• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
Já si pichala injekce aj u IUI,nebolo to tak hrozné,co bychom neudělali no ne?
4. aug 2008 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sväta pravda, urobime co treba, my sme silne zeny :grinning: ale moj manzelik ked vidi co len ihlu, uz je hore bruchom :grinning: :grinning: :grinning: esteze to nemusi absolvovat on :grinning: to by sme sa detureniec nedockali :grinning: :grinning: :grinning:
4. aug 2008 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky...tak to jsme na tom všechny asi podobně...já jdu vlastně taky na druhou IUI a pak už chceme IVF...já si píchala injekce taky hned od první IUI...a to pod kůži...no a teď do svalu...tak jsme zvědavá, jak to tentokrát bude vypadat a jak zareaguju...moc v to nevěřím a pomalu se psychicky připravuju na IVF...a jinak držím palce...na testování...stimulaci...no prostě ať to všem dobře dopadne...
5. aug 2008 o 00:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojík holky,
no jasně co bychom pro mimčo neudělali,aji ty injekce bychom vydrželi a vše ostatní kolem toho.Já si říkám,že nechcem déle čekat a proto chcem pak to IVF hned,pokud ani druhý pokus nevyjde.Testování se blíží pomalu tak mám obvy už ztoho pomalu,ale musím si říkat,že pokud to nevyjde,tak snad na po druhé nebo IVF.
Jinak Vám přeji všem hezký den,ikdyž je třeba pracovní jako u mě. :unamused:
5. aug 2008 o 07:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky,dneska ste sa tady nikdo neukázal ani,tolik pracujete dneska nebo jak?
Ani Dasule se tady dlouho neukázala,jak to vypadá stím tvým testem,stále sou tam dvě čárky??!!!
5. aug 2008 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko adrosku zkoušela jsi měřit?
5. aug 2008 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojík Katuška,nezkoušela som měřit nakonec,nemám odvahu,bojím že budem zklamaná,ale zkusím to zítra ráno.
5. aug 2008 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Adrosku,neboj se :slight_smile:
já jsem se rozhodla,že se teď testovat nebudu až 11 srpna :wink: mělo to tak být,tak to tak bude :slight_smile:
5. aug 2008 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobře,
tak budem držet palečky,aby se stále drželo na //.
5. aug 2008 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
děkuji,víš,jestli to bylo jen tím Pregnylem,tak chci ještě počkat.
5. aug 2008 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No uvidíš,třeba to tím nebylo a něco se ztoho vyklube,držím pěsti.
5. aug 2008 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adrosku a když to teď nevyjde nebudˇsmutná,mysli na to,že miminko určitě přijde,že ho někde máš,je ale hodně daleko,ale určitě brzo přijde :wink:
5. aug 2008 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
budu se snažit,ale určitě mě to trocha zamrzí pokud to nevyjde,ale jak říkáš jednou to přijde.
děkuji
5. aug 2008 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zklamaná tady už snad byla každá,každé z nás to jednou vyjde!Všechno má svůj čas a smysl :wink:
5. aug 2008 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to je pravda,že musíme zřejmě projít aji zklamáním,ale člověk vždy tak tajně doufá že?
je to pravda,že vše má svůj čas a jednou to bude a možná to aji člověk nebude čekat.
5. aug 2008 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky sorry ze Vam sem lezu:slight_smile:

Adrosku nam se zadarila trojka hned 1.IVF, nechala jsem si dat vsechna tri vajicka, vic jsme jich ani nemeli, chteli jsme zvysit sance, no a nakonec se ujmula vsechna i pres to, ze pry nebyla moc kvalitni a spise pocitali, ze se udrzi jen jedno :wink:
5. aug 2008 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojík smilers,děkuji za odpověd,jinak gratuluji a hlavně at jste zdraví všichni.A měli jste aji nějakou IUI nebo hned IVF?Děkuji a pěkný den ti přeji
5. aug 2008 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky...jak se dnes máte?
5. aug 2008 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojík maja,vcelku se máme dobře a jak ty,jak ty jsi na tom?
5. aug 2008 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
já jsem před chvilkou vstávala - jsem po noční - takže se ještě snažím probrat. Za chvilku si musím píchnou injekci...au au au...ale jinak to jde :slight_smile:
5. aug 2008 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adrosku, diky:slight_smile: mela jsemjen jedno IUI a to bylo v prirozenem cyklu dost na rychlo, ovulaci jsem mela 26DC :wink: pak me zjistili, ze diky nadbytku lutealniho hormonu mam PCO a manza ma pomalejsi mrsky, sice hodne ale pomale, takze se ovnou slo do IVF :wink:
5. aug 2008 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak děkuji za odpovědi a přeji,aby ste sa měli moc hezky a vše se vydařilo jak má.Opatrujte se
5. aug 2008 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Androsku, napodobne at se brzo zadari:slight_smile:
5. aug 2008 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Snad jo,moooc se těšíme.
Maja tak se pomalu rozeber a pak pěkně pichni,neboj zvládneš to
5. aug 2008 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no...to doufám, ono mi nic jiného nezbývá. Ale dnes chci proškolit manžu...přece jen to nechci píchat pořád do stejného místa...tak uvidíme,jak to zvládne :grinning:
5. aug 2008 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jojo to zvládne určitě,nic natom není.Tak držím pěsti ve školení
5. aug 2008 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, tu nikoho?tak mi napadlo, Darli, nemas este vysledok druheho IUI?Vobec sa tu nezjavis a ja som taka zvedava :grinning:
5. aug 2008 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojík holky,tak jak se máte
5. aug 2008 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, ty ako?Ja som dnes strasne leniva, tak sa vyhovaram sama sebe, ze sa musim setrit pred zajtrajsou IUI :grinning: Aj menzelik sa setri, odmieta moje ponuky uz niekolko dni :grinning: :grinning: :grinning:
5. aug 2008 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojik janulka,tak sa musí šetřit před zítřejším výkonem ne přeci :grinning:
5. aug 2008 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok