• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
@shania31 ano ako si to vedela?som asi aj pisala nie?
11. okt 2012 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@milagrosss20
hej, niekde som to registrovala v diskusii, ze si spominala
mna osobne IUI vobec nebolelo, niektore hovoria, ze to nie je prijemne, mne to pripadalo jak bezne gyn. vysetrenie
11. okt 2012 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@milagrosss20 áno chystám :slight_smile: beriem clostil....
11. okt 2012 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@natalia1205 supeeeer... teším sa s tebou ...neboj všetko bude v poriadku až do koncaaaa ... ptuj ptuj ptuj :slight_smile:
11. okt 2012 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@shania31 ahaa a tiez si bola na laparke ci ako to u teba priebehalo ak mozes napisat?
11. okt 2012 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil jeeej parada a kedy ides a co je to ten clist ci ako sa to pise?a to je prve?ci?a ako to u teba prebieha a chodis kam na car?
11. okt 2012 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@milagrosss20 včera som ti to písala :slight_smile: ... ale tak zopakujem .) ... chodím do Gyn Fivu v BA... clostilbegyt sú tabletky... áno idem na prvé IUI a neviem zatiaľ kedy pôjdem záleží od toho ako budú rásť folikuly a na ktorej strane keďže ja nemám ľavý vajcovod musíme počkať na dominantný folikul na pravej strane... a ako to u mňa prebieha? neviem čo máš na mysli :slight_smile: ...ale teda zle mi je z clostilu riadne ...v noci som bola na pohotovosti a z domu nemôžem ani na krok bo WCko je teraz môj kamoš :( ... grcám a čurám asi každých 10min :( .... za dva dni 4kg dole :slight_smile: jediné pozitívum ... no treba mi ešte aj 30kg dať dole takže ..... :slight_smile:)))
11. okt 2012 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@shania31 no citala som, zaujimave.. myslim, ze ak by nam nevysli nejake IUI tak pojdem skusat najprv tym smerom ako IVF..
11. okt 2012 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil mne si pisala?fu tak prepac si to nepamatam asi ale dakujem za zopakovanie chiii...a to od toho lieku je tak zle???fuuuu boze...a co ti dali nieco na pohotovosti?moja zlata..co si musime vytrpiet no nie? a mala som namysli ako to islo od zaciatku to v car vies...ci si dlho cakala na to ze ti dr povie ze ide na IUI vies...toto mam na mysli...lebo ja by som rda uz v decembri bola tehu ak by sa dalo...ale teraz neviem ako mi pride mmska kedze som bola na tej laparke a v tedy som krvacala...tak neviem ani kedy dostanem,,
11. okt 2012 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@milagrosss20 noo každý to inak znáša...ja celkovo hormóny dosť zle znášam... ale tak vydržíme nie??? :slight_smile: ... u nás to išlo v CAR rýchlo došli sme bola som 4DC pozrel ma zobral krv a nasadil stimulku od druhého dňa ...v pondelok sme boli v CAR a v utorok som začala brať clostil :slight_smile: .. ale ja som mala všetky vyšetrenia, ja chodím ku gynekologičke do CAR :slight_smile: takže všetko mali pekne v PC uložené :slight_smile: ... tým že mám jedno dieťa laparky dve za sebou vedia že priechodnosť je dobrá tak nemuseli žiadne iné vyšetrenia robiť :slight_smile: ... skúsime IUI a ak nič tak musíme inou cestou ... v decembri chceš byť tehu???? :slight_smile: zlatá :slight_smile:
11. okt 2012 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil no chcem a aj budem do vianoc tehu :grinning: chiiiii ja uz som bola aj na stitnej zlaze tam mi nasadila lieky a potom uz som bola aj na tej laparke a neviem este ake vysetrenia to treba....ale teoreticky by sa to dalo takto nie ze do decembra byt tehu :grinning: chiiii a preco mas 2 laparky uz to nestacila jedna???no ja mam dostat 22 okto mmsku ale neviem ci ju dostanem kedze som po tej laparke ty si mala hned ako si mala mat mmsku po laparke?take divne otazky ale zaujima ma to vies? :sweat_smile:
11. okt 2012 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majus28
Ta priroda je nevyspytatelna, ze??? Clovek najprv ani netusi, co vsetko moze robit problem, aby sme sa dockali vytuzeneho babatka. Niektora ani nevie, otehotnie na prvy sup, ziaden problem a niektora zena musi prejst vselicim :-/
Nechcem urazat romky, ale to sa krizi bars jak, donosi aj 10 zdravych babatiek, ani nevie jak a my niektore musime bojovat, bojovat, bojovat. A nehovoriac niektore v akych podmienkach ziju, v spine, bordeli a nema problem s nicim.
11. okt 2012 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@milagrosss20
ja som nebola na laparke, moj doktor to oddaloval -potom ked som otehotnela prirodzene tak to islo uplne do zabudnutia. A aj teraz v centre zatial laparoskopiu neriesili- keby ten lavy vajecnik nezacal reagovat na lieky, tak potom by uvazovali aj o laparoskopii.
11. okt 2012 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@milagrosss20 ale no jasnačka že sa to dá stihnúť :slight_smile: ... mne vždy po laparke prišla mrcha do 3týždňov ...
11. okt 2012 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil takze v podstete tak ako ma prist pride...no uvidime horsie to ze neviem ci som mala ovu ci nie vies...ale mi sme tutkovaly vecer pred zakrokom a vcera sme uz tutkovaly sme maly dovolene od dr :grinning: chiiiii
11. okt 2012 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@shania31 a ty to mas uz v suchu :grinning: a v akom tt si?
11. okt 2012 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@shania31 tak to mas pravdu.. je to riadna cesta za babatkom a niekto si to ani neuvedomuje :( ake si mala take tie uplne priznaky tehotenstva? aspon z ktorych si zacala mat pocit, ze sa uz nieco deje?
11. okt 2012 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majus28
rano, v den odberu krvi som si urobila test- vysiel pozitivny a poobede z krvi mi potvrdili ze som tehotna
priznaky dovtedy ziadne, citila som sa ako pred menzesom- takze som si nejak neuvedomovala ze som tehotna
a jak udries na druhy den po odbere krvi- prisli prve ranne nevolnosti- ktore ma pekne potrapili az do 13tt
11. okt 2012 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@milagrosss20
momentalne 16tt
11. okt 2012 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@shania31 no musela si sa tesit ako blcha :slight_smile: mna dnes uz parkrat tak tupo pichlo, akoby tep v pravej casti podbruska (6 den po IUI), ale to sa mi uz stavalo viackrat a nic z toho nebolo :(
11. okt 2012 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majus28
ano potesila, dufam, ze tentokrat to dotiahnem do uspesneho konca- mam stale strach :pensive:
stale vysetrenia, odbery, ci je v poriadku vsetko a stale moze byt nieco, co nie je dobre...
prvy trimester bol doslova utrpenim pre mna- jak mrcina na posteli som lezala a nedokazala jest, pit...fuj.....dufam, ze to uz mam za sebou
11. okt 2012 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@shania31 waaaw paradaaaa a citam ze si mala problemi ti bolo zle prve tri mesiace?fuuu
11. okt 2012 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@shania31 urcite ano, uz presiel prvy trimester, uz bude len dobre :slight_smile:
11. okt 2012 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majus28 drzim palceky :slight_smile:
11. okt 2012 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@milagrosss20 dakujem pekne :slight_smile:
11. okt 2012 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majus28 mozem si aj s tebou piskat?dufam ze sa nemylim si 6 den po IUI?
11. okt 2012 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@milagrosss20 jasne ze mozes :slight_smile: ano veru 6 den a do 14 este cakat :( ty si ako na tom?
11. okt 2012 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@milagrosss20
no to mi teda bolo spatne a paradne - najhorsie to bolo 8-12 tyzdnen- ani pit som nedokazala, aj z vody ma napinalo
schudla som, doktor ma aj vyhresil, ze takto nemozem- ak by bolo horsie hrozila nemocnica a infuzie
potom sa to vsak zacalo upravovat, nie je to vsak take ako pred tehu, vobec nemam taky apetit a bars co nesadne zaludku-ale dolezite je, ze uz jem a pijem dostatocne- trosku krvy obraz rozhaseny ale to by sa postupne malo unormalnit, tlak ma stale dost nizky ale uz nemavam take prudke zavrate
11. okt 2012 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majus28 no ja este neviem,,ja cakam kedy dostanem mmsku,,,a mam volat dokymu a objednat sa na prve sedenie,,takze sa pytam vsetko co sa len da :grinning: chiiiiii a tak ma to zaujima vies co ma caka a tak,,a aka je uspesnost a toto,,,ty kam chodis do caru?
11. okt 2012 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@milagrosss20 ja som v podstate tiez este len na zaciatku, chodim do Heliosu v Martine..ty ides do kosic vsak?
11. okt 2012 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok