• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
@majus28 a to ani v CARe nemajú? mne to dali tam...
10. okt 2012 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@arabiana verim ze to raz tak bude :slight_smile: moja mama oslavuje 60 rokov den po tom ako mam ist na test :slight_smile: asi by som sa zosypala od radosti, keby sa to podarilo.. tak sa za nas modli :slight_smile: ach jaj, jak si snivam..
10. okt 2012 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@2lil no nie, lebo je vypadok, tak mi vravela doktorka ze mam skusit este nejake lekarne, ci nahodou nemaju stare zasoby, lebo uz nikde nie su.. aj v CAR na dverach to mali vypisane, ze je vypadok..
10. okt 2012 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majus28 tak v prvom rade držím palce nech ti to dobre dopadne a máš super darček pre maminku :slight_smile: ... takže som mala šťastie keď mi CARe dali v pondelok pregnyl uff...
10. okt 2012 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majus28 aj ty ides muzovi uz na nervy s konikom a citanim vsetkeho mozneho o tom? :slight_smile:
10. okt 2012 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil dakujem, ano to si mala stastie ze este mali :slight_smile: snad tam kde chodis, maju toho viac v zasobe..
10. okt 2012 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majus28 odkiaľ si?
10. okt 2012 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@2lil aj ty ides muzovi uz na nervy s konikom a citanim vsetkeho mozneho o tom? :slight_smile:
10. okt 2012 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil z levoce a ty?
10. okt 2012 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil Dík, to se máš. Já bych taky chtěla zakotvit a být tam spokojená, ale co se dá dělat.
10. okt 2012 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil no ano od maja je to ale vidis ze tie vysetrenia co som bola maly svoj dovod..a som rada ze sa na to prislo tako skoro a nemusela som cakat rok..a dakujem velmi pekne aj tebe drzim palce...a to kedy mas ist na IUI?
10. okt 2012 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majus28 aj tebe dakujem ale predsa chcem vediet co a ako vies..aby som na to bola pripravena co bude a co ma caka... :slight_smile: a ty si tiez uz bol na IUI?
10. okt 2012 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@milagrosss20 jasne, rozumiem, ja som tiez uz chcela vediet po par mesiacoch snazenia, ze kde je problem? ze preco to nejde hned.. ano, ja som bola teraz prvykrat.. tak sa uvidi :slight_smile:
10. okt 2012 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majus28 noo ja mám zakázané čokoľvek o tom čítať :slight_smile: ... nech sa nestresujem ... ja som z BA
10. okt 2012 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majus28 ale ja ti poviem takto...mne meskala mmska a bola som s tym za gynom a on sam zacal to riesit po 2 mesiach ...zacal s tym ze ci mam hormony v poriadku a tam sa zistilo ze mam zvysene muzske hormony a tak som sla na magneticku s hypofyzou ze ci ju mam v poriadku...no tam mi vyslo ze mam vsetko v poriadku...a potom som bola poslana na endokrinologiu a tam mi nasadila dr. elthyroxin a metformin ktory beriem od jula,,,,,a minuly mesiac v septembry som bola zasa pri gynakovy ukazat vysledky zo stitnej zlavy a povedala som mu aj otom ze som si robila ovu testy a tie testy mi vzdy kazdy den vychadzaly inak ,.a nasledne na to ma poslal na laparku s vajecnikmy ze ci ich mam priechodne a ze ci nemam tam zrasty....bola som minuly tyzden na tom vo stvrok a mam vsetko uz prechodne ale mam tie stonky vajecnikou zhrubnute a tym padom mi nedochadza ku uplnej ovu...a preto ma posiela na to dalsie vysetrenie...takze takto je to neako..a to kedy ti to robili??hned?alebo po dalsom cykle?
10. okt 2012 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@milagrosss20
V gynfive stoji 55 eur, ak je to IUIH. V iscare tusim 75 eur, zalezi od centra.
Celkovo od maja sa snazite o babo? To nie je este az taka dlha doba, to je zatial v pohode. To by som zatial o umelom vobec neuvazovala. My sme sa az po 2,5 roku vybrali do CAR.
10. okt 2012 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil najprv som sa bala, ze to len moj je taky na to.. ale pomaly sa stretavam s tym, ze ani ini muzi to nemaju velmi radi.. ze potom si urcujem diagnozy sama a zbytocne rozoberam veci, mam to nechat plynut, urcite sa to raz podari... skoda ze to nevieme, asi v tom maju pravdu..tak fajne, mas blizko do CAR aspon :slight_smile: my 2 hodky autom :(
@milagrosss20 no je dobré že máš vyšetrenia urobené .. ušetrila si čas...teraz už to pôjde neboj... ja idem v pondelok na ultrazvuk a povedia ako to vyzerá ak dobre tak koncom budúceho týždňa by to mohlo byť...ale záleží od toho ako to pôjde a či sa folikuly budú tvoriť na pravo ...
@shania31 ahoj,,,no nie je to dlho hore som napisla majus28 aky som mala postup ja tohto ktomu ze idem az tam...ja idem do kosic ku dr. Hermanovy vraj je dobry...tak chcem ist k nemu...a ty si bola uz aj na tom UO?ci len na tom IUI?
10. okt 2012 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil ultrazvuk vajecnikou ci?a preco na pravo?
10. okt 2012 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@milagrosss20 aha.. myslis IUI? no bola som na prvej konzultacii, pozrela ma, predpisala lieky na stimulaciu, povedala kedy to mam zacat brat po zacati noveho cyklu a vlastne v tom cykle mi uz robili IUI..
10. okt 2012 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majus28 podľa mňa ich to stresuje :slight_smile: ...keď nič o tom nevedia nie sú tak vykakaný z toho :slight_smile: ... mňa sa ani len nespýtal nato čo to IUI je :slight_smile: ako to prebieha ... keď som sa ho pýtala či vie tak že neee a že ani nechce vedieť že však všetko nám včas povedia a :slight_smile: poučia nás :slight_smile:)))))) ....
10. okt 2012 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@shania31 ahoj,...bola si v GF na IUI? ku komu si tam chodila?
10. okt 2012 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@arabiana možno ani nebudeš musieť už viac kotviť :slight_smile: držím palceeeee
10. okt 2012 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majus28 aha takze v podstate si prisla prvy krat a zobrala ti krv a to vsetko?a potom na dalsi cyklus teda o mesiac ti uz robili toto IUI?a to je bolestive?
10. okt 2012 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@milagrosss20 idem na folikulometriu skontrolujú ako rastú a kde rastie dominantný folikul... na pravo preto, lebo na ľavo nemám vajcovod a vaječník na ľavo je lenivec :slight_smile: tak tam mám mizivú šancu na tehu...
10. okt 2012 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majus28 @ ahoj majus ja codím do gyn fivu tiež to mám tak 2 hodky a bola som na prevej IUI z teraz v utorok mám ísť na krv či sa to podarilo alebo nie. My sa snažíme asi rok aj 2 mesiace, všetko máme v poriadku akurát mi ovu nastáva až 17-18 DC. Teda podla teploty...No nechám sa prekvapiť v utorok. Ja som ani po IUI neoddychovala ...povedali že bežné činnosti mám robiť.
10. okt 2012 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@milagrosss20
Ja som absolvovala len raz IUI a uchytilo sa :slight_smile: Po 3 rokoch snazenia (medzitym 1 potrat). Ale az po potrate som absolvovala mnohe vysetrenia.
10. okt 2012 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil aha no teda a to takto vidia na ultrazvuku???pecka teda.... drzim palce aby ten den uz nastal...
10. okt 2012 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@2lil zlaty :slight_smile: tak co uz s nimi? uz len oni nas musia brat take ako sme a my ich tiez.. ja som to mojmu vysvetlovala, ze jasne, ked ti gynekolog nic nepovie, tak chces vediet a hladas a hladas.. "vsetko nam vcas povedia" to som uz niekde pocula :slight_smile:
10. okt 2012 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok