• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
@holanci nám sa to našťastie podarilo na 2.krát...ale snažili sme sa takmer 4 roky...držím palce,nech sa to podarí každej,ktorá o tom sníva:hearts:
9. okt 2012 o 12:48  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zuzullik1001 prvé nie,ale veľmi som dúfala...potom nastalo nejaké smutné leto,po negat teste aj HCG som sa objednala na ďaľšie . Našťastie môr gyn.dr. mi mohol robiť prípravu,takže sme tam chodili len na zákrok-nechcem tým povedať nič zlé na CAR,boli úžastní,ale ušetrila som kopu času tým,že som tam zakaždým nemusela chodiť. Už som bola skeptická,neverila som,že sa to podarí...a keď som videla //,neverila som...ruky sa mi triasli a slzy kotúľali...držím palčeky :slight_smile:
9. okt 2012 o 12:55  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@natalia1205 tak si bola na IUI ci IVF? ci sa podarilo samo..:slight_smile:
9. okt 2012 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vyhrážali sa mi aj IVF,ale našťastie vyšla 2. IUI,ale doktor povedal,že ak sa 2. IUI nepodarí,ideme na IVF...to som odmietla,s tým že ja nemám nárok len na 2,že vyskúšám všetko možné ale ak bude nutné aj IVF,nebránim sa tomu...ale predsa je to väčšia záťaž ako pre organizmus tak pre peňaženku:slight_smile:
9. okt 2012 o 13:08  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzullik1001 vyhrážali sa mi aj IVF,ale našťastie vyšla 2. IUI,ale doktor povedal,že ak sa 2. IUI nepodarí,ideme na IVF...to som odmietla,s tým že ja nemám nárok len na 2,že vyskúšám všetko možné ale ak bude nutné aj IVF,nebránim sa tomu...ale predsa je to väčšia záťaž ako pre organizmus tak pre peňaženku
9. okt 2012 o 13:22  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@natalia1205 dakujem ... no snad // uvidím aj ja čoskoro... lebo vek tlačí :slight_smile: ... a kto ti pichal pregnyl ? nebudú s tým mať problém na pohotovosti? ...
9. okt 2012 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@natalia1205 no tak hlavne ze sa ti to podarilo to je najhlavnejsie...:slight_smile::slight_smile::slight_smile:ja uz to vidim na IVF asi..:/ ale tak preto spravim vsetko aby som mala 2 ciarockz..:slight_smile:
9. okt 2012 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@holanci ahoj, mě dnes dala Pregnyl rovnou v Gennetu sestřička, záleží kam chodíš, ale nikdy jsem si pro něj nebyla v lékárně.
9. okt 2012 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzullik1001 po prvom nevydarenom IUI ste podávali žiadosť na IVF? bola si aj na laparke? ... mne dal dr dva pokusy IUI a potom sa stretneme a uvidíme čo ďalej... včera som bola na prvom sedení v CAR a rozhodlo sa 2x IUI a potom uvidíme čo ďalej...snáď to klapne bo potom zas určite laparka kadejaké vyšetrenia ziadost na poisťovňu a... pol roka za nami :( ...
9. okt 2012 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil jj bola som na laparke uz vsetko v poradku mam....jj podali sme po prvom...teraz druhe nevislo tak som zvedava ci to budem mat schvalene ale asi pojdem na 3 iui a potom IVF.....a kam chodis ti???
9. okt 2012 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Poakom case robia taketo zakroky?
9. okt 2012 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzullik1001 a mala si nejaké problémy ? ... držím palce do 3tieho IUI ... ja chodím do GF ty?
9. okt 2012 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil neboj,želám ti,aby si sa ešte dlho šťastne usmievala pri pohľade na //. Ja som si pichala Pregnyl sama a niekedy mi ho dr. kázal doniesť so sebou a pichla sestrička...vždy podľa veľkosti folikov:slight_smile:
9. okt 2012 o 13:40  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzullik1001 to som si aj ja vždy hovorila,že toho mojho bociana hádam len tak hocičo neodplaaší :slight_smile:)))
9. okt 2012 o 13:42  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@natalia1205 pregnyl sa ale pichá len raz za cyklus nie??? nooo verím že to klapne a na vianoce máme pekný darček :slight_smile: ...
9. okt 2012 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil áno,Pregnyl sa dáva raz za cyklus...a jasné,že želám tie najšťastnejšie bocianovské vianoce :slight_smile:...odpisujem neskoršie,ale som v práci,tak len sem-tam nakukujem :slight_smile:
9. okt 2012 o 14:45  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@natalia1205 ...mali ste aj nejaké problémy keď ste išli na IUI alebo len že sa nedarilo? dnes som si dala prvú tabl clostil a bolí ma v podbrušku môže to byť z toho??? mám síce mrchu ešte ale ja som nikdy nemala žiadne bolesti pri mrche v podstate som ani nevedela že ju mám .... no dnes ma akosi bolí v podbrušku... snáď sa to nebude stupňovať bo už toto je dosť bue :( ..
9. okt 2012 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@milagrosss20 aké zákroky máš na mysli?
9. okt 2012 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil no ja som zas mala vždy bolestivú mrchu,niekedy som sa aj deň preskrúcala v posteli,inokedy som to preblinkala...a vlastne keď ma dali na hormonalnu th.,troška to ustúpilo. Mne nebolo pri Clostile nič,v podstete ani pri Duphastone,akurát ,že som za 3 mesiace pribrala 6 kg,ale na to mi môj pôvodný gyn. povedal,že je to ok...no v tom čase som doktorov menila,a keď som to povedala novému,strašne škaredo sa tváril a nadával na predchádzajúceho,že nech vráti diplom,lebo že mi to spustilo inzulin .rezistenciu a PCO,okamžite ma poslal k diabetologičke,a ona túto dg. potvrdila a nastavila ma na liečbu a dietu.Potom sa doktor zameral len na mňa a mužovi nedal skontrolovať sprermiogram-mal oligozoospermozu. Kázal stále stimulovať,skúšať a tak dookola,problém videl u mňa aj napriek tomu,že po roku sa mi výsledky zlepšili takmer o 85%. Keď sa nedarilo,poslal nás do Iscare do MT,a tam padol verdikt 2-úplne iný spermiogram,teratospermoza. Čiže moja dg.+ manželova dg.-jedine IUI.
9. okt 2012 o 16:18  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@natalia1205 tak fajn... ale hlavne že to klaplo... u nás je to tiež také kadejaké :( . vlastne u mňa ... mám funkčnú len jednu stranu takže sa znižuje aj percento pravdepodobnosti prirodzene otehotnieť za rok :( ... preto zvolili IUI a ak ani to nie tak šup IVF .... takže vám klaplo druhe IUI ... mala si ich hneď po sebe?
9. okt 2012 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzullik1001 - ja idem v piatok na ultrz. a potom na 4IUI už som z toho na nervy:( a to som si vždy myslela, že otehotnieť je také jednoduché!
9. okt 2012 o 18:14  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@liliana30 4.IUI??? môžem sa spýtať či máte aj nejaký problém alebo len sa nedarí? prosím vieš mi poradiť či môžem mať bolesti v podbrušku už pár hodín po clostile? dik moc...kam chodíš do CAR?
9. okt 2012 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil neboj,hlavu hore,všetky prekážky sa dajú zdolať,niektoré ťažšie,iné ľahšie,ale najak to ísť musí...IUI som mala v podstate po sebe ,jednu v júli,na konci test,odber HCG-bolo to negat,čiže sme hneď vysadili Utrogestan,počkali na mrchu a hneď začali simulovať a chystať sa na ďaľšiu...tá augustová vyšla :slight_smile:
9. okt 2012 o 19:21  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@natalia1205 tak ja z toho moc veľkú tragédiu nerobím :slight_smile: ... máme už drobca jedného doma ( tiež májového :slight_smile: ) ...takže keď to už niekoľko krát išlo tak to pôjde aj teraz len dúfam že nebudeme čakať zas 13r :slight_smile: bo toľko času nieje :slight_smile: ....
9. okt 2012 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil no tak to máš super,že už jedného drobca máš...my máme veľký byt a 4 roky sme naň zatiaľ dvaja...chýbal tu už detský smiech,dupot,nemá kto pokresliť steny :slight_smile:)...ale snáď bude všetko ok,tak ako doteraž a v máji sa to všetko zmení...nevieme sa dočkať:slight_smile:
9. okt 2012 o 20:23  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@natalia1205 my sme spolu 19r a podarilo sa to až pred 3r. ... neboj ani nevieš ako to zbehne a bude vás doma viac :slight_smile: hlavne si užívaj každú minútu tehotenstva .... tak rýchlo to ubehne že ti to bude chýbať :slight_smile: ...
9. okt 2012 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@natalia1205 Mne tiez prve robila Mudr.Gatova,lebo Mudr.Gallo mal dovolenku,teraz druhe mi ma robit on,. . .idem v piatok alebo v sobotu. . .kiez by mi to vyslo ako Tebe :slight_smile: Ale Gallo sa mi zda taky doslednejsi,nie?
10. okt 2012 o 07:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil - nemáme žiaden problem, chodim do Gynfivu. No, mňa tiež pobolievalo v podbrušku ale len sem tam nič vážne. Skôr som z neho roztršitá, nesustredená a stále sa mi chce spať.
10. okt 2012 o 08:17  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
žienky, bola som na IUI, uživam len piaty den utrogestan a mam pocit, ze som zacala spinit :( znamena to nieco alebo je to len obycajny neziaduci ucinok? dakujem
10. okt 2012 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@liliana30 už viem že sú to bolesti po clostile ... aj večer keď som si dala po pár hodinách v noci som sa zobudila a nevedela som spať... celkovo som bola skoro celú noc hore :( nedalo sa mi spať ...snáď to nieje z tých tabletiek :( ...cez deň by som spala ešte som si vravela či na mňa niečo neleze keď som taká ospalá stále :slight_smile: ale v noci som si čítala :(...
10. okt 2012 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok