• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
je to šeltie - jestli nevíš,tak miniaturní kolie, už máme u rodičů dva hafany tohohle plemene a teď mě nečekaně kontaktovala pani,která u nás byla zkoušet krytí právě s těma dvouma našima tupounkama,že se jim teda jinde štěňátka povedla a jestli nevim o někom kdo by chtěl - tak jsem napsala že vim a kdy si teda můžu přijet :grinning: :grinning: :grinning: Musim zkusit najít kde se prodávají takové ty psí zátarasy,aby nezdemolovala byt. U paní chovatelky se zatím jmenuje Bezinka a já myslím,že jí to i zůstane :wink:
11. feb 2009 o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bezinka, to je hezký.. .jojo, vím, o kterého jde... toho si pořídil můj bývalý šéf... že prý to je chytrý pes.. :slight_smile:...
11. feb 2009 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to nevim teda :grinning: :grinning: :grinning: teda chytrý asi jsou,ale umí se chovat jak úplný dementi - aspoň ty naši dva modelové a ta třetí potvůrka to od nich určitě pochytí :grinning: :grinning: :grinning:
11. feb 2009 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neboj, vždyť to bude přezi ženská ne? :grinning: právě jsem domasírovala,ale zase běžím dál, tak jen pozdrav, zatím neteču, až se bojím na WC, uvidíme :wink:
11. feb 2009 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a to je fakt,ta bude kultivovaná /po paničce/ :grinning: :grinning: :grinning: s tim masírováním můžeš pak pokračovat u mě :wink:
11. feb 2009 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky holky, tak až teď jsem se dostala k netu, dneska jsem měla od rána rozlítanej den. Těhotná nejsem, krev to jasně potvrdila atak to prostě musí zlomit jiná. My jdeme v březnu do IVF:slight_smile: Dneska jsme s doktorem vyplnili žádost na pojišťovnu a už je odeslaná. Jo a teď vás jdu dočíst...jinak všem děkuji za podporu, byla skvělá, protože mě tento neúspěch tak nebolel jako ten minulý:slight_smile: Jste holky báječný!!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. feb 2009 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Gucci (28) - Pronatal Praha - 2. IUI (Clostilbegyt, Ovitrelle, Utrogestan) - folikuly 1/2, IUI 3.2., test 18.2.
Ivomal (34) - Gennet Pha - PCO - 2IUI (stimul Clostil 1-0-1, Pregnyl, Utrogest.) - neúspěšné, 1.IVF - březen
Zuzulik (32)- Gennet Pha - 1.IUI nativ( neuspesny) , utz 18.2.
Zubajda (31), CAR Apolinář Pha - 1.IUI (neúspěšný), 2.IUI - únor (13.2.UTZ), (stimul Clostil 1-0-1 od 5DC)
akvy (31)-Pronatal Pha-bez L vejcovodu, 1IVF (04/08 -mimoděl.),1KET(09/08-neg.), 6IUI(7.IUI se stimulací Menopur, Ovitrelle)-IUI 31.1.
Beruška (28)- Fertimed Olomouc - 2IUI (stim. Clostil, pregnyl, utroš)čekáme na výsledek 2IUI
Snecka (31 )-Helios Martin-2IUI ( Clostil ),
pipimiska (24)- Gyncare KE - spg zly - 2krat IVF/ICSI,(gonal,pregnyl,estrofem,utroges,duphas.)negat.,3krat KET-negat,1.IUI(duphaston)test cca 9.2
lusina (29)- sanat.Helios Martin - 2xIUI (clostil+pregnyl+utroš), obe neúspešné, ďalší postup,pár mesiacov skúšame prirodzene a potom asi v 7/09 IVF.
rosienka (34) - zahranicie - 2xICSI, 2.IUI (clostil,pregnyl,pregnyl) neuspesne, 3.IUI 5/09 stimulka s hormonmi
latunka (25) - GEST Praha - 1x IUI 16.1.09 (gonal,pregnyl,utrouš) - negativní, tento cyklus pauza
evak 99 (30)- Gennet pha - 2. iui (pregnyl, utrouš), čekáme na výsledek
Atlaselka (30)- Pronatal Praha - 2.2.SPG, naše 1.IUI bud 02/09 nebo 03/09,levý vejcovod neprůchodný
jovi (28) - Sanus Pce, 1. dítě - přirozeně, 1IUI 6.2. (pregnyl, utrogestan)
suzanna(35)- zahranici ,2 IUI 3.2.- bez stimulace
11. feb 2009 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zítra budu zase v čoudu, mám služebku, takže papá zítra odpol. Jinak jsem dneska si byla udělat radost v Ikee, takže jsem celý večer montovala stoličku a jsem z toho celá happy:slight_smile:)))))jak jsem šikovnáááá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. feb 2009 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky Ivomal, to je mi moc líto,ale jsi skvělá a statečná, bereš to v pohodě, já vím, hodně to mrzí,ale jedeme dál a v březnu už půjdeme naostro a do plných a to by bylo,aby se to nezlomilo...držím moc palečky.. jsem na noční, tak už aby bylo ráno, to dám fitko, pak holičku a pak asi padnu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. feb 2009 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky,tak ja som uplne zabudla zmenit tabulku,ja som dostala menzes dokonca o dva dni skor...nevadi,vadi,nevadi :wink: zmiesane pocity...kcem ist hned na druhe kolo,takze to zachvilu zas zacina,kto ide na to tento mesiac????

Gucci (28) - Pronatal Praha - 2. IUI (Clostilbegyt, Ovitrelle, Utrogestan) - folikuly 1/2, IUI 3.2., test 18.2.
Ivomal (34) - Gennet Pha - PCO - 2IUI (stimul Clostil 1-0-1, Pregnyl, Utrogest.) - neúspěšné, 1.IVF - březen
Zubajda (31), CAR Apolinář Pha - 1.IUI (neúspěšný), 2.IUI - únor (13.2.UTZ), (stimul Clostil 1-0-1 od 5DC)
akvy (31)-Pronatal Pha-bez L vejcovodu, 1IVF (04/08 -mimoděl.),1KET(09/08-neg.), 6IUI(7.IUI se stimulací Menopur, Ovitrelle)-IUI 31.1.
Beruška (28)- Fertimed Olomouc - 2IUI (stim. Clostil, pregnyl, utroš)čekáme na výsledek 2IUI
pipimiska (24)- Gyncare KE - spg zly - 2krat IVF/ICSI,(gonal,pregnyl,estrofem,utroges,duphas.)negat.,3krat KET-negat,1.IUI(duphaston)neuspesny
lusina (29)- sanat.Helios Martin - 2xIUI (clostil+pregnyl+utroš), obe neúspešné, ďalší postup,pár mesiacov skúšame prirodzene a potom asi v 7/09 IVF.
rosienka (34) - zahranicie - 2xICSI, 2.IUI (clostil,pregnyl,pregnyl) neuspesne, 3.IUI 5/09 stimulka s hormonmi
latunka (25) - GEST Praha - 1x IUI 16.1.09 (gonal,pregnyl,utrouš) - negativní, tento cyklus pauza
evak 99 (30)- Gennet pha - 2. iui (pregnyl, utrouš), čekáme na výsledek
Atlaselka (30)- Pronatal Praha - 2.2.SPG, naše 1.IUI bud 02/09 nebo 03/09,levý vejcovod neprůchodný

dobru noc :sunglasses:
11. feb 2009 o 23:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko holky

tak jsou tady konečně //?
12. feb 2009 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hezké ránko,
tak to vypadá, že žádné // nejsou.
Ivomal, máš dobrej přístup :wink:

upravuji tabulku:slight_smile:
pipimiska (24)- Gyncare KE - spg zly - 2krat IVF/ICSI,(gonal,pregnyl,estrofem,utroges,duphas.)negat.,3krat KET-negat,1.IUI(duphaston)neuspesny
evak 99 (30)- Gennet pha - 2x iui (pregnyl, utrouš), neúspěšné, 1. ivf duben
12. feb 2009 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teeeda, dneska se to tu nějak rozjelo, oproti včerejšku... :sweat_smile:
12. feb 2009 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky zdravím po noční, bohužel na noční začala MS, je to zase v pr... zítra snad aspoň nebude cysta na UZV a začne se něco dít..jedeme dál.. už by to tady mohl někdo prolomit ne? všem nám tomoc přeju, krásny den baby :sunglasses:
12. feb 2009 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky ruda.... škoda :frowning2:.... ale příští měsíc.. to bude těhulek :wink: :grinning:
12. feb 2009 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ruda: tjo pešek :unamused: , tak držím palce na příští cyklus
12. feb 2009 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak to každopádně, jen to téma přejmenujeme a pak dáme po porodu srazík jo? tak třeba už zítra začnu stimulovat...kéž by. dám určo vědět. a hlavu vzhůru holky, máme sebe a to je hrozně moc, podržíme se a jednou se v cíli s úsměvem sejdeme, už se těším, dík za podporu zubajdo :wink:
12. feb 2009 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ruda... jojo, přesně tak.. do cíle dorazíme všechny... :grinning:... se těšíííím.. :grinning:
12. feb 2009 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.Som tu nová,ale vidím,že ste tu ako jedna rodinka,tak dúfam,že ma neukameňujete.Mám už doma skoro 7 ročnú dcérku a snažíme sa o ďalšie.Zatial len prvý mesiac.Ovu testy mi nič nepotvrdili ale aj tak sme sa snažili,tak uvidíme.Je to len nejakých 7 dní,ale bolia ma prsia,bolesť v podbrušku a trocha nevolnosť.A kovový pocit,ale neviem.
12. feb 2009 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj SImi, vítám tě tady
myslím, že 7 dní po ovu těhu příznaky nejsou, ale je možné, že už jsem po 2,5 letech snažení skeptická a už se tak nepozoruju jako na začátku :slight_smile:
12. feb 2009 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kocky, ako tak sledujem, tak nas v IUI snazilkach neubuda, naopak :frowning2: Ja som po druhom IUI /5.2./ V pondelok som mala vecer teplotu 39, ale vobec som sa necitila chora - ziadne bolesti, ani hrdlo, ani nadcha.Na druhy den rano po teplote ani stopy...Mate niektora podovne skusenosti? Neviete, cim to moze byt?
12. feb 2009 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky simi...... vítej... není proč tě kamenovat... :slight_smile:...
12. feb 2009 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky hnojařky:slight_smile:, tak už jsem doma tyhle dva poslední dny byli záhul....Včera ráno do práce, tam jsem byla služebně mimo kancl celé dopoledne, po obědě přesun do caru, kde jsem odevzdala krev a domluvila se s dr. co dál, pak jsem čekala 3,5 hodiny na manžu, než laskavě skončí nějakej seminář, (to ho přišlo draho, bo jsem navštívila Ikeu a po informaci že krev je neg. jsem se musela jít uklidnit), pak jsme jeli ještě na velký nákup potravin a spol. Domů jsme dorazili o půl deváté večer, než se vše uklidilo, manža dostal večeři a pod, byla noc. Dneska jsem jela s jednou děěěsně "důležitou" kolegyní na služebku - protože jsem jedna z mála co se nebojí řídit auto po celé republice. Takže 400 km za mnou, hlava jak pátrací balon a já úplně zničená. Co tady nového?
12. feb 2009 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky ivooo... tady nic nového... tady stále hnojařské ticho :grinning:.... a já po clostilu špiním, skoro krvácím už třetí den... jsem nafouklá jak balooon.. :grinning:... ale zítra ráno jdu na UTZ, tak jsem zvedavá...
12. feb 2009 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj vítám nově příchozí.. jinak já hlásím 6 den od inseminace a občas mě pobolívá břicho jako kdybych to každou chvilkou měla dostat, ale toje asi po utroušovi normální, že jo?
12. feb 2009 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky Zubi, tak to ti držím palce:slight_smile:, já čekám mrchu, už mě pobolívá břicho, tak doufám, že brzy dorazí. Teď budeme mít odpočinkový cyklus bez hormonů, zkusím jen měřit BT, abych věděla, zda byla ovu a kdy můžu očekávat další ms, protože to pak začneme stimulovat na IVF. Jsem říkala včera manžovi, že je tohle poslední měsíc, kdy si můžeme upíchnout děti zdarma:slight_smile:, pak už to bude za prachy...ale co by jsme pro ty děti neudělali, snad se nám to na nich jednou vrátí:slight_smile:
12. feb 2009 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jovi.. ahojky.. to asi je normální... teda já to také tak pociťovala.... snad u tebe to bude jiné a ms nedorazí :slight_smile:

ivo... a třeba zrovna ten další cyklus bez hormonů a přirozeně vyjde.. to by byla bomba :grinning:
12. feb 2009 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jovi, mě taky píchalo, ale může i nemusí. Tohle je na nidaci brzy, takže spíše Utroš...držím palečky:slight_smile:))
12. feb 2009 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Gucci,ja si tiež myslím,že by sa to po takej krátkej dobe nemalo prejavovať,aj keď pri malej my bolo zle od týždňa.Ale to ja len tak,že ako sa cítim.Veď uvidíme,či príde budúci týždeň mrcha,nie?Inak super prezívka,môjho muža volajú Guci.
A zubajda ďakujem tiež za privítanie.
12. feb 2009 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mě už dlouho nic nepíchalo,budu s tim o víkendu muset něco udělat :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: přeji hnojníkový večer :wink: já jsem úplně hotová,v práci hrůza a cesty busem do práce mám také hororově - včera ráno jsme bourali, nic se nikomu nestalo,jenom jeden plot byl srovnaný se zemí,ale řeknu vám,že jsem myslela,že umřu,ale asi fakt pohodička - řidič nastartoval a jel dál,plot neplot, to jenom mi cestující tam seděli jak pecky a ani nedutali :stuck_out_tongue_closed_eyes: no a dneska pro změnu bus nepřijel,takže jsem tam 20 minut mrzla,pak jela jiná linka,jenže ta se do Prahy hrabe hodinu deset minut a pak byla v Praze výluka na metru a já zjistila,že jinym způsobem netrefim do práce,takže mě kolegyně navigovala po telefonu - tudíž jsem od půl sedmé byla na cestě do práce abych tam dorazila úderem deváté :grinning: :grinning: :grinning:
Teď jdu honem uplácat večeři a padnu za vlast a budu spát až do ráno bílého :wink:
12. feb 2009 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok