• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
@maximka33 držim moc palce, aby to vyšlo
16. okt 2012 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@susanna24 a aké maš zamestnanie?
16. okt 2012 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maximka33 drzkam palce aby to vydržalo na prvý šup......:wink:
16. okt 2012 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rikinka1612 ja chodim do iscare.
16. okt 2012 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maximka33 oprava.....nech to vyjde na prvý šup......:grinning:
16. okt 2012 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maximka33 aoj, tak měsíc se s měsícem sešel a koukám, že jsme se obě konečně dočkaly :dizzy_face: já jsem dnes na folikulce nevěřila vlastním očím :slight_smile: dnes večer píchám pregnyl a ve čtvrtek jdeme nato, naše 1.IUI
16. okt 2012 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lucijeta fáááákt!!! No to je BOMBA! povidej a prehanej :slight_smile:
16. okt 2012 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucijeta no paráda! já píchám zítra!!! budem si držet palce :slight_smile: taky se mi zdá, že to celkem uteklo ten měsíc, asi proto, že jsem se vrhnula do hledání práce. já jsem taky dneska nevěřila. prej 15 mm dneska, minule to bylo ve stejný den jen 12.
16. okt 2012 o 20:22  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maximka33 drzim palce :slight_smile: ja mam v piatok vysledok po prvom IUI :slight_smile:
16. okt 2012 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@2lil ahoj :slight_smile: uz mas pichnuty?
16. okt 2012 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majus28 jdeš na krev? po kolika dnech po IUI?
16. okt 2012 o 20:49  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maximka33 ano na krv a na sono.. po 14 dnoch od IUI.. uz sa nemozem dockat, no 9 den po som si robila test a negativny
16. okt 2012 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majus28 a jiný test sis už nedělala? taky budu testovat od 10dpo..
16. okt 2012 o 21:07  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@harley26 šla jsem tam s tím, že zas nic.. navíc když jsem teď místo dvou brala jen jeden clostík denně, takže jsem byla celkem zaskočená ale mile, 12DC folík přes 19mm o tom se mi ani nesnilo :slight_smile: navíc v levém vaječníku, který doteď spal :sweat_smile: vím, že ještě nemáme vyhráno, ale i tohle beru jako pokrok.. a věřím, že v tom mají prsty i ty kapičky co teď beru
už jen aby manža dostal dovolenou, jinak mi asi jebne :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@maximka33 to víš že budem :slight_smile: já tento měsíc taky vypla, poprvé jsem ani neměřila BT a nehlídala DC a ejhle :dizzy_face:
16. okt 2012 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@maximka33 nie, uz nemam odvahu na dalsi.. pockam si uz na krv a uvidim..
16. okt 2012 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucijeta a jaké kapičky jsi brala? manžovi držím palečky, to by mohl dát na doktora ne?
16. okt 2012 o 21:12  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maximka33 beru čtvery kapky od Joalis na základě detoxikace metodou MUDr.Jonáše
on to právě nemá tak jednoduché, dělá ve dvojici na 3 směny, takže pokud to za něj narychlo nevezme někdo z jiné směny tak ho nepustí :unamused:
16. okt 2012 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucijeta ty jo, zajímavé kapky, to jsem ještě neslyšela. tak hlavně ať to s manželem klapne :slight_smile:
16. okt 2012 o 21:20  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maximka33 já taky ne, poradila mi je až kámoška tady z koníka, byla po dvou IVF, v pauze před třetím pokusem je začla brát a do dvou měsíců otěhu přirozeně :slight_smile:
snad jo, musí!
16. okt 2012 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@rojica robim jednom obchode veducu ale robim vsetko aj papiere aj vykladam
16. okt 2012 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucijeta no to je úžasné, pokud by to nevyšlo, tak jdu k tobě pro radu :slight_smile:
16. okt 2012 o 21:26  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lucijeta ahoj, náááhodou som zbadala tvoj príspevok v tejto téme...budem moc a moc držať palce, daj potom určite vedieť v našej "domovskej" téme :slight_smile:
16. okt 2012 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anait juu, děkuju, to je od tebe milé :slight_smile: no sotva jsem se od toho myšlenkama nějak odprostila, tak budu mít ještě nekonečnější dva týdny před sebou než dřív, i když se naděje zvedá z 5 jen na 10% ale dobré něco :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. okt 2012 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucijeta no moja milá, to ti teda verím...musíš zahájiť nejaký bojový plán, aby si mala hlavu zamestnanú niečím stále...teda niečím iným ... posielam darček pre šťastie... :wink:
16. okt 2012 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anait přijimám, díky :dizzy_face: dej vědět až ho budeš také potřebovat :wink: tak zatím dobrý, v pátek babinec, v sobotu divadlo, po+út školení v Ostravě a pak se určo ještě něco najde čím se zabavit, chtěla jsem od pátku chodit na power plate, tak to radši zas posouvám :sweat_smile:
16. okt 2012 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lucijeta taky si musím něco vymyslet na zaměstnání hlavy, asi uklízení, hledání jiné práce (nebo jen porozhlížení se), a třeba i nějaká ta kultura.
16. okt 2012 o 21:53  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucijeta tak držím moc moc palce aby to dobre dopadlo....mňa tiež čaká na 12DC ešte kontrola ako foliky dorastli a ak budú také ako majú byť tak tiež má čaká tento mesiac 1.IUI. Tak sa vo stvrtok drzkaj.....aj 2lil ide presne tak isto na IUI ako ty.....:wink:
16. okt 2012 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak jsem si právě píchla pregnyl, už potřetí ale pořád je mi z toho šoufl :unamused:

@maximka33 my jsme se zrovna včera domlouvali, že bysme si v únoru/březnu zaletěli do Egypta kdyby se pořád nedařilo, už jsem se začínala těšit, ale pokud nakonec nepoletíme vůbec se nebudu zlobit :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@rojica děkuju, tak to budu držet palce, ať se taky ukáže nějaký obřík :wink: tak to se tady pak budem všechny podporovat při tom čekání na "výsledek" :slight_smile:
16. okt 2012 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lucijeta tiež ďakujem a najlepšie je na tom to, že sa vzájomné podporujeme.....a podarilo sa pichnúť pregnyl?.....:grinning:
16. okt 2012 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majus28 ahoj ...tak už mám pichnutý ..... úplná pohodaaa ... ani nohy nebolo na pohotovosti :slight_smile: ... zlatá pani sestrička bola :slight_smile: mi popriala veľa šťastia :slight_smile: ... uff tak už len štvrtok nejako prežiť a je to :slight_smile:))) ... ďakujem že si na mňa myslela :slight_smile:
16. okt 2012 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok