• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
@rojica urcite ano. drzim palce :wink:
18. okt 2012 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky tak v úterý 4IUI jupí. 2 folíci na pravé straně :slight_smile:
18. okt 2012 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sweet81 ahojky, můžu poprosit do tabulky 23.10. 4 IUI - děkuji :wink: a jak se daří :dizzy_face:
18. okt 2012 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak super, manža tam jel na 8 a o půl deváté mi psal, že pořád čeká, že tam před ním šli nějací dědouškové.. a teď mi volal, že tam mám teda dojít až na půl 11, moje nervy.. chjoo, už to chci mít za sebou
18. okt 2012 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucijeta držím silno palce... ja už to mám za sebou ... ale včerajší stres dnes pokračoval.. proste jeden bordel :angry: ... asi sa mám ukľudniť tým že sa mi sestrička čo to včera domotala ospravedlnila ... a aj tá čo to úplne domotala dnes :cry: ...ale snáď bude platiť ...zlý začiatok dobrý koniec... .... držím palceee
18. okt 2012 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil tak to závidím, já ještě trčím doma :angry: kéž by :wink: přála bych ti to
tak já pomalu frčím, pa..
18. okt 2012 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snazilka1983 ahoj tak kontrola dopadla dobre, predsa tie mršky jedni podrástli tak ako majú....na ľavej strane ma dva folíky..... :slight_smile:
18. okt 2012 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@majus28 ahoj Majuš .... tak mám to za sebou ... ale poviem ti ... hmm ... stres pokračoval ajdnes a skončilo to tak že som sa rozrevala v tej miestnosti kde mi to robili a povedala si svoje...nie že by som im vynadala ale ....ani sa mi nechce o tom písať ... jedna za druhou sa len ospravedľovali ale...
18. okt 2012 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@holanci tak to je super,,,, nech sa už ten 4 pokus vydarí......držím palce... :slight_smile:
18. okt 2012 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil také niečo sa už nedá ospravedlniť.....a ako sa cítiš moja?
18. okt 2012 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil moja zlata.. takze si priznali chybu, ze ti zle povedali? moja neboj, a mozno to nakoniec dobre dopadne.. zo mna je dnes uz kopka nervov tiez, chcela by som ti povedat, ze aby si na to nemyslela a bola pokojna.. no keby sa dala psychika nastavit podla potrieb, aj sebe by som pomohla..
18. okt 2012 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucijeta tak nech to dobre dopadne...pfuj pfuj pfuj.... :slight_smile:
18. okt 2012 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica jej to je super a uz ti povedali kedy ti asi vyda IUI?
18. okt 2012 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snazilka1983 že my ešte okolo obeda zavolajú...tak neviem ešte,že čo bude kedy..... :frowning2: .. a ty ako?
18. okt 2012 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica moja to vcera bol len zaciatok...mas IP dopodrobna opisane... horor...
18. okt 2012 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majus28 moja hej priznali si chybu a ospravedlnili sa..no dnes bol dalsi horor... zámena manzela...zamena papierov a idu mna presviedcat o tom ze neviem datum narodenia manzela...este ze tam bol aj on bo inak by iui ani nebolo bo mi neverili ze vravim jeho dobry datum narodenia ... no co ti poviem...ostali v soku ...hladali papiere...ani sa mi o tom nechce...
ja nejako nato nemyslím som rada ze mam po tom... inak mi vraveli ze utroš vyteka ale ze to vôbec nevadi..ze jedine ak by ma to stipalo alebo som krvacala tak ho zapit ... a ze sa vidime o 14dni... ty uz zajtra vis na com si ze? moja verim ti ze dnes si uz uplne na nerv z toho... drz sa..
18. okt 2012 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica aha no to mate riadne zvlastne ze ti to hned nepovedia. na figu no. ja pohoda. strasne som zvedava na vysledok :slight_smile:
18. okt 2012 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snazilka1983 ahoj ... tak uz ten horor mam za sebou ... dozvedela som sa aj ake som mala foliky v pondelok..a vies ze dnes ziaden ultrazvuk..na to nieje cas... :angry: ale včera to dototo mala som prísť až dnes...
18. okt 2012 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil och no to su blbci. a ake si mala foliky v pondelok velke? moja drzim palce aby sa to podarilo. silno silno :zipper_mouth:
18. okt 2012 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica děkuju moc, i tobě moc moc moc moc držím pěstičky, aby to dopadlo :slight_smile: kdy jdete vy? A kolikáté IUI? Omlouvám se, jestli jsi to tu psala, ale já to nějak nestíhám vše dočítat :sunglasses:
18. okt 2012 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky jak dlouho předem si pícháte pregnyl? Já si ho 3x píchala 36 hod. před, a vždy když jdeme na IUI tka si říkám, jestli jsem to nepíchla moc brzo. Teď půjdeme na 4 IUI a asi to zas nechám těch 36 hod. před, když to mudr. říkal.
18. okt 2012 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snazilka1983 no dnes nám domotali papiere...dali mi iného manžela...no stres riadny... v pondelok som mala na pravej strane DF 16,5 , 14 a 12,5
18. okt 2012 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snazilka1983 ale ja som bola na kontrole len u svojho gynkoša lebo ja mám Blavu dosť ďaleko....a oni sa už budú kontaktovať s GF a potom my dajú vedieť, že čo a ako....tak preto som nevedela hneď že čo bude ďalej..... :slight_smile:
18. okt 2012 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@holanci tiež 36hod pred... keď máte spmg dobrý tak pichnutie pregnylu skôr nevadí ... radšej skôr ako neskoro :slight_smile: ...držím palce
18. okt 2012 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@holanci tak bude to naše 1.IUI...dnes som bola práve 12DC na kontrolu a mám dva folíky na ľavej strane 18 a 23mm....tak možno že to už bude čoskoro...... :grinning:
18. okt 2012 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil uf do kelu tie prve dva boli uz celkom velke hadam ten jeden 12,5 tam este vydrzal. a kokos mne keby zamiesali papiere ja ich tam pobijem. by som sa bala ze ked to domotali ze mi dali toho druheho spermie
18. okt 2012 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica jaaaaaaaaaj
18. okt 2012 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snazilka1983 tak už len musím čakať na telefonát, že čo my povedia..... :frowning2:
18. okt 2012 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snazilka1983 no uvidíme... už nič neriešim...nechám to už na prírodu :slight_smile: ...sú len dve možnosti buď to klapne alebo nie... no dr kázala ešte aspoň dva dni sexovať bo že ovu ešte nebola... uvidíme o 14dní...ale bude tak ako má byť...
18. okt 2012 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica o kolkej by mali priblizne volat?
18. okt 2012 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok