• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
@2lil presne ja som mala tuto dilemu pred IUI vzdy ze co ak bude neskoro. keby som dala na svoj citak tak by sa nam mozno zadarilo ale vzdy som sa bala poistit to pred lebo vzdy som citila ze ovu uz proste bola a ze na iui je neskoro a aj tak bolo a pri tretom iui nebolo neskoro foliky tam este boli a keby sme este mali sexik na druhy den mozno by sa tiez zadarilo. pred IVF som si dala na svoje pocity proste sama sebe som si nasadila clostyl ked mi ovu test ukazal ovulku tak hned v ten den som si dala pichnut kamoske pregnyl a hup zadarilo sa zazracne i ked to dobre neskoncilo ale podarilo sa. tento mesiac som urobila to iste a uvidime ci sa zadari zas. ale tento mesiac bez pregnylu som si nasadila len clostyl. :wink:
17. okt 2012 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil Já nevim jak u tebe v centru,ale nám řikali 2 dny před IUI žádný sex. Ten den co se dělalo IUI,tak jsme měli zkoušet ještě doma ,ale mě pěkně bolelo břicho,tak se nic nekonalo :sweat_smile:
17. okt 2012 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@2lil Každopádně jsou blbý,že ti řekli jiný termín. Já si nemyslim,že by to vadilo. Vadilo by kdyby sis píchla pregnyl včera a na IUI bys šla až v pátek.
17. okt 2012 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snazilka1983 no veď túto dilemu som mala aj ja ešte aj včera ...že čo ak bude neskoro... a teraz keď mi ešte aj dnes volali že to malo byť dnes ale že teda nevadí tak urobíme zajtra ...uff tak si vieš predstaviť ako sa cítim :( ... u mňa je to trošku zložitejšie bo ja ovu mávam až po 25DC :( takže som nechápala že 14DC ... ale zas mne stimulka vždy dobre zaberala... lenže tým že ja necítim vôbec žiadnu bolesť pri mrche ani pred a ani počas ovu tak viem kedy ovu bola len podľa teploty a hlienu... ovu testy mi nikdy ovu neukázali aj keď bola potvrdená ultrazvukom... takže v tom mám hokej :( ... teraz cítim podbruško ale netuším čo to je ... či zo stimulky alebo z čoho... jedine keď som cítila podbruško bolo pri mimomaternicovom tehu... takže je to fakt u mňa niečo zvláštne a neviem to identifikovať... teplotu som si prestala merať že nech sa nestresujem a teraz ešte väčšie stresy :( ...ovu hlien zatiaľ nemám tak sa modlím nech ovu príde v ten pravý čas :slight_smile: ....
17. okt 2012 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil a ktory si den cyklu teraz?
17. okt 2012 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sweet81 ... no mne nepovedali nič... a to som sa pýtala...odpoveď bola po 14tej si zavolajte a všetko sa dozviete.. voláš a prd sa dozvieš... hej len tú blbú budú zajtra robiť zo mňa :( ... snáď je to tak ako to malo byť a nebude to zbytočné :( ... toto budú dlhé dva týždne :((((
17. okt 2012 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil no ja som tiez ovu mavala dakedy az 19 DC a pri stimulke clostylom 13 DC :sweat_smile: to ze ta teraz boli podbrusko moze byt sposobene pregnylom a stimulkou aspon mna vzdy po pichnuti pregnylu bolelo podbrusko. och je to na figu. ak si uz mala ovu skoda penazi co idu do IUI. ale treba dufat ze este nebola.
17. okt 2012 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majus28 majuš dnes je to 13DC
17. okt 2012 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snazilka1983 no veď toto ... keby mi urobili ultrazvuk a aspoň by pozreli ako na tom som...ale tomu neverím :( ...
17. okt 2012 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil ved to. mohli fakt urobit ten ultrazvuk. a nemozes sa im sama natlacit dnes nech ti aspon to sono urobia??
17. okt 2012 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snazilka1983 vidíme sa zajtra ...bola odpoveď :(
17. okt 2012 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil no vies oni chcu zarobit za kazdu cenu. skus si zavolat a spytat sa zato nic nedas. ci? :sweat_smile:
17. okt 2012 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil Já si myslim,že to bude dobrý:slight_smile:
17. okt 2012 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snazilka1983 volala som ... :(
17. okt 2012 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sweet81 dík za povzbudenie ...
17. okt 2012 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil a co povedali? smutny smailik asi ze nic. hmm.
17. okt 2012 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snazilka1983 noo že v pohode stačí zajtra... že ak bol pregnyl až po 22hod tak stačí zajtra...
17. okt 2012 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil uf no to su tupci. tak drzim palce. mysli pozitivne a bude super :wink:
17. okt 2012 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak se hlásím po delší době. O víkendu nebyl moc čas. Od pondělí testím jak prdlouš a výsledek?????
Chvilka napětí :grinning: ..................................třikrát po sobě POZITIVNÍ TESTÍK :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Ale je to jen začátek, po něděli půjdu na krev a budeme čekat, zatím jsem v klidu nechci se na to vůbec upínat. Ale je mi hrozně fajn :wink: je to úžasný pocit najít //

Tak asi tak :grinning:
17. okt 2012 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
@snazilka1983 ...keby sa to dalo... neverím už tomu že sa to podarí... hmm asi preto že som sa tešila že to celé bolo tak rýchlo 8meho na prvej konzultácii a týždeň nato IUI... iné musia čakať jeden cyklus tak nech to nemám iné ani ja :( ... alebo ten hore je so mnou a chcel aby to bolo takto :slight_smile: ... už stým nič nespravím ...
17. okt 2012 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@arabiana gratulujem :slight_smile: ... a držím palceeee !!!
17. okt 2012 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil ja som to mala este rychlejsie :D som mala prvu konzultaciu a hned v ten vecer mi kazali pichnut pregnyl a to bol pondelok a stredu hned iui :slight_smile: ale ako vravim ak myslis ze je neskoro skuste to este dnes co najskor poistit. budes kludnejsia uvidis. pekne romanticky a potom zadocek hore na 40 min a mozno ani iui nebude treba :slight_smile: :slight_smile:
17. okt 2012 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil Ahooj, tobě taky kočko :wink:

Nic se neboj, já píchala Pregnyl v sobotu večer v 21.00 a v neděli odpo už jsem fest cítila ovulku, mokrý kalhotky a hrozná chuť :grinning: nicméně jsme vydrželi a v pondělí jsme šli na naše 1.IUI a doktor říkal, že by to šlo udělat i v úterý, já to moc nechápala, ale věřila jsem jim, neboj se a věř jim.
Jo a když mi tam doktorka zaváděla spermie tak říkala, že je na děložním hrdle vidět, že se vajíčko uvolnilo...

Tak hezky klídek, zítra si jedeš pro semínko do bříška :wink:
17. okt 2012 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@snazilka1983 hmm neviem .. bojím sa že potom zajtra bude málo materiálu :slight_smile: vieš už nemáme 20r :slight_smile:))))
17. okt 2012 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil to já bych tedy se sexikem počkala, a jistila až zítra po IUI, náhodou nebude mít zítra dobrý spermio a můžete jít domů...
17. okt 2012 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@arabiana ...jaaj kiež by si mala pravdu :slight_smile: ... uvidíme ... ale dik za povzbudivé slová :slight_smile:
17. okt 2012 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil hih to ani ja veru nemam 20 no ale ako chces. ved aj tak by prezili do zajtra spermijky. ale ako chces no ja len aby si mala klud ze si daco preto urobila :slight_smile:
17. okt 2012 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil Já bych tedy se sexem určitě počkala a jistila až po IUI, náhodou budete mít muž špatný spermio a pošlu vás domů...
17. okt 2012 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lukha80 no veď toto ...6-7hodinový rozdiel mi príde málo na doplnenie kvalitného matrošu :slight_smile:
17. okt 2012 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snazilka1983 no kľudná už nebudem ani tak ani tak... :( ... asi začnem veriť tomu že to takto malo byť a že práve presne pre tento "omyl" to klapne :slight_smile:
17. okt 2012 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok