• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
@susanna24 dakujem ... tiež držím palce nech sa IUI podarí :slight_smile: ... mne pri braní clostilu bolo hrooozne zle... grcala som, migréna, spala by som stále ale to len dva dni a potom už bolo dobre ...teda len to že som robila čističku vody :slight_smile: nonstop som pila a čúrala :slight_smile:
16. okt 2012 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@milagrosss20 ešte som nič neplatila, jedine čo sme boli u urológa tak tam sme platili 10eur ale inak nič...až teraz budem platiť keď pôjdem na IUI 110 eur, keď že my máme bojovníkov od darcu tak tie sa o niečo drahšie....neviem, že či sa niečo platí aj za partnerove spermie, alebo to všetko hradí poisťovňa..... :slight_smile:
16. okt 2012 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@milagrosss20 my sme platili len za tabletky zatiaľ a to bolo tuším okolo 13€ .... :slight_smile: a vo štvrtok si mám priniesť nejaké peniaze ale nepamätám si koľko mi povedala v telefóne tá slečna .) ... ale do 50€ tuším to bolo 45€ ...
16. okt 2012 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica urcite?lebo ja som pocula sa plati 100 e a ze aj po konzultacii kokos tak dufam ze nebudem platit hned lebo nemam peniiaze na to :frowning2:
16. okt 2012 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@susanna24 utrogestan som dávala od prvého dňa IUI
16. okt 2012 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@milagrosss20 no my sme neplatili ani pred konzultáciou a ani po nej...jedine za tabletky som dala cca 10eur....to je všetko....
16. okt 2012 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@milagrosss20 len aby ti ta mmska este prisla :wink:
16. okt 2012 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil dufam ze aj mi tak budeme a ze nebudem platit...a poistovna to preplati?to musis ist aj s blockom tam a dat preplatit?
16. okt 2012 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majus28 jasne ze pride...ved ja som bola na laparke 4.okto a to som mala 13 dc a to bolo cez vikend ked bola ovu a to sme netutkovaly az po cca 6 dnoch sa mi zda ze sme uz mohly jak mi gyndak povedal ze mozeme,,,a to uz bolo po plodnych dnoch...teraz uz mam len vytok taky biely nic ine.. takze uz len cakam na mmsku....
16. okt 2012 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@milagrosss20 a vies ze si mala presne vtedy ovulku? co ak sa oneskorila? kedy by si mala dostat M?
16. okt 2012 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@milagrosss20 ani sa nenazdas a budes tehu len to mame o nieco zlozitejsie ako ostatne zial......
16. okt 2012 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@milagrosss20 IUI poisťovňa neprepláca ...aspoň o tom neviem ...ak sa mýlim opravte ma prosím :slight_smile:
16. okt 2012 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majus28 no ved to ze ja som mala 22.septembra som dostala mmsku a v tedy som sa mala aj objednat na tu laparku vies ci mam priechodne vajecniky a ci nemam zrasty...tak ma objednaly na 4.oktobra cize na 13 dc...no a to bolo pred necelymi dvoma tyzdnami dufam ze dobre pocitam...no a po tej laparke mi vsetko spojazdnili cize mam ich priechodne ale mam vraj hrube nieco nanich co mi sposobuje to ze nemam ovulaciu teda teraz asi neuplnu lebo ked som si robila ovulacne testy predtym tak mi vychadzaly cize ja ovu asi mam ale nie uplnu...no a ked som si zacala zistovat veci ohladom toho co je to IUI a toto vsetko v tedy sme uz aj zacaly tutkovat cize pred tyzdnom to bolo presne a v tedy uz bolo po ovu ...bol to 20 dc tusim...takze tak neako...a robia sa mi vyrazky po tvari a bolia ma vajecniky od toho zakroku tak asi tyzden na to ma zacaly boliet....no a 2lil povedala ze je to normalne ze ma to boli...
16. okt 2012 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lulu667 verim ze budem tehu do konca roka :grinning: lebo to tak chcem chiiii :grinning:
16. okt 2012 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@2lil fuu a kolko to stoji?tych 100 e?
16. okt 2012 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@milagrosss20 jo taaakhle.. a ty teprve do car jdeš?
baby, ked z vas vytekal utrogestan, akej to bolo farby? ja som mala predtym pocit, ze to bolo biele a teraz, vlastne od vcera take akoby zlto - slabohnede.. ci to uz dostavam M? :(
@terulilinka ano este len idem na prvu konzultanciu... :sweat_smile:
16. okt 2012 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@milagrosss20 tak držím palce, pak už se to rozjede :slight_smile:
16. okt 2012 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@milagrosss20 pri laparke sa mohla ovu kľudne oddialiť :slight_smile: ...a nie všetky baby majú ovu na 14DC :slight_smile: ... ja som mávala keď som vôbec mala až na 25DC až 30DC .... takže... :slight_smile: ... po laparke môžeš kľudne cítiť vaječníky a celý "podvozok" :slight_smile: ... záleží od toho čo ti robili... ale môže to byť kľudne už aj prichádzajúca mrcha...
16. okt 2012 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@terulilinka ved chiiii uz nech mam mmsku :grinning: chiiiiii
16. okt 2012 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@milagrosss20 ....milagroooooooooos :slight_smile:))) ... platila som zatial len za tabletky cca 13€ a teraz mám priniesť tuším 45€ takže to je 58€ :slight_smile: ... ale záleží aj od CAR kam ideš ...všade je iný cenník ...určite majú stránku a je tam aj cenník ...kukni ...
16. okt 2012 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil noo mna bolia asi vajecniky ci co to je a boli ma aj brusko ale nie az tak a uz mi chyba len bolest prs len to a uz viem ze to dostanem ale este ma nebolia...len su kusa take naliate...a robili mi ze priechodnost a pozeraly ci nemam zrasty na vajcoch lebo som bola na operacii ked som bola mala a po tolkych rokoch som to mohla mat,,no a teraz uz mam vsetko v poriadku priechodne len toto ze nemam asi uplnu ovulaciu...
16. okt 2012 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majus28 ...neviem akej farby je utrogestan ale bledo ružový alebo staroružový výtok je aj pri tehu ... mala som ho prvý trimester skoro stále....
16. okt 2012 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@milagrosss20 noo však uvidíš ...buď dostaneš a ideš do CAR alebo nedostaneš a pôjdeš na materskú :slight_smile: ....
16. okt 2012 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil ja idem do kosic a tu nikto nieje odtial... :frowning2:
16. okt 2012 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@milagrosss20 však pohľadaj na nete ich stránku a tam určite bude aj cenník :slight_smile:
16. okt 2012 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil mne by sa pacilo to druhe chiiiii ale aj tak viem ze mi pride... :grinning: uz nech ju mam co najsko....
16. okt 2012 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil uz som si nasla idem kuk na to :grinning:
16. okt 2012 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil joj keby bol ruzovy, ten by som uvitala, ale neni :( kam ides vecer pichat pregnyl?
16. okt 2012 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok