• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
@snazilka1983 povedali, že sa okolo obeda ozvú....a už som veru nedočkavá..... :grinning:
18. okt 2012 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil ako moze vediet ze ovu este nebola ked ti nerobila sono ?? to je daka vestica teodora?
18. okt 2012 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snazilka1983 no a to si píš že som sa tam pustila do nich ...to už bolo vela aj na mna ... ukazali mi celu moju dokumentaciu preto aj tie foliky viem ake boli...v pc zaznami v karte zaznami...a spermie boli manzelove to sa nebojim len pomotali papiere k tomu...
18. okt 2012 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
18. okt 2012 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil aha. no akoze mne keby Dr povedala ze ovu este nebola bez toho aby sono urobila tak by som ju asi dakde poslala. ona to nema ako len tak vediet.
18. okt 2012 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snazilka1983 ja ti neviem...uz nechcem nato ani mysliet... hrozne dva dni... len zadrela ze podla maternice ovu este nebola ...
18. okt 2012 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snazilka1983 ale tak celý život na niečo čakáme tak si musím počkať aj na výsledok...... :wink:
18. okt 2012 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil ale už to máš za sebou a teraz to bude už len a len fajn..... :wink:
18. okt 2012 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@2lil ja som im povedala ze im uz nic neverim... ked sa zacali potom ospravedlnovat za to ako to cele pomotali ... ma zacali ukludnovat ze je to oka a bla bla ...povedala som ze im uz neverim ze nech sa nesnazia ... a uz som ich potom ani moc nepocuvala... bola som total vynervovana...
18. okt 2012 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@snazilka1983 no a este aj sama sebe poslem odpoved pre teba :angry:
18. okt 2012 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica hej hej už to mam za sebou ...vlastne keby sa nestali tie chyby co sa stali tak su tam vsetci v pohode ... vsetko pekne vysvetlia ...snad nie len mne zato ze to dototooo... ale teda som rada ze to mam za sebou.... uz len zasa cakat :slight_smile: som zvedava na teba... ty ides v sobotu he od zaciatku to je u teba tak ako som ti povedala tak aj toto by mohlo klapnut :slight_smile:
18. okt 2012 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil hih stava sa. aj ja som neraz tak poslala :slight_smile: . maternice? hmm takto uz vobec nem bez sona. jedine podla krcka ked zavadzala katetrom spermie lenze to je ine len v case ovu ze je makky a ak bol tvrdy mohla usudit ze ovu nebola ale aj mohla byt bo on je po ovu rovnaky ako pred nou. no nic. treba mysliet pozitivne. :slight_smile:
@2lil Ahoj, já si myslim, že velikost folíku je v pohodě, já měla ve čtvrtek velikost 21mm, ten den jsem píchala pregnyl a až v sobotu jsem šla na IUI...a přesně tak to měla moje kamarádka a povedlo se to....tak nepřestávej věřit...
Ale teda zkusíš si docela dost s těma doktorama :frowning2: To by nebylo na moje nerviky :slight_smile:
18. okt 2012 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snazilka1983 no nech si vravela čo chcela... ja som uz aj tak moc nepocuvala aj ked teda bola velmi mila ....ráno som si merala bazalku podla nej ovu nebola... hlien tiez nic...ale tak neviem ako nato vsetko reaguje pregnyl...ale vies teraz uz mozem rozmyslat kolko chcem ...uz aj tak nic neurobim :slight_smile: ... uz len cakat...
18. okt 2012 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil no tak aj ja som strašne zvedavá, že čo my povedia.to čakanie je hrozné.. :frowning2: .....tak jasné, že ťa budem nasledovať tak to bolo od začiatku a spolu to aj zavŕšime....//....to si píš moja.... :grinning:
18. okt 2012 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@2lil no ano, ja zajtra.. tak riadny bordel tam maju, no hlavne ze uz mas po tom.. a mne zas nic o utrosi nepovedali, len ze vkladat 2x2, ale tiez ma to niekedy az stipe a uz mam z neho nervy.. som nevedela, ze to mozem aj zjest.. uz nabuduce IUI sa viac popytam, toto bolo este take v strese..
18. okt 2012 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil - tak mňa rozčulili tento týždeň tiež :angry: Ale čo sa stalo tebe tak to je fakt pecka - asi by ma tam porazilo :astonished:
Minule som sa ich na to pýtala či sa to nemôže stať a oni na mna "to v žiadnom prípade - že čo si o nich myslím". Tak už asi viem čo si myslím....
18. okt 2012 o 11:00  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lukha80 ahoj dakujem za povzbudenie ... dnes ho este asi potrebujem po tom vsetkom :slight_smile: ... foliky si myslim ze tiez boli oka ved hadam vedia co robia a aspon v tomto im mozem verit ...no poviem ti ze tiez som to tam nezvladla...povedala som im svoje a potom mi zacali vsetko vysvetlovat preco sa to stalo a ako sa to mohlo stal ale to som bola schopna az potom ako som sa tam rozplakala od jedu ked sa ma spytali ci neviem kedy oslavu manzel narodky... a ked vlastne zistili ze maju zle papiere... to bolo vela uz aj namna...ale ako aj dr povedala...zaciatok zly koniec dobry...tak snad to tak bude.... :slight_smile:
18. okt 2012 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
18. okt 2012 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil presne uz sa len s tym zmierit. ale co. bude ako nebolo :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
18. okt 2012 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majus28 tak mne hned ze ci ma moze poucit ci jej aspon toto budem verit :slight_smile: ...vravela ze ak by stipalo alebo iny problem by mi to robilo abo som trochu krvacala tak zapit ...ale ze ak sa to da vydrzat tak je lepsie vkladat..tak uz to do zajtra vydrz a ake dalsie iui? zajtra chcem pocut len ....pozitivne hcg....
@rojica :slight_smile: nesmuuuut
@liliana30 vieš že si ma hneď napadla ty? po tom co si mi pisala... no trosku ta ukludnim...spermie sa nepoplietli to sa im asi naozaj stat nemoze... putuje vzdy len oznacene...nam zamenili len papier sprievodny k nim... meno tam bolo manzelove ale datum narodenia zly... cislo op zas dobre... ukazovali mi ako putuje spermie takze to viem ze to jedine naschval keby niekto chcel urobit zamenu ale inak nie ...v tomto bud v klude :slight_smile: ... no vies bola som total na nerv az som to tam nezvladla a sa rozplakala ... vcera ma vystresovali na maximum ...a do toho dnes toto... ze zrovna mne sa muselo vsetko naraz stat :slight_smile:
18. okt 2012 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil no to by som aj ja chcela pocut :slight_smile:
18. okt 2012 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@rojica preco ten smutny smajlik? ... co sa stalo? nieco som tu prepasla? ....
18. okt 2012 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil zatiaľ sa ešte nič nestalo to som tam dala len tak, že to čakanie je hrozné......tak som s toho nervná......
18. okt 2012 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica neboj .. zavolajú a povedia že dnes picháš pregnyl :slight_smile: a v sobotu ideš na iui abo už zajtra? heh zvedava som aj ja už...
18. okt 2012 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil no tak toho sa najviac bojím aby som to pre istotu nedoplietla ja......ten pregnyl sa musí pichať presne o 22.00?.....
18. okt 2012 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil - Však včera ťa úplne vystresovali a dnes to bola poslená kvapka, ani sa ti nedivím aj ja by som sa rozrevala. Po takom zážitku to už musí klapnuť a za 14 dni //.
18. okt 2012 o 11:25  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok