• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
@ada83 moja veru nie je u nás nič na blízku už len potom Martin ale my sme sa rozhodli pre Blavu.....určite to už bude čoskoro a potom šup šup na IVF.... :slight_smile:
14. okt 2012 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica no to aj ja, cim viac toho viem, zistujem, ze este viem malicko :slight_smile:
14. okt 2012 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majus28 tak to aj ja ale však som ešte len na začiatku, ale zato vedieť dopredu, že čo ma čaká je fajn.....ty si ako na tom?... :wink:
14. okt 2012 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ada83 my do heliosu.. muz ma spermii vela, ale aj zlu morfologiu.. nejakych 1,5 % dobrych, ja mam PCO a jeden nepriechodny vajcovod...
14. okt 2012 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica tak to hej neviem si predstaviť také dlhé cestovanie ja to mam autom len 20 minut a nechce sa mi tam chodiť
14. okt 2012 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majus28 neboj dozvieš sa všetko my chodíme už od februara do centra a tiež neviem všetko
14. okt 2012 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ada83 ani nám to nie je bohvieako pohodlhé, ale čo už narobíme keď žiadne také centrum na blízku nie je.... :frowning2: ..
14. okt 2012 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@liliana30 iba malá oprava do tabuľky, bolo to moje 2. IUI
14. okt 2012 o 10:43  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@merry1001 ahoj, no vidím podľa tabuľky, že sme na tom presne rovnako, tiež som bola 12. na 2. IUI...tak dúfam, že to budeme mať obidve úspešné:slight_smile:) a inak, čo si sa pýtala na tie spermie, tak neviem poradiť... mne ani nič k spermiám nepovedali... minule mi povedali, že mohli byť trošku lepšie a teraz nič, tak som sa ani nepýtala, nech sa zbytočne nestresujem... držím palce:slight_smile:
14. okt 2012 o 10:49  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica to hej ak chceme mimi tak musime niečo pre to urobiť :slight_smile: ale dufam že sa ti podarí iui a nebudeš musieť chodiť dalej do ba :slight_smile:
14. okt 2012 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ada83 hmmm musíme veru preto veľa urobiť..... :slight_smile: ...ale však už keď sme tu tak to dotiahneme až do úplného konca..... :slight_smile: ....neverím veľmi , že to IUI vyjde, keď že nás doktorka hneď na začiatku odradila, že je tam veľmi malá úspešnosť.... :frowning2:...my máte totiž bojovníkov od darcu......
14. okt 2012 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica to hej neviem naco robia to iui asi len pre poistovnu. a to musis na ne cakat alebo už ich mas prichystané tie spermie
14. okt 2012 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica ja tiez vlastne na zaciatku, ale chcela by som aby to bol uz aj koniec :slight_smile: po troch rokoch snazenia, sme boli teraz prvykrat na IUI, v piatok idem na krv, ale dnes mi ukazal test uz len jednu ciarku.. uvidime kolkokrat skusime IUI a ak uz nebudeme chciet to, tak pojdeme na IVF
14. okt 2012 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica ahoj moja,..čo to tu zas čítam??? aká malá úspešnosť??? tvoja dr. nech si vraví čo chce ... som ti povedala že do decembra si tehu :slight_smile: ... tak nestresuj dopredu :slight_smile: ...
@majus28 a kam chodíš do CAR? myslím že si mi to už písala ale .... asi by to chcelo do tabuľky doplniť aj tento údaj :slight_smile: ... držím palce nech je v piatok výsledok pozitívny...veď zázraky sa dejú...
14. okt 2012 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ada83 ahoj,.. ja dúfam že IUI sa podarí a nebudeme musieť riešiť žiadne voľno cez sviatky v GF ... prečo si neskúsila ešte jedno IUI kým nemáš schválenú žiadosť??? či treba mať pauzu medzi IUI a IVF? vieš v akom štádiu je tvoja žiadosť ? vedeli ti povedať dnes? ...
14. okt 2012 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil do heliosu :slight_smile: viem, sak to si clovek nemoze pamatat :slight_smile: no ano, uz len aby sa stal zazrak.. ty sa ako mas?
14. okt 2012 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ada83 tak to ti neviem povedať, že či sa už nachystané alebo nie...ale dr nič také nespomínala....
14. okt 2012 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majus28 tak treba len skúšať človek nikdy nevie, že kedy sa zadarí....tak že vám prvé IUI nevyšlo?....tak ešte ho zopakuj možno že to bolo skoro od vkladu.....na koľký deň si si robila testík?....
14. okt 2012 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil akurát my písala jedna babenka, že aj oni podstúpili darcu ale hneď išli na IVF 4x a vôbec im to nevyšlo..... :frowning2: ....tak ja neverím, že IUI sa vôbec zadarí...... :frowning2: :frowning2: :frowning2: .......ale tebe držkám silno silno palčeky aby vám to vyšlo na prvý krát....... :slight_smile:...a budem s tebou počas celého tvojho tehuľkovania...... :wink:
14. okt 2012 o 16:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majus28 no držím ti palce !!! ja??? zajtra idem na folikulometriu a uvidíme čo bude ďalej ... pevne verím že všetko ide tak ako má a že dominantný folík bude na pravej strane...bo ľavá je KO .... toto čakanie ma zabíja :(
14. okt 2012 o 16:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica moja drahá ..jedna baba písala... pozri tu v tabuľke koľko báb tiež muselo podstúpiť IUI a nič ...a to nemali darcovské... a koľko báb podstúpilo IVF a nič a tiež nemali darcovské... záleží od toho ako tvoje telo pracuje a spolupracuje... takže nevešaj hlavu...ti vravím že pod stromček dáš každému očuraný :slight_smile: test s // :slight_smile:))))))
14. okt 2012 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majus28 mě ho dělali protože se dr 2 dny před tím nezdála sliznice tak mě ještě nasadil estrofem aby vyrostla a chtěl si to zkontrolovat. Já měla docela dost folíků, ale ty 2 dominantní měli 20,4 mm a 212 mm.
14. okt 2012 o 16:44  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil máš pravdu moja asi my tie tabletky udierajú na mozog..... :frowning2: ....a nie tam kde majú.....tak píšem takéto blbosti..... :grinning:
14. okt 2012 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@rojica robila som si test dnes, to je len 9 den po IUI.. hej, budeme to skusat urcite este... asi som hrozna, neviem ci si mi to uz pisala, mala som dnes taky rozlietany den, ze som nestihala sledovat forum.. ty si na tom ako?
14. okt 2012 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil to ti verim.. ale mozno dobra sprava je, ze aj ja som cakala folikul na tej spravnej strane a bala som sa aby bol naozaj tam kde ma byt a bol na obidvoch nakoniec :slight_smile: takze IUI sa konalo
14. okt 2012 o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica ahoj, ked su spermie darcovske,tak sa znizuje percento uspesnosti? Preco?
14. okt 2012 o 17:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majus28 zajtra sa akurát chystám na folikulometriu, že ako rastú vajká...... :frowning2: .....ešte na dneska a zajtra mám clostil....tak to je ešte asi skoro na ten testík, čo viem tak sa má robiť na 14DC......ale neboj určite to dobre dopadne.... :slight_smile:
14. okt 2012 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@chantalle moja tak to ti neviem povedať, že prečo....ale prvé čo bolo keď sme povedali doktorke, že sme sa rozhodli pre darcu tak jej prvá veta bola že je tam 10% úspešnosť......ale ja si myslím, že je jedno tak isto ako aj pri darcovských tak aj pri partnerových spermiach....záleží na tom ako to príjme telo a nie že aká je tam úspešnosť....
14. okt 2012 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica ano, tak na 14 den mi kazali, ale nevydrzala som, myslela som ze uz taky naznak slabulinky by tam uz mohol byt, mala som dost citlivy test na hcg.. tak co no, ak nevyjde, tak raz sa to hadam podari.. takze ty ides tiez na prve IUI?
14. okt 2012 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majus28 určite sa to podarí, druhé IUI už bude úspešné.... :slight_smile: ....áno ideme na prvé IUI, ale s darcovskými spermiami, možno že si to tu už aj postrehla..... :wink: .
14. okt 2012 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok