• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
@2lil ano :slight_smile: uz sa neviem dockat, nech to mam za sebou a viem vysledok.. len dufam, ze ho v ten den aj budem vediet
16. okt 2012 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@belalinda ahoj tebe pp laparke prisla mmska az o mesiac?
16. okt 2012 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majus28 a kedy ideš na krv aby si vedela, že ako to dopadlo?.....
16. okt 2012 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rikinka1612 to nic hoc budu aj dvojicky tak budu...inak ja neviem ako by som to zvladla 2 deti naraz kokos a ked budu ze po nas fuuuu a hlavne po nom tak to uz fakt neviem :grinning: chiii
16. okt 2012 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil noooooooo moja bodaj by si mala pravdu.... :wink:
16. okt 2012 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica Ahoj tak ako sa mas????mi sme sa vcera zasa bavili o tomto fuuuu to bolo..ze to je drahe a ze nemame na to peniaze a ze mam verit ze sa to podari normalne a neviem co ... fuuuu a tak mi dal letak ze ake cizmy chcem na zimu a ja som mu ukazala ake sa mi pacia a on ze si mam ich kupit a ja som mu povedala ze nie a on ze preco lebo potrebujem peniaze inde a kde na male :grinning: a bol ticho potom...
16. okt 2012 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majus28 tak čo viem tak sa volá po 14tej, že ako dopadol výsledok.....aspoň tak to bolo v protokole... :slight_smile:
16. okt 2012 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@susanna24 IUI prebieha tak že po stimulke, prídete ráno do CAR, mm dá spermie, cca hoďku čakáte, potom zavolajú teba, vylezieš na kozu a dr urobí vklad spermii / zabudla som napísať že musíš mať poloplný moč.mechúr / takže urobia vklad, oblečieš sa a ideš domov. Absolvovala som to pres dvoma týždňami v GV v BA. Samotný vklad cca 5 min. To je asi všetko :slight_smile:
16. okt 2012 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@milagrosss20 ahoj tak mám sa fajn, vo štvrtok idem ešte na druhú kontrolu, že ako dorástli foliky.....dúfam, že sa :wink: mršky trochu spamätajú....... :grinning: ......tak nie si jediná ktorá rieši tento problém, ale ked to už inak nejde a túžba po bäbatku je silnejšia tak treba ísť do toho naplno..... :wink: .....ja sa už pomaly ale iste strácam a teraz neviem, že ako ste vy na tom už ďaleko.... :wink:
16. okt 2012 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majus28 no hej to čakanie je najhoršie :( ... človek by chcel hneď vedieť či to vyšlo alebo nie ... neboj jasne že ho budeš hneď vedieť...
16. okt 2012 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majus28 oprava nie hneĎ ale ten deň :slight_smile:
16. okt 2012 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janap76 a nic sa ta pritom nepytali?
16. okt 2012 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@milagrosss20 ja myslím ze jo :slight_smile: pregnyl nebo ovitrelle se picha vždy, to ti ovu vyvolá :slight_smile:
16. okt 2012 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica no hej mi sme este len na zaciatku ale to nic musim pockat kedy mi pride mmska ...a ty uz vo stvrtok ides na IUI chiiiii sa tesim s tebou :grinning:
16. okt 2012 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica v piatok idem.. len to, ze nepojdem asi do CAR na krv ale len k svojmu doktorovi a ten ani neviem do kedy robi :( no uz zvazujem ze predsa by som sla do CAR ale v piatok muz nemoze a neviem ci sama chcem ist autom do martina 150 km a ak by som sla nejakym spojom, tak to som tam az o 8-9.. to by stacilo na krv?
16. okt 2012 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janap76 ahoj,... a už vieš výsledok ? čítala som že si bola pred 2 týždňami ...
16. okt 2012 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil ja idem v pondelok na kontrolu na 12ty den ci folikuly rastu bo uzivam clostila potom uz by sa malo nieco zacat diat len som nevedela ako prebieha zakrok a zevraj sa ma budu volaco vypytovat a neviem co nevies nahodou co?
16. okt 2012 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@milagrosss20 nie moja ešte nejdem vo štvrtok na IUI.....iba na kontrolu ako porastú vajká a potom sa uvidí, že čo bude ďalej.... :frowning2: .......a kedy ti má prísť mrcha?
@terulilinka no lebo ja ked som si robila ovu tak vzdy mi ze vysiel ten pasik ale nebol taky silny ako ten co je kontrolny,...a tak mi vychadzal ze jeden bol silnejsi a na druhy den bol slabsi a potom zasa silnejsi a potom nic a na druhy den bola tam zasa ciarka...a ked som povedala toto mojmu gyndakovy tak ma poslal na laparku ci nemam zrasty na vajecnikoch...no a teraz ich mam priechodne ale mam ich zhrubnute ci co a nedochadza ku ovulacii alebo nieco takto mi povedal a preto ma poslal ku dr...
@2lil mne v MA po operacii povedali ze by bolo najlepsie vybrat aj ten druhy lebo tam mam zrasty no nesla som na dalsiu operaciu ale do GF kde mi zistili ze ho mam prichodny stym ze v papieroch mam stale ze je zarasteny takze sa v tom nevyznam ani ja drzim sa toho co mam v papieroch-neplodna..........
@susanna24 jáááj áno pýtali sa ma na meno a dátum narodenia mm ...som na to zabudla :slight_smile:
16. okt 2012 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@milagrosss20 milagros :slight_smile: ja idem vo štvrtok na IUI :slight_smile: @rojica ide na kontrolu folikúl :slight_smile: .... ale nevadí tiež sa tu v tej debatke už strácam :slight_smile:
16. okt 2012 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil no bohužiaľ výsledok je negatívny ... nie som tehu ... :frowning2:
16. okt 2012 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janap76 kujem ti ma strasili ze sa mam naucit rodne cislo kokso na koze si nespomenem ani kedy ja som sa narodila :grinning:
16. okt 2012 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@rojica ahaa tak to potom 2lil ide uz na IUI som si vas pomylila potom chiiii trochu sa to tu miesa no nie???a prepac :sweat_smile: no tak to znamena ze v najblizsej dobe ides uz aj ty na IUI takze sa teskaj na to :grinning: ja neviem kedy mi pride ma mi prist 22.oktobra takze dufam ze mi pride a mohla by aj dnes prist :grinning:
16. okt 2012 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil ano ano uz viem som sa pomylila chiii ty si mala ist vcera na injekciu vsak?
16. okt 2012 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica ty ides kedy na IUI?
16. okt 2012 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@susanna24 v GF chceli len to meno a dátum narodenia mm ... rodné číslo ??? preboha šak ja som sa skoktala a povedala že mm sa narodil v 1778 !!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak aspoň bola zábava ... a že rodné číslo :grinning: :grinning: :grinning: to by som nedala ani náhodou :wink:
16. okt 2012 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lulu667 tiež mám jeden vajcovod vonku a druhý obrastený zrastami ale priechodný :slight_smile: ... s tým sa otehotnieť dá :slight_smile: ... ja som tak dokonca po stimulácii otehotnela prirodzene... chodíš do GF? ku komu? sú tam všetci odborníci a poradia čo by bolo pre teba to naj ... skús sa spýtať tvojho dr. čo navrhuje ...ale ja by som podala žiadosť na IVF a kým by som čakala na schválenie tak by som ešte skúsila IUI ... nech len tak nečakám so založenými rukami... budeš kľudnejšia že je žiadosť už podaná a že pri IVF je predsa len väčšia šanca ostať tehu a tak sa možno podarí aj IUI :slight_smile: ..
16. okt 2012 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lulu667 podla mna by si nemala tomu verit ze neplodna mas tam vajecnik tak sa snazte aj vy sami teda prirodzene a ak budes verit tak pride to a ty ani nebudes vediet ....vies co mi povedal vcera priatel???povedal mi ze je to o tom ze pokial budeme verit tak to bude ale mi nevieme kedy to vie len ten hore a dr to su len taky posly nic viac...takze ver tomu ze mimi budes mat uvidis ten hore ti ho da...trpezlivost a viera :wink:
16. okt 2012 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok