• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
@2lil no skusila som tu metodu ktoru som si dala aj predtym ked sa zadarilo tak uvidime no. mala som clostyl ale ten mi nikdy nic neovplyvnil takze na 10-11 DPO by som mala vediet co a ako. teraz som 1-2 DPO
17. okt 2012 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica Určitě budou folíci akorát :wink: , já měla ten pátek 14mm a v pondělí bylo IUI. Neměla jsem stimulaci. Sliznici jsem měla ukázkovou a když mi donesli spermie tak mi hned hlásili, že jich máme doooost. Tak jsem se tak naštvala a říkala jsem si, že už sakra krucinál musí už něco vyjít neee. Operace, léčba, lázně, pořád cesty do CARu. No a asi to zafungovalo :grinning:
17. okt 2012 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@snazilka1983 akú metódu??? to ze si si sama naordinovala??? alebo inú myslíš?? :slight_smile: ... hmm držím silno palce :slight_smile:
17. okt 2012 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica
@2lil Tak hodně štěstí a zítra se těším na dojmy. Mastím domů. Pa pa pa a držím pěstičky :dizzy_face:
17. okt 2012 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@2lil jj lekari mi vzdy pichli pregnyl podla toho ake velke boli foliky no ja som si ho predtym pichla po svojom v den ked som mala pozitivny ovu testik a vyslo to. teraz som si nasadila tiez clostil ale zial nemam pregnyl tak som si ho nepichla. tak uvidime ci sa aj takto zadari i ked pregnyl je len nato aby praskli foliky co u mna nieje problem takze mohlo by to vyjst aj bez neho :slight_smile:
17. okt 2012 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snazilka1983 no u mňa je zas problém ten že folíky neprasknú a začnú rasť až do cysty :( ... bloknú všetko nepríde ani mrcha a potom šup na agolutín... ak prasknú tak až po 25DC alebo dokonca až po 30DC LF mám peknú skoro vždy 14dní a tak môj cyklus je až okolo 40-45dní :( ... tak preto verím že ovu príde až po tých 36hodinách po pregnyle a nie skorej :slight_smile: ... no budem ti držať silno palceeee ... a tešiť sa na správu že máš // :slight_smile:
17. okt 2012 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil aha no tak to teda ani nemusis stresovat pokial praskaju az ked pichnes pregnyl tak ovu este len bude :slight_smile:
17. okt 2012 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snazilka1983 no neviem či po pregnyle prasknú :slight_smile: ten som mala teraz 1.krát...ale v prirodzenom cykle keď prasknú tak nikdy nie skôr ako po 25DC ...v tomto roku praskli len 2x inak som stále agolutínovala... bo funkčné cysty sa mi z toho robili... tak snáď to bude oka :slight_smile: ... takže ty budeš mať cca 2dni náskok predomnou ..o cca 2dni budeš skorej vedieť ako na tom si :slight_smile: ... budem silno držať palce :slight_smile: ...
17. okt 2012 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@2lil a predtym si mavala aj clostyl ci len teraz si ho mala? jj budem pred tebou 2 dni heh no som zvedava co z toho bude a ci sa nam zadari obom :slight_smile:
17. okt 2012 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snazilka1983 nie nemala som ani clostil... stimulovali sme vždy len dufíkom... s tým sa aj náš malý podaril ale keď to teraz nezaberalo a začala som mať neskutočné migrény tak mi moja dr. odporučila ísť ďalej :slight_smile: ...
17. okt 2012 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snazilka1983 určite sa vám zadarí obidvom.....držkám palčeky... :slight_smile:
17. okt 2012 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@2lil hmm no ktovie. som zvedava ako dopadnes. nech ti pozru sonom ci uz budes mat foliky prasknute alebo nie pri zakroku :wink:
17. okt 2012 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica dakujem si zlata. aj tebe to musiii vyjst :slight_smile:
17. okt 2012 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@snazilka1983 nooo keď tam bude niekto ochotný sa nato pozrieť :slight_smile: .. som zvedavá ako dopadneme :slight_smile: ... držím ti palce :slight_smile: .... @rojica ďakujem drahá ... neboj ideš za nami :slight_smile:
17. okt 2012 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil hmm ze ochotny. no nvm nam to v iscare vravia automaticky :slight_smile: aj ja ti drzim palce moooc
17. okt 2012 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babule, kto ste absolvovali priechodnost - sis, bolelo alebo v pohode?
17. okt 2012 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil no to dúfam, že vás budem vo všetkom nasledovať.... :grinning: ....a že sa nám to všetkým podarí hneď na prvý šup.... :grinning:
@snazilka1983
17. okt 2012 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snazilka1983 ďakujem moc... budem čakať na info :slight_smile: ...
@rojica moja vo všetkom nasledovať nemusíš :slight_smile: tento môj dnešný stres vynechaj :slight_smile:))
17. okt 2012 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@spalka vajecnikov?nie neboli az po zakroku boli inac nie...
17. okt 2012 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil no len ešte aby som aj ja nestresovala...... :angry:
17. okt 2012 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@milagrosss20 dik :slight_smile:, nabalili mi antibiotika, cipok a diazepam, tak rozmyslam ci by som to zvladla aj bez diazepamu :wink:
17. okt 2012 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@spalka to preco ti daly lieky?mne nic nedavaly....prisla som tam prezliekla a pockala zobraly ma na salu a potom som si lahla a nohy dala ako na kozu..na jednu stranu ruky mi daly tlakomer a na druhu stranu mi daly taku ihlu kde mi davaly vyzivu a aj uspavacku :grinning: a tak som sa bala ze mi nevedela pichnut ihlu :grinning: sa jej pokryvila :grinning: chiiii ale potom uz dobre a dala mi tu uspavacku a do minuty som zaspala a potom uz len na izbe som sa zobudila...a nic neviem :grinning:
17. okt 2012 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica @2lil ahojte baby tak ako sa mate???baby vcera vecer ma tak bolelo na pravej strane ze koniec a neviem ci to nebol nahodou vajecnik som si myslela ze som uz dostala a nic proste otrasna bolest :frowning2: a vy co mate nove?a o majku neviete nic?
17. okt 2012 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica áááále ty nebudeš mať prečo stresovať neboooj .)
17. okt 2012 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@spalka čípok je proti bolesti a diazepam aby si sa ukludnila a uvolnila a hlavne aby sa ti uvolnili svaly ktoré nevieš sama ovládať :slight_smile: ... takže určite si diazepam daj....
17. okt 2012 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@milagrosss20 nooo ja dnes mega stresovo ale nechce sa mi to zas vypisovať :slight_smile: keď budeš mať čas si prečítaj :slight_smile: ... hmm vaječníky si môžeš po laparke cítiť ... ale môže to byť aj že mrcha už príde...
17. okt 2012 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil ale co si stresovala co som len tak citala ze ti dnes volali ze si tam mala byt???mno uz mi asi pride kokos...takze sa mozeme pustit do toho...som len zvedava odkial zoberiem tolko penazi..
17. okt 2012 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@milagrosss20 ja sa mám dnes dobre....zajtra ma čaká kontrola tak uvidíme že ako dopadnem..... :frowning2: ...a keď máš bolesti tak to môžeš už čoskoro dostať mrchu.... :slight_smile:
17. okt 2012 o 16:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil potom všetkom čím si si dneska prešla ty....tak mám normálne obavy s toho všetkého, že ako to pôjde ďalej..... :angry: ......
17. okt 2012 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica myslite ze to moze byt tou mrchou ze ma tak boli vajecnik????mno aspon uz to zacnem riesit toto kokos lebo uz cem mimi :sweat_smile: a ty zajtra ides na to ci mas dost velke vajka???
17. okt 2012 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok