• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
lanugo, velká gratulace, je skvělý, že jsi to zlomila. Pravda je, jsi jediná, srabácky jsme Tě v tom my ostatní nechaly :grinning: ale neboj, dohoníme Tě brzy!
ajaj, oni vždycky říkají, že 1 iui a pak hned ivf, už jsme tady o tom s holkama několikrát debatovaly, neklesej na mysli, negativní myšlení Ti nepomůže! A navíc, příroda je mocná! a když jí trochu pomůžeme? :wink: Hlídej, aby manžel dodržoval všechny ty zásady, které doporučují, aby bral ty vitamíny a tak...pak by se to nemělo tak rapidně zhoršovat! My šli na 1. spgm a ten vyšel špatně, ale ne zas tak, když jsme šli na 1. iui,tak jsem si všimla, že u toho spg je napsáno: NAPROSTO NEVHODNE PRO IUI!, jsem se úplně rozklepala, a nakonec nám dr. řekl, že se ty výsledky pohybují v hranicích odchylky a ať si z toho nic neděláme, že to je normální. No a při 2.iui už to bylo zase ok. Teda ok to není, ale rozumíte mi, že jo? :wink:
hezký den
14. feb 2009 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky, občas sem nakouknu, tak se taky přidávám do tabulky..pro pořádek :slight_smile:
gratuluji nové těhulce a držím palce, ať je vše ok. A nám ostatním, atˇse brzy gratuluje nám ..:slight_smile:
já jsme dnes pod vlivem pozitivní zprávy testovala (IUI 31.1.), ale zatím jsem tam viděla jen ten stín, co jsem si ho tam vsugerovala ...no ještě to úplně nevzdávám a zkusím to znovu v pondělí

Gucci (28) - Pronatal Praha - 2. IUI (Clostilbegyt, Ovitrelle, Utrogestan) - folikuly 1/2, IUI 3.2., test 18.2.
Ivomal (34) - Gennet Pha - PCO - 2IUI (stimul Clostil 1-0-1, Pregnyl, Utrogest.) - neúspěšné, 1.IVF - březen
Zuzulik (32)- Gennet Pha - 1.IUI nativ( neuspesny) , utz 18.2.
Zubajda (31), CAR Apolinář Pha - 1.IUI (neúspěšný), 2.IUI - únor (13.2.UTZ), (stimul Clostil 1-0-1 od 5DC)
akvy (31)-Pronatal Pha-bez L vejcovodu, 1IVF (04/08 -mimoděl.),1KET(09/08-neg.), 6IUI(7.IUI se stimulací Menopur, Ovitrelle)-IUI 31.1. (neg.), 2.3. konzultace na 2.IVF v Pronatalu
Beruška (28)- Fertimed Olomouc - 2IUI (stim. Clostil, pregnyl, utroš)2IUI-negativní,3IUI asi 18.2.
Snecka (31 )-Helios Martin-2IUI ( Clostil ),
pipimiska (24)- Gyncare KE - spg zly - 2krat IVF/ICSI,(gonal,pregnyl,estrofem,utroges,duphas.)negat.,3krat KET-negat,1.IUI(duphaston)test cca 9.2 [neuspesny]
lusina (29)- sanat.Helios Martin - 2xIUI (clostil+pregnyl+utroš), obe neúspešné, ďalší postup,pár mesiacov skúšame prirodzene a potom asi v 7/09 IVF.
rosienka (34) - zahranicie - 2xICSI, 2.IUI (clostil,pregnyl,pregnyl) neuspesne, 3.IUI 5/09 stimulka s hormonmi
latunka (25) - GEST Praha - 1x IUI 16.1.09 (gonal,pregnyl,utrouš) - negativní, tento cyklus pauza
evak 99 (30)- Gennet pha - 2x iui (pregnyl, utrouš), neúspěšné, 1.ivf duben
Atlaselka (30)- Pronatal Praha - 2.2.SPG, naše 1.IUI bud 02/09 nebo 03/09,levý vejcovod neprůchodný
jovi (28) - Sanus Pce, 1. dítě - přirozeně, 1IUI 6.2. (pregnyl, utrogestan)
suzanna(35)- zahranici ,2 IUI 3.2.- bez stimulace
ruda/30/ snažení od 09/06 čekáme na 1.IUI 24.2 stimulace Menogon
helenky/31/ gennet pha, 1.IUI 31.1. pokud neúspěšné 03/09 IVF
14. feb 2009 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nazdar hnojařky:slight_smile: Tak dneska dorazila mrcha a splnou parádou, včera večer už se ohlašovala parádními bolestmi a dneska začla a je to nářez - když to srovnám s dvěmi posledními, o kterých jsem skoro vůbec nevěděla. Jen ležím a trpím.....
14. feb 2009 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivomal, tak to je mi líto, já taky pěkně valím,asi i ty cysta...to se vstřebala nebo co a teď ty injekce na iui... vy jste na IUI brali spíše Clostil že? mám injekce a bolí..ale vydržím.. vítám helenky..a držím palce...třeba to není sugesce.. :sunglasses: evak 99 rozumím...
14. feb 2009 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky,
lanugo velka gratulace konecne naka tehulka :dizzy_face:
ivomal tak to je na ho.... tak at je brzo po mrse a hura do dalsiho kola :wink:
Ja jsem 11 den po IUI dnes bazalni teolota rapidne klesla takze zitra ocekavbam take mrchu v plne parade a take jdeme do dalsiho kola ,tak snad uz se napotreti zadaeri nebo uz nevim.....
14. feb 2009 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
suzanno, neklesej na mysli, dokud nedošla, tak není nic ztraceno! :
a pokud dojde, tak hezky do dalšího boje :wink:
14. feb 2009 o 17:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evak99 diky,na dalsi kolo uz jsme pripraveni ....do tretice vseho dobreho :wink:
14. feb 2009 o 17:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasny, to je spravny přístup. my už do třetího kola nejdem...zkusíme rovnou ivf...
14. feb 2009 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my zkusime jeste 2x IUI a kdyz to nevyjde tak take IVF dohodli jsme se ,ze pro mimi udelame maximum :slight_smile:
14. feb 2009 o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
suzanna naděje umírá poslední, tak nezoufej a kdyby, tak to vyjde příště.. my dáme taky max. 2x a pak asihned ICSI, když už tak pořádně...ale snad nebude třeba
14. feb 2009 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ruda ja bych to nevzdavala,ale boli me zada jako prase a to vim,ze se ms blizi...takze budu doufat (jako pokazde) ze to priste vyjde :wink: kdyby nam nabidli ICSI tak do nej taky pujdem....
14. feb 2009 o 18:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Přeji hnojní večer :slight_smile: Dala jsem vám do alba fotku svého břicha ve kterém jednou bude miminko - fakt jsem to tam dávala jenom kvůli tomu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Jinak čtu,že se tady propadají teploty a mrchuje, tak aspoň že jeden úspěšný zářez máme - do příště se nad sebou zamyslíme a budeme se víc snažit na to nemyslet a ono to přijde :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Já jdu do hospůdky,aby mi lépe uteklo to čekání až si příští víkend přivezu domu tu huňatou kuličku :wink:
14. feb 2009 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ty jo Latu, ty jseš hubeňour:slight_smile: Jo s kuličkou si užiješ srandy:slight_smile: pamatuju, co jsem dělala já s naší chlupatou potvorou.-), Suzi, jdeme do dalšího kola, tento měsíc to necháme přírodě a další jdeme už do IVF, IUI bude pokud se nepovede IVF, budeme to střídat.... :sweat_smile:
14. feb 2009 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivomal takl hodně štěstí, latu já bych bez chlupatého štěstí nebyla, hlavně teď mi moc pomáhá...hajzlík jeden vyčůraný :grinning: suzanna, tak dej vědet, držím palec, helenky, kdy budeš testovat? jak jsina tom? Holky kdo čeká na // v tomto cyklu?
14. feb 2009 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ruda: ja tu tak sleduju a ctu, moc neprispivam, mam pocit, ze vsechno vim, jen ted cekam jak to moje 1 IUI dopadne. Jedno dite mame 5lete se stejnym muzem, jinak SPG mel v 7.11.08 strasny vsechno spatne jen 4,2 mil/ml deformace hruza no a v lednu mel uz 31 mil/ml vsechno v poradku tak se to u chlapu fakt meni, ja jsem v poradku, byla jsem na hormonalnim profilu a zjistili mi ted u cyklu, ze mam ted nevim jestli zvysene nebo snizene hodnoty hornonu LH a FSH, nacetla jsem, ze u toho mimo jine je akne a to ted mam teda strasne, jinak mi bude v nedeli 37 let :frowning2: . Ja ale chci vyzkouset vsech 6 IUI nepujde rozhodne zatim do IVF, tim ze 1 dite mam tak tak strasne do toho nechci jit, no uvidime.Byla jsem i na pruchodnosti vajecniku HSG potom jsem mela ten hlen ukazkovy to ze me kapalo samo ted teda nic moc, i pred tim to bylo dobry, mela jsem v lednu chripku a od te doby ty bedary, doufam, ze je to prechodne, koncem roku videla moje Mudra gyn na utz velke folikuly tak doufam, ze jsem fakt ok.Proste tomu nedavam moc sance, necham se prekvapit. Vsem preji at uz to vyjde a mate mimi, protoze fakt nic lepsiho neni na svete.
14. feb 2009 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rina, tak to je super ,že i k lepšímu se může změnit SPG a rychle, kéž by to byl náš případ, takže ty jsi po IUI? a kdy testuješ? a po prvním?Tak třeba to hnedle klapne, když jsi v pohodě a manža byl v pořádku...moc bych vám to přála :dizzy_face: snad nikdy IVF nebude třeba, taky se tím uklidňuji...no uvidíme. Mějte se hezky a pěknou neděli, ještě kouknu večer po práci, tak ať mám co číst...pa :grinning:
15. feb 2009 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hezké nedělní ráno!
tak jsme to nevydržela a zase testla..a zase nic prokazatelně pozitivního. BT se zatím drží přes 37, ale v břiše už začínám mít divný pocity a k nim se přidává lehká depka... :frowning2: no naděje umírá poslední :slight_smile: pokud se potvrdí moje obavy, čeká nás měsíc přestávka, protože jsme v inkriminovanou dobu na lyžích a pokud to přežiji (13 let jsem nelyžovala), tak nás čeká IVF..pokud nám ho scvhválí..znáte nějaký případ, kdy IVF pojišťovna neschválila? .... mějte se pěkně holky, půjdu si zacvičit, vyrobit tak nějaké endorfinky a zmrazit depku :slight_smile:
15. feb 2009 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky tak MS dnes dorazila :angry: takze zitra volame a domlouvame dalsi IUI...jede se dal....
15. feb 2009 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Gucci (28) - Pronatal Praha - 2. IUI (Clostilbegyt, Ovitrelle, Utrogestan) - folikuly 1/2, IUI 3.2., test 18.2.
Ivomal (34) - Gennet Pha - PCO - 2IUI (stimul Clostil 1-0-1, Pregnyl, Utrogest.) - neúspěšné, 1.IVF - březen
Zubajda (31), CAR Apolinář Pha - 1.IUI (neúspěšný), 2.IUI - únor (13.2.UTZ), (stimul Clostil 1-0-1 od 5DC)
akvy (31)-Pronatal Pha-bez L vejcovodu, 1IVF (04/08 -mimoděl.),1KET(09/08-neg.), 6IUI(7.IUI se stimulací Menopur, Ovitrelle)-IUI 31.1. (neg.), 2.3. konzultace na 2.IVF v Pronatalu
Beruška (28)- Fertimed Olomouc - 2IUI (stim. Clostil, pregnyl, utroš)2IUI-negativní,3IUI asi 18.2.
pipimiska (24)- Gyncare KE - spg zly - 2krat IVF/ICSI,(gonal,pregnyl,estrofem,utroges,duphas.)negat.,3krat KET-negat,1.IUI(duphaston)test cca 9.2 [neuspesny]
lusina (29)- sanat.Helios Martin - 2xIUI (clostil+pregnyl+utroš), obe neúspešné, ďalší postup,pár mesiacov skúšame prirodzene a potom asi v 7/09 IVF.
rosienka (34) - zahranicie - 2xICSI, 2.IUI (clostil,pregnyl,pregnyl) neuspesne, 3.IUI 5/09 stimulka s hormonmi
latunka (25) - GEST Praha - 1x IUI 16.1.09 (gonal,pregnyl,utrouš) - negativní, tento cyklus pauza
Atlaselka (30)- Pronatal Praha - 2.2.SPG, naše 1.IUI bud 02/09 nebo 03/09,levý vejcovod neprůchodný
suzanna(35)- zahranici ,3 IUI zacatkem brezna - bez stimulace
15. feb 2009 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky holky, také to trošku zaktualizuji... a mažu na injekci....zatím pááá, zítra...

Zubajda (31), CAR Apolinář Pha - 1.IUI (neúspěšný), 2.IUI - 17.2., (stimul Clostil 1-0-1 od 3DC)
suzanna(35)- zahranici ,2 IUI 3.2.- bez stimulace
15. feb 2009 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zubajdo tak doufám,že ti to krásně ďobly a uvolní se správné vajco (a správně naladěné,aby se nechalo oplodnit) :wink:
rina já mám ty dva hormony taky špatné - mám je prý v opačném poměru a beďary jsou teda občas dost síla,až si radši udělám na tlamě temně makeupovou vrstvu - si řikám,že lepší bejt zmalovaná jako dilina než mít viditelné ty krátery :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
jinak mi asi IUI až ještě v dalším cyklu - jednak kvůli štěňátku a taky jsme ještě nevyřídili to akrozomální vyšetření spermoňů, ono se tam může jen ve středu a nějak ještě neměl drahý správnou směnu,abysme to stihli. A taky musim zjistit jak to tam mají s parkováním - my tu hodinu dokdy se to musí odevzdat máme jentaktak a ještě tam honit parkování,to bysme nemuseli stihnout :frowning2: A zase to tam musí donést drahý,takže nemůžu já vyskočit z auta a doběhnou tam a on že by třeba jezdil kolem :angry:
15. feb 2009 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
latunka, no není to vůbec jednoduché, to je mazec, všechno to skloubit..sakra už by tu mohla být samá dvojčárka.... tak se to vleče a utíká zároveň...kdo to prolomí... :sunglasses:
15. feb 2009 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute baby, vidim, ze velke uspechy tu nie su, ale aspon jednej novej tehulke zagratulujem, vela stastia lanugo!

my si zatial do maja pooddychujeme, posnazime prirodzeme, bez stresu nech sme silni a zdravi do dalsieho boja...zatial snad aj cosi schudnem, kedze teraz mimo oficialneho snazenia môzem :grinning:
15. feb 2009 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky Rosienky, já naopak přirozeného snnažení mám nad hlavu, konečně se něco v co vkládám naději děje..tak snad nám to všem vyjde, je jedno jak.. Zubi, jak jsi na tom?? je fakt, že úspěchy zatím moc nejsou,ale je to snad na spadnutí, všechny co můžeme máme pohnojíno a už jen vydržet a dobře to dopadne... určitě... :grinning: :grinning: :grinning:
15. feb 2009 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky-ďakujm všetkým ktoré mi tak krásne prajete-je to nádherný pocit.
Ruda- SPG mal manžel vždy normálny no keď sme mali IUI tak mal manžel zrovna skúškové obdobie a nervy v kýbli :wink: takže sme vlastne celý cyklus spolu ani nesnažilkovali, len sme zašli na IUI-takže to bola za celý ten cyklus jediná dávka. :wink: Pravdupovediac, vobec som nepočítala s tým, že by to mohlo vyjsť.Šla som tam len preto, že som si povedala-tak keď už berem clostil......... No ale k tvojej otázke-zrovna tento cyklus mal manžel hranične zníženu pohyblivosť (ale presné hodnoty neviem). Babenky moje, určite to nevzdávajte.Ozaj ja som si kúpila 30 testov a priniesli mi tie zbytočne vyhodené peniaze šťastie :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...napíšte rada ich rozošlem pre šťastie ktorejkoľvek z vás.
15. feb 2009 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahooj,jeeej lanugo posielas nepokazene testy? :wink: urcite mam zaujem,lebo ja si 5 rokov kazdy mesiac kupujem pokazeny(negat),len mi ho nechcu odreklamovat :grinning:
ako sa citis,uz mas priznaky??
15. feb 2009 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj jsem tu po dlouhé době,nějak nám blbnul net,pár dní nešel vůbec,pak nebyl čas.A navíc jsem nachcípaná,v práci je nás málo,tak se není čemu divit.Tak jsem celý víkend ležela,ještě zítra budu doma,a snad to bude dobrý.Není to zas tak nejhorší na neschopenku.
Tak jsem trochu dočetla ale moc ne.Lanugo mocinky gratuluju,přeci jen to někomu dříve nebo později vyjít muselo.A přeju to všem kteří se ted chystají do akce.
15. feb 2009 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj pipimiska,no vyzerá to tak že nie sú pokazené :wink: :wink: :wink: no dnes som vlastne 30 DC,takže nič moc,ale som dos´t unavená...no a prsíčka :wink: proste nádhera-pekne pevné stoja ako vojaci..no bolia ako čert :sunglasses: no a v podbušku mám pocit akoby mala každú chvílu prísť mrcha,ale ja si len hovorím nech len malý poriadne vrtá, nech sa mi zavrtá nava že to bolí :wink: .Zlato pošli mi na mail adresu a ja ti pošlem testík (nepokazený :wink: ) milangi@centrum.cz
15. feb 2009 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky lanugo..já chci taky nepokažený testík :grinning: :grinning: :grinning: ,hlavně Drž plod!!!
Ahojky atlaselka a ty jsi na tom jak?
pipimiska kéž by ten nepokažený opravdu uměl malovat ty dálnice// že jo? už jsi se načekala až až.. holčiny tak hlavu vzhůru a zítra to tady zase kontroliju, tak ať je co číst ju?
15. feb 2009 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lanugo,a bola si aj na krvicku,alebo si len testy robila???aj ja chcem vojakov a nech aj bolia :wink: :grinning:
lanu,ty zijes v cechach ale si slovenka??
aaaa drobeckovi odkaz ,ze aj teta pipimiska odkazuje nech len vrta :wink: nech ti neda pokoj :grinning:
15. feb 2009 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok