• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
Omlouvám se,že sem lezu, chtěla jsem popřát Gucci hodně zdaru ke čtvrtečním //. Snad už se jich konečně dočkáš. Napíšeš výsledek ve čtvtek na staré IUI ať to nemusím hledat? Díky a i všem ostatním hodně štěstí.
17. feb 2009 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tetes: díky :slight_smile:
17. feb 2009 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj bambule :dizzy_face:
zubi, tak ako si dopadla???aky bol priebeh?? vsetko ok?? drzim palce :wink:
17. feb 2009 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nooo fakt Zubi ako? Zuzulik ako?
17. feb 2009 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj snecka :dizzy_face:
mna zajtra caka uzg, tak som zvedava ake budu foliky...ak bude vsetko ok, v piatok predpokladam druhu IUI, uvidime :wink:
a co Ty?? ako sa dari??? mas za sebou uz 2 IUI??
17. feb 2009 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Gucci (28) - Pronatal Praha - 2. IUI (Clostilbegyt, Ovitrelle, Utrogestan) - folikuly 1/2, IUI 3.2., test 19.2.
Ivomal (34) - Gennet Pha - PCO - 2IUI (stimul Clostil 1-0-1, Pregnyl, Utrogest.) - neúspěšné, 1.IVF - březen
Zuzulik (32)- Gennet Pha - 1.IUI nativ( neuspesny) , utz 18.2.
Zubajda (31), CAR Apolinář Pha - 1.IUI (neúspěšný), 2.IUI - 17.2., (stimul Clostil 1-0-1 od 3DC)
akvy (31)-Pronatal Pha-bez L vejcovodu, 1IVF (04/08 -mimoděl.),1KET(09/08-neg.), 6IUI(7.IUI se stimulací Menopur, Ovitrelle)-IUI 31.1. (neg.), 2.3. konzultace na 2.IVF v Pronatalu
Beruška (28)- Fertimed Olomouc - 2IUI (stim. Clostil, pregnyl, utroš)2IUI-negativní,3IUI asi 18.2.
Snecka (31 )-Helios Martin-2IUI ( Clostil )-18.02.2009
pipimiska (24)- Gyncare KE - spg zly - 2krat IVF/ICSI,(gonal,pregnyl,estrofem,utroges,duphas.)negat.,3krat KET-negat,1.IUI(duphaston)test cca 9.2 [neuspesny]
lusina (29)- sanat.Helios Martin - 2xIUI (clostil+pregnyl+utroš), obe neúspešné, ďalší postup,pár mesiacov skúšame prirodzene a potom asi v 7/09 IVF.
rosienka (34) - zahranicie - 2xICSI, 2.IUI (clostil,pregnyl,pregnyl) neuspesne, 3.IUI 5/09 stimulka s hormonmi
latunka (25) - GEST Praha - 1x IUI 16.1.09 (gonal,pregnyl,utrouš) - negativní, tento cyklus pauza
evak 99 (30)- Gennet pha - 2x iui (pregnyl, utrouš), neúspěšné, 1.ivf duben
Atlaselka (30)- Pronatal Praha - 2.2.SPG, naše 1.IUI bud 02/09 nebo 03/09,levý vejcovod neprůchodný
jovi (28) - Sanus Pce, 1. dítě - přirozeně, 1IUI 6.2. (pregnyl, utrogestan) , test 19.2.
suzanna(35)- zahranici ,2 IUI 3.2.- bez stimulace
ruda/30/ snažení od 09/06 čekáme na 1.IUI 24.2 stimulace Menogon
helenky/31/ gennet pha, 1.IUI 31.1. pokud neúspěšné 03/09 IVF
17. feb 2009 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gucci: drzim palce pri testovani :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: nech Ta na nom cakaju // :wink:
17. feb 2009 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky bambule.... tak jsem tu... bylo to dnes děsný... normálně jsem tam úpěla bolestí... nevím proč.. měla tam nějakou studentku, tak asi jak ji to pomalu ukazovala názorně, tak to bolelo... no ale měli jsme 90mil spermonu... a říkala, že ovulka probíhá... tak snad tomu i zítřejší teplota bude nasvědčovat.. jinak mi nedala utrogestan... tak uvidíme...

http://www.fertilityfriend.com/home/saharka
17. feb 2009 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zubi, drzim palce a nech je to 2IUI uspesneeeeeeeee ( kedze si si musela aj vytrpiet) :wink: :dizzy_face:
17. feb 2009 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzu.. moc děkuju... jsem na tebe zítra zvědavá, s čím příjdeš z UTZ, doufám, že budou folíky dobře narostlé, aby v pátek byla inseminace... budu na tebe myslet... :slight_smile:
17. feb 2009 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky, zubi tak snad se tentokrát zadaří, držím pěsti, Zuzu já taky jdu zítra na UTZ, většinou mi hned udělají IUI, tak jsem taky zvědavá, přeji ti hodně velkých foliků :wink:
17. feb 2009 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky beruš.... juj, to bude zítra zpráviček.. jsem na vás zvědavá... ať tam máš také krásné folíky :slight_smile:))
17. feb 2009 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dekuji Vam ,holcicky moje !!! :dizzy_face: :dizzy_face: take preju vsem hodne stesticka a zdrave mimi v brisku :dizzy_face: :grinning:
17. feb 2009 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zubi díky, no snad se zadaří, zítra jedem do Olomouce do CARu, u nás je strašně moc sněhu, bydlíme už skoro na horách, tak mám trochu strach, ale snad to zvládnem, no a ještě jedeme s Matyáškem, protože nemáme hlídání, tak snad tam nebudeme moc dlouho čekat, on totiž vůbec neposedí :wink:
17. feb 2009 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zubi to som rada, ani Duphaston ti nedala?
Zuzu mňa čaká zajtra IUI, mám 3 foliky tak aspoň jeden by sa mohol podariť, veď nechcem tak veľa, nie?
Držím Vám zajtra päste zuzu, beruska, nech sú foliky na celú obrazovku, :slight_smile:
17. feb 2009 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky, hezký den přeji a palce vám všem držím!

u mě zatím žádná změna, BT 37,1, test s jakýmsi stínem... počkám do soboty (to budou 3 týdny od IUI), a pak utroš vysadím, abych zbytečně nezdržovala věci příští a doufejme, že úspěšné :slight_smile:
17. feb 2009 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Helenky veď to je super keď je tam tienik, ja som v živote ani len tienik nevidela, ja si myslím že už ti môžme gratulovať, nie?
17. feb 2009 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
snecko, díky za povzbuzení....ale já se bojím, že je to spíš sugesce, protože tak už mi ten test vychází 3 dny, žádné zlepšení... můj muž tam prý nic nevidí, ale on je skeptik přes testy a navíc chabrus na oči..chce si jít zažádat o brýle, že už nevidí na čtenítak jsem ho poslala s jeho "nic tam neni" do háje :slight_smile:)
17. feb 2009 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
snecka.. nene, ani duphaston, nic... jen clostil na příště..

berus.. to tys psala, že si matyášek zlomil ruku???.... to na tom sněhu???....
17. feb 2009 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
helenky: a nechceš si zajít na krev? at máš jistotu?
17. feb 2009 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no přemýšlím o tom... ani vlastně nevím, kam se vydat..ke gynekoložce, do caru nebo prostě jen někam, kde dělají odběry? Platí se to?
17. feb 2009 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Helenko, zajdi do caru - v gennetu s tebou na recepci vyplní žádanku a pak ti v odběrové místnosti odeberou krev a za pár hodin budeš mít výsledek. Nic se za to neplatí.
17. feb 2009 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
helenky.. měla by sis dojít na krev... budeš po něm klidnější... :slight_smile:...
zajdi do nějaké laborky..myslím, že se to platí.. řekneš, že máš pozitivní těhu testíkˇa chceš si to ověřit....
17. feb 2009 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no záleží kam to máš blíž
na imumed.cz to dělaj i bez žádanky, platí se tuším 200 a víš to ještě ten den
17. feb 2009 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
díky za radu holky moje, zítra vyrážím do Gennetu....a těch 200 kč pak utratím jako bolestné nebo za ně budu slavit :slight_smile:
17. feb 2009 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to budeme držet moc palečky... :wink:
17. feb 2009 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
díky! tak mě teď napadlo, jeslti se ten odběr má dělat ráno nebo je to jedno a můžu tam dorarzit kdykoliv během dne..asi kdykolilv, v krvi to buď je a nebo ne, že jo? :slight_smile:
17. feb 2009 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
možná to je ráno lepší, ale to nevím.. :wink:
Helenky já jsem byla na krvi u svojí gyndařky, bez problému mi krev vzala.
Zubi jo psala jsem to já, malý má zlomenou ruku, ale né ze sněhu, ale z toho, že šel v pokoji po čtyřech a nějak se mu ta ruka podlomila, on jezdí na lyžích, chodí trénovat fotbal, jezdí na in-linech, na normálních bruslích, skateboardu a nic se mu nestane a teď taková prkotina a on si zlomí ruku, ale bere to úplně v pohodě :wink:
Zkusím dát do alba fotku.
Hely ja by som išla ráno, veľa šťastia :slight_smile:
17. feb 2009 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok