• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
@2lil tak to aj mna bude zaujimat :wink: my sa tiez chystame... Ktory den cyklu budes? Aky mas velky folik?
15. okt 2012 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil no tak to máš pravdu malo to veľmi rýchly priebeh, ale to je len dobre.... :slight_smile: tak aj on bol v šoku, že tak rýchlo to ide.....ale ked je všetko ok tak už potom nie je o čom......a silno držkám palčeky aby aj výsledok bol s dvomi //..... :wink:
15. okt 2012 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@belalinda čo ťa bude zaujímať??? ako prebieha IUI??? :slight_smile: kam chodíš do CAR? nejak mám baby z vás zas hokej :slight_smile:)) ... ja vo štvrtok budem akurát 14DC :slight_smile: ...a aké mám veľké to ti nepoviem :( ... dr mi to nepovedal a keď som sa pýtala moc do reči mu nebolo :( ... takže neviem... ale aby došlo k IUI vraj musí byť DF cez 20mm ...
15. okt 2012 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica moja veľmi moc ti ďakujem :slight_smile: ... verím že ideš pekne za mnou :slight_smile: tento týždeň je náš :slight_smile: ... ja si robím už program na ďalších 14dní po IUI :slight_smile: nech nato myslím čo najmenej :slight_smile: ...
15. okt 2012 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil bude ma zaujimat ako Ti to dopadne :wink: Ak sa dobre pamatam tak chodis tiez do GF, vsak? Tak 14dc super, ja sa obavam ze pojdem tak 20dc a budem chodit na sono jak na klavir :-P Tak potom svrtok napis ci Ta moc netrapili :wink:
15. okt 2012 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@belalinda hej hej do GF ... :slight_smile: ... no tiež som čakala že to bude neskôr keďže som menzes nemávala a keď áno tak folíky pomaly rástli ale našťastie mne zaberajú stimulky a clostil priam ukážkovo aj keď teda tých 5dní bolo utrpenie ...hrooozne zle mi bolo ... kedy ideš na sono??? ...jasne vo štvrtok napíšem ako som dopadla :slight_smile:
15. okt 2012 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil sorry ja som Ta uplne "prepadla" :wink: citala som Ta v pipinach tak som zareagovala :wink: Ja som bola pred mesiacom na laparke a az dnes mi prisla mrcha, takze sono buduci tyzden stvrtok sa chystam :wink: Ja budem mat tento cyklus spontanny bez stimulacie tak neviem neviem na ktory den sa dostaneme k inseminacii a ci vobec :-P Tak drzim palec nech Vam to klapne!!!
15. okt 2012 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@belalinda a bola si mi akási "známa" :slight_smile:)) a ako dopadla laparka??? jááj no tak hej keď bez stimulky to ja by som tam chodila tiež ako na klavír :slight_smile: ...dik moc :slight_smile: ... tiež držím palce nech sa IUI koná čo najskôr :slight_smile: nech sa ti to zbytočne nenaťahuje :slight_smile:.... daj vedieť potom :slight_smile: ...
15. okt 2012 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil som neplodna okrem ineho :( mala som mimomatrnicove tak mi zobrali vajickovod a druhy mam nefunkcny boli sme z mm na iui ktore nevyslo a uplne nas to zobralo neviem ci sa nepustime rovno do ivf alebo este skusit iui neviem
15. okt 2012 o 23:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil Helios :slight_smile: ty v ba vsak? :slight_smile:
16. okt 2012 o 07:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil
jasne - to jej jedno - polhodinka hore - dole....
aj tak ovulacia ma prist medzi 24 az 48 hod po pregnyle a nikto nevie kedy presne ....
16. okt 2012 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lulu667 nooo a to ti lekár navrhol IUI aj keď nemáš jeden vajcovod (to nemám ani ja) a druhý máš nefunkčný? veď pri IUI musíš mať priechodné vajcovody....hmm nechápem...
16. okt 2012 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majus28 jaaaj áno však si mi to písala už niekoľko krát :slight_smile: ale ešte sa ťa to niekoľko krát určite spýtam :slight_smile:)) .... ako dnes???
16. okt 2012 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil no budeš sa musieť nejako zamestnať...ale dúfam, že ma budeš informovať ako to všetko prebieha....keď si spomínala, že nebudeš chodiť na net.... :frowning2:
16. okt 2012 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajkusa Ďakujeeem .... aspoň nebudem dnes na pohotovosti stresovať že už je po 22 :slight_smile: ... teraz zas budem stresovať aby ovulka nedošla skorej ako má :( ... dnes mám akési zvláštne pocity ...
16. okt 2012 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica no budem chodiť na net :slight_smile: ale cez fon a tam sa mi zle píše :slight_smile: ... ale jasne že info občas hodím :slight_smile: a tebe určiteeee :slight_smile: ... veď budem zvedavá aj na tebaaaa...
16. okt 2012 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil tak aj ja som sama na seba strašne zvedavá.... :grinning: .....
16. okt 2012 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica noo keby ten tvoj dr nešiel preč tak by si k nemu išla dnes alebo zajtra a to by ti povedali že štvrtok alebo piatok pregnyl a v sobotu alebo v nedelu IUI :slight_smile: ... ale takto...musíme čakať :( ...
16. okt 2012 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil ja som si to tiež myslela, ale vidíš akú mám ja smolu...myslím si, že vo štvrtok už bude neskoro..... :frowning2: ....a ten druhý doktor je dosť nepríjemný už na pohľad sa my nepáčil...... :frowning2: :frowning2:
16. okt 2012 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil a ten pregnyl si ako zistila? pichá sa presne o 22.00? lebo som to nepostrehla.... :wink:
16. okt 2012 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil to je normalne, ja uz som rozmyslala ze si k tomu spravim debilnicek :slight_smile: ze kto kam chodi, kto je v akom stadiu :slight_smile: cvicime si pamat no co uz :slight_smile: tak dnes.. noo uz mi vykukuju nejake vyrazky na tvari a boli ma prava strana podbruska, akoby vajecnik... ako na menzes :( a co ty? kedy pichas pregnyl, vecer?
16. okt 2012 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica pri veľkosti čo si písala že máš DF tak neskoro nebude neboj :slight_smile: ... len podľa mňa hneď štvrtok pôjdeš pichnúť pregnyl :slight_smile: ... no po 22hod ho treba pichnúť a pol hoďka hore dole je jedno bo že od 24 do 48hod má nastať ovu ...
16. okt 2012 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil aha tak fajn aspoň som v obraze.....čo ak náhodou...... :grinning: :grinning:
16. okt 2012 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@terulilinka ahaaa to som nevedela....teda ak ja mam ovu ale nie uplnu tak tiez by som sla bez stimulacii?
16. okt 2012 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majus28 jeeej aj foto si si sem dala .) ... nooo pri mojom prvom tehu som netušila že som tehotná ...žiadne príznaky dokonca som čakala týždeň menzes čo ma tak brucho bolelo .. takže nádej umiera posledná :slight_smile: ... silno držím palce...
dnes cítim aj ja pravú stranu :( ja sa zas bojím nech ovu nepríde skorej ako má .... hej dnes idem pichať... a segra štvrtok stráži malého :slight_smile: ...ja idem na jedno vyšetrenie na moje cysty a manžel musí ísť so mnou bo potom nebudem môcť jazdiť :slight_smile: ...
16. okt 2012 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majus28 ako dlho už chodíte do Heliosu?
16. okt 2012 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil no sikovnica si :slight_smile: hej, dala som, dufam, ze to neolutujem :wink:
16. okt 2012 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica len kratko, posledny august sme mali prvu konzultaciu, potom sme cakali na menzes a v tom dalsom cykle sa konalo uz IUI.. a teraz vlastne cakam
16. okt 2012 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majus28 aaale prečo by si mala ľutovať? :slight_smile: ... no nič lepšie ma nenapadlo :slight_smile: ale tak zabralo to je hlavné :slight_smile:)) ... kedy to ideš na krv ??? v piatok???
16. okt 2012 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica nooo moja neboj ... všetko dobre dopadne :slight_smile: v sobotu výlet do ba spojíte s IUI :slight_smile: alebo večer dáme kafe keď budeš musieť až v nedeľu :slight_smile:))
16. okt 2012 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok