• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
Holky, tak sem z kontroly zpet. Jako nic moc ...
Nasli mi na jednom vajecniku cystu 2,5cm ... na druhem se rysujou asi 2 folici. Zatim kolem 10 mm, coz je normal, sem 7 DC ... V pondeli dalsi kontrola, kvuli te cyste a uvidi se dalsi postup :( Bojim se, ze kvuli tomu zadne IUI Nebude. Sliznice pry hezka. Mate s tim zkusenost?? Muze se cysta ztratit? Do pondeli?
18. okt 2012 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica nie asi nemusi ...mne povedali po 22hod. ... ale ked budu volat sa spytaj .... mozno si ho budes muset dat pichnut hend teraz he....
18. okt 2012 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil tak mne by to veru vyhovovalo teraz ako večer, ale čo už....uvidíme, že čo povedia, možno že ešte nepôjdem na IUI lebo mne ani krv nebrali na HF.... :frowning2:
18. okt 2012 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@liliana30 ved to ... ta sestricka mi ze ja som ani len netusila ze vas to moze tak vystresovat... pozerala som .. hmm tak ked chcete dieta a 2r sa vam nedari a potom sa teda rozhodnete ze skusite iui neviete do coho idete ...povedia vam info urobite tak a zrazu vas hladaju o den skorej ze kde ste? hej nevedeli ste ze to moze sposobit stres lebo neviete co to je chciet a nemoct....ako potom bola zlata moc sa ospravedlnovala a do toho dalsi omyl....lekarka len gulala ocami... bola zlata ma utesovala...no.... tak bolo by super keby po tomto vsetko to klaplo ale neviem ci prave pre toto vsetko to nebude naopak...
18. okt 2012 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil oprava na HP...... :grinning:
18. okt 2012 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica a naco ine by ti kontrolovali foliky??? neboooj ... piatok abo v sobotu ides na 1.IUI :slight_smile:
18. okt 2012 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil a ktorá doktorka bola pri tebe?
18. okt 2012 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil bože ja som už taká nedočkavá, že si už aj nechty hryziem....fuj fuj... :grinning: :grinning:
18. okt 2012 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil tak som sa dopracovala k tomu, co ti vyviedli :slight_smile:, v GF? bohuzial sa take veci stavaju, aj tam su len ludia, omylni ludia...teraz sa hlavne nestresuj, ked si po IUI :slight_smile:... ja zacinam verit tomu, ze vsetko co sa udeje, aj zle ma svoju pricinu, ktoru pochopime neskor :slight_smile: - takze ak sa to nahodou nepodari teraz, buduci mesiac to pojde :slight_smile:... my tiez nevieme otehotniet 2.5 roka, pritom jednu dcerku uz mame, nikdy som nemala ziadne problemy, vsetky vysledky moje aj manzelove su v pohode a babeticko nikde
18. okt 2012 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@harley26 ahoj...noo neviem či sa cysta do pondelka len tak stratí to asi skorej nie ako áno... ak je to normálna cysta ...ak je to funkčná cysta tak tá sa ti po mrche stratí... ja bežne mávam funkčné cysty ... sú neškodné....je to vlastne folikul ktorý narastie do väčších veľkostí ako má ...
18. okt 2012 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica ja ti ani neviem kto tam bol...vies ze si neviem ani len spomenut nato ako vyzerala? ale sestricku co to cele dototo ti mozem opisat do detailu :slight_smile: ...neboooj uz uz zazvoni telefon...mas nahlas zvonenie??? hehehe len ta natahujem :slight_smile:
18. okt 2012 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil sa ti hovorí teraz čooooooo...ty si tiež bola na tom tak ako aj v utorok..... :grinning: :grinning: ....tak sa veľmi nesmej....ale radšej smej aspoň viem, že si už o niečo kľudnejšia... :wink: .....no na tú sestričku sa určite nebude dať len tak ľahko zabudnúť..... :angry: :angry:
18. okt 2012 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@spalka ahoj...ja viem ze sa to stava a viem ze nic nepokazis len ak nic nerobis... ale.... bolo toho viac ako dost namna posledne dva dni...je to chulostiva vec a aj tak sme z toho dost stresovane a do toho este toto... no my sa vlastne pokusame teraz len nieco viac ako rok a pol ... mame doma 2,5r drobca ale cesta k nemu nebola tiez lahka... mam za sebou jedno mimomaternicove ktore skoncilo krvacanim do brucha a keby som nebola vtedy v nemocnici uz na koze tak som tu uz asi neni...a okrem toho máme este jedneho anjelika v nebicku ktory nam velmi ale velmi pomohol pri porode naseho drobceka... a preto viem ze veci sa deju tak ako sa diat maju... keby nemal braceka v nebicku co na neho daval pozor tak .... bude tak ako ma byť a preto som uz teraz kludna...uz aj tak s tym nic nespravim... ked nie teraz tak raz to zas klapne :slight_smile:
18. okt 2012 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica hej hej bola som tiez nervna ze co mi povedia v telefone ... ale mala som vyhodu oproti tebe :slight_smile: ja som presne vedela ze po 14tej mam volat...ty musis cakat kym zavolaju a nevies ani kedy :slight_smile: no neboj daj im este 10min :slight_smile:
18. okt 2012 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil povedali, že okolo obeda len aby s toho neboli aj tri hodiny.... :angry: :angry: .....
18. okt 2012 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil to mi je luto, ze si si vsetkym tymto musela prejst, o to viac ti drzim palce :slight_smile:
18. okt 2012 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@spalka dik ale vieš nieje ma prečo lutovat... boli zle dni a aj dobre...a tak ako si aj ty pisala teraz nevieme preco sa to tak deje ale casom nam to dojde... a ja viem ze sme potrebovali anjelika aby daval pozor na svojich surodencov :slight_smile: .. je vela dievcat co su natom ovela ale ovela horsie ako sme my...ale za palce moc moc dakujem :slight_smile: tiez držím palce
18. okt 2012 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@rojica nooo vies okolo obeda :slight_smile: ...si sa mala spytat kedy obeduju :slight_smile: ....aale neee neboooj uz uz sa dozvies datum iui :slight_smile:
18. okt 2012 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil no už mám o tom silné pochybnosti..... :frowning2:
18. okt 2012 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica tak to držím pěstičky. Já jsem dnes 10DC vpravo 16 mm a 17 mm a jdeme na to v úterý, 15DC :slight_smile:
18. okt 2012 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@2lil ležíš? :wink: tak už to mám taky za sebou.. já měla vše fpoho až na to půlhodinové zpoždění, ale ten zákrok mi teda moc příjemný nebyl :unamused: možná tím, že už jsem tam šla v bolestech, dnes fakt prvně cítím, že probíhá ovulka
a mám radost, o 6% se nám zlepšilo spermio, takže zavedeno celkem 90mil. tak snad se aspoň jeden bojovníček probojuje :sweat_smile:
18. okt 2012 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica taky bych řekla, že ti zavolají ať píchneš dnes :wink: já měla 12DC 19,5mm a hned jsem měla večer píchnout
18. okt 2012 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucijeta stačí jeden jediný viď? Držím pěstičky :dizzy_face: jak dlouho předem jsi měla pregnyl? My jdeme v úterý, tak řeším, jestli si ho nechat píchnout jako vždy, to vychází neděle večer, a nebo až v pondělí ráno, aby to bylo tak 24 hod. před. :unamused:
18. okt 2012 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@holanci ahoj aj ja idem v utori na IUI....:slight_smile: dneska som mala folikul 13,5 mm..:slight_smile: a kam chodis do centra??
18. okt 2012 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucijeta teraz už len pekne oddychovať aby sa tí bojovníci riadne zakúsli..... :grinning: :grinning:
18. okt 2012 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@holanci já právě koukám, proč tě objednali až na 15DC když už teď jsou folíci celkem velcí, klidně bys mohla zítra píchnout a jít už v neděli
já jsem píchla v út v 22h večer a dnes jsme šli na to
18. okt 2012 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzullik1001 idete na prvé IUI?
18. okt 2012 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica na 3 IUI..:( uuf teraz mam folikulik na pravej strane pred tym som mala dva krat na lavej tak teraz to musi vijist....a ti kolkati ides?
18. okt 2012 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzullik1001 my ideme len do prvého kola......ja som mala dnes na ľavej strane dva folíky..... :slight_smile: ....kde chodíte do centra?
18. okt 2012 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucijeta AHOJ,..no už ležím...už aj drobec zaspal tak som si mohla ľahnúť aj ja :slight_smile: ...ja som ozaj vobec ale vobe cnic necitila ... drzim moc moc palce... mna bolelo vcera doobeda podbrusko ale to asi z toho pregnylu ...a teraz ma akosi zacina boliet...mam pocit ze mi prasknu vajecniky ani len zakaslat neviem tak to boli...
18. okt 2012 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok