• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
@majus28 mňa síce prvé IUI ešte len čaká ale na mrchu to je ešte skoro...môže to byť uhniezdenie :slight_smile: to nastáva cca na 4. deň po oplodnení :slight_smile: ... ružovkastý výtok ... nežiadúce účinky neviem aké môžu byť ... držím palce !!!
10. okt 2012 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil ano na krvacanie viem ze to este skoro.. jeeemine, to by bola nadhera, keby sa to uhniezdilo :slight_smile: bola by som najstastnejsia na svete.. ty kam chodis? a kedy ides na IUI?
10. okt 2012 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majus28 ja chodím v BA do GF ... dnes som len 6DC takže len 2.deň beriem clostil v pondelok krv a ultrazvuk a uvidíme... koľké IUI si mala? kam chodíš ty? mali ste nejaké problémy či sa len nedarilo? ja som pri každom tehu mala cca na 4. deň ružovkastý výtok trvalo to deň dva ... a vtedy som vedela že sa to podarilo...len pri IUI neviem ako to chodí ... držím ti palce ...
10. okt 2012 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil no my sa snazime nieco cez tri roky, bola som na laparoskopii, drilingu ovarii, mam PCO a jeden nepriechodny vajcovod a muz ma zhorsenu morfologiu, ale ma zas vela spermii a pohyblivost dobru..teraz som bola prvykrat na IUI, zacali sme chodit do Martina do Heliosu. Mne na 10 DC robili len ultrazvuk, naco sa berie aj krv? ty si uz bola tehotna? co sa stalo? :(
10. okt 2012 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@merry1001 ja ich neviem porovnať,každého som zažila len raz,a zdali sa mi takí profesionálni a zároveň tak normálne ľudskí...Dr. Gáťová ma dokonca aj poplula a zaželala všetko dobré a že nech sa to podarí. To urobil aj Dr. Galo,akuráť ne nepľul :grinning:D
10. okt 2012 o 09:45  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@merry1001 no a jasné,že DRŹíM PALCE !!!...tfuj,tfuj,tfuj :slight_smile:
10. okt 2012 o 09:49  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majus28 ja zas jeden vajcovod nemám a vaječník lenivý ...funguje mi len jedna strana ...teraz sa snažíme už viac ako rok a vek tlačí takže sme sa hneď rozhodli pre CAR... máme jedného drobca má 2,5r a čakali sme na neho 13r ..teraz si to už dovoliť nemôžeme... mela som jedno mimomater. a jedného anjelika máme v nebíčku ...mne kázali prísť na 10-12DC urobia ultrazvuk a zoberú krv dvojitá kontrola či hodnota (niečoho nezapamätala som si čoho) súhlasí s veľkosťou folikul ...
10. okt 2012 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil ach jej, tak to si si musela prezit :( to mi je luto.. a pri prvom si otehotnela po tolkych rokoch prirodzene?
10. okt 2012 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majus28 na nejaký 4.deň som aj ja troška špinila,a potom ma nejaké 2-3 dni pichalo okolo pupka,viac vľavo,ale tam som mala foliky :slight_smile:...potom ma bolelo podbruško,kríže,nafúkla som sa ako pred mrchou ,ale tej sa nám konečne podarilo zavreť dvere pred nosom :grinning:...držkaj sa,a nech počujeme len pozitívne správy !
10. okt 2012 o 09:56  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zatiaľ sa lúčim,dnes sa ideme k tete doktorke na veľké fotenie :slight_smile:...dúfam,že všetko bude vporiadku...
10. okt 2012 o 09:59  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@natalia1205 dakujem :slight_smile: no sli sme na IUI s tym, ze je tam dost mala sanca, ale ze skusime.. moj gynekolog mi povedal, ze to sa uz skoro ani nerobi, ze je to zbytocne, ale v CAR chceli skusit este to.. tak to by bol uzasny zazrak :slight_smile: ty si bola tiez na IUI? a podarilo sa na prvykrat?
10. okt 2012 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@natalia1205 Dakujem :slight_smile: "poplula" na mna tiez Dr. Gatova. . .tak sa mi to mozno len zda. . .a nahodou hodnoty z ultrazvuku si nepamatas? ja som mala dnes na 12. den endometrio 10 a napravo folikul 17 mm, nalavo vraj dominantny nemam. . .myslis, ze je to ok?
10. okt 2012 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Poprosim o doplnenie do tabulky, ze idem na 2. IUI 12.10.2012. Ďakujeeeeeem.
10. okt 2012 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@merry1001 aké doplnenie do tabuľky??? :slight_smile:
10. okt 2012 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@natalia1205 čakáme na info :slight_smile:
10. okt 2012 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@natalia1205 drzim prsty :slight_smile:
10. okt 2012 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@majus28 mne dr vravela hneď v 17tich že budem mať problém prirodzene otehotnieť keďže som mala od začiatku funkčné cysty ktoré blokovali menzes... mávala som ho tak 2-3x do roka s agolutinom... ani nevieme ako a kedy som otehotnela ...menzes som mala vtedy zázračne 2x po sebe prirodzene a dokonca aj presne na 28deň ... len druhý menzes trval už 11dní a tak nastali bolesti, nemocnica a mimomaternicové... potom hormonálna liečba... po cca 2,5r som ostala zas prirodzene tehotná (po vysadení antikoncepcie za 4mesiace, po antike som vždy cca 6m mala prirodzene menzes tak sme to skúšali) no drobček to vzdal v brušku :( a konečne sa nám to podarilo po ďalších 8r..neviem čo zabralo skúšali sme všetko možné ale asi to že som dala výpoveď v robote a boli sme v lete na 4roch dovolenkách :slight_smile: ...no teraz už sme museli do CAR a urýchliť to bo IVF prepláca poisťovňa len do 39r a tak nás vek tlačí :( ...
10. okt 2012 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil takze idete skusit IUI a ak by nevyslo tak potom IVF?
10. okt 2012 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majus28 áno ... zhodli sme sa na tom že prirodzene to u nás ide len máme za rok málo šánc nakoľko mám jeden vajcovod a vaječník lenivý ... a cysty to tam bloknú kedy sa im chce... preto aj časté anovuláky ... skúsime 2x IUI a ak nie tak koncom roka podáme žiadosť na IVF... ale verím že k tomu sa nedopracujeme :slight_smile:)) ... vy ako??? aj keď si myslím že u teba to teraz klaplo :slight_smile: ...
10. okt 2012 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil neviem neviem, je mi sice divne, akoby pred menzesom.. aaaale na mna pozor :slight_smile:, ja sa tak prilis sledujem a taketo stavy mavam aj inokedy a nic :( a bola som na wecku a uz nemam ziadne spinenie.. trpezlivost je moja "silna" vlastnost, darmo :slight_smile: a tak, urcite sa vam zadari, ked to ide aj prirodzene, len je malo sanci.. tak pri IUI to pojde :slight_smile: ovulku si nastavia a bude :slight_smile: my tiez tak asi do konca roka poskusame IUI a ak nie, tak na jar IVF. ale keby uz radsej nebolo treba.. kazdej z nas co sme tu :slight_smile: ked ja sa toho IVF tak bojim..
10. okt 2012 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majus28 tak sme dve :slight_smile: tiež sa neskutočne viem sledovať :slight_smile: .... no výtok nemáš nonstop :slight_smile: aj keď ja som vtedy veeeľa pila aby som veľa chodila na vecko a čakala stále ružovkastý hlien a ten keď nebol som bola smutná :slight_smile: ... ale on môže aj nemusí byť ...nie každá ho máva :slight_smile: a niektorá len raz niektorá dva dni...takže.... držím palce a skús sa nesledovať ha ha haaa :slight_smile: viem každý to píše ale nik nenapíše ako nato :slight_smile: ... ja sa skorej bojím laparky čo mi budú asi robiť pred IVF .. keby mi povedali že laparka nebude tak v pohodeee nieje sa čoho báť :slight_smile: ...
10. okt 2012 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil sak to ako sa nesledovat :slight_smile: aj kym som nemala frajera mi kazdy hovoril, ze pride vtedy ked to nebudem cakat, jak mi to vtedy slo na nervy, ze sa im hovori :slight_smile: a mali pravdu :slight_smile: a na laparku pred IVF? ta je dolezitejsia skor pred IUI nie? ci su priechodne vajcovody, aby IUI malo zmysel.. ale oni uz vedia :slight_smile: a laparky sa neboj, kazdy sice znasa narkozu inac, ale to bude v pohode.. mne nic neboo len ma bolela klucna kost a to vraveli, ze mi cez nu vychadza ten plyn ci co.. a iba som bola strasne hladna ked som sa zobudila :slight_smile:
10. okt 2012 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majus28 no neviem ...baby mi vraveli že aj pred IVF sa robí... teraz mi nič nerobil že načo že ak už tehu som bola tak priechodný ten jeden je ... tak uvidíme...ale vravel že skúsime IUI aspoň bude vedieť ako mi stimulka zaberá a potom pri IVF bude vedieť lepšie ako ma nastaviť... tak no snáď vie čo robí :slight_smile: ... laparku mi robili už dva krát ... takže viem čo ma čaká..len u mňa ak by mi j u robili to nebude len také šup šup bo mám brucho samé zrasty :( ..
10. okt 2012 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil ahaa :( tak jasne, oni vedia, naco im to treba.. aj ja som vraj mala velke zrasty :( a tie sa zvyknu vracat po zakrokoch znovu, aj ked to nejak upravili :( a nevies aka je percentualna uspesnost pri IUI?
10. okt 2012 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majus28 nooo chceš vedieť pravdu??? radšej nechci :slight_smile: ... veľmi malá :slight_smile: aspoň čo som sa dočítala na stránke GF :unamused:
10. okt 2012 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majus28 Nám říkali 10-12% :unamused:
10. okt 2012 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil cakala som to :slight_smile:
10. okt 2012 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@arabiana tak jo :slight_smile: ale je :slight_smile:
10. okt 2012 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majus28 @arabiana ja som našla na stránke CAR za rok 2011 6% ... no presne ako vravíš ale nejaká je :slight_smile:
10. okt 2012 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil tak nic no.. musime sa zmestit aj do tych 6 %, niekto ich tvorit musi :slight_smile:
10. okt 2012 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok