• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
@pechlinka - a kam chodíš teraz? Ja rozmýšlam o zmene, uvažujem nad Reprofitom v Brne.
3. okt 2012 o 10:54  •  snaží sa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahoj holky, ty, ktere uz mate za sebou vice IUI - dochazelo u vas k biochemickemu tehotenstvi? Zjistili vam pozitivni HCG z krve? A stalo se vam to vickrat? Dekuji za odpoved :slight_smile:
3. okt 2012 o 14:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@liliana30 ahoj, mrzi me, ze ti IUI nevyslo ... ja se chystam na 3. Co ti rika doktor? ze mate vydrzet a zkouset IUI nebo te posila na IVF?
3. okt 2012 o 14:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@harley - po 2.IUI sme boli na konzultácii a lekár automaticky ešte 3.IUI a potom IVF a začal vypisovať žiadosť. Odmietli sme a trvali na ďalšom IUI. Lekár sa netváril moc nadšene. Povedal odmerane, že aj tak po3.IUI sa štatistika výrazne zhoršuje. Ale nám sa zdalo skoro na ísť na IVF lebo sme obidvaja ok. Ja som zatial nikdy nemala pozitivne HCG.
3. okt 2012 o 14:56  •  snaží sa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@holanci ahojky, schválení od pojišťovny platí 3 měsíce, ale začíná běžet až ve chvíli, kdy si skutečně vyzvedneš ty hormony. :slight_smile:
3. okt 2012 o 14:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@hanicinka Aha, já jsem začala stimulovat včera. V pátek mě čeká první UTZ. Tak uvidíme, trošku se právě děsím toho, jak mi bude, ale největší strach mám z toho odběru. :frowning2:
3. okt 2012 o 14:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@crime a cim stimulujes? jdes na IVF?
3. okt 2012 o 15:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@crime kolikrat si byla na IUI? Drzim palce! Odberu se neboj, ptala sem se na to doktora a rikal, ze se neni ceho bat, ze komplikace byvaji velice zridka, takze hlavu vzhuru :slight_smile:
3. okt 2012 o 15:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@harley26 Ahojky, stimuluju Menopurem a asi cca koncem příštího týdne mě čeká odsátí vajíček, uvidíme, jak se to bude vyvíje. Na IUI jsem byla celkem 3x, ale pak jsme se s doktorkou domluvily, že není na co čekat. Žádný problém u nás ale nenašli, tak snad tohle vyjde. :slight_smile: I moje doktorka mi říkala, že se toho odběru nemusím bát, že je to v podstatě jen chvilka, a když mě pak po vyspání pošlou domů, tak to asi fakt nebude taková tragédie. Navíc mě trošku uklidnilo, že přímo ten odběr bude dělat moje doktorka, což mi přijde super. :slight_smile: Jinak díky moc za palečky! :slight_smile:
3. okt 2012 o 15:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@harley26 Koukala jsem, že tě čeká 3. IUI, tak i já držím palečky! :slight_smile:
3. okt 2012 o 15:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@janulka1980 ahoj jani mozes do tabulky napisat ze som v 8 tt :slight_smile:
3. okt 2012 o 15:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@crime musime si fandit navzajem :slight_smile: Urcite je to vzdycky lepsi, kdyz zakrok provadi tvuj lekar, ja z toho mela taky lepsi pocit. Pokud nevyjde tohle 3. IUI, tak jdeme taky do IVF. Ted si ale nic jineho nez tehotenstvi nepripoustim :slight_smile:) Ja stimulovala menopurem na iui a bylo to fajn, vubec zadne vedlejsi ucinky, citila jsem se uplne v pohode! Tak doufam, ze to na tebe bude pusobit stejne. U me zjistili lehke PCO a mame horsi spermio - sice zadna tragedie to neni, ale jsou pomalejsi. Jenze me stve, ze 2x sem mela z IUI biochemicke tehu, embryo se nedokazalo poradne zavrtat. tak z toho mam tak nejak strach... A podstoupilas i laparku? Me se do toho zatim moc nechce ... mame za sebou jen HP, spermio, genetiku a imuno ...
3. okt 2012 o 15:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@crime Z odběru neměj strach, hlavně aby byly vajíčka v poho. Držím palečky.
3. okt 2012 o 15:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@sweet81 Ahoj, kdy je zavedou to se ještě uvidí. Dnes na UZ bylo 25-30 folikulů, což je pro mě dost a tak se dr. bojí abych neměla hyperstimulák a to by se mohlo embryjko zavádět taky až za dva měsíce a dá mi jen jedno právě kvůli tomuto. Snad to bude dobrý, no jo tělo si dělá co chce. Ty se opatruj s mimískem.Papa :wink:
3. okt 2012 o 15:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sweet81 .. gratulujem k uspesnemu IUI. chcela by som sa ta spytat ci si musela brat este nejake tabletky potom ako Ti lekar oznamil, ze si tehotna. citala som na internete, ze sa beru hormonalne tabletky az do 10-12 tyzdna tehotenstva. dakujem za odpoved.
3. okt 2012 o 16:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@harley26 - po 2.IUI sme boli na konzultácii a lekár automaticky ešte 3.IUI a potom IVF a začal vypisovať žiadosť. Odmietli sme a trvali na ďalšom IUI. Lekár sa netváril moc nadšene. Povedal odmerane, že aj tak po3.IUI sa štatistika výrazne zhoršuje. Ale nám sa zdalo skoro na ísť na IVF lebo sme obidvaja ok. Ja som zatial nikdy nemala pozitivne HCG.
3. okt 2012 o 16:26  •  snaží sa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@liliana30 pokud nemate zadny problem, tak nechapu, proc vas na IVF nuti ... pravdepodobne v tom budou hrat roli penize. My sice problem mame, ale i tak mi doktor tvrdi, abych byla trpeliva a zkousime IUI ... Na dalsi IUI pujdeme tak nejak podobne :slight_smile: tak snad na vanoce uz budeme pod stromeckem darovat rodicum vnoucatka :slight_smile:)
3. okt 2012 o 16:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ada83 ahojky, tak ako to dopadlo? :sweat_smile:
3. okt 2012 o 16:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@janulka1980 ahoj idem len 12 na krv ale asi nič mam taký pocit ale mame už podanú žiadosť na ivf tak uvidime
3. okt 2012 o 19:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@hanicinka Ty jo tolik? :slight_smile: Tak snad nebudou muset zavádět až za dva měsíce. No hlavně aby to dopadlo:slight_smile: Pak dej vědět co ti řekli. papa
3. okt 2012 o 20:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@nikadel Ahoj,děkuju:slight_smile: Ano brala jsem 1-0-1 utrogestan ten je na udržení mimiska :wink:
3. okt 2012 o 20:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
3. okt 2012 o 22:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@harley26 - Ak by to vyšlo tak by to boli najkrajšie vanoce a všetci by sme tancovali akolo stromčeku:slight_smile:))) to by bolo super!
4. okt 2012 o 10:07  •  snaží sa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby este som netestovala....jaj ale bojim sa velmi jak to dopadne...uz ma bolia aj prsa jako vzdy pred menzesom....no som zvedava len a len musim verit....
4. okt 2012 o 14:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahoj Holky, dlouho jsem zde nebyla, měli jsme s manželem relax. V říjnu jdeme na 3.IUI, dnes mi řekl Dr. že to vypadá na PCO. Prý vzhledem že mám nízkou sliznici a cyklus 26/ 3-4 dny. No tak to bude naše poslední IUI. V lednu IVF
4. okt 2012 o 14:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sweet81 ahojky, diky za vedení v tabulce ale presne podle doktorky u ktere jsem dnes byla, tak jsem v 11tt.diky
4. okt 2012 o 15:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@liliana30 ahoj, prosim ta, v ktorom centre si bola?
4. okt 2012 o 19:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@harley26 ja na laparce nebyla a asi ani neni potreba. Byla jsem na HyCoSy, coz je vysetreni pruchodnosti vejcovodu pomoci kontrastni peny. Myslim, ze je to lepsi nez laparka, pokud teda neni podezreni na srusty. Delajito to totiz bez narkozy a je to behem 5minut hotove. :slight_smile: vejcovody jsou pruchodne a pry je vsechno v poradku. tak drzim palecky.
4. okt 2012 o 21:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@hanicinka dekuju! Taky drzim palecky. 25-30 foliku mi prijde teda docela dost. Moje dr rikala, ze ideal je tak 6-10. Tak uvidime, jak dopadnu ja. Zitra jdu na prvni utz. :slight_smile:
4. okt 2012 o 21:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@chantalle - zatial som v gynfive.
5. okt 2012 o 08:23  •  snaží sa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok