• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
6. sep 2012 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katarinakatka Tak držím palečky ať nám to už konečně vyjde!! :slight_smile:
6. sep 2012 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
6. sep 2012 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bes22 gratuluji k dušíkovi a držim palce aby čárka sílila. :wink:
6. sep 2012 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sweet81 Díky moc, přád se na ten test musím dívat. 2 a půl roku jsem na to čekala a teď se konečně asi povedlo
6. sep 2012 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@bes22 A kdy jdeš na kontrolu? Jo jo já to měla taky tak a furt jsem porovnávala ostatní testy jestli čárka tmavne. Manžel už z toho nemohl,protože jsem nutila i jeho sledovat testy (samozřejmě několikrát deně) :grinning:
6. sep 2012 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@maximka33
Ide o prvý pokus,pregnyl mi predpísala dokonca až dve ampulky ale pichala som si len jednu
6. sep 2012 o 14:26  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sweet81 zítra jdu na krev, ale měla jsem si jít pro injekce na IVF, tak uvidím s čímzítra přijedu domů :slight_smile:
6. sep 2012 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@bes22 no, bez injekci :sweat_smile: :wink:
6. sep 2012 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinna333 myslím na tebe!!! já měla pořádné dálnice až v 6tt, tak u tebe to taky přijde!
tak jsem to dnes dostala, takže od soboty beru clostilbegyt a 17. první kontrolní utz.
6. sep 2012 o 16:25  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky, mám nějaké dotazy:
1. který den cyklu jste měly inseminaci?
2. jak to bylo s partnerem, musel tam přijít dřív a vy později?

díky, už za 14 dní to bude aktuální :slight_smile:
6. sep 2012 o 16:34  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rikinka1612 díky. nevíš, na čem to záleží, jestli s pregnylem nebo bez?
6. sep 2012 o 16:37  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maximka33 ahoj,myslím si,že to bude ovplyvnené tvojim DR a to tým,že chce počkať na prirodzenú ovuláciu sledovanú pomocou UZV alebo či chce dosiahnuť ovuláciu plánovane
6. sep 2012 o 17:29  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@trefulka ahoj. ja som patrila do tej veľkej "0" v apríli..bol to veľmi zlý mesiac na IUI :frowning2: ... mesiac potom som brala fytosóju a mesiac potom, teda v júni sme otehotneli prirodzene... :wink: pozdravujem všetky snažilky a veľmi, veľmi to prajem každej túžiacej... :slight_smile:
6. sep 2012 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@rikinka1612 budu brát clostilbegyt. kdy po něm asi bývá ovulka?
6. sep 2012 o 18:41  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maximka33 ahoj, já byla 12 den na kontrolním utrazvuku, jak s emá mu dvojnásobně velký vejčník :slight_smile: A doktor řekl že mám ovulaci, tak že zkusíme IUI - hned duhý den, bez přípravy. Takže jsem byla 13 DC. Manžel tam šel ráno an sedm (lahvičku s polodětma donesl, aby se nemusel trápit sám :slight_smile: ) a pak jsme tam šli spolu na devět.
6. sep 2012 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@maximka33 ja som brala clostilbegyt na 5-9 DC,10-11 DC som šla na krvné testy a UZV kontrolu,musela som ju zopakovať ešte raz o dva dni v 13DC a poobede mi povedali kedy si dať pregnyl a potom kedy na IUI
6. sep 2012 o 20:27  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@loyanca ty jo, moc gratuluji!! duben byl opravdu ošklivý měsíc, mně odešlo miminko :frowning2:
6. sep 2012 o 21:53  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mat_ova
@rikinka1612
holky, moc děkuju. už jsem manželovi říkala, co ho čeká, ať není příliš překvapen :wink:
6. sep 2012 o 21:57  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak holky 16 DPO a test sněhobílý. Křeče jak blázen a každným dnem už čekám MS.....takže teď už mi neříkejte, že je ještě šance :slight_smile:))) Čeká mě laparosopie a jsem zvědavá, kdy se toho miminka dočkáme i my :frowning2:
7. sep 2012 o 07:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krv odobrata už len čakat, na sone nebolo este nič, ale bola zhrubnuta sliznica, že vraj to je dobré znamenie :slight_smile:
7. sep 2012 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky, tak dneska už defitivně N, přišla MS
7. sep 2012 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kočenky, ak smiem, tak sa rada pridám k Vašej téme, lebo aj mňa čaká moje prvé IUI, cca 14-teho alebo 15-teho septembra, čiže budúci týždeň :wink: . Máme jedno dieťatko a to druhé už viac ako rok nie a nie. Ja som v poriadku, manžel tiež, tak dr. navrhol IUI. Hrozne sa teším, no aj bojím, ako to dopadne. Ako Vás tak čítam, podarilo sa vôbec niektorej IUI na prvý krát?
7. sep 2012 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@katarinakatka no tak snad se zadaří :wink: držim pěsti :wink:
7. sep 2012 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Holky, kterým to vyšlo, jaké jste měli pocity po IUI? :confused:
7. sep 2012 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: dievčatá ahojte :slight_smile: príjmete prosím ďaľšiu snažilku, ktorá čaká na svoju prvú IUI ? nedarí sa nám byť tehu... k tomu keď sa pridá zlá voľba lekára... vymenila som ho a zistila že tiež žiadna výhra ... tak som včera nakráčala do GIN FIV aj s manželom, rovno na spermiogram - ten bol OK :slight_smile: hneď sme mali prvú komzultáciu a odchádzala som clostilbegytom, pregnylom a utrogestamom. Na 3DC mám prísť na krv, potom 10 - 12 DC na kontrolu ... ja sa bojím tešiť... som šťastná že som konečne našla niekoho akčného :slight_smile: veď mám 35 rokov ... za chvíľku 36 !!! čítala som si vaše príspevky od 01.09.12 ... dievčatá každej jednej veeeeeľmi držím prst, nech sa to už konečne splní. Inak moja DG je endometrióza.
@linddi ja som si prečítala že sa to niektorým kočkám podarilo :slight_smile: ... je tu šikovná snažilka ktorá vedie tabuľku, pozri si ju :slight_smile:
7. sep 2012 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
a zabudla som napísať že ms by som mala teraz v priebehu cca 7 dní dostať ... nemám bohužiaľ pravidelný cyklus cca 25 - 27 dní.. :frowning2: ... takže na prvú IUI nebudem dlho čakať :slight_smile:
7. sep 2012 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@linddi ... robí to trefulka ... inak krásny a povzbudivý prehľad trefulka :slight_smile: ďakujem :grinning:
7. sep 2012 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janap76 áno, ďakujem, už som si ho prezrela :wink:
a inak, držím Ti palce,aby Ti to vyšlo :dizzy_face:
7. sep 2012 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@linddi a kde IUI budes absolvovat ?
7. sep 2012 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok