• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
@majus28 presne tak to beriem aj jaa :slight_smile:))))
10. okt 2012 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@liliana30 4 iui a na IVF nechces ist????? mi sme boli dneska u lekara a idem na 3 iui a ked to nie tak uz na IVF ktora ziadost uz bude schvalena do dalsieho mesiaca....jaaj nech to len vide teba aj mne aby sme nesli na IVF.....
10. okt 2012 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil no to IUI a umele opodnenie...v podstate ako dlho trva pokial dr rozhodne o tom ze to mas podstupit....
10. okt 2012 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@milagrosss20 ako dlho sa snažíte... vraví sa že tak po roku snaženia sa ale záleží aj od veku a od toho ako to vy cítite ... buď ťa odporučí tvoj gynekológ alebo sa môžeš aj sama objednať do CAR (centrum asistovanej reprodukcie) ... tam sa po vyšetreniach a výsledkoch ktoré donesieš od svojho gynekológa alebo ktoré ti sami tam urobia rozhodne čo bude ďalej ... či skúsite IUI alebo rovno IVF ... u mňa sa rozhodlo hneď na prvom sedení v CAR ..bola som 4DC takže hneď na druhý deň sme začali so stimuláciou na IUI ... (keďže jedno dieťa mám rozhodnutie padlo rýchlo a mala som skoro všetky vyšetrenia urobené u mojej dr. ) nedá sa jednoznačne povedať že to bude trvať mesiac či dva...
10. okt 2012 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzullik1001 takže žiadosť už máš schválenú? ako dlho to prosím trvalo? ...držím palce nech klapne IUI a žiadosť si mohla roztrhať :slight_smile:
10. okt 2012 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil este ju nemam schvalenu zatial su to 2,5 tyzdna ale lekar povedal ze do dalsieho cyklu to bude urcite a zacnem IVF stimulovat na 2 DC a tento cyklus kym budem cakam idem na 3 IUI...ti chces kolko skusat iui???chces ist aj na IVF ci este ne?
10. okt 2012 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil
@majus28 Stále doufám, že to klaplo :wink: A když ne, tak si to poprvé otestovali a další už bude naostro :grinning:
10. okt 2012 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@arabiana ty si tiez v cakacej dobe po prvom IUI?
10. okt 2012 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzullik1001 my sme sa dohodli 2x IUI ak nie tak IVF ... ja som bola zmierená s IVF aj hneď len dr vravel že mám veľkú šancu ostať tehu aj s IUI keďže som už tehotná bola prirodzene 3x ... ale ak budem dlho čakať na schválenie tak za ten čas dám tiež ďalšiu IUI veď nebudem len tak čakať :slight_smile: .. držím palce... robili ti aj nejaké vyšetrenia ? bo mne len klasika krv, ultrazvuk a kultivacia ...
10. okt 2012 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majus28 Čekám, ano :slight_smile:
Ale už cítím jak mě tlačí prsa a to mám vždy před menzes, myslím, že tak v pondělí to dostanu. Mám to jak hodinky přesný :astonished:
10. okt 2012 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@arabiana už čakáš po IUI?? tak držím palce...mňa IUI len čakáááá...
10. okt 2012 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil Já těhu ještě vůbec nebyla, ale tak zkoušeli jsme to před operací a to tam byla ta cysta. Akorát bolesti při menzes jako prase, bylo to úplně šílený a doktor nic, byl v klidu. Pak už jsem bolestí nemohla vydržet tak jsem tam na něj naběhla a naaajednou ji viděl :confused: Taky už jsem od něj odešla, snad za lepším. Teď jsem v péči CARu, ale tam taky nejsem spokojená.
10. okt 2012 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil Takze tebe hned povedal ze len to umele oplodnenie???a to IUI je drahe???ffffuuu som necakala ze to bude take drahe kokos...och...ja mam uz aj prefuk vajecnikou urobeny...no a uvidim teda ze co bude dalej...a vcera som si kupila cholleru a ryby olej...to by malo pomoct tie vajcovody trochu stensit...tak uvidime teda co bude..
10. okt 2012 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@liliana30
Ano, aj ja som chodila do Gynfivu- k Mudr. Drabekovi. V podstate ja zatial nemozem nic zle na nich.
@dadenka111
Hm, citam, ze aj ty patris medzi pacientky Gynfivu. To mi je luto, ze to IVF dopadlo jak dopadlo. Ale naozaj pozitivum je, ze vies uz otehotniet, sice je to len prvy krocik k tomu velkemu uspechu ale pre mnohe zeny aj to velmi dolezity.
A mozem sa opytat, ci ti povedali aj pricinu, preco sa to neudrzalo??
10. okt 2012 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@arabiana prečo si neni spokojná???
10. okt 2012 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@arabiana aj moje bolesti doktor ignoroval, a pri menzese som odpadavala, bolo to hrozne a pri laparke zistili ze zrasty boli take, ze to mohlo byt tym.. od laparky je to ok.. zatial..
10. okt 2012 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@arabiana drzim ti palce aby to bol len pocit, ze dostanes mrchu.. nech uz nechodi :slight_smile: kolky den po IUI si?
10. okt 2012 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@milagrosss20 ako dlho sa snažíte? .. my sme sa dočkali po 13r ...teraz chceme druhé a nedarí sa viac ako rok ..tak sme išli do CARu bo vek tlačí a nemôžeme už dlhšie čakať.. poisťovňa IVF prepláca do 39r... IUI nám lekár navrhol hneď pri prvom sedení v CAR ... tak ideme nato :slight_smile: ... IUI stojí tuším okolo 100€ neviem presne keďže som ešte neplatila.. IVF záleží od veľa vecí ... dopláca sa tak od cca 1000-1500€ ale tam naozaj záleží od veľa vecí ...
10. okt 2012 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majus28 Hmm, já měla po operaci hned blokaci menzes 3 měsíce. Taky jsem si myslela, že se bolesti zlepší, možná trošku jo, ale nijak výrazně. Bez léků ani ránu, nesnesu pásek ani zapnutý kalhoty, jsem nadopovaná Algifenem celej tejden, je mi z toho plně zle, já už prostě musim otěhotnět jinak se mi Endo mrcha vrátí v plný síle :angry:
10. okt 2012 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majus28 Díky :slight_smile: tobě taky hodně štěstí. Já jsem 9. den po IUI
10. okt 2012 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil nooo fasa kokos,,,,neviem odkial zoberiem tolko penazi...100 e a ked sa nepodari tak dakujem veeeelmi pekne kokos...mi sa snazime od maja takze nie je to ze dlho ale viem ze mam tie problemy..aj zo stitkou a aj s tymto co mi zistili...takze som rada ze som necakala neviem ako dlho aby som sa dozvedela tento verdikt.....
10. okt 2012 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@arabiana a po porode sa to upravi :slight_smile:
10. okt 2012 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil Nespokojená, no je to na delší povídání. Je to soukromej CAR. Jak jsem už psala, po operaci jsem ještě ani neslezla z kozy a už na mě doktor kterýmu vůbec nepatřím vyštěkl že půjdu rovnou na zkumavku, strašně jsem brečela, vůbec jsem o tom netušila a najednou ti to takhle někdo řekne. Pak jsem si přečetla mnoho a mnoho informací a zjistila jsem, že Endometrioza neznamená nutně IVF, ale z jejich strany cítím obrovský nátlak. Oni tě nadopujou hormonama a hlavně plať plať, i zo to že máš krásnou čekárnu, sesřičky se na tebe usmívaj a všude hraje rádio. Ale tohle je moje zdraví a moje vaječníky a já jsem za ně nejvíc odpovědná. Uff, prostě jsem se dnes objednala do Prahy do státního CARu, reference mám dobrý. Uvidíme... :slight_smile:
10. okt 2012 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@arabiana ja si chcem spravit na 9 den test.. asi je to priskoro, ale ak by sa stal zazrak, tak by som muzovi ako darcek k sviatku dala test :slight_smile: snivam o tom hadam uz 3 roky :(
10. okt 2012 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majus28 Ano, říkají že Endo se v těhotenství ztratí, ale nemusí úplně zmizet.
10. okt 2012 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zienky, neviete nahodou ci je nejaka nahrada za Pregnyl? momentalne je vypadok az do decembra..
10. okt 2012 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@milagrosss20 od mája je nič :slight_smile: to dáte ...držím palceee
10. okt 2012 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majus28 Jééé to by bylo krásné. Já bysem si vystačila až na Vánoce. :slight_smile:
10. okt 2012 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@arabiana hmm tak ja som v podstate spokojná... ja som si myslela že ma budú tlačiť hneď do IVF ale dr sám povedal že podľa neho to nieje nutné ... s postupom som spokojná a moja dr robí v CAR takže ja tam chodím k nej už niekoľko rokov aj keď teda len do normálnej ambulancie ...teraz ma posunula ďalej :slight_smile: ale v podstate sa nemám na čo sťažovať... držím ti palce v štátnom CARe alebo vieš čo? nech klapne toto IUI a nemusíš tam ani chodiť :slight_smile:
10. okt 2012 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil @milagrosss20 to sa pripajam k nazoru :slight_smile: to este pojde, tiez drzim palce :slight_smile:
10. okt 2012 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok