• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
ahojte kočky, chcem sa vas spytat, na kolky DPO vam prišla mrcha po utroši (teda na kolký den od IUI ste dostali menzes). mne to akosi hapruje, som 17 DPO a mrcha nič, len rano slabý vytok, ale test včera negativny.. :unamused:
16. feb 2009 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
snecka.. trojičky :grinning:.. to by byla prča největší... bych se asi picla.. ale byla bych nejšťastnější na světě :grinning:...
16. feb 2009 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky holčiny, tak to je teda super, jak se tady debatuje a vítám taky nové tváře, to je super, mám z toho pocit, že je toho hodně na spadnutí a že se začnou velmi brzy lámat ledy a bude tady veselo!!! :grinning: takže lanugo na tu mrchu už nemysli, netáká se tě to a dá ti nějaký ten pátek pokoj,zubi, na zítra hodně moc moc štěstíčka, myslím na tebe, pipimiska, zkus se prolít čajíkem a být v teplíčku, snecka, tak to jsi ukázková, to by bylo, aby nebylo a držím palec, majkaa myslím, že PAralen určo neublíží, radši být zdravá s PAralenem, než nemocná bez.. a kdy jdeš na IUI? j.cien zkušenosti nemám, jdu na první s injekcemi,ale IUI v nativu se dělá..tak jsi asi v poho a klapne to i bez stimulace..holky doufám, že to za chvíli fakt jen přejmenujeme a budeme těhu :sunglasses: :sweat_smile: :grinning:
16. feb 2009 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj matkamatko.... mně přišla 14DPO... i když jsem ještě nedobrala utroš... a měříš si bazállku??.... a zkoušela jsi test z ranní moči ???....
16. feb 2009 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj zubajda, teplotu nemerám, test bol včera ráno cca o 8,30 ale bol to už 3. ranný moč, ale bol uplne negativny, už som si včera večer ani utroš nedala , ráno len bledo ružový vytok a odvtedy nič. ale test bol ten najcitlivejší, takže ten bol asi správny, len teraz neviem ako spustit krámošky. :angry:
16. feb 2009 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ruda.. ahojky... děkuji moc za palečky... a souhlasím s tebou.. za chvíli to určo někdo prolomí, když ten minulý měsíc byl tak smutný... začala lanuga.. a teď to půjde jako po másle z kopce... další bude matkamatko.. akorát ta mrcha test si dává na čas... matkamatko, zkus znovu testík zítra... budu držet palečky, ať to vyjde... 17DPO je už hodně... většinou už to bývá těhu... mám doma od přítele knížku, kde píšou, že 17DPO a více už se s největší pravděpodobností týká těhu...
16. feb 2009 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zubajdo, jako zkušená snažilka určitě víš, že vsugerovat se dá úplně všechno :sunglasses: a tím, že mi "povadla" ňadra a lehce klesla teplota, klesla mi i nálada .... ale to bude jen dočasné :slight_smile: zkusím testovat, jěště zítra a pozítří a popzítří..dokud mě rudá Mary optimismu nezbaví :slight_smile:

všem IUI adeptkám držím palce do dalšího kola, a´t folíky rostou, praskají a spermijky se pěkně mrskají!
16. feb 2009 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Matkamatko mne prišla mrcha 3 dni po vysadení utroša čiže na 17dc, neboj ak nie si tehu tak ona isto dorazí opica jedna :angry:
Ruda díííík to by bylo aby nebylo :grinning:
16. feb 2009 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasně, to bude těhu, jak jinak, jsme tady přece domluvené ne? jen dobré zprávy...
16. feb 2009 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hel... tak to jsem na tebe zítra zvědavá... :slight_smile:...

vyhlašuji motto "KONEC HNOJAŘINĚ" !!!!!!! :grinning:
16. feb 2009 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mě taky přišla po 3 dnech po vysazení Utroše... už dvakrát za sebou.
16. feb 2009 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
super heslo, se ho budu držet, ještě teď domenstruuju a už ji nechci rok vidět mrchu jednu červenou... to je tak napínavé, až děs,,. jsem z vás víc nervozní jak ze sebe,,,léčím mužovu chřipečku, tak snad bude redy za týden na iui a něco se tam bude tryskem hýbat kupředu.. chřipajzna se mi teď fakt nehodí,ale co nadělám...naděje klesají,ale mám vás, tak se snažím býti optimistka :grinning:
16. feb 2009 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivomal a jak dlouho jsi brala utroš..mně Košťák řekl tři týdny... nerada bych, aby mi jen utroš mrchu oddaloval, když v pupíku nic neni
takže to vyzera asi tak že dorazí tak najskôr zajtra alebo v stredu, zubajda tehu to asi nebude to už by test na 16DPO ukazal, no nič, bolo to moje 2.IUI a idem na IVF, tak snád to bude uspešnejšie.
hele hele, buď v pohodičce, určo to dobře dopadne,neboj, držíme všichni palec!!!
16. feb 2009 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ruda.. já jsem teď taky dochřipajznovala.. ale bylo to maso... ještě teď trošku chrchlu... no uvidíme...
16. feb 2009 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babule :slight_smile:
ako je to po IUI vlastne? nexa ma na PN? uzivaju sa nejake lieky,hormony? a kolko po inseminacii sa musi lezat? :confused:
16. feb 2009 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
helenky, ja som mala tiež najprv malinký tien..daj test ukázať niekomu inému, či vidí druhú čiarku alebo nie a podľa toho sa drž. Najlepšie budúcemu tatínkovi...ono chlapi to vidia vždy dobre :unamused: Ja som videla 1 rok dozadu každý mesiac niekde v hĺbke druhú čiarku a manžel nikdy nevidel nič a keď som za ním zašla s testíkom naposledy že či niečo vidí, tak len unudene pozrel na test ..myslel si totiž že moja ďalšia fatamorgána no a keď povedal "no vidím tak nejakú čiarku,ale je strašne slába"..a bolo. Takže daj test zhodnotiť inému...nám ženám totiž z toho už hrabe :wink: :wink: :wink: držím palce kočka a ver tomu :slight_smile:
16. feb 2009 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky budu schopna 2.den po IUI jit normalne do prace nebo si mam planovat dovolenou?
16. feb 2009 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
j.cien je to uplne v pohode,nič ta nebolí, nič necítiš...skoro ako po sexu,akurát pri tom budete viacerí :grinning: :grinning:
16. feb 2009 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moncika.... já jsem po iui brala jen utrogestan a na PN jsem nebyla, není podle mě proč být... ani žádné ležení po inseminaci...

j.cien.. no jasně, že budeš moct normálně do práci.. klidně hned po iui.. já si tam zašla přes oběd a pak pádila zase do práce...
16. feb 2009 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lanugo, máš úplnou pravdu..nám, co už čekáme dlouho z toho lehce hrabe a sugesce je mocná :slight_smile: Zítra dám test ukázat potenciálnímu tatínkovi :slight_smile: reagoval vždy jako tvůj muž..neviditelná čárka=žádná čárka né jako já neviditelná čárka=možná čárka :slight_smile:
16. feb 2009 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky, taky jsem jednou viděla stín čárky,ale viděl ho i manža,žel jsem to pak za dva dny dostala byla jsem o to víc nešťastná, taky to bylo moc slabé a až po limitu asi po půlhodině,tak moc ji tam chceme vidět, že ji vidíme i kde není...po IUI je to jako po milování..sice se ti do práce nebude chtít, tak jako normálně,ale nic ti nebrání po Et je to asi jiná :wink:
16. feb 2009 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to já nikdy neviděla ani stínek... jen jsem jednou vyhodila ten test do koše... a on se tam nějak přehnul, zrovna v místě kde mohla být ta druhá čárka.. a já samozřejmě jak pošuk se tam šla podívat do koše asi zase znovu za hoďku a viděla tam čárku.. normálně mě polil studený pot... a úplně jsem cítila takový pocit štěstí.. no, ale pak to ze mě rychle vyprchalo... ale byl to krásný pocit, alespoň na chviličku...
16. feb 2009 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vidíš a brzo se dočkáš a zažiješ to naplno, už se ti to blíží...tfuj tfuj tfuj!!! :sweat_smile:
16. feb 2009 o 16:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zubajda, tak na ten pocit nezabudni aby si ho spoznala až ho budeš zasa prežívať,ale tentokrát naostro :wink: :wink: :wink:
16. feb 2009 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby. Chcela by som sa vás opýtať: som 8 den po 2.IUI a mám nepríjemné bolenie vaječníkov a občasné pichanie v maternici. Mala ste to niektorá tiež? Nemôže byt to bolenie vaječníkov, že by sa mi vytvorila cysta? Diky za odpoved :slight_smile:
16. feb 2009 o 16:36  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
barborka, ja som po IUI nič necítila,až na to že som nmala skor napnuté prsia ako obvykle a bruško začalo pobolievať tiež skor asi 10 deň po IUI,takže mhlo by sa tam teoreticky niečo zahniezďovať,vydrž ešte 5 dní a sprav si test ,uvidíš budú tam // :sunglasses:
16. feb 2009 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jéééj, kéž by to bylo, co nejdříve..
16. feb 2009 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bude, uvidíš :wink:
16. feb 2009 o 16:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok