
nemela dnes Ivka testovat??
11. feb 2009 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ktoré pravidlá porušuje: | Zruš Gucci (28) - Pronatal Praha - 2. IUI (Clostilbegyt, Ovitrelle, Utrogestan) - folikuly 1/2, IUI 3.2., test 18.2.
Ivomal (34) - Gennet Pha - PCO - 2IUI (stimul Clostil 1-0-1, Pregnyl, Utrogest.) - test cca 9.2.
Zuzulik (32)- Gennet Pha - 1.IUI nativ( neuspesny) , utz 18.2.
Zubajda (31), CAR Apolinář Pha - 1.IUI (neúspěšný), 2.IUI - únor (13.2.UTZ), (stimul Clostil 1-0-1 od 5DC)
akvy (31)-Pronatal Pha-bez L vejcovodu, 1IVF (04/08 -mimoděl.),1KET(09/08-neg.), 6IUI(7.IUI se stimulací Menopur, Ovitrelle)-IUI 31.1.
Beruška (28)- Fertimed Olomouc - 2IUI (stim. Clostil, pregnyl, utroš)čekáme na výsledek 2IUI
Snecka (31 )-Helios Martin-2IUI ( Clostil ),
pipimiska (24)- Gyncare KE - spg zly - 2krat IVF/ICSI,(gonal,pregnyl,estrofem,utroges,duphas.)negat.,3krat KET-negat,1.IUI(duphaston)test cca 9.2
lusina (29)- sanat.Helios Martin - 2xIUI (clostil+pregnyl+utroš), obe neúspešné, ďalší postup,pár mesiacov skúšame prirodzene a potom asi v 7/09 IVF.
rosienka (34) - zahranicie - 2xICSI, 2.IUI (clostil,pregnyl,pregnyl) neuspesne, 3.IUI 5/09 stimulka s hormonmi
latunka (25) - GEST Praha - 1x IUI 16.1.09 (gonal,pregnyl,utrouš) - negativní, tento cyklus pauza
evak 99 (30)- Gennet pha - 2. iui (pregnyl, utrouš), čekáme na výsledek
Atlaselka (30)- Pronatal Praha - 2.2.SPG, naše 1.IUI bud 02/09 nebo 03/09,levý vejcovod neprůchodný
jovi (28) - Sanus Pce, 1. dítě - přirozeně, 1IUI 6.2. (pregnyl, utrogestan)
suzanna(35)- zahranici ,2 IUI 3.2.- bez stimulace
11. feb 2009 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myslím, že jo... ale přímo měla jít na krev, ne???
11. feb 2009 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
přesouvám dopředu.... abychom nezapadly prachem... stačí, že jsme hnojařky.. :angry:
11. feb 2009 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning:
co pak je s tou Ivčou?! :confused: :wink:
11. feb 2009 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nevím, nevím,... dnes se neozvala :frowning2:
11. feb 2009 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes je nejak mrtvo, vid?? asi holky dovolenkuji :grinning: :dizzy_face: se nekdo ma :grinning:
11. feb 2009 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mrtvo je slabý slovo.... je tu ZDECHNUTO !!!!... a nebo všechny otěhulily a zdejchly se pryč :grinning:
11. feb 2009 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha, takze jsme tu uz jenom my dve :fearful: :sunglasses: no, co nadelame ....
pristi mesic se zdejchneme i My, co Ty na to ??
11. feb 2009 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzu..... :grinning:.... no jasně, jdu do toho !!!! :grinning:
11. feb 2009 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
domluveno :dizzy_face: ...
a ted muzu jit domu :grinning: :grinning: pa pa
11. feb 2009 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
páčko.. já také za chvíli vyrazím... :wink:
11. feb 2009 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
koukám že se tu shání nějaká těhulka tak jsem tady :grinning: :grinning: :grinning: za 14 dní budeme tři - sice to je zatím chlupaté čtyřnohé miminko,ale to se taky počítá :grinning: :grinning: :grinning: Já plánovala štěně až na srpen a ono si ke mě tak nějak našlo cestu samo,tak jsem neodolala :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Manžel je sice mírně proti,ale jeho hlas se stejně nepočítá, protože úklid domácnosti a počet jejích členů mám na starosti já :grinning: :grinning: A jsem z toho těšení taková rozcapená,že ani nedokážu vnímat kdo co počurává a do koho se zrovna strká hadička,takže všem na všechno přeju hodně štěstí :grinning: :grinning: :grinning:
11. feb 2009 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
latunka :grinning: :grinning: :grinning:.... umíš pobavit... tak to je super... a co to je za mazlíčka ???....
11. feb 2009 o 17:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok