• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
@ivvka29 ja som z levoce, chodim do martina do heliosu.. no mi hovor, som sa klepala pred IUI na chodbe uz, ruky mokre, studene :slight_smile: ale bolo to v pohodicke..
10. okt 2012 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@shania31 to si cestovala az do prahy?
10. okt 2012 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@milagrosss20
No, v pohode- autom po diaľnici je to 3,5-4h z BA. Lepsia cesta z BA do Prahy, jak z BA do Kosic :slight_smile:
A co clovek neurobi pre to, aby otehotnel.
10. okt 2012 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte, tak prosím napsat, že moje první iui nevyšlo.....
10. okt 2012 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majus28 ja presne tak isto, ruky mokre studene...:slight_smile: odchádzala som vysmiata že som už tehotná... :slight_smile:
10. okt 2012 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@shania31 - do Prahy ťa poslal lekár alebo si sa rozhodla sama?
10. okt 2012 o 14:31  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivvka29 no? :slight_smile: asi tak.. ked mi tak pekne vraveli ze a teraz uz len tehotnite :slight_smile:
10. okt 2012 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@liliana30
Po potrate som sa rozhodla podstupit vsetky vysetrenia, ktore sa len dali.
Do Prahy som sa rozhodla sama, mala som na nich dobre referencie, len bohuzial si to plati kazdy sam, to poisťovňa nepreplati, i ked u nas v SR alternatíva nie je :-/
10. okt 2012 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@shania31 no ale ja som s Prešova takze to je pecka toto a to siel aj priatel s tebou?a to si hned mala aj vysledky?
10. okt 2012 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@milagrosss20
Jasne, manžel musel so mnou ist- potrebne boli jeho spermiky :slight_smile:
Jednym z testov je specifická bunkova imunita proti spermiam partnera. A mne vysli prave tie testy pozitivne. Brala som pol roka lieky. Vysledky mi poslali postou za cca 3 tyzdne.
10. okt 2012 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petruska83 ahoj je mi to ľúto že prvé neklaplo..ideš hneď na ďalšie? .. a prosím ťa čo kam zapisujete??? :slight_smile: dik
10. okt 2012 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@shania31 a to ako si presvecila muza aby siel na nieco taketo?moj nechce ist ani na spermiogram...a neviem ho prehovorit...takze si brala pol roka lieky a az potom si bola na to v prahe?a to asi na slovenku to neriesila ci?trochu to mam pomiesane :grinning:
10. okt 2012 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@crime my právě do CAR zatím nechodíme. Rcept mi píše můj gyndař a na IUI chodíme do státní nemocnice. Car přijde v úvahu zřejmě po nové novém roce, kdy máme už v plánu rozjet ivf. :unamused:
10. okt 2012 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
robuliatkos20
Nie, na základe výsledkov v Prahe mi odporučili liecbu- takze som brala tie lieky, ktoré oni odporucili. Ale recept atd som si vybavila na Slovensku, mala som od nich spravu- takze to uz nebol problem potom.
Ako som presvedčila manžela? On nemal problem s takými vecami, vedel velmi dobre, ze problem môže byt aj on- nielen ja. Kolko je tu prípadov, ze problem je chlap a jeho zly spermiogram...... takze v tomto žiaden problem. A IUI tak isto nejde bez toho :grinning:
10. okt 2012 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@milagrosss20
Viď správa vyssie :slight_smile:
10. okt 2012 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@shania31 no ale moj nechce ist vzdy povie ze on nepojde a ze zdravy...a uz mi s tym ide na nervy lwbo viem ze aj tak pojde na ten spermiogram aj tak pojde...no ale ak nebude chciet fakt ist tak budem vyzerat ako debo pred dr..
10. okt 2012 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@milagrosss20
No tvrdohlavý pán tvorstva, darmo :slight_smile: Takých dokonca poznám aj ja, co si naivne mysleli, ze su zdravi- veď to predsa nemôže byt inak :grinning: Ha a bola v nich chyba. Jak keby len ta žena za vsetko mohla, ze to nejde.
10. okt 2012 o 17:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@holanci aha, tak to jo... :slight_smile: tak držím palečky!
10. okt 2012 o 17:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@liliana30 jaj tak este nechces az tak radikalne IVF a co vam zistili kde je problem??
10. okt 2012 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky, prosím mě zatím smazat z tabulky, zatím další pokus iui zkoušet nebudem....Možná se zase přihlásím příští rok, tak se děvčata držte a přeji hodně //.
10. okt 2012 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzullik1001 - podľa všetkých výsledkov sme úplne OK, tak polroka - rok ešte počkáme s IVF - snaď motyka vystrelí:slight_smile:
@2lil - zapisujeme sa do tabuľky (pozdri 5 strán dozadu) ale robí to jedna z kočiek za všetkých naraz.
10. okt 2012 o 21:00  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil - tak nie je to 5 strán ale 10, strana 1684.
10. okt 2012 o 21:05  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@liliana30 ...ďakujem... fuu ale vás-nás tu je :slight_smile: ... dakujem za info :slight_smile: ... vieš mi povedať ako dlho po dobratí clostilu mi môže byť z neho ešte zle??? lebo teda vedlajšie účinky mám asi všetky :(
10. okt 2012 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil ja ho beriem iba druhý mesiac pred tým to bolo bez neho ale nemusíš sa báť pár dni po vysadení to bude fuč - teda aspoň u mňa ale potom nastúpi utroget. a to tiež nie je moc dobré (ale lepšie ako duphastron) ale na každého to inak učinkuje. Možno budeme mať rovnako IUI, možno sa uvidíme aj pri IUI ja som 8DC.
10. okt 2012 o 22:35  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil @liliana30 kocky, ako funguje ta tabulka na str. 1684? :slight_smile: chcela by som sa zapojit
11. okt 2012 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@shania31 to mas pravdu a aaaa velku...veeelmi som zvedava ked tam pojdem druhy krat co to bude....lebo som citala ze druhy ide aj partner a mu beru sperky na spermiogram.. :sweat_smile: dufam ze sa uvedomi a pojde...viem ze to take pre nich ale ja tiez ukazujem pipinu a mi tam pozera cssss no nie?
11. okt 2012 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil bolia ma krize ako pred menzesom, nevies co to? ci to moze utrogestan sposobovat?
11. okt 2012 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@liliana30 no ja ho dnes mám len 3tí deň a včera som mala dosť teda ... grcala som kade som chodila, migréna hrooozna, taaak sa mi hlava točila že som nemohla nič len ležať...no dnes zatiaľ nič , dúfam že to takto aj ostane ...
ja som dnes 7DC ...
11. okt 2012 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majus28 ako funguje tabuľka tiež neviem o nej som sa dozvedela len včera :slight_smile: .... utrogestan som ja tiež ešte nebrala ja som začala len tento mesiac je to moja prvá stimulka tak ti neviem povedať ... ale kríže bolia aj pred mrchou aj pri tehu a zrejme kľudne môžu aj pri užívaní hormónov ... neporadím ti... :frowning2:
11. okt 2012 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil tak ked zistis aspon ako funguje ta tabulka, tak mi daj prosim vediet :slight_smile: dakujem
11. okt 2012 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok