IUI

Ahojte, chcem sa spytat, ake vysetrenia musim podstupit, ked chcem ist s manzelom na IUI. Musim ist aj na laparoskopiu kvoli zisteniu ci mam priechodne alebo nepriechodne vajecniky, alebo to je potrebne len pri IVF?
Dakujem.
snazilka1983
17. okt 2012
@rojica jj tam. ako pristup fajn ale dakedy som mala pocit ze to je len o peniazoch.
rojica
17. okt 2012
@snazilka1983 hmmm ja mám tiež taký pocit, ale to je asi všade o peniazoch a berú to už ako bežnú vec...... 😞 ....koľko ste vy platili v Iscare?
snazilka1983
17. okt 2012
@rojica za jedno iui sme dali myslim 80 eur.
rojica
17. okt 2012
@snazilka1983 my budeme platiť 110eur, lebo my máme darcu a tie sú drahšie..... 😞 ...a koľko IUI ste podstúpili?
lucijeta
17. okt 2012
@2lil tyy jo tak to je síla, takhle tě vystresovat! stejně si myslím, že si tě jen blbě zapsali. taky jsem píchala v 22h včera a zítra tam jdu na 10. Mně řekli, že folík po pregnylu praskne za 36-48h. A taky ať před tím manža 2-3 dny abstinuje. Dnes určitě nic nepojišťujte, nemyslím že by vám něco uteklo, radši si nechte "matroš" na ráno 😉 budu držet palce!
mně dnes bolí spodek jak nikdy, mám pocit, že mi vaječníky každou chvíli explodují, to jsem ještě nikdy neměla..
harley26
17. okt 2012
@lucijeta luci, to s tema vajecnikama je dobre znameni 🙂 neco se tam deje 🙂 folik se chysta na dlouhou cestu 🙂) co manza, dostal dovolenou??
rojica
17. okt 2012
@lucijeta držkám palce aby zajtra všetko dobre dopadlo.....daj potom info,že ako to prebiehalo....som strašne zvedavá..... 🙂
lucijeta
17. okt 2012
@harley26 naštěstí jo, ale prej si ji musel doslova vydupat 🙂 on nemá problém s tím říct na co ji potřebuje, tak to naštěstí nějak udělali, že si ji může vzít

@rojica díky 🙂 jj, já pak budu doma, tak písnu první dojmy 😉
snazilka1983
17. okt 2012
@rojica no to je veru. 3 x iui
rojica
17. okt 2012
@snazilka1983 tak ste potom už išli na IVF?
snazilka1983
17. okt 2012
@rojica ano ale nedosli sme k tomu 🙂
rojica
17. okt 2012
@snazilka1983 prečo?
snazilka1983
17. okt 2012
@rojica lebo som cakala na mrchu a ta uz nedorazila. otehotnela som nejakym zazrakom :-N :-N
rojica
17. okt 2012
@snazilka1983 tak že sa to nakoniec podarilo prirodzene...... 😃
snazilka1983
17. okt 2012
@rojica ano ale nie nadlho no ale podarilo teraz aspon viem ze to ide aj prirodzene 🙂 len otazka je ci sa to podari zas alebo sa so mnou len kruto osud zahral ze pred IVF sa podarilo a teraz sa uz zas nebude darit 😞 toho sa obavam
rojica
17. okt 2012
@snazilka1983 keď to človek najmenej čaká tak vtedy sa to podarí ani nevie ako.... 😃...psychika a všetky tie nervy robia svoje, treba tomu nechať len voľný priebeh..... 😞 len škoda, že to trvalo tak krátko.... 😞 ....ale určite sa bude dariť aj naďalej..... 😉 ...držkám palce....
snazilka1983
17. okt 2012
@rojica presne. ja som uz bola zmierena ze ma injekcie neminu a podarilo sa. no len teraz uz som zas nato upnuta tak to just nevyjde.
rojica
17. okt 2012
@snazilka1983 tak to nie si jediná ja mám tiež taký pocit, že čím viac na to myslím tak sa to nepodarí.....lebo to už mám vsugerované v tej mojej hlavičke..... 😞 😞
snazilka1983
17. okt 2012
@rojica presne
rojica
17. okt 2012
@snazilka1983 som zvedavá, že ako zajtra dopadnú folíky, že či sa trochu spamätali..... 😃 ....
snazilka1983
17. okt 2012
@rojica kolkí DC si teraz? co ti nechcu rast?
rojica
17. okt 2012
@snazilka1983 no v pondelok som bola 9 DC a boli ešte malé....tak idem zajtra to budem 12DC tak som zvedavá, že či mršky jedni lenivé podrástli..... 😃 😃
snazilka1983
17. okt 2012
@rojica ja pri druhom iui som to tiez tak mala dlho nic len 5 mm a po 3 dnoch hup narastli ako o zivot 😃
rojica
17. okt 2012
@snazilka1983 ja som mala najväčšie 12mm, dúfam, že sa vyšvihli tak ako majú aby sme mohli ísť do 1.IUI.... 🙂
2lil
17. okt 2012
@rojica moja neboj budeš mať všetko dobreeee...veď nemôžu to takto dohnojiť aj tebe 🙂 ...
2lil
17. okt 2012
@lucijeta no len horšie je to že som podľa dnešného telefonátu mala pichať už v pondelok a IUI dnes 😞 ... tak preto sa modlím či folík nepraskol skôr ako pregnyl začal účinkovať.. dnes doobeda aj mňa bolelo podbruško neskutočneeeeee ale teraz už je kľud ... už ma nič nebolí a bojím sa že či už nieje po 😞 ... nič sa dnes poisťovať nebude ... nieje nálada ... a ráno by sa asi riadne narobil kým by niečo zo seba vydal 🙂 ... nejako bude....držím ti palce nech je zajtra ten tvoj správny deň 🙂
rojica
17. okt 2012
@2lil tak potom čo urobili tebe mám mierne pochybnosti...... 😞 veď pri takýchto vážnych veciach by sa nemali vôbec mýliť..... 😞 ...aj keď ako sa hovorí mýliť sa je ľudské, ale nie pri tomto....lebo potom je už neskoro niečo naprávať.......aj u teba bude zajtra ten správny deň tak ako aj mal byť.....držkaj sa moja..... 😉
2lil
17. okt 2012
@rojica Ďakujem ... tiež sa moja drž a čakám na info 🙂
majus28
18. okt 2012
@2lil takze dnes si 14 DC a prave ti idu robit IUI 🙂 drzim ti silno palce
lucijeta
18. okt 2012
@2lil tak to jsme na tom stejně, taky jsem dnes 14DC, manžel už tam před chvílí odjel, naštěstí to nemáme daleko, já se v klídku nasnídám a pak tam hodí mě.. ale řeknu ti, už od 5ti nemůžu spát..
myslím na vás 😉

Začni písať odpoveď...

Odošli