• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
@janap76 aj ja idem do GF a mal mat muz aj nejaku abstinenciu pred odberom?lebo hinten uz mrnci ze ako dlho :sweat_smile:
16. okt 2012 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majus28 a ty sa mas ako buduca maminka?
16. okt 2012 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@milagrosss20 dnes vecer idem na injekciu :slight_smile: ...a nic si z toho nerob...tiez tu mam z vas hokej :slight_smile:
16. okt 2012 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@milagrosss20 presne tak 2lil ide na IUI vo štvrtok a to je v pohode....nie si jediná ktorá sa tu stráca ja už pomaly ani neviem kto čo napísal....no uvidíme, že či tento týždeň pôjdem na IUI...ťažko povedať.... :frowning2:
16. okt 2012 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil to asi kazda jedna z nas chiii ale to nic vela info chii a nicky su podobne :grinning: chii a to ides uz na to aby si mala ovu?
@janap76 hmm... tak to mi je ľúto :( koľké vaše IUI to bolo??? čo ďalej máš v pláne?
@rojica uvidis ze pojdes budes dalsia po 2lil naslesledovat :grinning:
16. okt 2012 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@majus28 neviem ti moja povedať že kedy pôjdem na IUI podľa toho ako narastú foliky a to idem ešte na vo štvrtok na kontrolu. :slight_smile: .....možno že to bude tento mesiac, alebo až o mesiac...... :frowning2:
16. okt 2012 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@milagrosss20 buduuuca mamina :slight_smile: jeeeej to by bolo... tak celkom dobre, len stale v cakani a ty ako?
16. okt 2012 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@milagrosss20 ááno už idem na to aby bola ovu :slight_smile:)) ... a dufam ze nepride skorej ako by mala :slight_smile:
16. okt 2012 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica narastu :slight_smile: ved nemaju inu robotu :slight_smile:
16. okt 2012 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@milagrosss20 no však my ideme v tom spolu až na to že 2lil je trochu popredu..... :slight_smile: ...... :slight_smile: ale musím ju následovať.... :grinning: :grinning:
16. okt 2012 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@majus28 no veď im dohováram aby robkali len to čo majú..... :grinning: :grinning:
16. okt 2012 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica presne o dva dni som popredu :slight_smile: takže ty ideš na pregnyl vo štvrtok :slight_smile:))))) ... ver mojím slovám :slight_smile:
16. okt 2012 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@2lil to je super napad takto som nad tym nerozmyslala ze aj jedno aj druhe chodi dr. behunovej no teraz som tam nebola dlhsie kvoli praci je tazsie a tazsie si to nejak vymenit alebo nedojst
16. okt 2012 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@susanna24 áno bola tam absencia snažilkovania myslím 3 dni, ale v deň IUI sme večer snažilkovali aj doma a nasledujúci deň tiež ... že do istoty a dostala som utrogestan, ktorý som si 2 týždne vklada 2 x denne do pošvy. akurát v deň IUI som ich zapila vodou, a ešte v prípade snažilkovania, tiež treba zapiť utrogestan .Držím prsty, nech sa podarí :wink:
16. okt 2012 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil hmm aj mne :frowning2: bolo to prvé IUI a viac asi nechcem, idem rovno na IVF, len si musím podať žiadosť. Myslím že si písala že ty ideš vo štvrtok, tak sa drž a nech sa to pekne podarí :wink:
16. okt 2012 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@milagrosss20 je to zleeee kazdu mrchu prezim horsie a horsie hrozne to chceme no teraz som tam nebola asi mesiac kvoli praci nechcu ma uvolnit ani vymenit som z toho nanerva ja len dufam uz zeby som nejak verila asi nie.....
16. okt 2012 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majus28 daj potom vedieť, že ako dopadol testík..... :slight_smile: ....ale verím, že bude pozitívny....... :wink:
16. okt 2012 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lulu667 treba sa pekne zas objednať ... porozprávať sa s ňou ... skúsiť sa s ňou dohodnúť na tejto možnosti ... podať žiadosť na IVF a kým ju schvália skúsiť v jednom cykle IUI ... je to aj na psychiku dobré ...vieš že robíš maximum pre to a tak budeš kľudnejšia... sama si povieš že nevadí veď keď IUI nič idem na IVF ... a robota??? neutečie :slight_smile: ... držím palce ... dr. Behúňová je vraj super aspoň som na ňu len to dobré čítala :slight_smile:
16. okt 2012 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica urcite dam vediet :slight_smile: ved nikto iny nepochopi pocity lepsie ako vy vsetky tu..
16. okt 2012 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@janap76 hej idem vo štvrtok ... ďakujem ...
16. okt 2012 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@2lil tak to máš pravdu je to skvelá a veľmi citlivá doktorka, zatiaľ som s ňou nemala žiadny problém.... :slight_smile:
16. okt 2012 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil dakujem za radu :slight_smile: zase si ma tak nejak nakopla :slight_smile:
16. okt 2012 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby je tu niektorá čo pri IUI alebo IVF brala gynex ?? ... neviem kedy ho vysadiť a či vôbec...
16. okt 2012 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majus28 ja toto iste chiii staale cakam na mmsku a cakam co sa bude diat :grinning: chiiiiii ale verim ze budem cakat mimi do konca roka :grinning:
16. okt 2012 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lulu667 nemáš zač :slight_smile: ... som rada že aspoň trošku ti je lepšie ... najhorší náš nepriateľ je čas :( ... to čakanie na všetko je ubíjajúce :( ... a preto viem že ten čas treba nejak využiť a počas čakania skúsiť niečo čo ti dá nadej že možno sa to podarí je to naaaj :slight_smile: ...držím palce a daj vedieť ako ste sa rozhodli a ako vám to ide ďalej :slight_smile:
16. okt 2012 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@2lil nic sa neboj aj po ovu sa da este otehotniet nic sa neboj...a nestresuj hlavne ...
16. okt 2012 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janap76 od kedy si si daval utrogestan ja ho mam doma a zatial mi kazal brat clostil
16. okt 2012 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lulu667 nic sa neboj musis verit o tom to je aj dievcata ti to povedia to iste...tak sa hod na marodku aby si sa mohla len tomuto venovat...hm?
16. okt 2012 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok