• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
@shania31 to je zaklad ze uz sa to dava vsetko do normalu ....a ze rastie mala bublinka :grinning: a to uz by si mala vediet aj to je nie?to aky je mesiac?na tt to neviem si predstavit :sweat_smile:
11. okt 2012 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majus28 ano idem do kosic za dr.Hermanom citala som o nom ze je dobry..ako ze vraj nehovori ale to mi nevadi hlavna vec ze je dobry,,no neviem co mi bude robit este nic neviem...sice uz mam nieake tie vysetrenia porobene ale predsa...a ty si teraz niekedy tam zacala chodit?
11. okt 2012 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@milagrosss20
4 mesiac som teraz, tak buduci tyzden mam poradnu, dufam, ze bude aj UTZ, aby som videla ako rastieme :slight_smile:
11. okt 2012 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@shania31 a to ti este nerobili?blba otazka ale mna to zaujima... :sweat_smile:
11. okt 2012 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@milagrosss20 no sak to cakanie, kym budes vediet co ti povedia na prvej konzultacii. no ja som len teraz tento cyklus zacala chodit do martina, najprv sme chceli do kosic, ale potom sme to zvrtli na martin :slight_smile:
11. okt 2012 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majus28 a preco az tam?cize ty si teraz este len zacala?a uz ti urobili IUI?v tom jednom cykle?
11. okt 2012 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@milagrosss20 bola som tam pred menzesom este, to bola prva konzultacia, zobrala mi krv, spravila sono a predpisala lieky na stimulaciu, tie som zacala brat hned v nasledujucom cykle a v tom sa robilo uz aj IUI
11. okt 2012 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majus28 fakt?mne kazal volat ked dostanem mmsku a ze ma objedna,,a to musi aj priatel ist vsak?
11. okt 2012 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@milagrosss20 mne tiez tak vravel, ked som mu najprv volala, to som si este myslela ze pojdeme do kosic k nemu.. a partner podla toho, ci mu bude robeny aj spermiogram, to sa potom opytaj ked sa budes objednavat.. mne v heliose vraveli, ze bud pridem sama a muz inokedy na spermiogram alebo mozme spolu.. tak jasne, sli sme spolu, aj ta konzultacia je ina..je dobre, ak tam je muz s tebou, aspon pre mna to bolo lepsie..
11. okt 2012 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majus28 no u mna je ten problem ze moj nechce ist nikam uz bol aj poslany od mojho gyndaka na spermiogram a nesiel povedal ze on nikam nepojde... :frowning2: a preco si nakoniec nesla do kosic?
11. okt 2012 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@milagrosss20 no hej, to som citala ze si pisala ze nechce ist.. to nechapem ze preco.. ved ked chce babatko, tak musi, viem, ze su muzi, ktori s tym maju problem a vobec ich nechapem.. ked ta ma rad a chce to co ty, tak musi aj on ustupit, ved ani pre teba tie vysetrenia vsetky nie su urcite prijemne.. no a preco nie kosice? na zaklade odporucani, a tu som dost citala o heliose v martine a tak nejak sme sa rozhodli s muzom preto.. aj ked to mame dalej ako do ke
11. okt 2012 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majus28 neviem tak potom ma nelubi asi ... :frowning2: a pre nas ist do martinaje druhy koniec sveta :grinning:
11. okt 2012 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@milagrosss20 ale urcite ta lubi :slight_smile: len si asi neuvedomuje, ze je to pre teba dolezite..
11. okt 2012 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@milagrosss20 a vy ste odkial?
11. okt 2012 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@shania31 a ty si odkial? pytam sa kvoli tomu pregnylu..
11. okt 2012 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majus28 asi tak neako uvidim co bude dalej a mozno sa nam podari aj bez toho otehotniet....
11. okt 2012 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@milagrosss20 to by bolo najuzasnejsie.. nemusiet nic riesit.. prajem to vsetkym ktore sme tu :slight_smile:
11. okt 2012 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@majus28 s presova sme ...a inak preco si bola odosla do car?
11. okt 2012 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@milagrosss20 tak lebo uz cez tri roky sa nedari :( a ja mam jeden vajcovod nepriechodny a PCO, a muz ma zhorsenu morfologiu..
11. okt 2012 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majus28 ahaaa tak ja mam tiez to PCO ale nie je to potvrdene...a vajca su priechodne uplne...len mam toto PCO a to si neako aj liecena bola ci???a moj muz neviem ake ma mimi...
11. okt 2012 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majus28
Z Bratislavy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. okt 2012 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@milagrosss20
Jooj robili niekolko UTZ, zo zaciatku hlavne- ci je babo zive a rastie, potom cca 12-13 tt sa robi tzv. ultrazvuk NT ale ja vzdy chcem na poradni vidiet, ci babo zije a je v poriadku (zrejme je to tym, ze mam za sebou ten missed abort a obavam sa vsetkeho)
11. okt 2012 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@shania31 uj :slight_smile: tak hadam mi daju nejaku nahradu :slight_smile: poslat sa to asi nemoze co? to by asi nebolo bezpecne
11. okt 2012 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@milagrosss20 nie, ja som nebola liecena na PCO, iba pri laparoskopii mi spravili drilling, cim narusili tu zhrubnutu vrstvu, ktora sa robi pri PCO na vajecnikoch a nedovoli vajicku uvolnit sa.. ale citala som ze niektore zienky sa na to liecia, takze sa to asi predsa da.. mne povedal pri ultrazvuku, ze mam pco, potom v krvi sa mu to velmi nepotvrdilo, potom zas po tej laparke tam uz neboli, v heliose uz boli :slight_smile: takze neviem presne ako to je.. ja som skusila len precistit organizmus, vraj pomaha aj to, ak zena schudne..
11. okt 2012 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak po dvoch mesiacoch čakania 2 pokus o IUI zajtra 12.10. Držte palce prosím... inak pri koľkých mm folikulu Vám robia IUI? prosím odpovedzte mi niekto:slight_smile:
11. okt 2012 o 16:08  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dani125 ahoj, ja som bola na ultrazvuk a folikul mal 15 mm, to bol 10 DC a IUI mi robili na 14 DC, medzitym uz neviem ako velmi podrastli, ultrazvuk mi uz nerobili, ale vraj folikul rastie tak 2 mm za den? neviem
11. okt 2012 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majus28
No poslat by som ti to poslala, len malo by to byt v chlade, tak sa obavam, ci by to vydrzalo :frowning2:
11. okt 2012 o 16:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@shania31 no ved prave, keby som nasla niekoho kto ma cestu do ba tak sa ozvem
11. okt 2012 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majus28 a žiadna inekciu ti nepichli? pregnyl alebo niečo na prasknutie...ja som mala dneska 20 m
m a na zajtra ma objednali, ale myslím, že či to nie je skoro....:frowning2:
11. okt 2012 o 16:24  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dani125 hej hej jasne, to som bola v 12 DC vecer pichnut pregnyl na pohotovosti... toto vobec neviem ake maju byt velke, kedy je skoro a kedy nie.. v tom tiez nemam jasno
11. okt 2012 o 17:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok