• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
@shania31 takze hned na prvyyyy sup sa to podarilo??paraaaada super :grinning: a ake vysetrenia to boli ak smiem vediet?
10. okt 2012 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@milagrosss20 ano tak.. nie neboli to, je to uplne v pohode, na koze si nastavia krcok maternice normalne ako pri beznom vysetreni, co do teba daju tie hluposti a potom to uz ani necitis.. ku mne boli velmi mile, sestricka ma hladkala po ruke, lebo videla ze som roztrasena a rozpravala sa so mnou a neviem kedy mi doktorka zaviedla spermie :slight_smile:
10. okt 2012 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil
Ahoj, ano v GF som bola na IUI, chodila som k Drabekovi. Ale IUI mi robila myslim Stenova.
10. okt 2012 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majus28 ja už s ním nič nepreberám aj keď sa snažím tak on nepočúva :slight_smile: myslím že ho to stresuje viac ako mňa ... už dávno som mu prestala hovoriť aj kedy mám ovu a také bo bol z toho v strese... večer sa osprchoval a že som pripravený na večernú smenu ... :slight_smile:))) .... teraz sa ma len spýtal že či to za nás "odmakajú" lekári :slight_smile: ..
10. okt 2012 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majus28 fuu tha ja ked som isla na prefuk vajecnikou tak mi nevedely zaviest ihlu do zily co som sa tak bala :grinning: a no ako dr ked robi vyter s maternici takto to boli?ja sa strasne bojim bolesti.... :frowning2:
10. okt 2012 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@milagrosss20
Ale dlha cesta k //. No hormony stitnej zlazy, hematologia a v Prahe reprodukcna imunologia.
10. okt 2012 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@shania31 čítala som že hneď prvé sa podarilo... uff super :slight_smile: ... snáď aj nám to klapne...ja chodím k Harbulakovi .. v podstate tiež je u nás všetko oka... len jednu stranu mám nefunkčnú...ale bola som 3x tehu tak dr nevidí dôvod prečo by to nemalo klapnúť...
10. okt 2012 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil no fajne :slight_smile: inac niekedy aj to "robenie" zacne byt psychiatria pri takom sledovani...
10. okt 2012 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@milagrosss20 myslim ze ani tak to nebolo ako ster, este menej.. aj ja som bojko riadny :slight_smile:
10. okt 2012 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majus28 no u nás to tak už bolo... :( ... preto sme si aj povedali že to necháme na lekárov :slight_smile: .... tak snáď budú šikovnejší ako my :slight_smile:
10. okt 2012 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil hej, clovek si pritom prejde hocicim.. kto zazil, pochopi.. ini rozpravaju ako je nam fajne, ze sme sami..
10. okt 2012 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil
Mne lavý vaječník bol lenivý. Až pri vyššej dávke clostilu vyprodukoval folikul. No ja tiez 1 missed abort mam za sebou :-/
Takze aj teraz mam dost strach, aby to vyšlo.
10. okt 2012 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majus28 fajne že ste sami? nie ...my máme drobca a poviem ti že ešte aj 100 by som ich prijala keby to bolo možné po každej stránke :slight_smile:
10. okt 2012 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@shania31 no mne ľavý vaječník je tiež leňoch ale ja nemám naľavo ani vajcovod tak ten neriešia vôbec ...ja budem musieť čakať na folikul v pravo... ja mám za sebou mimomaternicové a .... anjelika jedného... do tretice to klaplo prirodzene a teraz ideme skúsiť po dlhšom snažení sa IUI... a teraz si natom ako? ideš na IUI či už čakáš?
10. okt 2012 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil tak stane sa, ze z ludi nieco take vyjde.. ja viem, ze doba je tazka a dieta je zodpovednost, ale ked si urcis spravne priority a mas to v hlave usporiadane, tak to musi ist.. dieta je dar od Boha..
10. okt 2012 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@majus28 tak tak pekne si to napísala :slight_smile:
10. okt 2012 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil
Teraz som tehu po tom IUI a snazim sa si to uzivat, i ked prve tyzdne to bolo des, ale dufam, ze uz to bude len a len lepsie.
10. okt 2012 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@shania31 držím palce aby ste to dobojovali do úspešného konca či vlastne začiatku :slight_smile: ...
10. okt 2012 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majus28 majus28 @ ahoj majus28 ja codím do gyn fivu tiež to mám tak 2 hodky a bola som na prevej IUI z teraz v utorok mám ísť na krv či sa to podarilo alebo nie. My sa snažíme asi rok aj 2 mesiace, všetko máme v poriadku akurát mi ovu nastáva až 17-18 DC. Teda podla teploty...No nechám sa prekvapiť v utorok. Ja som ani po IUI neoddychovala ...povedali že bežné činnosti mám robiť.
10. okt 2012 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil
Dakujem Ti velmi pekne.
10. okt 2012 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivvka29 držím palce !!!
10. okt 2012 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzullik1001 - nám to tiež navrhli ako vám 2-3iui a potom šup IVF ale zatial sme odmietli. Sme ok, tak sa budeme snažiť prirodzene a cez iui.
10. okt 2012 o 14:02  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil ďakujem veľmi pekne
10. okt 2012 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil aj ja vám prajem veľa veľa šťastia :slight_smile:
10. okt 2012 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@shania31 v prahe?preco az tam?
10. okt 2012 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ivvka29 ďakujem .. nás len čaká prvé IUI ale pevne verím že to klapne...
10. okt 2012 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majus28 tak to sme uz dve chiiiiiii a kedy budes vediet co a ako?
10. okt 2012 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivvka29 no aj mne tak vraveli... tak drzim palce v utorok, potom daj urcite vediet :slight_smile: ja buduci piatok.. psychiatria to cakanie nie?
10. okt 2012 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@milagrosss20
Lebo na Slovensku sa isté testy nerobia- nieco sa robi v Kosiciach, ale tusim nie komplet.
Nie su u nas na to laboratoria.
10. okt 2012 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majus28 určite dám vedieť. ja sa snažím byť kľudná a nemystieť nato ...bývala som vždy ako na tŕňoch pred MS...či príde či nie...ale teraz nie..neviem...:slight_smile: snáď pre ten pravý dôvod som kľudná. Pred IUI som bola vyklepaná ...hrôza ako som sa bála... :slight_smile: ale bolo to v pohode. Ja chodím k Dr. behúňovej, z BN som. Ty si odkiaľ ak môžeš prezradiť?
10. okt 2012 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok