• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
@2lil no to určitě, nám řikají minimálně 3 dny..A myslim si, že kdyby to bylo pozdě,tak že ti naříkají ať přijdete, ale nechali by to na příště. Jsou to doktoři, tak snad vědí, co dělaj..I když to teda pěkně pomotali :frowning2:
17. okt 2012 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lukha80 no dúfam že nebude neskoro ... dúfam že to nerobia len kvôli poisťovni aby si splnili počet IUI pred IVF ... dúfam že naozaj vedia čo robia a že ma zajtra najskôr skontrolujú .... hmm zajtra budem múdrejšia...
17. okt 2012 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil držim pěsti aby bylo zítra vše o.k. :wink:
17. okt 2012 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil bože moja čo to tu ja čítam....to je strašné a je my to veľmi ľúto čo sa prihodilo....ako sa také niečo mohlo stať, že si jednoducho pomýlia termín..... :frowning2: ....ale verím, že to zajtra dobre dopadne však ten pregnyl účinkuje 36 hodín...tak snaď už zajtra nebude neskoro....som strašne s toho sklamaná a verím ti ako sa teraz cítiš.....nedá sa my moja otvoriť IP tak som si to len tu prečítala..... :frowning2: :frowning2: .....to sú riadne nervy......
17. okt 2012 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil tak tomu ver, že to moja zajtra klapne,ale aj tak som s toho poriadne v šoku.....budem silno silno držkať palčeky a myslieť na teba moja...
17. okt 2012 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil kde si moja..... :frowning2:
17. okt 2012 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@arabiana tak držkám palčeky by aj krv potvrdila pozitívny testík, ale keď si si ho robila 3x a ukázalo ti dve // tak je to už isté. :wink: ....teším sa s tebou....daj potom info ako to dopadlo..... :slight_smile:
17. okt 2012 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby môže výsledok ovulačného testu ovplyvniť clostil alebo pregnyl??? robila som si práve ovu test a vyšiel mi pozitívny ... tak teraz neviem či vôbec zajtra ísť na to IUI alebo bude už neskoro :( ... niekde som raz čítala že práve tieto dva lieky veľmi ovplyvňujú výsledky ... nemáte s tým skúsenosti???
17. okt 2012 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil noo aj to je mozne :wink:
17. okt 2012 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@arabiana toto bolo vaše 1. IUI?....
17. okt 2012 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil pregnyl ho ovplyvnuje ja od pichnutia pregnylu som mala do 2 hodin pozitivny ovu test
17. okt 2012 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snazilka1983 fuu zas si ma trošku ukludnila :slight_smile: ja som nikdy nemala pozitívny ovu test :slight_smile: a teraz kukám ako puk :slight_smile: ... hej googlujem o 106 :slight_smile: a píšu že pregnyl a aj clostil ovplyvňujú ovu testy, že je zbytočné si ho robiť ak si niečo z toho brala :slight_smile: ... no nič ... zajtra si idem po fazuľku :slight_smile: inak to nevidím :slight_smile: ...
17. okt 2012 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@2lil mne nikdy clostil nesposobil zly vysledok ovu testu. podla mna on nato nevplyva. len pregnyl viem na 100%
17. okt 2012 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snazilka1983 noo čítala som že aj clostil ale to je jedno...včera večer mi pichli pregnyl tak to bude z toho... bo nikdy mi pozitívny test nevyšiel aj keď som mala ovu potvrdenú na sone.... ten kto to takto doplietol nech si aspoň svedomie spytuje ....waaaa takto mi deň dototo.... :slight_smile:
17. okt 2012 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: hej je to pregnyl. no na druhej strane by ta to aj tak nemalo znepokojit kedze ovu testy ukazuju 24-48 hodin dopredu ovulku cize by si akurad zajtra trafila iui. teda keby ten ovu test bol normalny bez pregnylu. :wink:
17. okt 2012 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@belalinda idem do kosic ale to este len idem na konzultaciu ale tam budem riesena... ja tiez predpokladam ze pojdem na IUI...
17. okt 2012 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snazilka1983 no už nebudem nič hľadať a čítať :slight_smile: ... aj tak to už nezmením :slight_smile: ... ale teda dnes mám deň "D" aký som dlho nemala :( ...
17. okt 2012 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica Ano 1. IUI, jsem z toho do teď v šoku, vůbec jsem tomu nedávala váhu když mi řekli, že úspěšnost je tak 10%. Taky jsem pak dělala všechno jako vždycky, cvičila, makala na zahrádce. Dokonce jsem si dala burčák :grinning: no což už, sklenička nevadí, třeba se to právě pro to chytlo. :sunglasses:
17. okt 2012 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@2lil no to veru ano. takyto stres nezavidim. i ked ja teraz tiez idem mat pernych 14 dni ci sa zadarilo zas alebo nie :grinning:
17. okt 2012 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babky tak co mame noveho????vidim ze ste tu popisaly kopeeeeeec veci :slight_smile: chii ale nestiham citat teraz taksa podelte o to s tymto...inak mi pisaly dievcata ze to stoji 250 e vsetko...neviem odkial zoberiem tolko penazi :frowning2:
17. okt 2012 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sleduju, ze se tu tenhle tyden roztrhl pytel s IUI :slight_smile: doufam, že společně zvýšíme statistiku úspěšnosti!!! :slight_smile: Já jdu zítra na folikulometrii - budu 7 DC. Ale vim, ze tam zitra jeste nic extra nebude ... Ale tak pro kontrolu tam jit radsi driv nez pozdeji :slight_smile: Uz se tesim jak mala, zaroven se ale bojim, aby stimulace zabrala jak ma ... Holky, drzim vam vsem palce a budu netrpelive cekat na vase vysledky!!!
17. okt 2012 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@snazilka1983 joj vidíš ja len na seba myslím :( ... kedy si bola na IUI???
17. okt 2012 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@harley26 aj tebe držíme palce a poprosíme infoo :slight_smile: ako na tom si :slight_smile:))
17. okt 2012 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil ja som bola na iui - ckach uz davno. potom som to uz vzdala. teraz som po ovulke den dva tak uz len cakat ci sa nezadarilo :slight_smile: prirodzene
17. okt 2012 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snazilka1983 ahaaa tak držím silno palceeee ... koľko IUI si mala? máš aj nejaké zdravotné problémy alebo prečo sa nedarí ??? IVF nechceš???
17. okt 2012 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil mala som 3 iui a potom som mala ist na IVF lenze kym som cakala mrchu aby som zacala s injekciami tak ta uz nedosla. otehotnela som prirodzene nejakym zazrakom heh. u mna sa problm nenasiel a manzel mal menej pohyblive spermie ktore ale napravil profertilom cize uz bol ok asi preto sa aj zadarilo :slight_smile:
17. okt 2012 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@snazilka1983 jéjda no pekneeee :slight_smile: tak gratulujem :slight_smile: ... a kedy máš termín??? možno si to už písala ale ... :slight_smile:
17. okt 2012 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil heh nemam termin. ono sa to nakoniec skoncilo kyretazou plod sa prestal vyvyjat. teraz sa zas snazime a cakam ci sa zadarilo. :slight_smile:
17. okt 2012 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@arabiana tak ja som tiež bola dosť odradená keď my dr povedala o tej 10% úspešnosti....ale viď u teba že aj tých 10% je úspešných aj keď nie u každého.... :slight_smile: ....nás tiež tento mesiac čaká prvé IUI...možno.... :frowning2: .....zajtra idem na kontrolu folík tak som zvedavá ako podrástli..... :grinning:
17. okt 2012 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snazilka1983 hej hej už som si to kukla u teba :( ... hmm a kedy budeme vedieť či sa zadarilo??? o tých 14dní??? ak si nestimulovala tak môžeš skúsiť aj skôr test nie??? :slight_smile:
17. okt 2012 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok