• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
@liliana30
Ty nie si v Gynfive spokojna?? Ku ktoremu lekarovi chodis?
5. okt 2012 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jania023 ahoj nerobila si si este test..mas pekny grafik..:slight_smile:
5. okt 2012 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@shania31 - nie som spokojná. Prečo, tiež tam chodíš? Ja chodím k Harbulakovi.
5. okt 2012 o 10:27  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@liliana30 Ahoj ja som tiez v GF a mam tiez Harbulaka. Tiez sme v podstate zdravi. Spg fajn a aj sa mi clomifenom vytvoril folik (po LPK - mam PCO) Ja som bola na dvoch IUIckach a tiez ma potom neuspechu prehovaral a navrhoval hned na IVFko, nech sa pozrieme na bunecnu uroven. Ze zvazim a este sme skusili 3tie IUI a nic. potom som uz vypisala ziadost na IVF a medzitym schvalovanim (to trvalo 2mesiace) sme skusali 4IUI a uplne zleee, zrusili ho. uz mi ani clostil nezabral a ovulka bola az na 22DC. Je to podla mna spravne ak sa uz pri riadenej ovulacii a inseminacii (co sa obchadza hlien a krcok) nezadari, treba ist dalej. Je to zaber aj na psychiku a vsetko tak dlho trva. Mne sa lepsie dycha, ked uz som si po IVFku nasla // konecneee. sice boli komplikacie a nevyslo to, ale viem ze vytazstvo je na dosah :slight_smile: . V centre to riesime uz skoro rok.
5. okt 2012 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zuzullik1001 dnes som dostala ms pri teplote 37,2 az som v soku ostala
5. okt 2012 o 12:35  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jania023 coo to fakt???sak som kukala jaku mak peknu teplotku?? a nemas to len take spinenie...?
5. okt 2012 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadenka111 - chystáte sa na ďalšie IVF? My zatial ideme na 4IUI a potom sa uvidí. Zatial sme o IVF moc neuvažovali zdá sa nám to skoro ale možno polroka - rok a zmeníme názor.
5. okt 2012 o 15:09  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@crime Ahojky, jak ti dopadl dneska ten ultrazvuk?
5. okt 2012 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby kolko vydrzi pregnyl v tele?
5. okt 2012 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzullik1001 nie nieje to spinenie ale riadna ms sice slaba ale je tu..take to bolo nahle rano som zmerala a mala som 37,2 okolo 7 rano a o 8 som vstala na silne krce v crevach som myslela ze ma roztrhne :grinning: sla som na wc a nic tak za 10 min ma zase krutilo tak som sla zas a vtedy som si vsimla ze prisla mrcha ani som o nej do vtedy nevedela ze prisla inak ja mavam bolesti a teraz nic :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak mala som prekvapko
5. okt 2012 o 15:51  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzullik1001 10dni niekomu menej niekomu viac
5. okt 2012 o 15:51  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky tie ktore si pichate gonal na IUI aky dc zacinate a v akych davkach?kolko mate potom folikov?
5. okt 2012 o 15:52  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jania023 ... ja si ho idem pichat tento mesiac prvy krat, tak neviem aky bude vysledok. ale mam si ho dat 7 a 8 den, davku mam 75ml. ty ako?
5. okt 2012 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nikadel nejak malo len 2 dni :confused: ja mam od 3dc kazdy den 100iu a 9dc idem na utz takze uz budem mat v sebe 600jednotiek..inak mne po 75 skoro ziadna reakcia
5. okt 2012 o 16:20  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@trefulka Ahojky, UTZ dopadl vlastně dobře. :slight_smile: Dr. říkala, že tam je 10 folíků a že to vypadá dobře, takže mi ani neměnila dávku Menopuru. Snad budou folíci kvalitní, musím být dobrá slepička. :slight_smile:)) Od neděle si budu ještě píchat Cetrotide a vypadá to, že půjdu příští pátek na odběr. A co vy? Nějaké novinky?
5. okt 2012 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jania023 prvych 5 dni mam clomid / tabletky a potom 2 dni gonal F .
fuha... po 75ml ziadna reakcia :( ... teraz beries 100ml?
mala si aj nejake tabletky, ci len Gonal ?
5. okt 2012 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nikadel len gonal ja na clomid nereagujem nic extra ten som mala predtym a az na znizenu sliznicu nic moc..tak som zvedava ako to bude teraz po tych 100 denne ze co to bude
5. okt 2012 o 16:28  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jania023 drzim palce. kedy mas kontrolu? o 3 dni? 100ml by snad uz malo zabrat.
som zvedava ci bude u mna nejaky vysledok. hm lekarka mi nechcela dat silnejsiu davku nakolko, ze nevie ako budem reagovat a mam vyssi hormon FSH.
hm dufam, ze bude nejaky vysledok aj po tej 75ml. mala si aspon nejaky folikul? a nejake vedlajsie ucinky? tu znizenu sliznicu si mala koli clomidu?
5. okt 2012 o 16:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nikadel ano mala som ju nizku koly nemu a potom mi trvalo veelmi dlho pokial sa dala do kopy..inak ja mam ovu stale aj bez liekov len oni skusaju vyprodukovat viac folikov ako 1 a tam to nejak nejde bez toho aby tam zase nebolo velmi vela...ku dokymu idem bud sobotu a v nedelu zacinam pichat co bude vlastene 6 dni pred navstevou dokiho a 9dc nejaky 10-11dc mi daju pichnut ovitrelle a skusat doma alebo iui ako sa rozhodneme
5. okt 2012 o 16:40  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky, tak v prosinci mě čeká 2IVF, ale už klasické IVF, inseminace bohužel se neuskuteční, jelikož vajíček mám hooodně, ale moc malinký..takže od listopadu píchám další horomony a v prosinci OPU, že by Vánoční dáreček??:slight_smile:) Joo a nemáte někdo zkušenosti třeba @mmirunda s čajem z červněho jetele?? Prý je na pročištění těla po gynekologické stránce..
5. okt 2012 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jania023 drzim palce v sobotu/nedelu nech mas dobry vysledok a aby to potom vyslo. daj vediet ;)
este mam otazocku. ked clovek berie tabletky/injekcie a ide na kontrolu k doktorovi a folikuly nie su dostatocne velke. co potom? zvysia davku este v danom cykle a skusia iui neskor, alebo sa musi cakat na dalsi cyklus? dakujem
5. okt 2012 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nikadel zvysi davku az pokial fokiky nenarastu...cyklus nieje strateny neboj ..horsie je ze mne pryv cyklus chcely vziat na 11dc na utz kontrolu a ja som 10dc mala ovu tak tam je ale problem lebo je uz po ale ani to nevadi akonahle uvidis plodny hlienkm tak sup nato a je jedno v akom si dc tam to prezije :wink:
5. okt 2012 o 20:07  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babenky tak cakame zdravucke dievcatko. 3D sono to potvrdilo. :slight_smile:
6. okt 2012 o 09:07  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v marci 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
Bola som dnes na 10 DC na ultrazvuku, chystam sa na IUI, endometrio som mala 6 mam a mam len jeden folikul, ktory ma zatial 13 mm, v stredu idem na dalsiu kontrolu. . .nie je to nejak malo? Myslite, ze môze byt IUI uspesne? Mate skusenosti?
8. okt 2012 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@merry1001 - to je ok, folik priemerne za deň podrastie 1,5-2mm, do stredy narastie a koncom týždňa bude IUI:slight_smile:
8. okt 2012 o 15:09  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@liliana30 Takze mi to vychadza, ze na IUI pôjdem az v piatok alebo v sobotu?
8. okt 2012 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,... smiem sa pridať k vám? dnes sa rozhodlo že skúsime IUI ... som práve 4DC takže od zajtra začínam brať clostilbegyt ..je to na mňa nejak rýchlo :slight_smile: ...dnes sme boli v CAR a hneď zajtra začínam... neviem ešte ani poriadne čo ma čaká ... po duphastone som mávala neskutočné migrény čaká ma takéto niečo aj pri braní clostilbegytu alebo ustrogestanu?? ďakujem...
8. okt 2012 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil ahoj,ja som brala tiež od 5.DC Clostyl,potom podľa veľkosti folikov sa rozhodlo,kedy si pichnem Pregnyl a od 1.dňa IUI som brala Utrogestan 2x2-žiadné ťažkosti,super. Dokonca mi prestali padať vlasy :slight_smile:)) Na Duphaston som zareagovala zle,dokonca mi vyprovokoval inzulínovú rezistenciu+ PCO ,aj keď to znie smiešne,lebo je to vlastne podobný liek ako Utrogestan,základom je hormón progesteron.
Podarilo sa nám IUI na 2.krát v Iscare MT. Držím t palce,nech čoskoro vidíš // :slight_smile:
8. okt 2012 o 16:01  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@natalia1205 ďakujem a gratulujem :slight_smile: ... ja som pri duphastone mala neskutočné bolesti hlavy ...bola som úplne vyradená tak preto sa bojím aby to nebolo aj teraz také .... super že na 2.krát sa vám to podarilo :slight_smile: .. pevne verím že aj nám to klapne ... samotný zákrok IUI je len šu šup a idem domov? :slight_smile:
8. okt 2012 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte zienky, mozem sa pridat? my sme sa po troch rokoch snazenia rozhodli, ze skusime IUI. Od tretieho do siedmeho dna som brala clostyl, na 12 den mi pichli pregnyl a 14 robili IUI. Teraz vkladam utrogestan. Mam nejake nafuknute brucho, moze to byt z utrogestanu? (ja PCO a nepriechodny jeden vajcovod a muz zhorsena morfologia)
8. okt 2012 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok