• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
@2lil aj vieš kolko mas folikulov?
15. okt 2012 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majus28 no ja idem až tam...aj mne sa to zdá daleko na krv...ale čo už zverila som sa jej a vlastne som šťastná lebo moj doktor stojí za...* Rada idem do BA . A výsledok bude vraj zajtra po 14h :slight_smile:
15. okt 2012 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil a ako dlho si cakala na prve IUI????nic neboj ja to citim ze to tak bude uvidis aj majka je urcite tehotna...
15. okt 2012 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil ďakujem moc, ano prve. On mi tušim aj robil IUI. Jaj keby sa to každej podarí na 1 krát...Prajem veľa šťastia a veľmi skoro // :slight_smile:
15. okt 2012 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majus28 neviem :( ... povedala že musia byť na tej správnej strane a pekné keď si mám dať pichnúť .) ... že pri IUI mi aj povedia koľko ich mám a aké veľké sú ... a teraz otázka :slight_smile: ... spermie by nemali byť staršie ako 3-4dni čo??? a teraz čo urobím ??? buď budú 5dňové alebo 2,5dňové aaaach :slight_smile: čo je lepšie ??? ...heh to je otázka čo???
15. okt 2012 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ada83 nie neviem ... ráno mi dr nepovedal a táto do telefónu mala tiež naponáhlo... :( ale tak asi je to oka keď sa ide nato :slight_smile:
15. okt 2012 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivvka29 nooo držím moc palce ... a netrpezlivo budem čakať :slight_smile: ... jj kiež by sa to každej podarilo na 1.šupu keď prirodzene to nejde :(
15. okt 2012 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@milagrosss20 ja som bola na prvej konzultácii teraz 8smeho :slight_smile: takže 11dní :slight_smile: od prvej konzultácie po IUI :slight_smile:
15. okt 2012 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil tak to hej. a ideš aj s polovičkou do ba?
15. okt 2012 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil ďakujem tak zajtra Krásny deň všetkým
15. okt 2012 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ada83 ja som z BA :slight_smile: ... a áno manžel musí ísť so mnou :slight_smile: veď musí odovzdať materiál :slight_smile:
15. okt 2012 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil waw cize ty si bola hned riesena?fuu to je pecka teda ja neviem ja az ked tak v novembri pojdem na nieco taketo a to este aj moj musi ist na vystrenie a to mi odmieta takze neviem ako dopadnem kokos...
15. okt 2012 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivvka29 bola si spokojná s Behúňovou? a držkám palce aby testík dobre dopadol,,,,, :wink:
15. okt 2012 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivvka29 super, takze zajtra budes uz vediet :slight_smile: esteze na to netreba cakat do neviem kedy.. ja este uvidim co mi odpise doktorka a ak bude chciet ma vidiet alebo spravit ultrazvuk alebo este nieco, tak pojdem aj ja tam ale ak len cisto krv tak asi tu.. aaaa to krv na tehotensky test sa berie rano na lacno? alebo hocikedy cez den?
15. okt 2012 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil hej musi ale môžeš Tam material aj priniešť. ty chodiš do gyn fiv? možno sme si to pisali ale zabudla som :frowning2: :sunglasses:
15. okt 2012 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@milagrosss20 nooo mne to akurát dobre vyšlo :slight_smile: ... ja mám moju dr. v centre takže som mala všetky vyšetrenia dopredu urobené a až potom som išla k Harbulakovi ... akurát som bola 4DC takže som mohla hneď na druhý deň začať so stimuláciou :slight_smile: ... a k tvojej polovičke... zavolaj do CAR a objednaj ho na ten deň na spmg ako budete v CAR... pojdete na konzultáciu a tam lekár povie že mu treba spmg :slight_smile: a ty hneď vyblafneš áno za 15min tam máš byť máš termín :slight_smile: ... už neutečie :slight_smile: ... kým dr bude teba pozerať on si to vyrieši :slight_smile: a potom doma budeš jeden večer počúvať :slight_smile:
15. okt 2012 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ada83 to fakt??? môžem materiál priniesť?? o tom mi nik nevravel ... hmm???
15. okt 2012 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil presne nad tym som rozmyslala pred IUI s tymi spermiami, ze co bude lepsie, ked to clovek dopredu nevie.. nastastie mi uz pondelok vravela kedy bude IUI a bolo to piatok, tak sme rychlo este stare vypustili v pondelok :wink: ale ked sa dozvies, co je lepsie, to ma tiez zaujima :slight_smile:
15. okt 2012 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ada83 áno do gf chodim...
@rojica no zatial áno...uvidím dalej...ty máš zlé skúsenosti sňou? ďakujem
@2lil je to niekde napisane ale musis ho priniesť do 60 minut a mal by mať telovu teplotu
15. okt 2012 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majus28 ráno na lačno alebo po nejakom malom sladkom jedle nie mastnom...tak to tam hovoria :slight_smile:
15. okt 2012 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majus28 vraj naj ja 3dni ... max 5... no moj ked bol na spmg dali sme staré :slight_smile: skoro 7dňové a aj tak mal spmg dobrý :slight_smile: tak asi dáme radšej 5dňové ako dvoj ...hmm neviem noooo asi budem googliť :slight_smile:
15. okt 2012 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ada83 tak ja som tam za 15mn :slight_smile: .. ale čo ich mám zohrievať?? :slight_smile: ... pre mňa je pohodlnejšie keď pôjde so mnou :slight_smile:
15. okt 2012 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil a to sa takto da?fiihaaaa teda uvidime ale to vraj u hermana je na druhu navstevu...takze neviem ako to urobit...
@ivvka29 nie práve naopak je veľmi milá a skvelá odborníčka ako každý v centre..... :slight_smile:.....a koľké IUI ste podstúpili?....nestíham to tu čítať tak nie som v obraze..... :frowning2:
@2lil po odovzdaní materiálu môže manžel odísť ??? či je lepšie keď ma tam bude čakať?? neviem čo ma čaká tak neviem ako to bude... aj si dostala nejaký oblbovák? či?
15. okt 2012 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@milagrosss20 tak však je dospelý tak hádam ho presvedčíš :slight_smile: ... ak chce dieťa tak pôjde :slight_smile:
15. okt 2012 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica no aj mne príde milá a fakt veľký profesionál, toľko toho povie, že sa až čudujem ako si to všetko tak može zapamätať...a aj trpezlivo tolko každej jednej vysvetľovať. prvé IUI
@majus28 po odovzdaní materiálu môže manžel odísť ??? či je lepšie keď ma tam bude čakať?? neviem čo ma čaká tak neviem ako to bude... aj si dostala nejaký oblbovák? či?
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok