• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
berus... tak to je fakt pech... tak ať se chudáček brzo zahojíí.. :frowning2:
17. feb 2009 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Helenky já bych si určitě na krev zašla, chtěla bych mít jistotu. :wink:
17. feb 2009 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak já holky půjdu zítra ráno...pokud mě tedy nepřekvapí přes noc moje rudá kamarádka, bestie jedna :unamused:
díky za podporu, ještěže te koník je :slight_smile:
17. feb 2009 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeee co to tady ctu, helenky zitra drzim palecky :dizzy_face: :dizzy_face: !!!
17. feb 2009 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Helenko, je jedno, kdy ti tu krev vezmou a nemusíš být nalačno... :sunglasses:
17. feb 2009 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hely: MS není žádná kamarádka :slight_smile:
17. feb 2009 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gucci to vystihla... MS je mrcha... ne žádná kamarádky, či dokonce přítelkyně... :angry: :rolling_eyes: je to zrádkyně jedna proradná :grinning:
17. feb 2009 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jj svině rudá komunistická :grinning:
17. feb 2009 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to máte pravdu, ale vídá mě pravidelně a vytrvale...pravidelněji a vytrvaleji než moje nejlepší kamarádka...mrcha jedna, pravdu máte :slight_smile:
začínám mít křeče v břiše, takže myslim, že zaslechla mé volání a už je na cestě ....bestie věrná!!!! grrrrrr
17. feb 2009 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:rolling_eyes: :rolling_eyes: :angry: :angry: :angry: nemá šanci...!!!!!!!!!!!!
17. feb 2009 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
posouvám dopředu, abychom někde nezrezly... :confused: :confused: :confused:
17. feb 2009 o 17:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kukukukuuuuu kukurukuuuuuu trajdaaa daaaaááá dáááá... hudryyyyjdááááá :angry:
17. feb 2009 o 17:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babky :slight_smile:

ahoj zubajdo,joooj odkazujem drobcom nech sa vrtajuu poriadne,ze im teta pipimiska odkazuje :grinning:
vy mate spermijky v poriadku????
ti povedala lekarka ,ze preco ti nedava ziaden progesteron??utros,duph...

si sa pytala ma niekedy asi vcera na spg,ano mame velmi spatny morfologia al.patologia 93 percent..takze moc zle...mala sanca na IUI ,ale ty mas teraz moc velku sancu :wink: :sweat_smile:
neviem som bola u gyndosa mojho a mi hovoril,ze nevidi nejaky zapal,najskor pociatocnom stadiu mikoza,tak mi dal tabletku,ale ma niekedy pali ked pisam,tak idem dat zajtra moč a uvidime...

zajtra idem tiey na ultrazvuk,takze sa pripajsm do klubu :grinning: :grinning:
17. feb 2009 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
týýýýýý brďo holky, to je teda super, jak se to tady dnes rozjelo, než jsem to přečetla a samé žhavé adeptky, to je super na spadnutí, Helen, určo běž na krev, si určo těhu, mrcha nikde a stín je dost!!! holky co čekáte na výsledek, držím moc palce, muž je už jepší, tak snad bude zdravý a Dr. snad taky.. dnes jsem měla honičku,ale na vás jsem se děsně těšila....
17. feb 2009 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a holky,mám dotaz ohledně kámošky, poslední MS 25.12. pozit // 30.1. mezi tím 2x krátké špinění, nyní leží v nemocnici v děloze prý "něco je" má to jen 3 mm a HCG je 1200..co myslíte? podle MS je 7+5týden, to by asi mělo být větší a vyšší hcg...? ale co když otěhotněla až koncem cyklu??? je to možné, nějaký názor, co vy na to ???díky
17. feb 2009 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj tak už aspon můžu napsat co a jak my.Dnes mi volala sestřička,že mi konečně po pěti týdnech schválili léky,tak je musím do konce týdne zajet zaplatit,ale přijdou až příští týden,snad že by mohli příští pátek být.Takže tam musím dvakrát.Příště se uvidím s doktorkou,tak mi řekne jak brát atd....MS mám dostat 5.,6. března,poslední dvy měsíce chodí pravidelně,předtím trochu zlobila,tak uvidíme tentokrát,mohlo by být kolem 20.3 IUI.Akorát jsme se teda zmínila sestřičce o SPG že nic moc,tak říkala,že jestli to není nejhorší,tak že to jde,ale že si myslí,že ty výsledky dostali,ale že to neví jistě.Takže třeba nám ještě doktorka řekne,že bude muset přítel na SPG znova,no uvidíme.trochu mě teda překvapil ten přístup,ale třeba to je normální,jak to bylo u vás?Přeju krásný den všem :dizzy_face:
17. feb 2009 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky atlaselko, tak to je fajn, zase odrazový můstek, člověk se má čím motivovat a na co se "těšit" SPG se stejně pořád mění, tak v březnu při iui může být luxusní...hlavně ať ti to dobře dopadne!!!
17. feb 2009 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Díky moc Ruda já jsem hlavně taky ráda že se to zas pohlo a bude pokračovat dále :dizzy_face:
17. feb 2009 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte vespolek! Dnes jsem nesla na gyndu výsledky SG a napsal nám doporučení na IUI do CARu v Plzni, tak jsem se hned objednala. Prý je dobrý přijít v době nebo nějak kolem MS, ale bohužel mají plno, tak mě vemou v době ovulky. Zatím to bude prý jen nějaký pohovor, tak jsem moc zvědavá :grinning:
17. feb 2009 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Gucci (28) - Pronatal Praha - 2. IUI (Clostilbegyt, Ovitrelle, Utrogestan) - folikuly 1/2, IUI 3.2., test 19.2.
Ivomal (34) - Gennet Pha - PCO - 2IUI (stimul Clostil 1-0-1, Pregnyl, Utrogest.) - neúspěšné, 1.IVF - březen
Zuzulik (32)- Gennet Pha - 1.IUI nativ( neuspesny) , utz 18.2.
Zubajda (31), CAR Apolinář Pha - 1.IUI (neúspěšný), 2.IUI - 17.2., (stimul Clostil 1-0-1 od 3DC)
akvy (31)-Pronatal Pha-bez L vejcovodu, 1IVF (04/08 -mimoděl.),1KET(09/08-neg.), 6IUI(7.IUI se stimulací Menopur, Ovitrelle)-IUI 31.1. (neg.), 2.3. konzultace na 2.IVF v Pronatalu
Beruška (28)- Fertimed Olomouc - 2IUI (stim. Clostil, pregnyl, utroš)2IUI-negativní,3IUI asi 18.2.
Snecka (31 )-Helios Martin-2IUI ( Clostil )-18.02.2009
pipimiska (24)- Gyncare KE - spg zly - 2krat IVF/ICSI,(gonal,pregnyl,estrofem,utroges,duphas.)negat.,3krat KET-negat,1.IUI(duphaston)test cca 9.2 [neuspesny]
lusina (29)- sanat.Helios Martin - 2xIUI (clostil+pregnyl+utroš), obe neúspešné, ďalší postup,pár mesiacov skúšame prirodzene a potom asi v 7/09 IVF.
rosienka (34) - zahranicie - 2xICSI, 2.IUI (clostil,pregnyl,pregnyl) neuspesne, 3.IUI 5/09 stimulka s hormonmi
latunka (25) - GEST Praha - 1x IUI 16.1.09 (gonal,pregnyl,utrouš) - negativní, tento cyklus pauza
evak 99 (30)- Gennet pha - 2x iui (pregnyl, utrouš), neúspěšné, 1.ivf duben
Atlaselka (30)- Pronatal Praha - SPG nic moc,levý vejcovod neprůchodný,1.IUI 03/09
jovi (28) - Sanus Pce, 1. dítě - přirozeně, 1IUI 6.2. (pregnyl, utrogestan) , test 19.2.
suzanna(35)- zahranici ,2 IUI 3.2.- bez stimulace
ruda/30/ snažení od 09/06 čekáme na 1.IUI 24.2 stimulace Menogon
helenky/31/ gennet pha, 1.IUI 31.1. pokud neúspěšné 03/09 IVF
17. feb 2009 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky

atlaselka: a čím budeš stimulovat?
18. feb 2009 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky pipi.... jojo, ta, co mi dělala iui mi žádný progesteron nedala... :unamused: že prý to zkusíme bez něho.. v minulém cyklu jsem stejně na konci špinila... tak uvidím.. alespoň mi teď nebude zkreslovat teplotu... jinak naši spermouši jsou naštěstí v pořádku, dokonce jich včera bylo 90mil... po jednodenním půstu...
18. feb 2009 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
atlaselka... a o jaké léky se jedná ??? .... :confused:
18. feb 2009 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kočky, som tu na fóre prvý krát, ale s Vami všetkými som tu už vyše polroka a dobre Vás poznám, lebo Vás denno denne čítam. Rozhodla som sa že vyleziem z ústrania a pridám sa k Vám. Ja som bola na dvoch IUI, ale žial neúspešne. Momentálne som dostala mršku, ale hneď chcem ísť na 3 IUI. Myslíte si, že je to správne?
18. feb 2009 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj mesiacik, vítám tě tady, můžeš se rovnou připsat do tabulky

a stimulovala jsi nějak na ty předchozí IUI?
já myslím, že nic nebrání tomu, aby jsi šla hned na další iui :wink:
18. feb 2009 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vítám tě mesiacik3 :slight_smile: taky jsem dlouho jen četla diskuze a brala názory a rady,teď jsem na tomhle všem závislá, muž jen , zase jdeš za holkama... určitě to třetí iui zkus, určitě to klapne neboj
zubi, no je skvělá zpráva, to musí klapnout..90mil., muj sen... kéž by se inám takhle zvedl spg. a jednodenní půst stačí ju? kdy testuješ?
18. feb 2009 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky davali vam pri IUI nejakou desinfekci na prvenci zaneseni zanetu?
18. feb 2009 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
j.cien: mě ne
18. feb 2009 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja mam jak na potvoru pocit,ze mi zacina nejake svedeni a mam jit pristi tyden poprve na IUI,tak se bojim..
18. feb 2009 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ruda... ahojky... no budu testovat az začátkem března... ale to budu na horách ten týden, tak nevím, jak to zvládnu, třeba ani nebudu muset testovat...

j.cien... o žádné desinfekci nevím...

ahojky measiacik... vítej mezi námi :slight_smile:
18. feb 2009 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok