• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
@maximka33 cca do hodiny jdeš ty
18. sep 2012 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahoj holky, tak hlásím, že i přes dušíkovské // mrcha přišla :frowning2: Tak snad příště :frowning2:
18. sep 2012 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rehonka To mi je líto:frowning2:
18. sep 2012 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maximka33 - ja si myslím, že v piatok budes mať 18mm a v sobotu alebo nedeľu bude IUI:slight_smile: Ja chodím do Gyn-fivu a o 7:00 prídeme spolu manželom dá material a 8:30 je vklad.
18. sep 2012 o 19:57  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@liliana30 jj mělo by to být v neděli nebo v pondělí, ale v neděli nemůžem. jo tak asi budem počítat s pondělkem ráno.
18. sep 2012 o 20:00  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maximka33 - tak držím palce nech to su // :slight_smile:
18. sep 2012 o 20:04  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dadenka111 ahoj tak čo ako dopadla krv???
18. sep 2012 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rikinka1612 dakujem za podporu, aj ja verim ze to dobre :slight_smile:dopadne
19. sep 2012 o 06:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rehonka tak to mě mrzí... který den jsi měla naposled ducha?
@liliana30 ty brďo, snad nás nepozvou takhle brzy, máme to do prahy necelou hodinu.

holky, tak mi vrátili syna ze školky s podezřením na neštovice. opravdu má pár vyrážek a už je 5 dětí nemocných. já je neměla, tak se hrozím, abch je nedostala teď. ale co nadělám, syna budu doma hlídat já... ach jo, kdy už si dovyberem ten kopec smůly.. vím moc dobře, jak je to rizikové v prvním trimestru a pak před porodem...
19. sep 2012 o 15:01  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ewsonek tak jak se cítíš? pozoruješ na sobě nějaké změny? ty jo, já bych neodolala a testovala :slight_smile:
19. sep 2012 o 15:02  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katarinakatka hlavne treba myslieť pozitívne,ja idem v piatok na hcg v krvi,bojím sa ako to dopadne
19. sep 2012 o 15:05  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojček,dnes som 12 DPO a strašne ma bolia prsia a podbruško ako pred MS,neviem teraz či to môžem pripisovať začínajúcemu tehu alebo,že ma každú chvílu navštívi MS kedže som predvčerom jeden deň špinila,poradte mi čo si o tom myslieť
19. sep 2012 o 15:46  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rikinka1612
Tazko povedat, moze to byt aj tehu, aj bliziaca MS.
Ale to jednodnove spinenie byva aj pri uhniezdovani ..... :slight_smile:
19. sep 2012 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maximka33 ahoj, Maximko! :slight_smile: No, tak...popravdě, po tvém "ataku", že nemám testy, jsem opravdu změnila cestu do práce a stavila se nejdřív v lékárně :angry: :sunglasses: Zatím netestím, zítra bych měla, ale uvidím, možná to nechám až na víkend, pokud mršina nedoskáče dřív, že ano... :unamused: Mám z toho testování trošku strach, nechci tam vidět tu jednu čárku, tak se snažím různě zaměstnávat, abych na to pořád nemyslela :wink: Jak se cítím...hmmmm, prsa bolí, podbříško pořád taky, občas nějaké škubnutí jakoby v jednom, nebo ve druhém vaječníku; včera jsem byla cvičit, tak mám trošku namožené břišní svalíky, tak teď pořádně nevím, jestli je to bolest z namožení, nebo co, nebo jak...A břicho mám zase nějaké nafouklejší, tak nevím. Akorát si říkám, že na to, že bych to měla zítra dostat, nemám žádné špinění, co mívám většinou tak 3-5 dnů před...Jenom jak se ze mně vyplavuje ten zbytek utrouše...Uvidíme.
19. sep 2012 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ewsonek no to víš, testíky se ti ještě můžou hodit! myslím, že takhle brzo by tě břicho bolet nemělo, to spíš z toho sportu. a ta absence příznaků PMS je super :slight_smile: já nic takového nemívám, tak bych to ani nepoznala. a co únava? jo a utrogestan jsi brala na co přesně?
19. sep 2012 o 17:04  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@shania31 veľmi by som si želala aby to tak bolo lebo pri MS som nikdy špinenie takéhoto druhu nemala,mne ked začala tak rovno tiekla vždy
19. sep 2012 o 17:07  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rikinka1612
skus sa zajtra testnut, to uz bude 13DPO :wink:
19. sep 2012 o 17:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby,chcem sa s vami poradit....mamPCO a odkedy vdaka liekom mam ovu...pocitujem prave v case ovu bolest pri milovani...asi mi naraza do krcku alebo co...a mna to potom boli aj cely nasledujuci den....mam to dako riesit? mm je velmi citlivy, ohladuplny a snazi sa ale aj tak to citim
19. sep 2012 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rikinka1612 drzim palce urcite to dobre dopadne:slight_smile:
19. sep 2012 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky neviete mi poradit?pred cca 6 dnami som mala egg hlien a teraz mam lepkavy uz 2 dni a ovu je-bude dnes zajtra..myslite ze na taky hlien by sa dalo aj tak otehu?pichala som gonal a vcera som pichla pregnyl ale ten hlien sa mi nezda..egg bol velmi skoro nato zeby to bol plodny a teraz nic je to normalne ci?
19. sep 2012 o 19:43  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maximka33 Ano, máš pravdu, testíky se hodí a dobrá rada nade vše ;o) (děkuji!). No, zrovna jsem teď říkala manželovi, že to vidím spíš na dvojčata z IVF - že mě začíná nějak podezřele bolet břicho jako u MS :-/ Ale trpělivě čekáme, jak toto dopadne :slight_smile: Jo a únava, to taky, hodně, ale dle příspěvků na různých diskuzích je to asi utrošem - děvčátka píšou, že z utroše jsou unavené, tak to připisují tomu. Mně ho MUDr. předepsala k užíváni hned od dalšího dne po IUI, 3x1, prý na lepší prokrvení dělohy a udržení plodu...Mám ho brát, dokud to nedostanu, když by se povedlo a MS by nepřišla, tak je potřeba ho brát do konce 3. měsíce, jako jistotu pro udržení plodu... Jak jsi na tom ty? :slight_smile: Promiň, nebyla jsem tady pár dnů, jdu si počíst, co se přihodilo a jak se která z děvčátek má :slight_smile:
19. sep 2012 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maximka33 jeeeje, tak vy máte neštovice? :-/ Jak je malýmu? Chudinka.... Neboj, miminko je rozumné a když budou doma neštovice, tak "návštěvu" u vás prinejhorším "posune" o měsíc! :wink:
19. sep 2012 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@stella881 ahoj, aj ja mam PCO - ale mam ovu. bolesti v tom case mam aj ja. ked som to spominala doktorovi povedal ze to nie je nic na nutne "riesenie". jedine odporucil naozaj jemnost a opatrnost. tak neviem skus sa ale spytat aj ty.
19. sep 2012 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kahlann moc dakujeeem :wink:
19. sep 2012 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@stella881 Stelli, já to mám stejně, v čase OVU chodím v předklonu od bolesti a také milování v čase ovulace je bolestivé jak hell :wink: Kdysi mi jedna gynekoložka řekla, že cca 3-4% žen má takhle bolestivou ovu a dokonce cítí, kdy se vajíčko uvolňuje...Tak prý je to "normální"...pro nás, jakožto dané procento žen :wink: Přesně, jak psala @kahlann, hlavně jemnost a opatrně -)
19. sep 2012 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ewsonek moc dakujeeem :slight_smile:
19. sep 2012 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@stella881 taky mívám dost bolesti před ovulací, ale naštěstí ne přímo u styku. ale je vidět, že se to prostě stává. mně se to takhle přihodilo po potratu. na jednu stranu je dobré vědět, kdy je ovulka, i když trochu bolestivější.
@ewsonek no u mně kromě neštovic nic nového, čekám na pátek a asi tam pojedu s malým, to bude sranda! snad si ho tam na chvíli vezme sestřička!!! na gyndě jsem to tak dělala běžně, ale nevím, jestli jsou na tom v Pronatalu zvyklí?
19. sep 2012 o 21:38  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@shania31 skúsim a uvidím a v piatok sa mi to definitívne potvrdí alebo vyvráti
19. sep 2012 o 23:16  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katarinakatka ďakujem a aj ja držím palce tebe
19. sep 2012 o 23:17  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
baby je tu niekora ktora chodi do ferticentu BA?
20. sep 2012 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok